Jump to content

Huawei watch: διαθεσιμότητα, απόψεις, εντυπώσεις


mkbhd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα απλά λουράκια 18mm (χωρίς το κλιπάκι που έχει εμας) μπαίνουν/βγαίνουν εύκολα; Και εγώ θέλω να πάρω κανένα εξτρα αλλά κοιτούσα τα συμβατά με το ρολοι μας απο το eBay μόνο όχι οποιαδήποτε 18mm.

 

Σχετικά με την μπαταρία που ρωτάς σε εμένα το ρολόι βγάζει 1.5-2 μέρες. Για να είμαι πιο συγκεκριμένος: το φοράω 8-19 το απόγευμα περίπου, ambient οθόνη ON αλλά πάντα με minimal dark watch faces και όχι αυτά με τα πολλά Notifications, wrist gestures off, wi-fi bluetooth ON. Καμία φορά στη δουλειά το βάζω σε airplane mode για 2-3 ώρες (τότε με βγάζει 2 μέρες). Δεν έχω βάλει apps εκτος από αυτά που είχε και πολλά watch faces.

 

Δυστυχώς όπως σε όλα τα ρολόγια, όσα λουράκια δεν έχουν κλιπ, πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί για να μην γρατζουνίσουμε το ρολόι. Εγώ θα διαλέξω αυτό που μου αρέσει πιο πολύ από τα after market που θα πάρω και θα το κρατήσω μόνιμα καθώς το καφέ λουράκι δεν παλεύεται. Και αααν για οποιονδήποτε λόγο χαλάσει ή θελήσω αλλαγή, γίνεται αν είσαι προσεκτικός.

 

Όσον αφορά στην μπαταρία, παρόμοια χρήση κάνουμε. Tilt to wake off, WiFi off (από τις μεγαλύτερες ρουφήχτρες αν το έχεις στο on), gestures off και τις περισσότερες φορές faces δικά του καθώς τα έξτρα καταναλώνουν μπαταρία. Το βράδυ απενεργοποίηση και σε περιπτώσεις που δεν το χρειαζόμουν (πχ μόνος σπίτι ή στην δουλειά απενεργοποιημένη η οθόνη). Φαντάσου το Μoto 360 Sport το έκανα να αντέχει με αυτόν τον τρόπο μπορεί και 3+ ημέρες. Το ερώτημα είναι με το Wear 2.0 τι γίνεται... Εσύ το αναβάθμισες με το που το άνοιξες ε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Huawei watch 2 δεχεται λουράκια 20 mm μόνο. Εως τώρα εκείνα που με εχουν εντυπωσιάσει ειναι τα Barton (http://www.bartonwatchbands.com/collections/18mm-20mm-22mm-watch-bands-from-barton). Επιπλέον ειναι και σε στύλ Quick Release που βολέυει πολύ στο φόρεμα με το ρολόι (το youtube εχει πολλά βιντεάκια σχετικά). Εχω τα Barton Krimson Red/silicone και το Gingerbread leather που δένουν ομορφα με το ρολόι! Πάρτε και εναν επιπλέον φορτιστή για κάθε ενδεχόμενο (απο το Amazon).

 

Μ'εχεις φτιάξει άσχημα με τα λουράκια,,αυτά τα παραγγέλνουμε από το site η από ebay κ amazon?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα παιρνω απο Amazon UK γιατι μπορώ και παρακολουθώ ολοκληρη τη πορεία της παραγγελίας (πας στο orders και βλέπεις σε τι φάση ειναι).

Δες και αυτό: Greatfine 20mm Garmin Vivomove Sport / Garmin Vivomove Classic Silicone Smartwatch ....πηρα το μπλέ ,πολυ ωραίο ...κιαλάρω και το κόκκινο προσεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι με το που το ένεργοποίησα πρώτη φορά έβαλε το Wear 1 και μετά από μισή ώρα μου έβαλε το Wear 2. Δηλαδή δεν κατέβασε το 2 κατευθείαν!

