Jump to content

Redmi 3 Pro


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και μερικές μέρες το Redmi 3 pro στο vickmall είναι out of stock.

Μίλησα σήμερα στην online συνομιλία και μου είπαν ότι δεν θα το έχουν σε στοκ για το επόμενο διάστημα.

Μόνο σε χρυσό υπάρχει, εγώ θα αγόραζα το dark gray.

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο άλλο εναλλακτικό μαγαζί που να ξέρουμε ότι πουλάει original κινητά, για να το αγοράσω από εκεί?

 

banggood: 3 pro / 3s pro

geekbuying: 3 pro / 3s pro

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 496
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, αλλά οφείλω να αποκαταστήσω την αλήθεια λόγω λάθους από δική μου απροσεξία.

Το Redrice 3 Pro είναι διαθέσιμο στο vickmall. Από λάθος έψαχνα και ρώτησα για διαθεσιμότητα του Redrice 3S Pro και μου είπε ότι δεν είναι διαθέσιμο και δεν ξέρει πότε θα είναι ξανά.

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

το εχει παρει ενας φιλος μου που δεν πολυκαταλαβαινει απο κινητα και δεν μπορει να συνδεθει σε ελευθερο δικτυο, του λεει για λογους ασφαλειας η συνδεση ειναι αδυνατη κατι τετοιο. απο που μπορει να το ρυθμισει?
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα αν μπορει να βοηθησει καποιος.

ενας φιλος εστειλε ενα xiaomi redmi 3 pro να του το ξεκλειδωσω.

εβαλα την chinese developer rom και οταν ξεκιναει το κινητο μου ζηταει κωδικο απο το miaccount το οποιο προφανως το ειχε βαλει ο φιλος μου καταλαθος χωρις να θυμαται τους κωδικους.

τωρα τι κανω?δεν με αφηνει καν να μπω στις λειτουργιες του κινητου!

μπαινεις απο υπολογιστη στον λογαριασμου του φιλου. εκει δηλωνεις οτι ξεχασες τον κωδικο. θα σου στειλει κωδικο επιβεβαιωσης στη σιμ του φιλου την οποια βαλτη σε αλλο κινητο και με τον κωδικο επιβεβαιωσης κανεις reset τον κωδικο του λογαριασμου

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi 3 Pro 3GB RAM

Καλησπέρα σε όλους... ενδιαφέρομαι για το Xiaomi Redmi 3 Pro 3GB RAM, απλώς επειδή αρχάριος στα κινητά και τις ορολογίες και όλα αυτά, rom, developer, rout μου φαίνονται βουνό... ήθελα να ρωτήσω, γίνεται να αγοράσω το κινητό και να βάλω την Ελληνική γλώσσα επάνω... διότι τα αγγλικά μου δεν ειναι και τα καλύτερα...

Τι rom πρέπει να επιλέξω πχ στο vickmall?? Είναι δύσκολο να τα κάνω όλα εγώ μιας και αρχάριος?? ή θα πρέπει να το δώσω σε κάποιον που είναι του χώρου ??? Θα μπορώ να κάνω update αναλόγως την rom που θα επιλέξω.???

Υπάρχει κάπου ο οδηγός για να γίνουν όλα όσα πρέπει απ την στιγμή που θα παραλάβω το κινητό?? Διάβασα και τα προηγούμενα μνμ και απ ότι είδα δεν είναι κάτι δύσκολο όπως αναφέρετε... Να προχωρήσω στην παραγγελία? γιατί είναι το μόνο σημείο που με <<κρατά>>...

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi 3 Pro 3GB RAM

Καλησπέρα σε όλους... ενδιαφέρομαι για το Xiaomi Redmi 3 Pro 3GB RAM, απλώς επειδή αρχάριος στα κινητά και τις ορολογίες και όλα αυτά, rom, developer, rout μου φαίνονται βουνό... ήθελα να ρωτήσω, γίνεται να αγοράσω το κινητό και να βάλω την Ελληνική γλώσσα επάνω... διότι τα αγγλικά μου δεν ειναι και τα καλύτερα...

