Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα αυτοκόλλητα με το CE και το ΙΜΕΙ στην πίσω πλευρά του κινητού τα έχετε αφαιρέσει;

Προστατευτικο και για τις 2 πλευρές ποιο προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Τα αυτοκόλλητα με το CE και το ΙΜΕΙ στην πίσω πλευρά του κινητού τα έχετε αφαιρέσει;

Προστατευτικο και για τις 2 πλευρές ποιο προτείνετε;

Εγώ τα έβαλα και τα κόλλησα μέσα στο κουτί για να υπάρχουν. Για την οθόνη δεν έχω βάλει κατι.

 

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Φορτιση στο 20% kai mexri 90% για να ζησει πιο πολυ η μπαταρια.

Οι ειδικοί για τις μπαταρίες λένε ότι δεν πρέπει οι λιθίου να αδειάζουν, και μάλιστα αν γίνεται να φορτίζονται πριν φτάσουν στο 50%

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος δεν είμαι επιθετικός αν και το "φυσικά και δεν ισχύει" μου βάρεσε κόκκινα..., σε προηγούμενα ποστ αναφέρεις πως την καλύτερη αυτονομία την είδες στην 380 επίσης ανέφερες πως ακόμα δε σου πέταξε ΟΤΑ και περιμένεις (τα τάματα που ανέφερα)

 

Εγώ δεν άλλαξα τίποτα στη λειτουργία μου όπως το δούλευα στη 381 με 2:30-3:00 SOT έτσι το δουλεύω με την 389 με SOT στις 5+ ωρες.

 

Στο xda έχει ανθρώπους που φτάνουν στις 8 ώρες αλλά κανείς δε τους δίνει σημασία γτ απλά προσπαθούν να τραβήξουν το καλύτερο SS, μιλάω όμως για αναφορές ανθρώπων με κανονική χρήση που έφταναν μέχρι και 6 ώρες μονο με Wifi

 

και εγώ φυσικά για την ίδια χρήση μιλάω στο κινητό σε όλες τις εκδόσεις με 131 εφτανα άνετα 5 ώρες sot με 360 το πολύ 3 με 3:15 με την 381 κατα μέσο όρο 4 και με την 389 κατα μέσο όρο 3:30

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

και εγώ φυσικά για την ίδια χρήση μιλάω στο κινητό σε όλες τις εκδόσεις με 131 εφτανα άνετα 5 ώρες sot με 360 το πολύ 3 με 3:15 με την 381 κατα μέσο όρο 4 και με την 389 κατα μέσο όρο 3:30

 

Τότε πρέπει να ψάξεις τι πάει λάθος... Δεν δικαιολογείται να ξέρεις, η 389 είναι αρκετά σταθερό update.

Προσωπικά η 131 μου έβγαζε 5:40 η 389 5:25-5:30.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο viber όταν κάνουμε τη μεταφορά από ένα κινητό στο άλλο δεν μεταφέρει και τις φωτό μέσα στις συνομιλίες. γνωρίζει κάποιος τον τρόπο να γίνει αυτό? Τις έχω αποθηκεύσει απλά κάποιες θα ήθελα να υπάρχουν μέσα στις συνομιλίες που κράτησα από το παλιό κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Εσείς με ποιον launcher είστε στο κινητό ;

 

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

 

Τον μαμά.

 

Στο viber όταν κάνουμε τη μεταφορά από ένα κινητό στο άλλο δεν μεταφέρει και τις φωτό μέσα στις συνομιλίες. γνωρίζει κάποιος τον τρόπο να γίνει αυτό? Τις έχω αποθηκεύσει απλά κάποιες θα ήθελα να υπάρχουν μέσα στις συνομιλίες που κράτησα από το παλιό κινητό!

 

Γιατί σου μεταφέρει τις συνομιλίες;;

 

Anyway φτιάξε ενα φάκελο όνομα viber μέσα σε αυτόν ενα με όνομα media και πιο μέσα Viber images πετα εκεί οτι φωτογραφία θες.