 

Για λουράκια και εγώ συμφωνώ μαζί σου. Εγώ έχω το Huawei 1 με το μαύρο δερμάτινο το οποίο είναι πολύ καλό ποιοτικά. Απλά θα ήθελα και ένα καφέ και ένα μπρασελέ γιατί του πάει πολύ επιδή είναι ασημί. Αλλά έλεγα να πάρω αυτά που έχουν κλιπακι για να μπαινοβγαίνει πιο εύκολα. Έχω βρει κάποια από Amazon/Ebay. Αν θέλει κάποιος να τα ανεβάσω. Το ρωτάω γιατί βλέπω ότι πολλοί έχουν το Huawei 2 εδώ οπότε να μην τους σπαμάρω.

 

Σχετικά με το wi fi... Τί χρειάζεται ρε παιδιά; Τϊ δεν μπορεί να κατεβάσει μέσω bluetooth και κινητό; Η' απλά για να παίρνει updates χωρίς να έχεις το κινητό στο internet το θέλει;

 

Δυστυχώς όπως σε όλα τα ρολόγια, όσα λουράκια δεν έχουν κλιπ, πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί για να μην γρατζουνίσουμε το ρολόι. Εγώ θα διαλέξω αυτό που μου αρέσει πιο πολύ από τα after market που θα πάρω και θα το κρατήσω μόνιμα καθώς το καφέ λουράκι δεν παλεύεται. Και αααν για οποιονδήποτε λόγο χαλάσει ή θελήσω αλλαγή, γίνεται αν είσαι προσεκτικός.

 

Όσον αφορά στην μπαταρία, παρόμοια χρήση κάνουμε. Tilt to wake off, WiFi off (από τις μεγαλύτερες ρουφήχτρες αν το έχεις στο on), gestures off και τις περισσότερες φορές faces δικά του καθώς τα έξτρα καταναλώνουν μπαταρία. Το βράδυ απενεργοποίηση και σε περιπτώσεις που δεν το χρειαζόμουν (πχ μόνος σπίτι ή στην δουλειά απενεργοποιημένη η οθόνη). Φαντάσου το Μoto 360 Sport το έκανα να αντέχει με αυτόν τον τρόπο μπορεί και 3+ ημέρες. Το ερώτημα είναι με το Wear 2.0 τι γίνεται... Εσύ το αναβάθμισες με το που το άνοιξες ε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι με το που το ένεργοποίησα πρώτη φορά έβαλε το Wear 1 και μετά από μισή ώρα μου έβαλε το Wear 2. Δηλαδή δεν κατέβασε το 2 κατευθείαν!

 

Για λουράκια και εγώ συμφωνώ μαζί σου. Εγώ έχω το Huawei 1 με το μαύρο δερμάτινο το οποίο είναι πολύ καλό ποιοτικά. Απλά θα ήθελα και ένα καφέ και ένα μπρασελέ γιατί του πάει πολύ επιδή είναι ασημί. Αλλά έλεγα να πάρω αυτά που έχουν κλιπακι για να μπαινοβγαίνει πιο εύκολα. Έχω βρει κάποια από Amazon/Ebay. Αν θέλει κάποιος να τα ανεβάσω. Το ρωτάω γιατί βλέπω ότι πολλοί έχουν το Huawei 2 εδώ οπότε να μην τους σπαμάρω.

 

Σχετικά με το wi fi... Τί χρειάζεται ρε παιδιά; Τϊ δεν μπορεί να κατεβάσει μέσω bluetooth και κινητό; Η' απλά για να παίρνει updates χωρίς να έχεις το κινητό στο internet το θέλει;

 

Ανέβασε τα λινκς φίλε μου. Το νήμα αφορά στο πρώτο ρολόι οπότε θα βοηθηθούν όσοι το έχουν ή σκοπεύουν να το πάρουν. ;)

Το WiFi πρακτικά κάνει το ρολόι αυτόνομο. Δηλαδή μπορείς να κάνεις ό,τι θα έκανες με το κινητό. Να κατεβάσεις εφαρμογές, να σερφάρεις, να δεις τα mail σου... Το ερώτημα είναι σε αυτήν την οθονίτσα πόσο πρακτικό είναι. Για μένα καθόλου, για αυτό το έχω στο off.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε τα λινκς φίλε μου. Το νήμα αφορά στο πρώτο ρολόι οπότε θα βοηθηθούν όσοι το έχουν ή σκοπεύουν να το πάρουν. ;)

Το WiFi πρακτικά κάνει το ρολόι αυτόνομο. Δηλαδή μπορείς να κάνεις ό,τι θα έκανες με το κινητό. Να κατεβάσεις εφαρμογές, να σερφάρεις, να δεις τα mail σου... Το ερώτημα είναι σε αυτήν την οθονίτσα πόσο πρακτικό είναι. Για μένα καθόλου, για αυτό το έχω στο off.