Τι rom πρέπει να επιλέξω πχ στο vickmall?? Είναι δύσκολο να τα κάνω όλα εγώ μιας και αρχάριος?? ή θα πρέπει να το δώσω σε κάποιον που είναι του χώρου ??? Θα μπορώ να κάνω update αναλόγως την rom που θα επιλέξω.???

Υπάρχει κάπου ο οδηγός για να γίνουν όλα όσα πρέπει απ την στιγμή που θα παραλάβω το κινητό?? Διάβασα και τα προηγούμενα μνμ και απ ότι είδα δεν είναι κάτι δύσκολο όπως αναφέρετε... Να προχωρήσω στην παραγγελία? γιατί είναι το μόνο σημείο που με <<κρατά>>...

 

Καταρχήν να σου πω ότι το κινητό για να έχει την Ελληνική γλώσσα και να δουλεύει απροβλημάτιστα πρέπει να μπει Ελληνική ρομ από το miui.gr

Αυτό για να γίνει αρχικά πρέπει να κάνεις μία άιτηση για να ξεκλειδώσεις τον bootloader.

Επόμενη κίνηση είναι να μπει developer ρομ.Δυστυχώς πολύ σπάνια ξεκλειδώνει τηλέφωνο με stable ρομ

Θα σου πρότεινα λοιπόν να ζητήσεις το τηλέφωνο με developer ρομ από το vickmall .

Από κει και πέρα η διαδικασία είναι σχετικά εύκολη ...

Μπορείς αν θέλεις να αναζήτήσεις το νήμα του note 3 pro για να πάρεις μια ιδέα. Στην πρώτη σελίδα έχει οδηγίες.

Όλοι οι οδηγοί είναι ίδιοι.. τα αρχεία αλλάζουν..

Link to comment
Share on other sites

1. γίνεται να αγοράσω το κινητό και να βάλω την Ελληνική γλώσσα επάνω?

2. Τι rom πρέπει να επιλέξω πχ στο vickmall??

3. Είναι δύσκολο να τα κάνω όλα εγώ μιας και αρχάριος?? ή θα πρέπει να το δώσω σε κάποιον που είναι του χώρου ??

4. Θα μπορώ να κάνω update αναλόγως την rom που θα επιλέξω.???

5. Υπάρχει κάπου ο οδηγός για να γίνουν όλα όσα πρέπει απ την στιγμή που θα παραλάβω το κινητό??

6. Διάβασα και τα προηγούμενα μνμ και απ ότι είδα δεν είναι κάτι δύσκολο όπως αναφέρετε... Να προχωρήσω στην παραγγελία? γιατί είναι το μόνο σημείο που με <<κρατά>>...

1. αν επιλεξεις στο vickmall τη multilanguage rom, θα εχει ελληνικα αλλα επειδη δεν ειναι official, δε θα κανει update και δεν ειναι τοσο καλη οσο η ελληνικη rom του miui hellas

2. απο οποιαδηποτε rom μπορεις να πας σε οποιαδηποτε. εαν αποφασισες να βαλεις τη rom απο το miui hellas τοτε για να κανεις λιγοτερη δουλεια οταν ερθει το κινητο, διαλεξε offical (original)

3. αν εχεις υπομονη θα τα καταφερεις, αλλα αν εισαι παντελως ασχετος με τεχνολογια-υπολογιστες, θα πελαγωσεις

4. ελληνικα απο multilanguage καταστηματος : οχι

ελληνικα απο miui hellas που περασες : ναι αλλα οχι αυτοματα

5. ναι. αν θα βαλεις την ελληνικη rom απο miui hellas, κανε απο τωρα αιτηση ξεκλειδωματος να κερδιζεις χρονο.

6. δικη σου η αποφαση

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα λοιπόν να ζητήσεις το τηλέφωνο με developer ρομ από το vickmall .

 

Όλοι οι οδηγοί είναι ίδιοι.. τα αρχεία αλλάζουν..

