Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το Bluemail που το δουλεύω και εγώ, με 2 λογαριασμούς πάνω του, του έχω βάλει ένα χρώμα, ιδιο, και για τους 2 λογαριασμούς, και δουλευει κανονικά.

 

Εσυ αναρωτιέσαι αν μπορείς να ορίσεις άλλο χρώμα σε άλλη εφαρμογή εμαιλ? Αν ναι δε βρίσκω το λόγο να μη δε το κάνει

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Ναι θέλω άλλο χρώμα ανά λογαριασμό στην ίδια εφαρμογή μαιλ. Να καταλαβαίνω αν είναι μαιλ από τη δουλειά μου. Υπάρχει περίπτωση να κάνεις μια δοκιμή να αλλάξεις χρώμα και να μου πεις; Θα σου ήμουν υπόχρεη.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω εχω από Voda αγορασμενο το κινητό και εβαλα την c900b161.Tην εχω πολύ καιρο και δουλευει απροβλημάτιστα.Για προσπαθήσε το.

Εχω ακριβως την ιδια εκδοση την c900b161 και δεν μπορω να δουλεψω το playstore ουτε να βαλω τον λογαριασμο του gmail. Ετσι το πηγα στο σερβις χθες κ περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως την ιδια εκδοση την c900b161 και δεν μπορω να δουλεψω το playstore ουτε να βαλω τον λογαριασμο του gmail. Ετσι το πηγα στο σερβις χθες κ περιμενω.

Εμενα παντως πραγματικα δεν εχει κανενα θεμα.κα σκέφτομαι να μην περασω άλλη αναβαθμιση,ουτε καν τη 7(όταν βγει).

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Ναι θέλω άλλο χρώμα ανά λογαριασμό στην ίδια εφαρμογή μαιλ. Να καταλαβαίνω αν είναι μαιλ από τη δουλειά μου. Υπάρχει περίπτωση να κάνεις μια δοκιμή να αλλάξεις χρώμα και να μου πεις; Θα σου ήμουν υπόχρεη.

 

Ναι βέβαια, το δοκιμάζω και θα σου πώ,

 

Αλλα μπορείς να μου πεις που βρίσκω τη ρύθμιση του led? :lol:

Σπάω το κεφάλι μου αλλά δε μπορώ να το βρω!!

 

edit

Το βρήκα και συνειδητοποίησα οτι το led ανάβει μονο για το 1ο μαιλ που έχω μέσα οχι και για τα 2.

Οπότε η λύση στο πρόβλημα σου ειναι να δουλεύεις με άλλη εφαρμογή το ένα απο τα 2 μαιλ

Edited by Sapadak
I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

παιδιά Καλημέρα.μια ερώτηση; έχω ένα θέμα Όταν μιλάω είτε το έχω στο αυτί είτε μιλάω με Bluetooth τους ακούω από μακριά και οι ήχοι στο μεταξύ είναι τέρμα, είναι μειονέκτημα τις συσκευής; συμβαίνει και σε κάποιον άλλον;η είναι πρόβλημα της συσκευής μου και πρέπει να απευθυνθώ στο service.οποιαδήποτε βοήθεια χρήσιμη Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πιστεύω να μην σας κούρασα.Και πάλι Καλημέρα...

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

παιδιά Καλημέρα.μια ερώτηση; έχω ένα θέμα Όταν μιλάω είτε το έχω στο αυτί είτε μιλάω με Bluetooth τους ακούω από μακριά και οι ήχοι στο μεταξύ είναι τέρμα, είναι μειονέκτημα τις συσκευής; συμβαίνει και σε κάποιον άλλον;η είναι πρόβλημα της συσκευής μου και πρέπει να απευθυνθώ στο service.οποιαδήποτε βοήθεια χρήσιμη Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πιστεύω να μην σας κούρασα.Και πάλι Καλημέρα...

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για το ακουστικό της συσκευής μόνο τα καλύτερα μπορώ να πω, και για το ηχείο του επίσης.

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Ναι βέβαια, το δοκιμάζω και θα σου πώ,

 

Αλλα μπορείς να μου πεις που βρίσκω τη ρύθμιση του led? :lol:

Σπάω το κεφάλι μου αλλά δε μπορώ να το βρω!!

 

edit

Το βρήκα και συνειδητοποίησα οτι το led ανάβει μονο για το 1ο μαιλ που έχω μέσα οχι και για τα 2.

Οπότε η λύση στο πρόβλημα σου ειναι να δουλεύεις με άλλη εφαρμογή το ένα απο τα 2 μαιλ

 

Τώρα είδα την απάντηση. Καθόλου δεν ανάβει για το δεύτερο; Βλακεια αυτό.... Δεν θέλω να έχω δύο εφαρμογές.... Σε ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Η έκδοση 3GB έρχεται επίσημα στην Ελλάδα ή είναι παραεισαγωγές;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Η έκδοση 3GB έρχεται επίσημα στην Ελλάδα ή είναι παραεισαγωγές;

Στην Ελλαδα τα 2GB ερχονται επισημα!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σχετικά με τον αποθηκευτικό χώρο : Έχω προεπιλεγμενο χώρο αποθήκευσης τον εσωτερικό. Εάν αλλάξω τη ρύθμιση και επιλέξω την sd, αυτό θα επηρεάσει και τις εφαρμογές που κατεβάζω; Δηλαδή θα αποθηκευονται στην κάρτα αντί για τη συσκευή;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς συμφορουμιτες και κατοχους της συσκευης η εκδοση της συσκευης με τα 3 giga ram (single και dual sim) που κυριως πουλιεται απο τα σκρουτζομαγαζα εισαγεται - καλυπτεται κανονικα απο το ελληνικο service της huawei ? επισης υπαρχει καποια διαφοροποιηση με το μοντελο των 2 giga που πουλιεται σε μεγαλα καταστηματα παραδειγμα σε εξαρτηματα μεσα στην συσκευασια ή με screen protector ηδη τοποθετημενο πανω στην συσκευη που εχει παρατηρηθει στο κανονικο p9 ?

