Jump to content

Huawei P9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έδωσαν ένα tip για unbranded εδώ:

http://www.mytel.gr/kinita-tilefona/kinita-tilefona-huawei

 

Στα 485. Δεν ξέρω αν ισχύει βέβαια, δεν πήρα ακόμη τηλέφωνο.

 

χλομό το κόβω... το μόνο που περιμένω είναι clean έκδοση για να πάρω κάποιο branded... γιατί αυτο της vodafone πραγματικά ηταν εμετικό + ξεχνάς οτι update βγει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω απογοητευτει πολυ απο την ελλειψη αποκρυψης της μπαρας πλοηγησης (εννοω τα εικονιδια κυκλος, τετραγωνο και τριγωνο).... Το mate 7 που ειχα παλιοτερα ειχε επιλογη για αποκρυψη...
Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου για κάποια προγραμματακια στο μαρκετ, σχετικά με το navigation bar. Για ψαξε το.

Παντως πιστεύω οτι σε επομενο update θα το δώσουν. Και με το Ρ8 έτσι ειχε γίνει. Οταν το πήρα δεν το είχε και σε επόμενο update το έδωσαν.

 

EDIT: Το βρήκα. Ψαξε για το "gmd full screen immersive".

Θέλει σεταρισμα, βέβαια.

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-D620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχε πάρει το μάτι μου για κάποια προγραμματακια στο μαρκετ, σχετικά με το navigation bar. Για ψαξε το.

Παντως πιστεύω οτι σε επομενο update θα το δώσουν. Και με το Ρ8 έτσι ειχε γίνει. Οταν το πήρα δεν το είχε και σε επόμενο update το έδωσαν.

 

EDIT: Το βρήκα. Ψαξε για το "gmd full screen immersive".

Θέλει σεταρισμα, βέβαια.

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-D620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ, σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσαν ένα tip για unbranded εδώ:

http://www.mytel.gr/kinita-tilefona/kinita-tilefona-huawei

 

Στα 485. Δεν ξέρω αν ισχύει βέβαια, δεν πήρα ακόμη τηλέφωνο.

 

χλομό το κόβω... το μόνο που περιμένω είναι clean έκδοση για να πάρω κάποιο branded... γιατί αυτο της vodafone πραγματικά ηταν εμετικό + ξεχνάς οτι update βγει

 

Πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα tokinito.gr μια που ενδιαφέρομαι για το Lite 3GB δίκαρτο και ρώτησα και για το P9, μου είπε ο υπάλληλος ότι φέρνει και τα δυο unbranded. Τιμή περίπου μέχρι 490 το δικό σας προς το παρόν, τους είχε τελειώσει και θα φέρουν πάλι σύντομα οπότε για σιγουριά επικοινωνείτε μαζί τους ή θα ξαναπεράσω μια που είναι κοντά μου.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα από ένα κατάστημα tokinito.gr μια που ενδιαφέρομαι για το Lite 3GB δίκαρτο και ρώτησα και για το P9, μου είπε ο υπάλληλος ότι φέρνει και τα δυο unbranded. Τιμή περίπου μέχρι 490 το δικό σας προς το παρόν, τους είχε τελειώσει και θα φέρουν πάλι σύντομα οπότε για σιγουριά επικοινωνείτε μαζί τους ή θα ξαναπεράσω μια που είναι κοντά μου.

Θα τους πάρω ένα τηλ μέσα στο άλλο μήνα μπας και (εκτός και αν πέσει η τημη του pkus)

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πάρω ένα τηλ μέσα στο άλλο μήνα μπας και (εκτός και αν πέσει η τημη του pkus)

 

Λογικά κι εμπειρικά από Σεπτέμβριο θ' αρχίσει μια καλή μείωση τιμών όταν αυξηθούν περισσότερο τα καταστήματα που το πουλάνε, τώρα είναι ακόμα απελπιστικά λίγα για να πεις ότι συμφέρει και ένα πενηντάρικο κάτω. Εδώ το νέο Lite αρχίζει και τραβάει την κούρσα με τόσα καταστήματα που αυξάνονται για τις τρεις εκδόσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά κι εμπειρικά από Σεπτέμβριο θ' αρχίσει μια καλή μείωση τιμών όταν αυξηθούν περισσότερο τα καταστήματα που το πουλάνε, τώρα είναι ακόμα απελπιστικά λίγα για να πεις ότι συμφέρει και ένα πενηντάρικο κάτω. Εδώ το νέο Lite αρχίζει και τραβάει την κούρσα με τόσα καταστήματα που αυξάνονται για τις τρεις εκδόσεις του.

