Jump to content

Xiaomi Mi Max


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα...

Το ιδιο και εγώ από HonorBuy με Paypal και κάρτα της Εθνικής τράπεζας, μια χαρά χωρίς Balance.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα☺

Αγόρασα αυτό Xiaomi Max 6.44 Inch FHD MIUI V8 3GB+32GB 4G LTE Smartphone 64bit Qualcomm Snapdragon 650 Hexa Core μέσω PayPal με prepaid από τράπεζα πειραιως χωρίς κανένα πρόβλημα☺

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον παίζει και η έκδοση 2GB Ram - 16 GB Rom http://xiaomi-mi.com/mi-max/xiaomi-mi-max-2gb16gb-dual-sim-silver/. Τα 2 GB είναι άραγε αρκετά για να τρέξει το λειτουργικό μαζί με λίγες εφαρμογές ή θα αργεί;
Xiaomi Mi Mix 6/256
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω κατι xiaomi in-ear ακουστικά και τα κουμπιά τους χειρίζονται σωστά μόνο μουσικά apps και δεν απαντάνε κλήσεις . Εσείς τι handfree χρησιμοποιείτε?

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια!! κάτοχος κι εγώ από χτες !! το μέγεθος θέλει λιγο συνήθεια, αν το καταφερω αυτό με βλεπω να το κραταω !!! γενικά είναι ανώτερο των προσδοκιών μου
Link to comment
Share on other sites

Προς τους τυχον ενδιαφερομενους, εστειλα mail στο συγκεκριμενο site (http://www.ibuygou.com/) και πηρα την παρακατω απαντηση ;) :

 

Hi

Thanks for your interesting in our site . Yes, mi max 4/128g is available to buy , it's only gold at this moment ;

Would you please tell me the quantity and shipping country , then I can check more detailed information ;

Look forward to hearing from you ;

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Θα μπορουσατε οι κατεχοντες του κινητου να πουν αρνητικα και θετικα σημεια; Ο ηχος πως ειναι ; η καμερα ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Θα μπορουσατε οι κατεχοντες του κινητου να πουν αρνητικα και θετικα σημεια; Ο ηχος πως ειναι ; η καμερα ...

Ο ήχος σε τηλεφωνική κλήση είναι άψογος με ακούνε και ακούω καθαρά, ο ήχος απ τα ηχεία του ακούγοντας μουσική είναι καθαρος, όχι δυνατός όμως, όπως και όταν σε καλούν ο ήχος κλήσης και στο τέρμα ακόμα να δεν έχεις βάλει κάποιον δυνατό ήχο ακουγεται δύσκολα ειδικά αν εργάζεστε σε χώρο με θόρυβο, αν είσαι σε γραφείο ειναι μια χαρά, κάμερα δεν θα σχολιάσω γιατί έχει να κάνει με της απαιτήσεις που έχει ο καθένας, εμένα με καλύπτει η καμερα του.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια, για οσους ειναι κατοχοι και των 2 εκδοσεων, αξιζει η διαφορα αναμεσα σε 3/32 και 3/64? πως συμπεριφερεται σε εφαρμογες με υψηλες απαιτησεις (gaming), εχετε παρατηρησει υπερθερμανση ή λαγκ σε παιχνιδια με δυσκολα γραφκα? και με πποια ρομ το παραγγελνουμε, η multi me playstore τρεχει καλα η εχει bugs? ή παμε σε official και περναμε αλλη απο πανω μετα? Edited by Alfakias74
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

παιδια, για οσους ειναι κατοχοι και των 2 εκδοσεων, αξιζει η διαφορα αναμεσα σε 3/32 και 3/64? πως συμπεριφερεται σε εφαρμογες με υψηλες απαιτησεις (gaming), εχετε παρατηρησει υπερθερμανση ή λαγκ σε παιχνιδια με δυσκολα γραφκα? και με πποια ρομ το παραγγελνουμε, η multi me playstore τρεχει καλα η εχει bugs? ή παμε σε official και περναμε αλλη απο πανω μετα?
Προτεινω παντα official, και απο κει και μετα βαζεις οτι θες, η συνεχιζεις με Official Αγγλοκινεζικη ........... :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Official rom 7.5.1.0

 

Φωτεινοτειτα 20-50% ανοιχτο wifi...

 

13567199_1733892793545746_8689458063007767249_n.png?oh=dd611ef467532007035518a8fb47da30&oe=58366C4B

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωωωωωωω κολαση μιλαμε. Τερας ενεργειας :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ελαφριά χρήση, κυρίως browsing μέσω WiFi και πολύ λίγο 4G, χωρίς όμως να αφήνω ανοιχτές εφαρμογές όταν είναι κλειστή η οθόνη, με φωτεινότητα μόνιμα στο 50% μη αυτόματη. Είμαι αυτή τη στιγμή με μπαταρία στο 42%, με 2 ήμερες αναμονή και 7:46 SOT.

 

Απ' ότι βλέπω στο site του GSMArena το κινητό μας βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην 4η θέση με την καλύτερη αυτονομία από τις 352 συσκευές που δοκιμάστηκαν.

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μία περίπτωση, μέσα στην εβδομάδα, να το παραγγειλω από το honorbue. Αν δεν υπάρχει εμπόδιο, πχ capital. Controls, ειδωμεν.
Link to comment
Share on other sites

Μετα γινομαι κακος οταν γραφω πως δεν διαβαζει κανενας οτι γραφουμε, γιατι βαριεται να ψαξει ..... Εγω ο ιδιος εγραψα γιαυτο το θεμα πιο πανω στην ιδια σελιδα. Ποσο δυσκολο πια να ψαξουμε λιγο ......:mad: ΕΛΕΟΣ !!!!!!! Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μετα γινομαι κακος οταν γραφω πως δεν διαβαζει κανενας οτι γρφουμε, γιατι βαριεται να ψαξει ..... Εγω ο ιδιος εγραψα γιαυτο το θεμα πιο πανω στην ιδια σελιδα. Ποσο δυσκολο πια να ψαξουμε λιγο ......:mad: ΕΛΕΟΣ !!!!!!!

 

Ηρεμα μεγαλε... Αμα θες μην απαντας. οκ

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα μεγαλε... Άμα θες μην απαντάς. ΟΚ
Γιατί έχω άδικο ? Φυσικά και δεν θα σου απαντήσω. Ψάξε να το βρεις :X

---------------------------------------------------------------------------------------------

Στα της συσκευής τώρα, ορίστε και ένα video review hands-on αρκετά κατατοπιστικό

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν αυτη η θηκη μενει μονιμως κλειστη πανω στην οθονη με μαγνητη η αν κρεμεται σα χαλασμενο παντζουρι? :p :p :p

http://www.vickmall.com/nillkin-new-leather-case-sparkle-leather-case-with-view-window-for-xiaomi-max.html

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Εκανα προσπαθεια, να παραγγειλω, από το Honorbye, paypal, απετυχα (τρις προσπάθειες). Δεν εχω κανει ~ βεριφιντ την καρτα, θα δω αυριο, αν μπορει να γινει κατι. αυτά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειχα διαβασει παλια, ότι η θηκη, η οποια θηκη, δεν πρεπει να εχει μαγνητη, κατι σαν... μαγνητισμος στο κινητο.. κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά σήμερα προσπάθησα , να το παραγγειλω από το honorbue, τρις φορές, δεν μπόρεσα , λόγω cc.
Link to comment
Share on other sites

Ξανά σήμερα προσπάθησα , να το παραγγειλω από το honorbue, τρις φορές, δεν μπόρεσα , λόγω cc.

 

Try MoneySafe Card;)

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...