Jump to content

Huawei P9 Plus


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχα ετσι.

Προφανως θα ειχε bugfixes.

Θα τσεκαρω και εγω αν μου ηρθε τιποτα γιατι τωρα το φορτιζω

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα δεν μ ηρθε τίποτα..πριν λιγο λεω δεν μπαινω να δω Μήπως εχει καποιο update.και μ το εβγαλε.. :)

 

Στάλθηκε από το VIE-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα τελικα

Πολλες επιδιορθώσεις βλεπω.

Την εκανα και ολα κομπλε.

 

http://i64.tinypic.com/2rema0m.png

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μεινει στην VIE-L09C55B160...

 

Λογικα τις επόμενες μερες θα την παρεις.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Public και vodafone το εχουν φερει..εγω απο vodafone το πηρα στην προσφορα που ειχε..απο 699 το πηρα 499. :)

 

Στάλθηκε από το VIE-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. Συγνώμη για το off topic. Αλλά αν δίνετε το κινητό σας τώρα πόσο θα το δινατε? Μεταχειρισμενο δηλαδή πόσο θα έπιανε?
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα! είμαι ανάμεσα στο P9 plus 4Gb -64Rom dual (international version) και στο Mate 8 δεν ξερω πιο είναι καλύτερο! καλυτερη κάμερα.

Ξέρει καποιος μαγαζι στο ιντερνετ που να υπάρχουν οι δίκαρτες international εκδόσεις με 64gb?

Link to comment
Share on other sites

και να σας ρωτησω ρε παιδια, οσοι το αγορασατε.

που ειναι το φτηνοτερο καταστημα για να το αγορασει κανεις; εστω και κινεζικο;

το κινητο τα σπαει και ειναι ερωτας!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δες στο skroutz

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

ακριβο ρε γμτ....ειδα και παραπανω που λεγανε για την προσφορα της vodafone....

και λεω μηπως απο κανενα κινεζικο καταστημα ειναι φτηνοτερο (και του φερμαρεις μετα μια ευρωπαϊκια ρομ!)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα ειμαι στα πολυ αρχικα σταδια της ερευνας αγορας.

δεν εχω κατασταλαξει ουτε σε συσκευη αλλα ουτε σε budget που θα δωσω

ειπα να ρωτησω μηπως γνωριζει κανεις κατι που εγω αγνοω σε σχεση με την τιμη γιατι το κινητο πραγματικα λαμπει και ξεχωριζει στα καταστηματα!!! και το p9 πολυ ωραιο αλλα αυτα τα νερα στο μεταλλο του plus ειναι ολα τα λεφτα...και η oled φυσικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ζαχαρώνω εδώ και καιρό. Λέω να αντικαταστήσει το S7 edge μου. Αξίζει η μετάβαση;

 

Δεν ξερω αν αξίζει διοτι δεν εχω δουλεψει το s7 παντως καμερα και μπαταρια ειναι απο τα δυνατα του σημεια συν οτι εχει λειτουργικο βραχος (σημαντικο για μενα το τελευταίο διοτι εχω δουλεψει samsung στο παρελθον απο software έπασχε).

Επισης και η οθονη του ειναι αρκετα καλη,φωτεινη και καλη πιστότητα χρωματων.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά το ζαχαρώνω εδώ και καιρό. Λέω να αντικαταστήσει το S7 edge μου. Αξίζει η μετάβαση;

 

Αν σε ενδιαφέρει η κάμερα του πάντως... δεν φτάνει την απόδοση της συσκευής που ήδη έχεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα με ενοχλουσε λιγο χειροτερη καμερα( οχι και τελειως χαλια). Απλα σε χρηση να ειναι γρηγορο χωρις κολληματα και προβληματα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα με ενοχλουσε λιγο χειροτερη καμερα( οχι και τελειως χαλια). Απλα σε χρηση να ειναι γρηγορο χωρις κολληματα και προβληματα.

 

Η κάμερα του ειναι παρα πολυ καλη.

Εκει που μπορει να υστερεί σε σχεση με το 7 (σύμφωνα με αυτα που διαβαζω) ειναι στις βραδυνές αλλα εγω προσωπικα τις βρισκω αρκετά καλές.

Απο ταχυτητα αλλο τιποτα και κολληματα ουτε για δειγμα. Το κινητό ρολλαρει απιστευτα.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Κατσε στο s7 edge φιλε μου!!μεχρι να ερθει το s8 να δουμε τι θα εχει!το s7 edge ειναι η ποιο ολοκληρωμενη συσκευη σε ολα του!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα

Έχω πάρει ένα huawei p9 plus από κίνα αν και έχει Ελλινηκά στο menu του κάποιες εφαρμογές όπως Hiapp Higame Vmall μου τα γράφει ολα μέσα κινεζικα καθώς και καποιεσ επιλογές στις επαφές όπως χρυσος οδηγός χρειάζετε άλλη rom ελλινική ?Και αν ναι έχετε κάποιο link διότι έψαξα και δέν βρήκα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα το πήρα και εγω το τηλέφωνο αρκετα καλο απλα μια ερώτηση ποια η διαφορά της Lithium polymer battery μπαταριας που φορα με την Lithium-ion battery που φορανε αλλες συσκευές; πως ειναι "σωστό" να γινεται η φορτιση του τηλεφωνου;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,παρακολουθώ την συσκευή στο scroutz αλλά δεν βλέπω να πέφτει καθόλου η τιμή(προφανώς λόγο περιορισμένης ζήτησης).Σαν συσκευή την είδα στο public και μπορώ να πώ οτι είναι πραγματικά εντυπωσιακή εμφανισιακά αλλά και λίγο που μπόρεσα να την δώ σαν μενού κτλ έδειξε πολλά υποσχόμενη.Ωστόσο η τιμή είναι απαγορευτική τουλάχιστον για τώρα.Θα ήθελα να ρωτήσω, οι κάτοχοι της συσκευής απο που την αγοράσατε;τα καταστήματα που έχει στο scroutz δεν πέφτει κανένα κάτω απο τα 600 ευρώ.Υπάρχει κάποια εναλλακτική πρόταση για να δω σε κάποιο κατάστημα ακόμα και στο εξωτερικό;
Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια κατω απο τα 650 δεν πεφτει....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...