 

Λουράκια αυτά έχω βρει για το Huawei 1. Θα τα παραγγείλω (δε έχω αποφασίσει ποια ακόμα) μέσα στις επόμενες μέρες:

http://www.ebay.com/itm/Sport-Silicone-Watch-Band-Strap-For-Samsung-Gear-S3-S2-Classic-Frontier-Huawei-/132248433677?

http://www.ebay.com/itm/18mm-Quick-Release-Stainless-Steel-Watchband-Band-Strap-for-Huawei-Smart-Watch/311526324418?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

http://www.ebay.com/itm/Bandkin-316L-Stainless-Steel-Link-Bracelet-Band-For-Huawei-Smart-Watch-Strap/252688688775?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551633189217&_trksid=p2055119.m1438.l2649

http://www.ebay.com/itm/Huawei-Watch-Leather-Strap-Rerii-18mm-Width-Leather-Band-for-Huawei-Smart-Watch/252710061908?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

 

Παρεπιπτόντως δε ξέρω ποιος μου το πρότεινε εδώ αλλά τα watch faces minimal & elegant τα σπάνε! Με 1.59Ε έχει τα άπειρα και για μένα που μου αρέσουν τα απλά με βόλεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα χθες τελικά! Προς μεγάλη μου έκπληξη ήταν με το μαύρο λουράκι οπότε δεν καίγομαι να το αλλάξω. :) Όταν με το καλό έρθουν αυτά που παρήγγειλα, θα αποφασίσω.

Εντάξει, εξωτερικά είναι πανέμορφο, με υπέροχη οθόνη!

 

Έχω 2-3 απορίες/παρατηρήσεις σχετικά με τη λειτουργία του. Καταρχήν, το μοναδικό, ίσως, αρνητικό για μένα είναι η χαμηλή ένταση δόνησης. Πιθανόν να το συνηθίσω με τον καιρό αλλά στα προηγούμενα 2 smartwatches μου δεν υπήρχε περίπτωση να χάσω ειδοποίηση. Τώρα αν είμαι στον δρόμο ή κάτι κάνω, φοβάμαι ότι κάποιες στιγμές δεν θα την νιώθω. Το θεωρώ το μοναδικό μεγάλο αρνητικό του αφού η κύρια λειτουργία ενός "έξυπνου" ρολογιού, είναι... να σε ειδοποιεί!

 

Η επόμενη ερώτηση μου έχει να κάνει με το πόσο ηλίθια είναι η Google αλλά και η Huawei και χάλασαν αυτό το υπέροχο σύστημα ειδοποιήσεων με το Android Wear 2.0; Τι κάνω λάθος ρε παιδιά και οι ειδοποιήσεις μου εξαφανίζονται και πρέπει να κάνω swipe up για να τις δω; Δεν θα έπρεπε να σε ειδοποιεί με κάποιο τρόπο ότι έχεις ένα μήνυμα; Αν το βάλεις στην επιλογή "normal" και περάσουν τα 5 δευτερόλεπτα δεν υπάρχει τίποτα στο watchface σου (το δοκίμασα με τα stock) που να σου δείχνει ότι έχεις ένα αδιάβαστο μήνυμα. Στο XDA λένε ότι θα έπρεπε να εμφανίζεται μια κουκίδα στο κάτω μέρος όταν έχεις κάτι αδιάβαστο. Εμένα δεν μου εμφανίζει τίποτα και αν όντως λόγω δόνησης χάσω μία ειδοποίηση, θα πρέπει να έχω στο νου μου να κοιτάω συνέχεια στο ρολόι! Δυστυχώς το Wear 1.5 ήταν άρτιο σε αυτόν τον τομέα. Τώρα το χάλασαν και δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να το αλλάξω αυτό. Ακόμα και αν βάλω την επιλογή για να εμφανίζεται σε ολόκληρη την οθόνη η ειδοποίηση, υπολειτουργεί και αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται η Google τα έκανε θάλασσα :lol:

Και δεν κάθομαι στα αυγά μου στην 1.5 version από τη στιγμή που όλα δουλεύουν ρολόι :p

https://support.google.com/androidwear/forum/AAAAI6hwIZULeQYY8DFiyY/?hl=en

http://www.androidauthority.com/android-wear-2-0-notification-issues-783428/

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Konstantinosp, Βαλε το πρόγραμμα Feel the Wear που εχει ρυθμίσεις για επιπλέον δυνατή δόνηση. ;)

Ειδοποιήσεις για μηνύματα τις βλέπω κανονικά (εμφανίζεται μικρό σηματάκι) αλλά σε non stock faces.

Κανένα πρόβλημα....το ρολόι ειναι υπερ-πλήρες :cool:

(Ειδα πρίν λίγο τα περί προβλημάτων του wear2 στο androidauthority. Προσωπικά δεν εχω ανριμετωπίσει τίποτα απο όσα περιγράφουν. Μήπως εχουν ρολοια με το κινέζικο firmware που οντως εχει ασυμβατότητες η μήπως εχουν Huawei που "θα ηθελαν" να εχουν Tizen μεσα (καταλαβαίνεται τι εννοώ))

Edited by stsiri21
Link to comment
Share on other sites

Το feel the wear εξαιρετικό αν και τελευταίο διάστημα μάλλον από κάποιο update της εφαρμογής δεν δουλεύει η επιλογή να ανάβει η οθόνη του ρολογιού όταν σου έρχεται οποιαδήποτε ειδοποίηση.

 

Εξ ου και δεν αγόρασα την Pro version και ενώ παράλληλα ειχα στείλει email στον developer όπου δεν μου απάντησε καν.

 

Εννοείται τα κλασικά βήματα τα έκανα clear cache/data εφαρμογή ακόμα και reset το ρολόι και εκ νέου pair με κινητό και τίποτα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε και ξαναβαλε το Huawei Wear στο κινητό και αστο να βρεί το bluetooth για να συνδεθεί. Παιδεύει λίγο αλλά θα το πετύχει τελικά. (εχω LG 5 κινητό)
Link to comment
Share on other sites

Konstantinosp, Βαλε το πρόγραμμα Feel the Wear που εχει ρυθμίσεις για επιπλέον δυνατή δόνηση. ;)

Ειδοποιήσεις για μηνύματα τις βλέπω κανονικά (εμφανίζεται μικρό σηματάκι) αλλά σε non stock faces.

Κανένα πρόβλημα....το ρολόι ειναι υπερ-πλήρες :cool:

(Ειδα πρίν λίγο τα περί προβλημάτων του wear2 στο androidauthority. Προσωπικά δεν εχω ανριμετωπίσει τίποτα απο όσα περιγράφουν. Μήπως εχουν ρολοια με το κινέζικο firmware που οντως εχει ασυμβατότητες η μήπως εχουν Huawei που "θα ηθελαν" να εχουν Tizen μεσα (καταλαβαίνεται τι εννοώ))

 

Το feel the wear εξαιρετικό αν και τελευταίο διάστημα μάλλον από κάποιο update της εφαρμογής δεν δουλεύει η επιλογή να ανάβει η οθόνη του ρολογιού όταν σου έρχεται οποιαδήποτε ειδοποίηση.

 

Εξ ου και δεν αγόρασα την Pro version και ενώ παράλληλα ειχα στείλει email στον developer όπου δεν μου απάντησε καν.

 

Εννοείται τα κλασικά βήματα τα έκανα clear cache/data εφαρμογή ακόμα και reset το ρολόι και εκ νέου pair με κινητό και τίποτα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

διάβασα για το feel to wear ότι είναι λίγο ρουφήχτρα σε μπαταρία. Ισχύει;

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν δοκιμασία non stock watchface. Θέλετε να μου πείτε ότι οι devs των faces έχουν δώσει αυτήν την δυνατότητα στο wear 2.0 για τις ειδοποιήσεις ενώ οι OEMs στα stock faces όχι; Γιατί ούτε στο LG, ούτε στο Moto εμφανίσει τις ειδοποιήσεις (ή έστω αυτήν την τελεία). Αρα σίγουρα είναι γραμμή τηε Google προς τους κατασκευαστές!

