Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το πρωί είχα θέμα με την αυτόματη φωτεινότητα. Δε λειτουργούσε. Έκανα επανεκκίνηση και εξαφανίστηκε η επιλογή αυτόματο που είχε όταν κατέβαζα την μπάρα. Το μόνο που εμφανίζεται είναι μια μπάρα με την φωτεινότητα που την ρυθμίζω χειροκίνητα χωρίς επιλογή για αυτόματη. Έκανα και διαγραφή cache αλλά τίποτα. Πώς διορθώνεται;

 

Κάποιος να βοηθήσει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιος να βοηθήσει εδώ.

 

Δοκίμασες επαναφορά στις εργοστασιακές;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες επαναφορά στις εργοστασιακές;

 

Θέλω να την αποφύγω γιατί δεν μπορώ πάλι να περνάω εφαρμογές και ρυθμίσεις. Ίσως κάποια άλλη στιγμή αργότερα αν δεν στρώσει μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πριν περίπου 10 μέρες το αγαπημένο honor έπεσε στην θάλασσα (10 πόντους νερό) το βγάζω το χειρίζομαι κανονικά και μετά από κάποια δευτερόλεπτα τρεμοπαιζει και έσβησε η οθόνη, έριξα electoclean άλλαξα μπαταρία και να μην τα πολυλογώ το κινητό το αναγνωρίζει ο υπολογιστής (μου ανοίγει το suite αλλά δεν συνδέετε όπως μου έκανε κ πάντα) φορτίζει στην εφαρμογή ο υπολογιστής μου μου γράφει honor 8.τι μπορώ να κάνω ώστε να ανακτήσω δεδομένα έψαξα στο μετ δεν βρήκα κάτι. Θεωρώ ότι δεν έχει πάθει κάτι ή πλακέτα κλπ. Μόνο οθόνη θα χει χαλάσει και πάλι υποθέτω.. Καμία ιδέα κανείς;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ακούστε ένα κουφό σκηνικό. Εγώ έχω σαν sim 1 COSMOTE και σαν sim 2 vodafone . Λοιπόν το κινητό μου επεσε χθες απ το ποδήλατο . Επειδή του έχω καλή θήκη και tempered glass δεν έπαθε τίποτα εξωτερικά αλλά συμβαίνει το εξής παράξενο. Ενώ και με τις δυο sim έχω 5/5 σήμα όταν με παίρνουν ή τους παίρνω τηλέφωνο απ τη vodafone ενώ μιλάω κανονικά μόλις το κλεισω για 4-5 δευτέρα το σήμα πάει 0 και γράφει "δίκτυο δεν βρέθηκε" και μετά αμέσως επανέρχεται επίσης το ίδιο γίνεται άμα μου κάνουν ή τους κάνω αναπαντητη
Μήπως δεν κάνει καλή επαφή η σιμ λόγω της πτώσης;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν κάνει καλή επαφή η σιμ λόγω της πτώσης;

Το πολύ τρελό είναι ότι όταν τις αλλάζω βάζω δηλαδή την κοσμοτε στο 2 και τη Βονταφον στο ένα όλα λειτουργούν κανονικά και όταν τις ξαναγυρνάω στο αρχικό πάλι το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει αλλάξει κάποιος μπαταρία στην συσκευή; σκέφτομαι να την αλλάξω γτ μου κάνει κάτι τρέλες τελευταία! Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει πόσο κοστίζει και που προτείνετε να στείλω την συσκευή για αλλαγή μπαταρίας.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχει πέσει λίγο αλλά θεωρώ ότι κρατά ακόμα γιατί την πρόσεχα πολύ (ποτέ δεν άφησα να πέσει κάτω από 50% πριν την φόρτιση) και σκέπτομαι να την αλλάξω, λίγο πριν λήξει η εγγύηση δλδ μέχρι Δεκέμβρη.