 

αλλα οπος και να έχει περιμένω να βγει clean firmware γιατί ταν κάνω root κάπως θα πρέπει να γυρίσω πίσω αν γίνει κατι στραβό πχ

 

ήμουν δυο βδομάδες χωρίς root και κόντεψα να πάθω ψυχολογικά απο της διαφημίσεις

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτησω αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.έχω αγοράσει το κινητό από σκρουτζ κ έχω το εξής πρόβλημα.όταν έχω ανοιχτό το 4g ενώ σερφαρω κανονικά στο ίντερνετ κ γρήγορα κιόλας, χάνω τις εισερχόμενες κλήσεις. Μου έρχονται μετά σε μνμ κ φαίνονται σαν απενετγοποιημενος.Μόλις το γυριζω σε 3g η το κλείνω τελείως δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτησω αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.έχω αγοράσει το κινητό από σκρουτζ κ έχω το εξής πρόβλημα.όταν έχω ανοιχτό το 4g ενώ σερφαρω κανονικά στο ίντερνετ κ γρήγορα κιόλας, χάνω τις εισερχόμενες κλήσεις. Μου έρχονται μετά σε μνμ κ φαίνονται σαν απενετγοποιημενος.Μόλις το γυριζω σε 3g η το κλείνω τελείως δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;

 

4 περιπτώσεις

1, φταίει ο παροχος (δοκίμασε sim από άλλον παροχο)

2. φταίει η sim άλλαξε την sim

3. δεν εχεις καλό 3g/2g (γιατί για την ώρα δεν έχουμε voice over 4g παντού ετσι γυρνάει αυτόματα η συσκευη σε 3g/2g για να κάνει την κλήση)

4. έχει θέμα το baseband (κοινος το πας για εγγύησή)

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ .θα τα δοκιμασω κ θα σου πω..πιθανόν να φταίει και το μέρος γιατί είμαι σε σχετικά απομακρυσμένη περιοχή
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ .θα τα δοκιμασω κ θα σου πω..πιθανόν να φταίει και το μέρος γιατί είμαι σε σχετικά απομακρυσμένη περιοχή

 

κατέβασε την εφαρμογή netmonitor (μια λέξη). Στη δεύτερη γραμμή (type) θα σου λέει τι (καλύτερο) μπορεί να σου δώσει η κυψέλη κοντά σου, άσχετα με το τι παίρνει τελικά το κινητό. ;)

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας σε ένα θέμα στο οποίο δεν βρίσκω λύση!

Πήρα τη συσκευή πριν απο κανά μήνα, πραγματικά άψογη!

Έχω όμως το εξής θέμα,

όταν μου στέλνουν μηνύματα δεν εμφανίζει στο εικονίδιο των μηνυμάτων των αριθμό μηνυμάτων που έχω παραραλαβει(μια κόκκινη κουκίδα με τον αριθμό).

Σας συμβαίνει και σε εσάς?

Υπάρχει τρόπος να εμφανίζεται αυτή η ειδοποίηση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας σε ένα θέμα στο οποίο δεν βρίσκω λύση!

Πήρα τη συσκευή πριν απο κανά μήνα, πραγματικά άψογη!

Έχω όμως το εξής θέμα,

όταν μου στέλνουν μηνύματα δεν εμφανίζει στο εικονίδιο των μηνυμάτων των αριθμό μηνυμάτων που έχω παραραλαβει(μια κόκκινη κουκίδα με τον αριθμό).

Σας συμβαίνει και σε εσάς?

Υπάρχει τρόπος να εμφανίζεται αυτή η ειδοποίηση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Σ εμενα φιλε φαινονται κανονικα απ την πρωτη στιγμη. και τα μηνυματα, αλλα και οι κλησεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,βλεπω σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες σημερα οτι το ριξανε 100 ευρω,στα 449,αν καποιος ειχε το V10 πιστευει οτι αξιζει αυτη η αλλαγη?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Oh yes!!!!

Και η Cosmote που έχω την επιδότηση το πήγε 449! Αυτά είναι!

Ούτε 2 κατοστάρικα δεν θα μου βγει!:p

Το ωραίο είναι ότι σκρουτζομάγαζα το πουλάνε >= 449!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε καινούργια αναβάθμιση την έχει κάνει κανένας ...είναι η L09C432B166 .

 

 

 

Μόλις ήρθε σε μενα η C432B166 για το L19 μου :D

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Tην εκανα την αναβαθμιση και εγω. Επιτελους εβγαλαν αυτο το ασπρο background απο ολες τις non stock εφαρμογες.

 

Διορθώθηκε η αυτόματη φωτεινότητα και η εξοικονόμηση ενέργειας επίσης ... :D

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι αλυσίδες και οι πάροχοι, τόσο το πουλάνε πλεον.

Κάτι κατάλοιπα υπαρχουν ακομη στο Σκρούτζ αλλά πιστεύω θα προσαρμοστούν και αυτοί, ακόμη και με χασουρα, αφού με τέτοιες τιμές δεν πρόκειται να πουλήσουν.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...