Jump to content

Oukitel K6000 Pro


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μου έσπασε η οθόνη. Παρήγγειλα μια, ήρθε, αλλά την έσπασα κατά την τοποθέτηση. Δεν θα ασχοληθώ άλλο. Όποιος ενδιαφέρεται, το πουλάω όπως είναι 40€.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μου έσπασε η οθόνη. Παρήγγειλα μια, ήρθε, αλλά την έσπασα κατά την τοποθέτηση. Δεν θα ασχοληθώ άλλο. Όποιος ενδιαφέρεται, το πουλάω όπως είναι 40€.

 

Στείλε μου μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έσπασε η οθόνη. Παρήγγειλα μια, ήρθε, αλλά την έσπασα κατά την τοποθέτηση. Δεν θα ασχοληθώ άλλο. Όποιος ενδιαφέρεται, το πουλάω όπως είναι 40€.

 

Και εμένα τα έπαιξε τελείως το touch screen μετά από πολλά πεσίματα.

Ουσιαστικά σε videakia στο youtube φαίνεται πως δεν αρκεί να παραγγείλουμε μόνο touch

αλλά ολόκληρη οθόνη. Για να αλλαχθεί θέλει όλο το κινητό λύσιμο, νέα οθόνη και μετά δέσιμο.

Και εγώ προς το παρόν δεν ξέρω αν θα το φτιάξω, έχω παραγγείλει ένα με κουμπάκια έτσι για το ξεκόλλημα!

Link to comment
Share on other sites

Θα επιχειρησω να αλλαξω οθονη σε ενα κινητο φιλου του οποιου δεν δουλευει το touch κατα μηκος ολης της οθονης στα αριστερα.πιθανων απο πεσιμο. Εχω αλλαξει σε ταμπετ σκετο digitizer δυο φορες επιτυχως οποτε θεωρω η πληρης οθονη θα ειναι πιο ευκολη. Εν αναμονη ανταλλακτικου. Εμενα με ραγισμενο touch δουλευει αψογα ακομα και τωρα. Λιγο αδικο ολο αυτο αλλα δυστυχως ετσι ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Πλησιάζει η ώρα της αλλαγής κινητού.... βγαίνει το κ8000 !!!!!!! Η διάρκεια μπαταρίας θα κρατάει περισσότερο απο το 10000 λόγω ενός νέου κώδικα προγραμματισμού σε συνεργασία με το android 7!!!

Σίγουρα με έχει κερδίσει η Oukitel μετά το k6000....

Τσεκάρετε σε μπλε χρώμα τα σπάει!!!!...

http://www.oukitel.com/products/k/oukitel-k8000-80.html

Link to comment
Share on other sites

Πλησιάζει η ώρα της αλλαγής κινητού.... βγαίνει το κ8000 !!!!!!! Η διάρκεια μπαταρίας θα κρατάει περισσότερο απο το 10000 λόγω ενός νέου κώδικα προγραμματισμού σε συνεργασία με το android 7!!!

Σίγουρα με έχει κερδίσει η Oukitel μετά το k6000....

Τσεκάρετε σε μπλε χρώμα τα σπάει!!!!...

http://www.oukitel.com/products/k/oukitel-k8000-80.html

 

νομιζω οτι θα ακολουθησω κι εγω.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τιμή για το Κ8000?
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

 

Mα παλι το ιδιο cpu βρε παιδια?

Εχει πολυ μεγαλα bezels και παρ ολα αυτα εχει soft keys που παιρνουν χωρο απο την οθονη. Οθονη amoled αλλα μονο 1280χ720? Αρα πολλα τα λεφτα που ζηταει.

Προς το παρον οχι απο μενα

Edited by zenix

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

oukitel_k6000_pro_fz_v26_20170830

 

νεο update που διορθωνει bugs

 

:)

 

Δεν υπάρχει αυτή η εταιρεία. Μετά απο 1μιση χρόνο στηρίζει το μοντέλο με νέα updates...