Από ό,τι ξέρω στην Μιχαλακοπούλου που είναι το επίσημο σέρβις πρέπει να το πας, αφού κλείσεις ραντεβού πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πριν περίπου 10 μέρες το αγαπημένο honor έπεσε στην θάλασσα (10 πόντους νερό) το βγάζω το χειρίζομαι κανονικά και μετά από κάποια δευτερόλεπτα τρεμοπαιζει και έσβησε η οθόνη, έριξα electoclean άλλαξα μπαταρία και να μην τα πολυλογώ το κινητό το αναγνωρίζει ο υπολογιστής (μου ανοίγει το suite αλλά δεν συνδέετε όπως μου έκανε κ πάντα) φορτίζει στην εφαρμογή ο υπολογιστής μου μου γράφει honor 8.τι μπορώ να κάνω ώστε να ανακτήσω δεδομένα έψαξα στο μετ δεν βρήκα κάτι. Θεωρώ ότι δεν έχει πάθει κάτι ή πλακέτα κλπ. Μόνο οθόνη θα χει χαλάσει και πάλι υποθέτω.. Καμία ιδέα κανείς;;

πρόσβαση έχεις στον αποθηκευτικό χώρο;

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ποια πιστεύεται είναι η τιμη που θα μπορούσε να πωληθεί τώρα το κινητό ;

 

Σκέφτομαι μήπως το δώσω

 

150€-180€. Εκει παιζουν στις αγγελιες. Εγω λυπαμαι να το δωσω για τοσο γιατι ακομα θεριζει. Κρατα το για δευτερο.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για αλλαγή μπαταρίας. Είμαι από Βόλο. Υπάρχει δυνατότητα να έρθουν να το πάρουν και να το φέρουν; Γιατί μου είναι δύσκολο να πάω Αθήνα. Γνωρίζετε αν έχει έξτρα κόστος κι αν σου δίνουν άλλη συσκευή όσο λείπει το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για αλλαγή μπαταρίας. Είμαι από Βόλο. Υπάρχει δυνατότητα να έρθουν να το πάρουν και να το φέρουν; Γιατί μου είναι δύσκολο να πάω Αθήνα. Γνωρίζετε αν έχει έξτρα κόστος κι αν σου δίνουν άλλη συσκευή όσο λείπει το κινητό;

Μπορεις να τους καλεσεις και να σου πουν το αντίστοιχο κατάστημα συνεργασίας στο Βόλο (αν υπαρχει) στην περιπτωση μου απο πατρα με έστειλαν στο καταστημα συνεργασίας για αλλαγή οθονης που πηγε πακετο μαζι με μπαταρια και σασι. Οποτε αρχικά τους κάνεις μια κλήση και βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τους καλεσεις και να σου πουν το αντίστοιχο κατάστημα συνεργασίας στο Βόλο (αν υπαρχει) στην περιπτωση μου απο πατρα με έστειλαν στο καταστημα συνεργασίας για αλλαγή οθονης που πηγε πακετο μαζι με μπαταρια και σασι. Οποτε αρχικά τους κάνεις μια κλήση και βλεπεις.

Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

OTA δε θα δοθεί ποτέ; γνωρίζεις;

 

 

OTA οχι γτ δε μπορεί να φορτώσει κάποια αρχεία και θα bugαρει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ ειμαι με την 8.0.0.521... εχει ερθει επισημη ενημέρωση σε κανεναν έκτοτε, απο τον Αύγουστο που βγηκε η 8αρα;

 

Στη χώρα μας τπτ άλλο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, η 8 έχει σαν επιλογή να μπορείς να απενεργοποιησεις τα on screen buttons και να χρησιμοποιείς features?
Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα βελακι διπλα τους να τα κρυβεις προς τα κατω οποτε θες και με σύρσιμο απο το κατω μερος της οθόνης προς τα πανω ξανα εμφανίζονται και εχει μια τελεια που κανει τα gestures και την πας σε όποιο μερος της οθόνης θελεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά!

 

Μπορεί κάποιος που εχει τον χρονο να μας πει 2 πραγματακια για θετικά - αρνητικα για update σε Oreo 8.

Δεν "καιγομαι" να την κανω να πω την αληθεια απλα για την "αλλαγή".

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι στιγμης απο το κινητο!

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...