Jump to content

Huawei P9 Plus


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μιλάς στη μία γραμμή και σε καλεσουν στην άλλη χτυπαει;ή δείχνει σε αυτόν που σε καλεί ότι το τηλέφωνο είναι απενοργοποιημενο και μετά εσένα σου έρχεται sms για την κλήση αλλά θέλω για το p9 PLUS δεν ξέρω αν ισχύει το ίδιο με το p9 Edited by kloze
:alien:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλημέρα!Κάτοχος του P9 Plus εδώ και 3 μήνες και όλα δουλεύουν ρολόι.Το Σάββατο έλαβα ένα update... Ήμουν Β170 Emui 4.1 και τώρα έχω Β181 Emui 4.1.1

Οι υπόλοιποι που βρίσκεστε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Κάτοχος του P9 Plus εδώ και 3 μήνες και όλα δουλεύουν ρολόι.Το Σάββατο έλαβα ένα update... Ήμουν Β170 Emui 4.1 και τώρα έχω Β181 Emui 4.1.1

Οι υπόλοιποι που βρίσκεστε?

 

Εγω ειμαι ακομα Β170 Emui 4.1 και στο HiCare δεν εχει καποιο update. :(

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξερω αν το εχετε δοκιμασει να μην εχετε τα κουμπια πανω στην οθόνη και να παίζετε με την πιεση.

Εγω στη αρχη που το ειχα δουλεψει με κουραζε αλλα νομιζω οτι μετα το update δουλευει πολυ καλύτερα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εχετε δοκιμασει να μην εχετε τα κουμπια πανω στην οθόνη και να παίζετε με την πιεση.

Εγω στη αρχη που το ειχα δουλεψει με κουραζε αλλα νομιζω οτι μετα το update δουλευει πολυ καλύτερα.

 

Από την αρχή που πήρα την συσκευή στα χέρια μου τη δουλεύω χωρίς τα κουμπιά και δεν είχα πρόβλημα.

Δεν είδα κάποια διαφορά με το update.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Μόλις μου ρθε update για Nougat 7 και τα σχετικά. Δεν θα την περάσω ακόμη ομως γιατί δεν έχω χρόνο....

Ήθελα απλώς να σας ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος,ευχαριστω για την ενημερωση.

Εγω παλεψα με κατι εργαλεια απο το play store αλλα δεν εκανα δουλεια.

Αν εχει βγει update θα το βαλω εγω.

 

 

Μου ειχε ερθει και εμενα.

Μολις την εβαλα.Εντυπωσεις σε μια δυο μερες.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έκανα το update...

Μου πήρε 3 ώρες για να το ολοκληρώσει....

Δεν έχω δει πολλά πράγματα ακόμα ομως υπάρχουν διαφορές προς το καλυτερο απ ότι κατάλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πέφτει αυτόματα η φωτεινότητα όταν μπαίνω σε μερικές εφαρμογές? Δεν έχω τίποτα ενεργοποιημένο σχετικά με εξοικονόμηση ενέργειας. Εχω τη Nougat έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

με τη φωτεινότητα το εχουν και αλλοι με Huawei και Nougat. Εγω δεν εχω καταλαβει κατι πουνα με ενοχλει. Αυτο εχω παρατήρησει εδω και λιγες μερες που χρειάστηκα GPS ειναι οτι ειχα πολυ μεγαλο προβλημα, μιλαμε για τραγική κατάσταση, εχανε το σημα σε ανοιχτό σημειο ενω ημουν με τα ποδια. Δεν θυμάμαι με Marshmallow πως ήταν.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμηση ,αλλα μου βγαζει προβλημα με μια εφαρμογη για το κλειδωμα της οθονης ,ενω κλειδωνει κανονικα οταν το ανοιγω απο το αποτυπωμα μου ζηταει τον κωδικο!ενω πριν ανοιγε αμεσως
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα η αναβαθμηση ,αλλα μου βγαζει προβλημα με μια εφαρμογη για το κλειδωμα της οθονης ,ενω κλειδωνει κανονικα οταν το ανοιγω απο το αποτυπωμα μου ζηταει τον κωδικο!ενω πριν ανοιγε αμεσως

 

έχει προστεθεί widget από την Huawei για το κλείδωμα της οθόνης "Κλείδωμα Οθόνης " λέγεται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια απο μπαταρια πωσ παει; screen on time ποσο εχετε; περιμενα λογο amoled καλυτερους χρονουσ σε σχεση με το p9 το απλο
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια καλησπέρα ,nougat με emui 5 έχει πάρει η συσκευή ? και ποιο μοντέλο ?
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...