Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ έχει τις αγγελίες...

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

 

Σε ευχαριστώ αλλά μου λέει ότι δεν εχω εξουσιοδότηση για την ενότητα αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά μου λέει ότι δεν εχω εξουσιοδότηση για την ενότητα αυτή.

 

Ίσως αυτό σε βοηθήσει περισσότερο!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55736

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία κάνει 20€. Η οθόνη περίπου 110. Χωρίς παρεξήγηση αν κάποιος θέλει δίνω την μπλε οθόνη μου που έβγαλα για αισθητικούς λόγους, ψιλά πράγματα και μια μπαταρία περίπου εβδομάδας από το τηλέφωνο και περί τον ενάμιση από την αγορά.

 

Ψάχνω οθόνη από μπλε Honor 8 4/32 την οποία έσπασε ο γιος μου, αυτήν έχεις, αν ναι πόσο την δίνεις;

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εν λόγω τηλ αλλά δεν μπορώ με τπτ να βάλω ελληνικά σε μηνύματα κτλ. Επίσης το play store κρασαρει δεν μου ανοίγει. Ενώ στο μενού μπήκαν ελληνικά δεν το έχει σαν επιλογή για να γράφεις. Έχει κάποιες κινεζικές εφαρμογές κτλ. Είμαι λίγο μπερδεμένος. Οποίος μπορεί να βοηθήσει δέχτη κάθε απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

LDN-ALLOO 8.0.0.141(c00) αυτό εννοείς;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

LDN-ALLOO 8.0.0.141(c00) αυτό εννοείς;
καρτα σιμ που έβαλα παίζει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ldn??

Απο που το πήρες; τα γνωστά κινεζομαγαζα;

 

Σίγουρα είναι αυτό;

Το honor 8 έχεις;

Το 4/32 είναι;

Έχεις κάποιο link να το δω;

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πήρανε από εξωτερικό χωρίς να το ψάξουν δυστυχώς. Είναι 3/32 δεν έχω τι λινκ τις παραγγελίας τώρα που το ψάχνω μπορεί να είναι και το nova 2 lite Στο κουτί γράφει το 8 και τα αλλά κινεζικά το huawei το γράφει καθαρά βέβαια. Έχεις καμία ιδέα; Edited by Pepelepewgr79
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω καμία ιδέα με τον κωδικό που μου δίνεις γιατί δεν βρίσκω ούτε στο google Πληροφορίες για να σου δώσω τη σωστή ρομ να το κάνεις Ευρωπαϊκό...

Αν δεν είναι σωστή ρομ θα μπρικαρει...

 

Factory reset οσο έχεις σιμ μέσα του έκανες; με την επανεκκίνηση να πάρει τα Ελληνικά;

 

Βγάλε μου σε παρακαλώ ενα screen shot το σχετικά με το τηλέφωνο να ψάξω για σένα.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Απο FRD-L09C432B403 που έχω μου ήρθε update για FRD-L09C432B405 ..

(το FRD-L09C432B404 εξαφανίστηκε απο τις επιλογές μου.. )

 

Το εχει βάλει κανείς το 405.. ;

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Security patch είναι τίποτα άλλο.

 

Και να ενημερώσω πως αν τον άλλο μήνα δεν αναβαθμίσουμε σε Oreo 8, απλά ξεχάστε το...

Είναι ο τελευταίος μήνας διορίας...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Security patch είναι τίποτα άλλο.

 

Και να ενημερώσω πως αν τον άλλο μήνα δεν αναβαθμίσουμε σε Oreo 8, απλά ξεχάστε το...

Είναι ο τελευταίος μήνας διορίας...

 

Thanks!

Ωχ..λες να μην το πάρουμε το 8αρι :(

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

να το κάνουμε το update σε L09C432B405..

 

Είχε κανένας κάποιο θέμα?

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποιες φωτογραφίες π.χ. στα screenshots και όταν στέλνω ένα screenshot στο viber η φωτογραφία αυτή αντιγράφεται και στις φωτογραφίες του viber. Γίνεται αυτό να απενεργοποιηθεί;
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται αυτό που λες...

