Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες στην φωτογραφικη, οταν πατας το κουμπι και το κρατας μεχρι να κανει εστιαση και να το αφησεις για να βγαλει τη φωτογραφια υπαρχει κατι σαν χρονομετρο που μετραει (μεχρι να το αφησεις). Ξερει κανεις τι παιζει με αυτο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες στην φωτογραφικη, οταν πατας το κουμπι και το κρατας μεχρι να κανει εστιαση και να το αφησεις για να βγαλει τη φωτογραφια υπαρχει κατι σαν χρονομετρο που μετραει (μεχρι να το αφησεις). Ξερει κανεις τι παιζει με αυτο;

Ανοίγεις κάμερα, σέρνεις απο δεξιά προς τα αριστερά στην οθόνη και εμφανίζονται κάποιες επιλογές. Απενεργοποιείς το χρονόμετρο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το magazine unlock? Δεν μπορώ να το κανω να δουλέψει. Ή κάτι κάνω λάθος. Όταν έχω ενεργό, subscriptions όλα τικαρισμενα αλλά δεν αλλάζει ποτέ το screen lock background.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις κάμερα, σέρνεις απο δεξιά προς τα αριστερά στην οθόνη και εμφανίζονται κάποιες επιλογές. Απενεργοποιείς το χρονόμετρο.

 

Α οκ, ειναι οντως χρονομετρο δηλαδη και τιποτα παραπανω. Σε ευχαριστω.

Κατεβασα και το manual της Huawei για να ριξω μια ματια τι λεει για την καμερα, πιστευω κρυβονται αρκετα εκει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το magazine unlock? Δεν μπορώ να το κανω να δουλέψει. Ή κάτι κάνω λάθος. Όταν έχω ενεργό, subscriptions όλα τικαρισμενα αλλά δεν αλλάζει ποτέ το screen lock background.

 

Οταν εισαι στην οθονη κλειδωματος και τραβηξεις πανω τις επιλογες, θα πατησεις εναρξη εικει που ειναι το play-pause.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει ρε συ αλλά δεν αλλάζει ποτέ το φόντο

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει ρε συ αλλά δεν αλλάζει ποτέ το φόντο

 

Φίλε κοίτα εδώ στο http://www.hihonor.com/us/support/manual-list/index.html και συγκεκριμενα HONOR 8 User Guide (FRD-L04, 01, English)

μηπως βρεις κατι.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά;

Αυτό αντί να πέφτει η τιμή ανεβαίνει.

Παρατηρώ σε μερικές περιπτώσεις πάνω από 50€ αύξηση

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά;

Αυτό αντί να πέφτει η τιμή ανεβαίνει.

Παρατηρώ σε μερικές περιπτώσεις πάνω από 50€ αύξηση

 

αφού υπάρχει μεγάλη ζήτηση η τιμή δεν πρόκειται να πέσει

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Απλά τελειωσε η διαθεσιμοτητα στα πιο φθηνα σκρουτζομαγαζα και εμειναν τωρα τα πιο ακριβα. Αν παρατηρησετε, ειναι πλεον διαθεσιμο σε λιγοτερα καταστηματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση ξέρει κανείς πως μπορούμε να προγραμματίσουμε το wifi+; μετά την αναβάθμιση σε nougat δεν λεει να δουλέψει με τίποτα ενώ πρην δούλευε κανονικά..
Link to comment
Share on other sites

Στο multitasking view αυτό το λουκετακι τι ακριβώς κάνει ;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Στο multitasking view αυτό το λουκετακι τι ακριβώς κάνει ;

 

κλειδώνει τις εφαρμογές για να μην κλείσουν

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει αν υποστηρίζει otg στο usb type-c ή με κάποιο ανταπτοράκι από απλό usb σε type-c ?
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει αν υποστηρίζει otg στο usb type-c ή με κάποιο ανταπτοράκι από απλό usb σε type-c ?

 

ναι, υποστηρίζει

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε τυχαία στα χέρια μου η συγκεκριμένη θήκη (review) και πολύ σύντομα αναφέρω τα παρακάτω: παρέχει αρκετά καλή προστασία για το κινητό, εφαρμόζει άψογα καθώς ο "αρθρωτός" της σχεδιασμός επιτρέπει την πλήρη κάλυψη στο *πάνω-κάτω μέρος της συσκευής. Το μόνο μειονέκτημα που θα μπορούσα να επισημάνω είναι η μη πλήρης κάλυψη (σε ύψος) της δεξιάς-αριστερής πλευράς, που ίσως να οφείλεται για την διευκόλυνση της εφαρμογής προστατευτικού τζαμιού.