 

Mutli-language ROM

Original Rom(Chinese&English)

αυτές τις επιλογές έχει... ποια απ τις 2 ειναι η developer ρομ??

ή είναι άλλη και πρεπει να επικοινωνήσω μαζί τους??

 

ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1. αν επιλεξεις στο vickmall τη multilanguage rom, θα εχει ελληνικα αλλα επειδη δεν ειναι official, δε θα κανει update και δεν ειναι τοσο καλη οσο η ελληνικη rom του miui hellas

2. απο οποιαδηποτε rom μπορεις να πας σε οποιαδηποτε. εαν αποφασισες να βαλεις τη rom απο το miui hellas τοτε για να κανεις λιγοτερη δουλεια οταν ερθει το κινητο, διαλεξε offical (original)

 

 

Άρα να επιλέξω την Original Rom(Chinese&English) στο vickmall για να κανω update??

 

 

 

 

Υπάρχει κάποιος από Θεσσαλονική που να έχει το κινητό και να έχει κάνει τις μετατροπές?? σε περίπτωση που χρειαστώ βοήθεια ρωτάω..

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Mutli-language ROM

Original Rom(Chinese&English)

αυτές τις επιλογές έχει... ποια απ τις 2 ειναι η developer ρομ??

ή είναι άλλη και πρεπει να επικοινωνήσω μαζί τους??

 

Αν δεν έχει developer δεν πειράζει.

Το παίρνεις με official stable (Original Rom-Chinese&English)

και περνάς την developer Μέσω updater...

Link to comment
Share on other sites

Πλεον ξεκλειδωνουν και με stable μαλλον.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο... για την ώρα δλδ, το κινητό έχει κάποια εγγύηση? αν ναι πόσα χρόνια και που το στέλνω αν πάθει κάτι??

 

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε να τικάρω να το έχουν ρουταρισμένο...

συμφωνείτε ???

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο... για την ώρα δλδ, το κινητό έχει κάποια εγγύηση? αν ναι πόσα χρόνια και που το στέλνω αν πάθει κάτι??

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε να τικάρω να το έχουν ρουταρισμένο...

συμφωνείτε ???

Από Κινα έχει ένα χρόνο εγγύηση και το στέλνεις πίσω.

Μην ακούς μ@@@κίες(συγνώμη κ όλας) . Αν το κινητό είναι ρουταρισμένο έχει και ξεκλείδωτο bootloader...

Εύχομαι να είναι κλειδωμένο ..

Πλεον ξεκλειδωνουν και με stable μαλλον.

10% πιθανότητες....

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό είναι ρουταρισμένο έχει και ξεκλείδωτο bootloader...

 

δε ξέρω αν το λες για το κατάστημα (και αυτά που κάνουν) αλλά γενικά δεν ισχύει το root άρα και ξεκλείδωτος bootloader , άσχετα είναι μεταξύ τους , απλά το ένα (ξεκλείδωμα bootloader) κάνει πιο εύκολη την εγκατάσταση του άλλου (root)

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς μ@@@κίες(συγνώμη κ όλας) . Αν το κινητό είναι ρουταρισμένο έχει και ξεκλείδωτο bootloader...

Εύχομαι να είναι κλειδωμένο .. 10% πιθανότητες....

 

δε ξέρω αν το λες για το κατάστημα (και αυτά που κάνουν) αλλά γενικά δεν ισχύει το root άρα και ξεκλείδωτος bootloader,

άσχετα είναι μεταξύ τους , απλά το ένα (ξεκλείδωμα bootloader) κάνει πιο εύκολη την εγκατάσταση του άλλου (root)

 

οπως ειπε και ο k, το οτι καποια συσκευη ειναι ρουταρισμενη

δε σημαινει απαραιτητα οτι ο bootloader εχει ξεκλειδωθει.