Δλδ στη συλλογή σου έχεις το φάκελο screen shot και αν στείλεις μια φώτο απο αυτές σε μένα στη βάζει και στο φάκελο του viber;

 

Αυτό πρώτη φορά το ακούω.

 

Εκτός και αν έχεις συγχρονισμό στο φάκελο screen shot μέσω απο τις φωτογραφίες του google όποτε το βλέπει σαν εξωτερική φωτογραφία και στη κάνει backup στο φάκελο...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται αυτό που λες...

Δλδ στη συλλογή σου έχεις το φάκελο screen shot και αν στείλεις μια φώτο απο αυτές σε μένα στη βάζει και στο φάκελο του viber;

 

Αυτό πρώτη φορά το ακούω.

 

Εκτός και αν έχεις συγχρονισμό στο φάκελο screen shot μέσω απο τις φωτογραφίες του google όποτε το βλέπει σαν εξωτερική φωτογραφία και στη κάνει backup στο φάκελο...

Αυτό ακριβώς γίνεται. Ίσως έχω ενεργοποιήσει τον συγχρονισμό αλλά νομίζω πως όχι. Πως απενεργοποιείται;

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στις φωτογραφίες, λευκώματα, βρες το φάκελο μπες και πάνω δεξιά έχει το κουμπί συγχρονισμού.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στις φωτογραφίες, λευκώματα, βρες το φάκελο μπες και πάνω δεξιά έχει το κουμπί συγχρονισμού.

 

Ο μόνος φάκελος που έχει το κουμπί του συγχρονισμού είναι αυτός της κάμερας. Όλοι οι άλλοι φάκελοι δεν έχουν αυτή την επιλογή. Αλλά μπαίνοντας στις φωτογραφίες βλέπω ότι είναι απενεργοποιημένος ο συγχρονισμός.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το πακέτο 405, αλλά η διαδικασία "επαλήθευσης" κρατούσε πολλή ώρα και τη σταμάτησα. Μου έβγαλε ένα μήνυμα αν θέλω να γίνει αυτόματα μεταμεσονύκτια και πάτησα οκ. Λογικά θα την κάνει μόνο του το βράδυ έτσι?
Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος φάκελος που έχει το κουμπί του συγχρονισμού είναι αυτός της κάμερας. Όλοι οι άλλοι φάκελοι δεν έχουν αυτή την επιλογή. Αλλά μπαίνοντας στις φωτογραφίες βλέπω ότι είναι απενεργοποιημένος ο συγχρονισμός.

 

Τότε δεν υπάρχει λογική.

Κάνε επαναφορά του viber (αφού πάρεις backup) μπας και έχει κολλήσει με καμιά ρύθμιση παλιάς βερσιόν και κάνει τα κουλά του.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το πακέτο 405, αλλά η διαδικασία "επαλήθευσης" κρατούσε πολλή ώρα και τη σταμάτησα. Μου έβγαλε ένα μήνυμα αν θέλω να γίνει αυτόματα μεταμεσονύκτια και πάτησα οκ. Λογικά θα την κάνει μόνο του το βράδυ έτσι?

Ναι θα την κάνει το βράδυ. Μόλις κάνει επανεκκίνηση το κινητό εγκαθιστώντας την αναβάθμιση 405, μένει αρκετά λεπτά στην μπλε οθόνη με το λογότυπο honor σε βαθμό που να λες ότι κόλλησε...μην το πειράξεις κι όλα θα πάνε καλά.

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα την κάνει το βράδυ. Μόλις κάνει επανεκκίνηση το κινητό εγκαθιστώντας την αναβάθμιση 405, μένει αρκετά λεπτά στην μπλε οθόνη με το λογότυπο honor σε βαθμό που να λες ότι κόλλησε...μην το πειράξεις κι όλα θα πάνε καλά.

 

Ευχαριστώ. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Τότε δεν υπάρχει λογική.

Κάνε επαναφορά του viber (αφού πάρεις backup) μπας και έχει κολλήσει με καμιά ρύθμιση παλιάς βερσιόν και κάνει τα κουλά του.

 

Έκανα επαναφορά και πάλι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...