 

Αν τους έχεις έτοιμους ακόμα καλύτερα :p

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ένα σημαντικό που έχει, για μένα τουλάχιστον, είναι το έξτρα πλήκτρο στην επιφάνεια για κλείδωμα οθόνης.

 

Ποιο ειναι αυτο το πλήκτρο φιλε μου, γιατι δεν βλεπω τιποτα εγω........

Link to comment
Share on other sites

Στην 389 λειτουργεί η εξοικονόμηση από την μείωση της ανάλυσης σε 720?

Στις προηγούμενες 380, 381 δεν έκανε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κλειδώσω κάποια εφαρμογή με το αποτύπωμα π.χ. το Viber;

 

Ναι. Στη Διαχείριση συσκευής υπάρχει η επιλογή "κλείδωμα εφαρμογής"

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν υπαρχει αποδειξη αγορας με το ιΜΕΙ καλυπτεται αο την εγγυηση?

προσπαθησα να βρω διαφορες με το p9 αλλα δεν καταφερα (αναφερομαι στο hardware)

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Στη Διαχείριση συσκευής υπάρχει η επιλογή "κλείδωμα εφαρμογής"

 

Ωραία σ' ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν υπαρχει αποδειξη αγορας με το ιΜΕΙ καλυπτεται αο την εγγυηση?

προσπαθησα να βρω διαφορες με το p9 αλλα δεν καταφερα (αναφερομαι στο hardware)

 

Αμα ζητηθεί πρέπει να την προσκομίσεις.

 

Αλλά μην αγχώνεσαι πήγαινε στο κατάστημα που το αγόρασες να σου κάνει επανεκτύπωση.

 

Αν είναι απο Σκρουτζ η αγορά σου στέλνουν αντίγραφο στο email σου.

 

 

Δες και αυτό το βίντεο:

 

Το π9 είναι 3 γιγα και φοράει τον 955 σε σχέση τα 4 γιγα του ονορ με 950

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ρωτάω γιατί πουλάει ένας το κινητό χωρίς απόδειξη αλλά λέει το ΙΜΕΙ αρκεί...θα πάρω στο σέρβις

 

Χωρις αποδειξη θα εχεις θεμα. Δεν καλυπτεσαι, και αυτα που λενε οτι μονο με το IMEI εισαι ok ειναι τριχες. Η αποδειξη χρειαζεται οταν πας στο σερβις και εισαι εντος της εγγυησης.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Με το messenger εχω ενα θεματακι. Ουτε και στην προηγουμενη huawei συσκευη μου επαιρνα κανονικα ειδοποιησεις απο καποια αναβαθμιση της εφαρμογης και μετα, ουτε και τωρα. Εχει παρατηρησει κανεις αλλος το ιδιο με το mess; Ολα ειναι ενεργοποιημενα οπως πρεπει, ουτε κλεινει με το κλεισιμο της οθονης ουτε τιποτα.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Κοιτάω σε βίντεο το τηλέφωνο κ σε άλλα βλέπω κουμπί για να δείχνεις τις εφαρμογές μόνο (όχι στις οθόνες) κ σε άλλα δε το βλέπω αλλα οι εφαρμογές είναι χύμα στις οθόνες. Τι παίζει τελικά?

 

Κ γενικώς είστε ευχαριστημένοι με το τηλέφωνο?

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Κοιτάω σε βίντεο το τηλέφωνο κ σε άλλα βλέπω κουμπί για να δείχνεις τις εφαρμογές μόνο (όχι στις οθόνες) κ σε άλλα δε το βλέπω αλλα οι εφαρμογές είναι χύμα στις οθόνες. Τι παίζει τελικά?

 

Κ γενικώς είστε ευχαριστημένοι με το τηλέφωνο?

 

εχεις επιλογη αν θα εχεις συρταρι εφαρμογων η οχι. Και ναι γενικα πολυ ευχαριστημενος.

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

εχεις επιλογη αν θα εχεις συρταρι εφαρμογων η οχι. Και ναι γενικα πολυ ευχαριστημενος.

 

Α καλό αυτό. Γιατί το iphone style , όλα χύμα στις οθόνες με χαλάει..

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...