 

Alex θα σου λεγα να ταμπουρωθείς φίλε μου αλλά θα σου σπάσει τα νεύρα η ειδοποίηση για update! Και ο μόνος τρόπος για να την παραπέμψεις είναι να ρουταρεις το ρολόι...

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε δεν είναι ρουφήχτρα.

Σε σχέση με αυτό που εισπράττεις η επίπτωση στην μπαταρία είναι μικρή.

 

Και μόνο που μπορείς να ορίσεις διαφορετικό ήχο άνα εφαρμογή σε notifications είναι super ακόμα και στην free version.

 

Απλά εμένα δεν δουλεύει να ανοίγει η οθόνη πλέον ενώ αρχή δούλευε όταν το ρύθμισα μέσα από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής.

 

Μάλλον κάποια μαμακια του developer με κάποια αναβάθμιση της εφαρμογής που το χάλασε.

 

Μάλλον πρέπει να κοιτάξω με ποια προηγούμενη έκδοση δούλευε σωστά και εκεί να πέσει κλασικά ταμπούρωμα.:lol:

 

Πάντως η Asus δεν είναι επιθετική σε ενημερώσεις λογισμικού.

Δεν σε ειδοποιεί ποτέ όταν έχει βγει νέα αλλά πρέπει ο ίδιος να ψάξεις να δεις αν έχει βγει.

 

Και να βγει δεν σε ενοχλεί μετά.

 

Άσε που σε εμένα για ένα περίεργο λόγο πρέπει να γυρίσω σε IP Αμερικής για να γίνει εγκατάσταση διότι αλλιώς κολλάει στην πορεία της αναβάθμισης και δεν ολοκληρώνεται ποτέ μέσω μιας extra εφαρμογή που πρέπει να εγκαταστήσω στο κινητό :p

 

Πάντως με αυτά που διαβάζω θα κάτσω στην 1.5 διότι δουλεύει σωστά εκεί που θέλω κυρίως notifications και music control μέσω ρολογιού που θέλω.

 

Για τα notification στο AW 2.0 μάλλον γραμμή της Google είναι η αλλαγή στο τρόπο αλληλεπίδρασης χρήστη με ρολόι.

 

Διάβασα και εδώ ένα άρθρο σχετικά με το πρόβλημα με τα notifications αλλά δεν ξέρω αν αφορά παράλληλα και την τελευταία τελική έκδοση της Google που διατέθηκαν στους κατασκευαστές η όχι.

https://www.extremetech.com/mobile/245453-best-worst-things-android-wear-2-0

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και τα δερμάτινα λουράκια αλλά πως καθαρίζονται? Αυτά με σιλικόνη ειναι εύκολο να καθαριστούν αλλά με τα δερμάτινα τι κάνουμε? Βλέπω οτι υπάρχουν κάτι κρέμες. κατι conditioner κ.λ.π αλλά μάλλον πρέπει να πετύχεις και το σωστό χρώμα/απόχρωση με το λουράκι. Μπελάς δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία και τα δερμάτινα λουράκια αλλά πως καθαρίζονται? Αυτά με σιλικόνη ειναι εύκολο να καθαριστούν αλλά με τα δερμάτινα τι κάνουμε? Βλέπω οτι υπάρχουν κάτι κρέμες. κατι conditioner κ.λ.π αλλά μάλλον πρέπει να πετύχεις και το σωστό χρώμα/απόχρωση με το λουράκι. Μπελάς δηλαδή.

