Jump to content

LG K10


gsserv10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.5gb εννοείς....;

 

Κάπου είχα διαβάσει οτι το dual διαφέρει απο το απλό νομίζω στην μνήμη. Μήπως ειναι σε επεξεργαστή;

Για το Κ10 του 2017 γνωρίζεις κάτι;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει οτι το dual διαφέρει απο το απλό νομίζω στην μνήμη. Μήπως ειναι σε επεξεργαστή;

Για το Κ10 του 2017 γνωρίζεις κάτι;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Διαφέρει στο ότι είναι 8πυρινο με 1.5 GB

 

Για του 17 ότι διαβάζουμε από τις ανακοινώσεις.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα!

Ξέρει κάποιος φίλος αν το k430dsE υποστηρίζει σε LTE τη μπάντα Β20 (800); Σε κάποιες ιστοσελίδες βλέπω πως ναι υποστηρίζει και σε κάποιες πως όχι.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να το τεστάρουμε;

Η μπάντα αυτή, από ότι έχω διαβάσει, χρησιμοποιείται κυρίως από τη wind.

Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Εδώ, http://m.gsmarena.com/lg_k10-7849.php (προσωπικά το εμπιστεύομαι) γράφει ότι έχει κανονικά Β20, και σαν χρήστης που το είχα δεν είχα Θέμα 4g με WIND

Υπάρχουν και εφαρμογές στο store που μπορείς να το τσεκάρεις ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..μπορει να μ απαντησει σας παρακαλω πολυ καποιος κατοχος τι γινεται με τις εφαρμογες αν μεταφερονται σε καρτα sd..εχω 2 μερες που ψαχνω γιαυτο..αλλοι λενε μεταφερονται αλλοι οχι.πριν που ειχα g3 μεταφεροντουσαν κανονικα..μπορει να μας πει καποιος με απολυτη σιγουρια γιατι ενδιαφερομαι να το παρω..ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλτατε δεν μεταφέρονται, τουλάχιστον στην έκδοση Android που είναι τώρα.... Αλλά τι πρόβλημα να έχεις... 16gb έχεις ελεύθερο εκτός του χώρου που κρατά το σύστημα!! ;)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλτατε δεν μεταφέρονται, τουλάχιστον στην έκδοση Android που είναι τώρα.... Αλλά τι πρόβλημα να έχεις... 16gb έχεις ελεύθερο εκτός του χώρου που κρατά το σύστημα!! ;)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από που προκύπτει αυτό γιατί εγώ μόλις μετέφερα μια!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω..Δεν ξέρω απογοητεύτηκα πολύ με τη μεσαία σειρά της lg γιατί πήρα τηλέφωνο στην lg κ μου είπαν ότι όλη η k σειρά και όλη η x σειρά δεν κάνει μεταφορά εφαρμογών στην sd.συγκεκριμενα ήθελα το x screen ή το k10.δηλαδη πρέπει να πάμε σε g σειρα για να έχουμε μεταφορά εφαρμογών.ξερει κανείς άλλος να μας πει τι συμβαίνει με την μεταφορά εφαρμογών?
Link to comment
Share on other sites

Η μεταφορά επιτρέπεται σε Android 6 μόνο αν διαμορφωθεί η κάρτα sd. Αν όμως γίνει αυτό τότε η κάρτα δεν θα δουλέψει σε άλλο κινητό.

Δείτε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Android 6.0 έχω. Μεταφέρω εφαρμογές χωρίς να ζητεί διαμόρφωση της κάρτας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εγώ έχω το Lg k10 το δίκαρτο με android 6.0 και δεν μπορώ. Κι οι γνωστοί μου με android 6.0 με άλλες συσκευές πάλι δεν μπορούν. Κι από ότι βλέπω στα βιντεακια μιλάνε για διαμόρφωση της κάρτας sd.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..μπορει καποιος ακομα να επιβεβαιωσει με σιγουρια αν μεταφερονται οι εφαρμογες στη καρτα sd στο K10 κ K10 dual?ενδιαφερομαι να το παρω αμεσα..καποιο αλλο προβλημα εμφανιζει το κιν?οπως bootloop,προβλημα με οθονη,με λογισμικο,οτιδηποτε..ευχαριστω εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εγώ μπορώ κανονικά. Κανένα άλλο πρόβλημα δεν έχει παρουσιάσει τρεις μήνες τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εγώ μπορώ κανονικά. Κανένα άλλο πρόβλημα δεν έχει παρουσιάσει τρεις μήνες τώρα.

Σε μονοκαρτο ή δικαρτο;

 

Για ανέβασε ένα Screen capture....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μονοκαρτο είναι. Δεν ξέρω να ανεβασω φωτο.

Άρα μάλλον για αυτό ίσως μπορείς...

Στο 8πυρινο, 2καρτο, δεν μπορείς.... Αν και το έχω ξαναγράψει, τα 16gb είναι υπέρ αρκετά... Και μην ξεχνάμε το γεγονός ότι καλύτερα να τρέχουν οι εφαρμογές από τη μνήμη του τηλεφώνου παρά από την sd... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλτατε έχεις δίκιο, εχεις το 4πυρινο μονοκαρτο για αυτό μπορείς

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...