 

Θα με ενδιεφερε και μενα να παρω απαντηση στα παραπανω αν γνωρίζει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε και μενα να παρω απαντηση στα παραπανω αν γνωρίζει καποιος.

 

Καλύπτει κανονικά η εγγύηση και εγώ το πρώτο που είχα είχε πρόβλημα και μου το κάλυψαν κανονικά όσον αφορά την συσκευασία είναι ίδια σε όλα το ίδιο και όλα φοράνε ζελατίνα!!!

Edited by kaikas
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Για το L21 που θα βρω την B160?

Ψαχνω μεσα στο τοπικ για καποιο λινκ αλλα δεν βρηκα κάτι.

Μιλω για την εκδοση με τα 2 gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Για το L21 που θα βρω την B160?

Ψαχνω μεσα στο τοπικ για καποιο λινκ αλλα δεν βρηκα κάτι.

Μιλω για την εκδοση με τα 2 gb

 

https://www.huaweiblog.de/downloads/huawei-p9-lite-b160b161-firmwareupdate/

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

προσπαθώ να βρω την ρύθμιση για να βγαλω το autocorrect-Προτεινομενες λέξεις οταν γράφω στο Messenger αλλα δεν την βρισκω..

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

προσπαθώ να βρω την ρύθμιση για να βγαλω το autocorrect-Προτεινομενες λέξεις οταν γράφω στο Messenger αλλα δεν την βρισκω..

 

Συνθέτες ρύθμισης_γλώσσα και εισαγωγή_διόρθωση ορθογραφίας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνθέτες ρύθμισης_γλώσσα και εισαγωγή_διόρθωση ορθογραφίας!!!!

 

το απενεργοποιησα, αλλα και πάλι προτείνει λέξεις οταν ξεκινω να γραψω κατι

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

το απενεργοποιησα, αλλα και πάλι προτείνει λέξεις οταν ξεκινω να γραψω κατι

 

αλλο η προταση αλλο η αυτοματη διορθωση:)

πηγαινε huawei swype-ρυθμισεις-προβλεψη επομενης λεξης η gboard-διορθωση κειμενου-εμφανιση προτασεων

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειδα ότι έλειπαν 6€ από την καρτα μου.Υποψιαστηκα ότι ειχα θεμα με 5ψηφια νούμερα αλλά ειχα κανει φραγη μερικους μηνες πριν.Πηρα τηλ στη wind και μου ειπαν ότι το τηλεφωνο μου κανει αυτόματα ενημερώσεις και μου τρωει MB.

Υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω ενημερωση μονο μεσω wifi εκτος από τις ρυθμισεις στο Google Play?

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειδα ότι έλειπαν 6€ από την καρτα μου.Υποψιαστηκα ότι ειχα θεμα με 5ψηφια νούμερα αλλά ειχα κανει φραγη μερικους μηνες πριν.Πηρα τηλ στη wind και μου ειπαν ότι το τηλεφωνο μου κανει αυτόματα ενημερώσεις και μου τρωει MB.

Υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω ενημερωση μονο μεσω wifi εκτος από τις ρυθμισεις στο Google Play?

 

Ρύθμισης _περισσότερα_δίκτυο κινητής τηλεφωνίας_και κλείσε δεδομένα πάντα ενεργά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι βέβαια, το δοκιμάζω και θα σου πώ,

 

Αλλα μπορείς να μου πεις που βρίσκω τη ρύθμιση του led? :lol:

Σπάω το κεφάλι μου αλλά δε μπορώ να το βρω!!

 

edit

Το βρήκα και συνειδητοποίησα οτι το led ανάβει μονο για το 1ο μαιλ που έχω μέσα οχι και για τα 2.

Οπότε η λύση στο πρόβλημα σου ειναι να δουλεύεις με άλλη εφαρμογή το ένα απο τα 2 μαιλ

 

Μπορείς να μου πεις που βρίσκω τη ρύθμιση του led?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις που βρίσκω τη ρύθμιση του led?

 

Στο Bluemail ρωτας?

 

Πας 3 τελίτσες (κάτω δεξιά στην οθόνη), ειδοποιήσεις, και μετά ΟΠΤΙΚΟ/ΗΧΗΤΙΚΟ/ΔΟΝΗΣΗ/LED

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

αλλο η προταση αλλο η αυτοματη διορθωση:)

πηγαινε huawei swype-ρυθμισεις-προβλεψη επομενης λεξης η gboard-διορθωση κειμενου-εμφανιση προτασεων

 

καλησπέρα, ισως να μην το αναφερω εγω σωστά, ανεβάζω φωτό γιατι παλι δεν διορθωθηκε

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//i67.tinypic.com/344xshf.png[/img]

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πως κάνω εγκατάσταση ειμαι άσχετος

 

HUAWEI P9 LITE

PANAGIOTIS
Link to comment
Share on other sites

Ρύθμισης _περισσότερα_δίκτυο κινητής τηλεφωνίας_και κλείσε δεδομένα πάντα ενεργά!!!

Ευχαριστω πολύ.Αυτο λογικα πρεπει να είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...