 

επισης υπαρχουν και περιπτωσεις "προσωρινου" ρουταρισματος

(μετα απο επανεκκινηση της συσκευης χρειαζεται ξανα ρουταρισμα)

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν το λες για το κατάστημα (και αυτά που κάνουν) αλλά γενικά δεν ισχύει το root άρα και ξεκλείδωτος bootloader , άσχετα είναι μεταξύ τους , απλά το ένα (ξεκλείδωμα bootloader) κάνει πιο εύκολη την εγκατάσταση του άλλου (root)

 

Έχεις βρει τρόπο να ρουτάρεις ενώ έχεις κλειδωμένο κινητό;

Μιλάω για το συγκεκριμένο..

Ο μόνος τρόπος για να έχεις ρουτ απ΄οσο ξέρω είναι να υπάρχει pre rooted rom σε fastboot, ή recovery από την ίδια την Xiaomi.

Υπάρχει τέτοια ρομ;

οπως ειπε και ο k, το οτι καποια συσκευη ειναι ρουταρισμενη

δε σημαινει απαραιτητα οτι ο bootloader εχει ξεκλειδωθει.

 

Βρήκατε ρε παιδιά λύση; Για πείτε την και σε μας....

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Βασικά σου λέμε τι ισχύει γενικά, ειδικά για τη συσκευή δε μου χρειάστηκε Γιατί έχω την ελληνική αλλά στο φορουμ της miui έχει κάτι (ένα απκ), αν δουλεύει ή όχι δε ξέρω

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σου λέμε τι ισχύει γενικά, ειδικά για τη συσκευή δε μου χρειάστηκε Γιατί έχω την ελληνική αλλά στο φορουμ της miui έχει κάτι (ένα απκ), αν δουλεύει ή όχι δε ξέρω

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την Ελληνική την έχεις με ξεκλείδωτο bootloader οπότε ένα zip φλασάρεις κ είσαι οκ.

Απ ότι είδες εγώ μιλάω συγκεκριμένα για αυτό το κινητό στον @gregory_paok

Καλά θα είναι να μην μπερδεύουμε τον κόσμο με γενικές κουβέντες...

Βέβαια αν βρεθεί λύση στο ρουτάρισμα κλειδωμένου κινητού πείτε το και σε μας...

Πάντα Φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην μιλάτε γενικά όμως γιατί εδώ υπάρχουν παιδιά και διαβάζουν αυτά που γράφετε και στο τέλος θα πάρουνε το κινητό στο χέρι και θα πάνε για χτίσιμο μιας και θα είναι τούβλο. Ως ποιο έμπειροι θα έπρεπε να ξέρετε τι πρέπει να λέτε δημόσια και τι όχι. Εδώ μιλάμε για Xiaomi και όχι για Nexus ας πούμε.

 

Φίλε μου το κινητό μην το ζητήσεις με ροοτ γιατί θα κάνεις το μεγαλύτερο λάθος στη ζωή σου. Όποιος στο πρότεινε αυτό δεν ξέρει τι του γίνεται περί κινητών. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το παραγγείλεις με official rom και μετά να κάνεις εσύ ότι θες! Το πιθανότερο είναι ότι αφού δεν ξες τι είναι το ροοτ δεν θα το χρειαστείς και ποτέ στην ζωή σου οπότε περιττό να ζητήσεις ροοτ! Από κει και πέρα πράξε όπως νομίζεις αλλά μιας και δεν έχεις εμπειρία από αυτά όπως φαίνεται πήγαινε με εργοστασιακή ρομ για να μην το κλαις μετά το τηλέφωνο! :)

Link to comment
Share on other sites

@geoanto

@lallas

 

συσκευες redmi 3 εχω ξεκλειδωσει, φλασαρει, ξεμπρικαρει,

εχω παρει απο multi σε official και gtv, αλλα δεν εχω τεσταρει τη μεθοδο

ρουταρισματος χωρις ξεκλειδωμα. ομως ναι, υπαρχουν στο ιντερνετ

τετοιοι οδηγοι http://en.miui.com/thread-214252-1-1.html.