Ένα κινητό που τρέχει σφαίρα, δε κολλάει πουθενά κ έχει την πιο τέλεια μπαταρία που εχω συναντήσει ποτέ!!!

OUKITEL ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αυτή η εταιρεία. Μετά απο 1μιση χρόνο στηρίζει το μοντέλο με νέα updates...

Ένα κινητό που τρέχει σφαίρα, δε κολλάει πουθενά κ έχει την πιο τέλεια μπαταρία που εχω συναντήσει ποτέ!!!

OUKITEL ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!

 

ειχα k6000 pro και το εδωσα για το k10000 pro ....μεγαλη διαφορα η μπαταρια αλλα και ο ογκος βεβαια :) κανονικη παντοφλα !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος, παιδιά αν θα πάτε σε xiaomi redmi note 4 (global - snapdragon) θα αναρωτηθείτε γιατι τοσο καιρό κουβαλάτε κινητό με τεράστια μπαταρία ενω με 4000mah έχετε μεγαλύτερη αυτονομία...

 

Χωρις καμία υπερβολή ενω ήμουν πολυ ευχαριστημένος με το k6000 pro εχω τρελαθεί με το xiaomi ... 3 μερες και πανω απο 12 ωρες ανοιχτης οθόνης με 27/7 wifi +data αναμμένα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος, παιδιά αν θα πάτε σε xiaomi redmi note 4 (global - snapdragon) θα αναρωτηθείτε γιατι τοσο καιρό κουβαλάτε κινητό με τεράστια μπαταρία ενω με 4000mah έχετε μεγαλύτερη αυτονομία...

 

Χωρις καμία υπερβολή ενω ήμουν πολυ ευχαριστημένος με το k6000 pro εχω τρελαθεί με το xiaomi ... 3 μερες και πανω απο 12 ωρες ανοιχτης οθόνης με 27/7 wifi +data αναμμένα.

Το γνώριζα αυτό με τα xiaomi και την αυτονομία αλλά δεν αγόρασα ποτέ κανένα γιατί δεν γουστάρω το mui με τίποτα είναι αισχρό κατά γνώμη μου προτιμό το pure Android, μέχρι που έβγαλαν αυτό που πάντα ονειρευόμουν xiaomi συσκευή με pure Android το xiaomi Mi Α1 μιλάμε για μπαταρία 3000mAh λεπτή όμορφη και βγάζει 8 ώρες οθόνη απίστευτο...!!
Link to comment
Share on other sites

oukitel_k6000_pro_fz_v26_20170830

 

νεο update που διορθωνει bugs

 

:)

 

Εμένα δεν την βγάζει. Έχει μείνει στην V12. Λέει το ότι είναι ενημερωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν την βγάζει. Έχει μείνει στην V12. Λέει το ότι είναι ενημερωμένο.

 

Εχεις περασει το android 7?

Μονο αν το εχεις περασει θα στην βγαλει

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν καποιος που περασε το τελευταιο update ειδε καποια διαφορα, παντως στο θεμα που με εκαιγε στο GPS δεν διορθωθηκε κατι.

Οι χαρτες και συγκεκριμενα το google maps δουλευει σωστα σαν πλοηγηση μονο σε λειτουργια 3G παλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, πριν λιγες μερες πηρα το κ6000 μετά από αλλαγη οθόνηςκαι touchscreen . Ξεκιναει κσνονικά αλλα μετά απο 20 δευτερόλεπτα δεν δουλευει το touchscreen . Ξέρει κανεις τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, πριν λιγες μερες πηρα το κ6000 μετά από αλλαγη οθόνηςκαι touchscreen . Ξεκιναει κσνονικά αλλα μετά απο 20 δευτερόλεπτα δεν δουλευει το touchscreen . Ξέρει κανεις τι παίζει?

Μήπως να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών μέσω του recovery;

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε η τοποθέτηση δεν έγινε σωστά. Πηγαινε ξανά σε αυτόν που σου το έβαλε για να στο κοιτάξει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Oukitel K6000 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...