Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειμαι εδω και μια εβδομαδα με την B401 σε L31

Εβαλα την Β398 μεσω FF και στην συνεχεια μου εβγαλε απο μονο του την B401

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κατεβάσω το ff και κατεβάσω την τελευταία έκδοση rom θα είναι έμπιστη η rom ή θα κρασαρει το κινητό; Εννοώ δεν θα είναι beta ;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανάς άλλος πρόβλημα με το bluetooth; έχω ένα ρολόι της garmin, συνδέεται και αποσυνδέεται. Επίσης χρησιμοποίησα bluetooth ακουστικά, και ενώ συνδέεται και παίζει για λίγο, μετά πάλι τα ίδια...

έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύων, έπαιξα με τις διεργασίας (stop, clear cache κτλ) αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

Για όποιον είχε προβλήματα συγχρονισμού με bluetooth & garmin ρολόι, με την τελευταία αναβάθμιση του garmin connect συγχρονίζει χωρίς κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τραβάει ζόρι με το Bluetooth.

Ένα ακουστικό Plantronics (Μ55) συνδεόταν και αποσυνδεόταν και ένα smart watch που έχω τώρα (AmazFit Pace) χάνει τις μισές ειδοποιήσεις. Έχω ενεργοποιήσει όλες τις επιλογές για να μην κάνει οικονομία στη μπαταρία και να μην κλείνει τις σχετικές εφαρμογές, αλλά δεν διορθώνεται. Το Plantronics το έσπασα από τα νεύρα μου, αλλά τελικά δεν έφταιγε αυτό.

Edited by ifilis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορώ να μεταφέρω στην ext SD το magazine που έχει το κινητό με τις ταπετσαρίες; Το λέω για να αδειάσει λίγο ο αποθηκευτικός χώρος του.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μου ηρθε αυτο το email....ξερει κανεις τι παιζει;

 

Huawei Mobile Services Change Announcement

 

Αγαπητέ πελάτη της Huawei,

 

Λόγω οργανωτικών αλλαγών εντός του ομίλου εταιρειών της Huawei, όλες οι συμφωνίες χρηστών των υπηρεσιών Huawei Mobile Services, προηγουμένως γνωστές ως υπηρεσίες cloud, θα μεταφερθούν από την Huawei Technologies Deutschland GmbH στην Aspiegel Limited, θυγατρική της Huawei στην Ιρλανδία. Σε αυτές περιλαμβάνονται: το Huawei ID, το Cloud, το HiGame και τα Θέματα.

 

Η Aspiegel Limited αποτελεί το παγκόσμιο κέντρο μας για τη διαχείριση και τον συντονισμό του ψηφιακού περιεχομένου και των Υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας για καταναλωτές για τον όμιλο Huawei Consumer Business Group έξω από την ενδοχώρα της Κίνας. Μετά την αλλαγή, οι συμφωνίες χρηστών θα συνάπτονται με την Aspiegel.

 

Αυτή η αλλαγή δεν θα περιλαμβάνει τυχόν πραγματική μετεγκατάσταση δεδομένων μεταξύ συστημάτων ή χωρών. Τα δεδομένα σας θα παραμείνουν σε κέντρα δεδομένων στη Γερμανία, με το ίδιο υψηλό επίπεδο προστασίας. Η Aspiegel θα είναι ο νέος ελεγκτής των δεδομένων που αφορούν τα επεξεργασμένα προσωπικά σας δεδομένα που σχετίζονται με τις Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας.

 

Η Huawei λαμβάνει σοβαρά υπ' όψιν τις δεσμεύσεις και τις υποχρεώσεις της όσον αφορά την προστασία καταναλωτών και απορρήτου, και αυτή η αλλαγή δεν πρόκειται να μειώσει τα δικαιώματά σας με κανέναν τρόπο.

 

Η αλλαγή αυτή θα λάβει χώρα στις 23 Φεβρουαρίου 2018. Σε περίπτωση που δεν επιθυμείτε να συνεχίσετε με την Aspiegel, μπορείτε να αρνηθείτε διαγράφοντας τον λογαριασμό Huawei ID που διαθέτετε πριν από την αλλαγή.

 

Αν αρνηθείτε, οι πληροφορίες του Huawei ID, του HiGame, των Θεμάτων και του Huawei Mobile Cloud, όπως συγχρονισμένες φωτογραφίες, επαφές και αρχεία στο Cloud, καθώς και τα αντίγραφα ασφαλείας τους, θα διαγραφούν και δεν θα υπάρχει δυνατότητα ανάκτησής τους, ακόμα και αν δημιουργήσετε ένα νέο Huawei ID. Επίσης, δεν θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας μέχρι να δημιουργήσετε ένα νέο Huawei ID.