 

Best, Programmer

 

* Στην φωτογραφία, το πάνω αρθρωτό μέρος έχει τροποποιηθεί (φωτο-ρεαλιστικά) για να είναι πιο εμφανές.

Link to comment
Share on other sites

Ας μου λύση κάποιος μια απορία, έκανα update και στην οθόνη κλειδώματος κάνοντας την μπάρα πάνω εμφανίστηκε ενα νέο εικονίδιο που είναι qr code scanner. Υπάρχει μόνο εκεί πουθενά αλλού, δεν έχω καμία εφαρμογή για qr code. Τι παίζει;

 

Edit: απ οτι έψαξα είναι προσθήκη.

 

Παρατηρώ μεγαλύτερη κατανάλωση στη μπαταρία απο πρίν. Ελπίζω να διορθωθεί...

 

Edit 2: Το touch δε λειτουργεί τόσο καλά, έχει θέματα. Ειδικά στις άκρες κάνει αγώνα για να πιάσει...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ειμαι ο μονος με L09C432131B εκδοση και να μου λεει ακομα οτι δεν υπαρχει update για nougat 7 ??

επιμενει οτι ειμαι στην τελευταια εκδοση..

 

υπαρχει τροπος να την κατεβασω και να την περασω χειροκινητα ?

 

ευχαριστω

 

 

με την ''πατεντα'' και το προγραμμα charles απο xda developers αυτη τη στιγμη γινεται download η L09C432B360 αναμενουμε αποτελεσματα!! :D

Edited by N1GHTM4R3
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μπα, ειμαι και εγω που περιμενω την αναβαθμιση. Αν και βλεπω καποια bugs, οποτε δε βιαζομαι ιδιαιτερα...
Link to comment
Share on other sites

παιζει να ειμαι ο μονος με L09C432131B εκδοση και να μου λεει ακομα οτι δεν υπαρχει update για nougat 7 ??

επιμενει οτι ειμαι στην τελευταια εκδοση..

 

υπαρχει τροπος να την κατεβασω και να την περασω χειροκινητα ?

 

ευχαριστω

 

 

με την ''πατεντα'' και το προγραμμα charles απο xda developers αυτη τη στιγμη γινεται download η L09C432B360 αναμενουμε αποτελεσματα!! :D

 

Μπα κι εγώ σε αυτή την έκδοση είμαι και ακόμα δεν εμφανίζει κάτι νέο...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεστε να πάτε στη καινούργια αναβάθμιση, καθόλου σταθερή, χάλια touch, ρουφάει τη μπαταρία νεράκι, και πολλές εφαρμογές δεν τρέχουν σωστά ενώ είναι αναβαθμισμένες για 7ρι.

 

Οπότε περιμένουμε όλοι την επιδιόρθωση...

 

Μπας και ξέρει κανείς πως γυρνάμε στη παλιά χωρίς adb και τέτοια...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεστε να πάτε στη καινούργια αναβάθμιση, καθόλου σταθερή, χάλια touch, ρουφάει τη μπαταρία νεράκι, και πολλές εφαρμογές δεν τρέχουν σωστά ενώ είναι αναβαθμισμένες για 7ρι.

 

Οπότε περιμένουμε όλοι την επιδιόρθωση...

 

Μπας και ξέρει κανείς πως γυρνάμε στη παλιά χωρίς adb και τέτοια...

 

γιατί δεν είναι σταθερή? το touch πρέπει να είσαι ο μόνος που το αναφέρει, η μπαταρία σχεδόν ίδια με πριν, την πέρασα την ημέρα που βγήκε από το hicare και φυσικά μετά από κάποιες μέρες έκανα reset αφού όντως η μπαταρία έφευγε γρηγορότερα, από τότε κανένα πρόβλημα

και για τις εφαρμογές όσες είχα και δούλευαν πριν αυτές έχω και δουλεύουν και τώρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα κάποιος να μου πει γενικές εντυπώσεις από το κινητό μιας και ήδη κυκλοφορεί αρκετό καιρό οπότε έχετε συνολική εικόνα. Τα υπέρ και τα κατά του γιατί σκέφτομαι την αγορά του.

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...