Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Old news.. υπάρχει εδώ και 3-4 μέρες τουλάχιστον.

 

Send from my HTC 10

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά το Link είχε πρόβλημα για κάποιο διάστημα από ότι είδα πάντως μόλις την πέρασα και λειτουργεί άψογα!!
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή όσοι την περάσουν ενδεχομένως να μην μπορούν να περάσουν μέσω ota την επίσημη όταν βγει κι αυτό γιατί η επίσημη θα ψάχνει να βρει firmware 1.95.xxx.x για να πέσει.

 

Send from my HTC 10

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

Ε το ξεκαθαρίζει η HTC ότι από το νέο έτος η 7.Αναμενόμενο...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Κάτι ενδιαφέρον, η εξοικονόμηση ενέργειας λειτουργεί εξαιρετικά. Από 90% χθες το βράδυ πριν την έξοδο και με φουλ χρήση δεδομένων, social media, κάμερας και γενικά χρήσης του κινητού, αυτή τη στιγμή έχω 25%. Το έκλεισα για κάποιες λίγες ώρες πού κοιμήθηκα. Χωρίς την εξοικονόμηση η μπαταρία φεύγει σαν τρελή. Και να σας πω την αλήθεια δεν παρατήρησα μείωση στην απόδοση. Τουλάχιστον όχι τόσο αισθητή. Αν θέλετε να σας κρατήσει όταν είστε έξω μακριά από φόρτιση, δοκιμάστε το.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Κάτι ενδιαφέρον, η εξοικονόμηση ενέργειας λειτουργεί εξαιρετικά. Από 90% χθες το βράδυ πριν την έξοδο και με φουλ χρήση δεδομένων, social media, κάμερας και γενικά χρήσης του κινητού, αυτή τη στιγμή έχω 25%. Το έκλεισα για κάποιες λίγες ώρες πού κοιμήθηκα. Χωρίς την εξοικονόμηση η μπαταρία φεύγει σαν τρελή. Και να σας πω την αλήθεια δεν παρατήρησα μείωση στην απόδοση. Τουλάχιστον όχι τόσο αισθητή. Αν θέλετε να σας κρατήσει όταν είστε έξω μακριά από φόρτιση, δοκιμάστε το.

 

και εγω επισης το εχω παρατηρησει και το εχω σχεδον παντα στην εχω στην εξοικονομηση ενεργειας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Χρειάζομαι τη βοήθειά σας το συντομότερο... Αγόρασα το Htc 10 από το Ντουμπάι κι ενώ ρώτησα αν έχει ελληνικά σαν γλώσσα μενού και μου απάντησαν θετικά, τώρα που το άνοιξα μου την εμφανίζει μόνο για το πληκτρολόγιο και όχι σαν γλώσσα του τηλεφώνου. Τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

 

Απ' ότι γράφουν θα βγει στις αρχές του χρόνου. Λογικά για να αργούν τόσο θα βγάλουν άλλη έκδοση για την Ευρώπη.

 

Ξέρει κανείς όταν διαθέσουν την Ευρωπάικη έκδοση αν θα την πάρουμε όλη την ίδια μέρα ανεξάρτητα από τη χώρα προέλευσης του κινητου; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι γράφουν θα βγει στις αρχές του χρόνου. Λογικά για να αργούν τόσο θα βγάλουν άλλη έκδοση για την Ευρώπη.

 

Ξέρει κανείς όταν διαθέσουν την Ευρωπάικη έκδοση αν θα την πάρουμε όλη την ίδια μέρα ανεξάρτητα από τη χώρα προέλευσης του κινητου; :confused:

 

Καλησπέρα...νομίζω ότι Ναι θα την πάρουν όλοι μαζί όσοι έχουν ευρωπαϊκά...

 

Επίσης κάποιοι λένε ότι πάμε για 7.1.1 ...πράγμα δύσκολο έως απίθανο...

 

Το σίγουρο είναι ότι έχουν βγει εκτός πλάνου μιας και η developer edition Έχει βάλει λένε πολλά bugs...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...νομίζω ότι Ναι θα την πάρουν όλοι μαζί όσοι έχουν ευρωπαϊκά...

 

Επίσης κάποιοι λένε ότι πάμε για 7.1.1 ...πράγμα δύσκολο έως απίθανο...

 

Το σίγουρο είναι ότι έχουν βγει εκτός πλάνου μιας και η developer edition Έχει βάλει λένε πολλά bugs...

 

Καλύτερα πιο αργα και να ειναι απροβληματιστη παρα νωρις και γεματη bugs. Η δε 7.1.1 ειναι εξαιρετικα δυσκολο να δωθει τη συγκεκριμένη χρονική περιοδο. Σε κανα διμηνο απο τωρα μπορει.

Προσωπικα δεν καίγομαι για τη nougat , η marshmallow ειναι βραχος στη συσκευη μου. Θα το σκεφτω σοβαρά αν θα προχωρησω σε update.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάποιο σημαντικό bug. Το μοναδικό που μ ενοχλεί είναι η αδυναμία scrolling στο facebook όταν ενεργοποιώ το night mode.

Κατα τ άλλα το κινητό πετάει και βλέπω πλέον 5 ώρες SOT

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα αυτη τη micro sd και προσπαθησα να τη μορφοποιησω σαν internal storage και μου λεει οτι ειναι πολυ αργη και θελει class 3.

 

Που ειναι το προβλημα;

Μπορω να κανω κατι;

Ποια επρεπε να παρω;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα αυτη τη micro sd και προσπαθησα να τη μορφοποιησω σαν internal storage και μου λεει οτι ειναι πολυ αργη και θελει class 3.

 

Που ειναι το προβλημα;

Μπορω να κανω κατι;

Ποια επρεπε να παρω;

 

Ξαναδοκιμασε,η καρτα ειναι καλη,κανει

 

το δοκιμασα πολλες φορες, εχω κανει και απλο φορματ αλλα τιποτα.

 

κατι αλλο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα πολλες φορες, εχω κανει και απλο φορματ αλλα τιποτα.

 

κατι αλλο;

Αγοράζεις νέα κάρτα μνήμης

Έχω την sandisk Extreme Pro 64Gb U3 και κάνει την δουλειά που θέλεις! Κόστος πλέον γύρω στα 35€

Edited by rocobloco
Link to comment
Share on other sites

Αγοράζεις νέα κάρτα μνήμης

Έχω την sandisk Extreme Pro 64Gb U3 και κάνει την δουλειά που θέλεις! Κόστος πλέον γύρω στα 35€

 

αυτη εδω ειμαστε σιγουροι οτι θα δουλεψει σωστα;

 

καπου διαβασα οτι οταν κανεις την καρτα μηνμης adoptable storage υπαρχουν προβληματα, για παραδειγμα δεν αναγνωριζει ολη ρη χωρητικοτητα το κινητο. ισχυει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...