 

εννοειται καλυτερα οσοι ζητανε βοηθεια εδω για καλη ελληνικη rom

(εχει ειπωθει αρκετες φορες οτι η multilanguage που εχει ελληνικα

δεν ειναι τοσο καλη, οσο η ελληνικη rom που υπαρχει στο miui hellas)

να ακολουθησουν την πεπατημενη οδο, για την οποια υπαρχουν

αρκετες αναφορες εδω σε προηγουμενα ποστ καθως και στο θεμα του

"απλου" redmi 3 (2/16). προτιμηστε παραγγελια-αγορα με official rom

(αν καποιος δεν εχει official rom, δεν πειραζει, απλως θα κανει εξτρα δουλεια),

ξεκλειδωμα, ελληνικη rom miui hellas. οδηγιες βημα-βημα στο miui hellas (link)

 

υ.γ. οταν γραφω ενα μηνυμα κανω πολλες φορες αποθηκευση-edit μην το χασω :happy:

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο οδηγός γράφει για old miui version only και δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό. Δεν μίλησα εγώ ότι δεν γίνεται να γίνει ροοτ απλά ότι κατά την άποψή μου δεν πρέπει να παροτρύνονται άτομα που δεν έχουν ιδέα με φλας ροοτ κλπ να ζητάνε από τα μαγαζιά να τους ροοτάρουν τα κινητά κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια αν βρεθεί λύση στο ρουτάρισμα κλειδωμένου κινητού πείτε το και σε μας...

Πάντα Φιλικά..

 

αφού δε μας ενδιαφέρει , προσωπικά, αν υπάρχει λύση :)

 

Παιδιά μην μιλάτε γενικά όμως γιατί εδώ υπάρχουν παιδιά και διαβάζουν αυτά που γράφετε και στο τέλος θα πάρουνε το κινητό στο χέρι και θα πάνε για χτίσιμο μιας και θα είναι τούβλο. Ως ποιο έμπειροι θα έπρεπε να ξέρετε τι πρέπει να λέτε δημόσια και τι όχι. Εδώ μιλάμε για Xiaomi και όχι για Nexus ας πούμε.

 

μπορεί να έχεις δίκιο και να μην γίνεται ροοτ αλλιώς η συγκεκριμένη συσκευή , αλλά συνήθως αυτό γίνεται επειδή δεν έχει ανακαλυφθεί η τρύπα (το λινκ που έδωσε ο φίλος είδα κι εγώ αλλά φυσικά δε το δοκίμασα γιατί δε μου χρειάζεται) όχι επειδή είναι xiaomi

αλλά και πάλι , ο άλλος μπορεί να το πάρει γενικά το unlock = root έτσι όπως γράφτηκε (ναι γιατί δεν μπήκε η πρόταση "στην συγκεκριμένη συσκευή δεν .......")

 

οπότε όπως εγώ αναφέρω ΓΕΝΙΚΑ μιλώντας αυτό που λέτε δεν ισχύει και όχι δεν έχει να κάνει με τα nexus μόνο , ΕΙΔΙΚΑ αν δεν υπάρχει για την συγκεκριμένη συσκευή ο τρόπος τότε οκ , sorry

 

Αυτός ο οδηγός γράφει για old miui version only και δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό. Δεν μίλησα εγώ ότι δεν γίνεται να γίνει ροοτ απλά ότι κατά την άποψή μου δεν πρέπει να παροτρύνονται άτομα που δεν έχουν ιδέα με φλας ροοτ κλπ να ζητάνε από τα μαγαζιά να τους ροοτάρουν τα κινητά κλπ.