 

Για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τη μεταφορά, καθώς και τρόπους για να εξαιρεθείτε από αυτήν, επισκεφτείτε την τοποθεσία μας στο Web https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm.

 

Με εκτίμηση,

 

Huawei Technologies Deutschland GmbH

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε τέτοιο email!

Λογικά θα έρθει σε όλους όσους έχουν huawei id.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα σήμερα το πρωί σε δύο Huawei P9 lite μου ήρθε η ενημέρωση B390.
Εγώ ακόμα στην 380, ποιος ξέρει πότε θα έρθει. Το ff τι παίζει; Είναι σταθερές αν περάσω κάποια από κει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε email! 18 Jan 2018 21:12

https://consumer.huawei.com/minisite/legal/aspiegel/announcement.htm

Μάλλον σε όλους έχει έρθει,μόνο ενημέρωση δεν βλέπω να έρχεται

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν μπορώ να βρω τίποτα για την Aspiegel Limited ;; ούτε σελίδα επίσημη τίποτα ...

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.

αγορασα για τη μανα μου αυτο το τηλ....ειδα οτι εχετε φτασει ηδη στις 257 σελιδες.

επειδη θα μου παρει πολυ χρονο να διαβασω τα ποστ ενα ενα, μπορειτε να μου πειτε 2-3 επιλογες απο θηκες?

σας ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανεις με το xiaomi mi band 2 και την συνδεση του με το P9 lite;

 

Ναι, το εχω εγω. το πηρα για πλακα απο το gearbest αλλα τωρα δεν βγαινει πια απο το χερι μου. Κανενα προβλημα με τη συνδεση bluetooth και η εφαρμογη του πολυ χρησιμη κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το εχω εγω. το πηρα για πλακα απο το gearbest αλλα τωρα δεν βγαινει πια απο το χερι μου. Κανενα προβλημα με τη συνδεση bluetooth και η εφαρμογη του πολυ χρησιμη κιολας.

και εγω το πηρα προχθες...ειχα ενα προβλημα με τις κλησεις και δεν δονουσε αλλα το εφτιαξα...το αλλο προβλημα μετα ηταν οτι για να μου βγαζει αναγνωριση κλησης πρπει το κινητο να το γυρισω στα αγγλικα...υποθετω οτι ειναι προβλημα της εφαρμογης mi fit και οχι του κινητου ε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα στην 380, ποιος ξέρει πότε θα έρθει. Το ff τι παίζει; Είναι σταθερές αν περάσω κάποια από κει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ξέρει κάποιος να πει, να βοηθήσει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σταθερες ειναι φιλε μου,εαν βαλης τη σωστη,αλλα καλυτερα να παρης την μαμα αναβαθμιση ,εμενα την 390 μου την εδωσε 1 βδομαδα μετα απο της κορης μου ιδια τηλ απο το ιδιο καταστημα,κανε επιμονα ελενχο χειροκινητα για αναβαθμιση λογισμικου μεσα απο τις ρυθμισεις και θα στην δωση.
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Από χθες το μεσημέρι, όταν καλώ έναν συγκεκριμένο αριθμό δεν ακούγεται ήχος σε καμία από τις δύο πλευρές. Η ανάποδη κλήση (ή κλήση σε άλλους αριθμούς) λειτουργούν κανονικά. Λέτε παίζει να είναι κάτι από android/setting ή να ψαχθώ από τον πάροχο;

 

Ευχαριστώ :)

 

Edit: Βασικά το κάνει όταν καλώ κάποιο σταθερό.

Edited by Samps
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ρε παιδιά, το έχω ένα χρόνο το κινητό και ακόμα είμαι με την VNS-L31C432B132.Δε μου έχει έρθει καμμία αναβάθμιση.Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;Να δοκιμάσω με FF;
Link to comment
Share on other sites

Το ff μου βγάζει σαν συμβατές τις C432B402 και 401.Αλλά έχει 2 αρχεία.Το ένα 1,623gb και το άλλο 292mb.Άν μπορεί κάποιος άς βοηθήσει με τη διαδικασία.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Από χθες το μεσημέρι, όταν καλώ έναν συγκεκριμένο αριθμό δεν ακούγεται ήχος σε καμία από τις δύο πλευρές. Η ανάποδη κλήση (ή κλήση σε άλλους αριθμούς) λειτουργούν κανονικά. Λέτε παίζει να είναι κάτι από android/setting ή να ψαχθώ από τον πάροχο;

 

Ευχαριστώ :)

 

Edit: Βασικά το κάνει όταν καλώ κάποιο σταθερό.

Συγκεκριμενο σταθερο η ολα τα σταθερα;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...