 

Το πρόβλημα με αυτά δεν είναι τόσο πολύ το καθάρισμα αλλά ο ιδρώτας στην Ελλάδα ειδικά το καλοκαίρι. Σε 2-3 άλλα καλά αναλογικά ρολόγια που έχω αν το φορούσα κάθε μέρα έπρεπε κάθε χρόνο να τα αλλάζω (και τα καλά κάνουν γύρω στα 50 Ευρώ αν θες να είναι ίδια με τα αρχικά). Μου έλεγε ο ορολογοποιός ότι όσοι έχουν τέτοια ρολόγια και τα φοράνε κάθε μέρα έρχονται μετά από καιρό και του ζητάνε να βάλει μπρασελέ...

Βασικά ποτίζει μέσα και επειδή ο ιδρώτας έχει κάποια όξινα στοιχεία (ή κάτι τέτοιο) τα αλλοιώνει. Εμένα κόβονταν τα θηλάκια πάντα πρώτα και μετά πήγαινε όλο για πέταμα.Και μιλάμε για καλή μάρκα...

 

Εμένα σήμερα ήρθε το tampered glass που είχα παραγγείλει πριν από ένα μήνα ακόμα το σκέφτομαι να το βάλω. 'Εχει βάλει κάποιος; Πώς του φαίνεται στη χρήση; Βασικά έχει γρατσουνιστεί σε κανένα χωρίς; Πόσο εύκολο είναι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί απλά να τα αλλάζεις τα δερμάτινα μετα τη φθορά. Κάπως θα καθαρίζονται και αυτά πριν γίνουν χάλια.

Εχω βάλει tempered glass. Ευκολο ειναι αρκει να πετύχεις να "κάτσει" ακριβως στν κύκλο της οθονης. Πρώτα την καθαρίζεις και μετα το εφαρμόζεις. Εχει σχετικά βιντεάκια στο youtube. Χρήσιμα ειναι σαν προστατευτικά και ουτε που τα παίρνεις είδηση οτι υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Και απο απόκριση ή φωτεινότητα/αλλοίωση χρωμάτων; Επηρεάζεται;

 

(Mate 9 & Tapatalk)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και απο απόκριση ή φωτεινότητα/αλλοίωση χρωμάτων; Επηρεάζεται;

 

(Mate 9 & Tapatalk)

 

Θεωρετικά σχεδόν καθόλου. Πρακτικά τώρα σε αυτό που έχω εγώ τουλάχιστον οι δαχτυλιές φαίνονται εύκολα και έντονα και το καθαρίζω συχνά. Καμία σχέση με την κανονική οθόνη (και λογικό γιατί αυτή έχει φίλτρα) Οπότε έχει αρκετές φορές μία θολούρα η οποία και φυσικά επηρεάζει και αυτά που αναφέρεις. Και εγώ το έχω βάλει καναδύο εβδομάδες επειδή είναι καινούριο το ρολόι. Βλέπω σε μερικές μήνες να το βγάζω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moυ ήρθε αυτό το πολύ ωραίο λουράκι που είχα παραγγείλει. Όλα καλά μόνο που... δεν ταιριάζει με το ρολόι. Φαντάστηκα ότι το λουράκι είναι 22άρι αλλά στο τελείωμα θα γίνεται 18άρι και με ξεγέλασε και η περιγραφή.Πάντως σαν ποιότητα είναι αυτό που ήθελα. Οπότε πήγα και παρήγγειλα 18άρι αυτήν τη φορά.

Το γράφω για να γνωρίζετε και εσείς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,μόλις παρέλαβα κ γω το watch 2 ,κ έχω μια απορία πως μπορώ να βλέπω τα mail μου κ το Viber στο ρολόι; ευχαριστώ

Εντάξει τα βρήκα!!

Edited by mtop
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι στη σκέψη να πάρω το watch 2 lte.

Το εχει κανείς ώστε να μου πει άποψη;

Εχω το urbane 2 και είναι πολύ καλό Απλά σκέφτομαι τη μετάβαση

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Είμαι στη σκέψη να πάρω το watch 2 lte.

Το εχει κανείς ώστε να μου πει άποψη;

Εχω το urbane 2 και είναι πολύ καλό Απλά σκέφτομαι τη μετάβαση

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα, το πήρες τελικά?

Γενικά κάποιος που να το έχει? Θα ήθελα να μάθω κι εγώ την άποψή του...

Να φανταστώ το lte δε λειτουργεί ακόμα Ελλάδα αυτόνομα, έτσι?

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...