 

δε νομίζω με αυτό που έγραψα , έτσι όπως το έγραψα , πάντως ότι παρότρυνα κάποιον να κάνει κάτι :) , δεν αναφέρθηκα καν στον φίλο που ρώτησε

Link to comment
Share on other sites

@geoanto555

@lallas

συσκευες redmi 3 εχω ξεκλειδωσει, φλασαρει, ξεμπρικαρει,

εχω παρει απο multi σε official, αλλα δεν εχω τεσταρει τη μεθοδο

ρουταρισματος χωρις ξεκλειδωμα. ομως ναι, υπαρχουν στο ιντερνετ

τετοιοι οδηγοι http://en.miui.com/thread-214252-1-1.html

 

Έχω δει κάτι τέτοιους οδηγούς αλλά ποτέ δεν τους εμπιστεύτηκα..

Κάποια στιγμή σίγουρα θα βγει κάτι..

Δεν ξέρω όμως αν ήρθε η ώρα.

 

Στα υπόλοιπα συμφωνούμε απόλυτα...

 

κοντορεβιθούλη.. άργησες λίγο να γράψεις και νόμιζα ότι παρεξηγήθηκες.

ότι κάποια στιγμή θα βγει-βγήκε κάτι είναι σίγουρο.

Το θέμα είναι όμως το τι θα κάνει το παλικάρι πιο πάνω που απλα ζητάει μια συμβουλή.

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι αρκετές σελίδες το θέμα...

Θα ήθελα να ρωτήσω για την ποιότητα του gps... Επειδή όταν το χρειάζομαι είμαι σε μηχανάκι και το κινητό στην τσέπη... Κλειδώνει γρήγορα? Είναι stable? Επίσης αν το έψαξε κανένας... βρέθηκε κανένας τρόπος να "ξεκλειδωθεί" η 800άρα στο Lte?

Τέλος η μπαταρία με λίγες κλήσεις και αρκετό browsing σε 3g-4g και wifi πόσο κρατάει πολύ χοντρικά (sot-κατανάλωση stand by)

 

Έχει κανείς ιδέα πως είναι από άποψη ταχύτητας σε σχέση με το G2?

Έχει βάλει κανείς aosp based rom?

 

Από άποψη ποιότητας-ταχύτητας θα άξιζε καλύτερα κανένα z3 compact ή s5?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι αρκετές σελίδες το θέμα...

Θα ήθελα να ρωτήσω για την ποιότητα του gps... Επειδή όταν το χρειάζομαι είμαι σε μηχανάκι και το κινητό στην τσέπη... Κλειδώνει γρήγορα? Είναι stable? Επίσης αν το έψαξε κανένας... βρέθηκε κανένας τρόπος να "ξεκλειδωθεί" η 800άρα στο Lte?

Τέλος η μπαταρία με λίγες κλήσεις και αρκετό browsing σε 3g-4g και wifi πόσο κρατάει πολύ χοντρικά (sot-κατανάλωση stand by)

 

Έχει κανείς ιδέα πως είναι από άποψη ταχύτητας σε σχέση με το G2?

Έχει βάλει κανείς aosp based rom?

 

Από άποψη ποιότητας-ταχύτητας θα άξιζε καλύτερα κανένα z3 compact ή s5?

κλειδωνει αμεσως. με ανοιχτο gps, ετρεχε το runtastic με μονιμα ανοιχτη οθονη, ανοιχτα 3g, στις 2,30 ωρες η μπαταρια επεσε 20%

 

χοντρικα η μπαταρια 2,5 με 3 μερες

Link to comment
Share on other sites

κλειδωνει αμεσως. με ανοιχτο gps, ετρεχε το runtastic με μονιμα ανοιχτη οθονη, ανοιχτα 3g, στις 2,30 ωρες η μπαταρια επεσε 20%

 

χοντρικα η μπαταρια 2,5 με 3 μερες

 

Μια χαρά.. βασικά εγώ θέλω να βγάζει τη μέρα με full full χρήση αν χρειαστεί και 2-3 μέρες αν δεν το πολυχρησιμοποιώ...

Ξέρουμε αν το fast charging είναι συμβατό με το quickcharge 2,3?

 

Επίσης από multitasking πως πάει? Killάρει τις εφαρμογές ή τις κρατάει στη μνήμη(και άρα δεν χρειάζεται redrawing)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...