Jump to content

[S7] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ειμαι ενταξει με 7 αγγλικη...?

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι

 

sent from galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 273
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

6b1e703a749fa153d31372093fbd06f6.jpg

 

8e97f99f0181332a9cddb16d234a67bb.jpg

 

Ακουω γνωμες σε τι κατασταση ειναι η μπαταρια μου.

An honest man is always a child.

Socrates

Alienware 17 R3  / Samsung Galaxy S21 Ultra / Galaxy Watch3 Titanium

Link to comment
Share on other sites

6b1e703a749fa153d31372093fbd06f6.jpg

 

8e97f99f0181332a9cddb16d234a67bb.jpg

 

Ακουω γνωμες σε τι κατασταση ειναι η μπαταρια μου.

 

Για το απλο S7 ειναι εδω οχι για το edge

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να ζητησω μια χαρη απο τους κατοχους. Με ενδιαφερει η καταναλωση κατα την εγγραφη βιντεο 4κ. Μπορει καποιος να κανει 15 λεπτα εγγραφη με χαμηλη φωτεινοτητα οθονης, και απο 100% φορτιση να μου πει ποσο επεσε η μπαταρια?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδία θέλω μια βοήθειά μιας και είμαι καινούργιος. Βλέπω η μπαταρία πέφτει αρκετά γρήγορα.. Υπάρχει να κάνω κάτι ώστε να το φτιάξω αυτό; Επίσης την οθόνη σε πόση ανάλυση την έχετε;

 

Επισης τον συγχρονισμό πάνω στο menu τον έχετε on η οff?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Από εχθες το βράδυ το κινητό φορτίζει μόνο με αργή φόρτιση. Ενώ έχω ενεργοποιημένη την γρήγορη φόρτιση μου λέει 5:30 ώρες μέχρι πλήρη φόρτιση.
Xiaomi Mi4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θα ηθελα να ρωτησω εσας οταν το βγαζεται απο την φορτιση στο 100%ποσες ωρες remaining μπαταρία σας γράφει?
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

στο 98% που ειμαι τωρα δειχνει min : 59 ωρες και 37 λεπτα αναμονη

 

εμενα δειχνει παντα 21 ωρες.Και μεσα σε 25-26 ωρες συνολο μπορει να βγαλει 6,5 ωρες ανοιχτης οθονης.Ομως το ανωτερο που εχω δει εκει ειναι 23 ωρες οτι απομενουν.Γιατι συμβαινει αυτο?Δειχνει σαν να μην εχει σημασια τι γραφει.

Edited by therion1985
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

εμενα δειχνει παντα 21 ωρες.Και μεσα σε 25-26 ωρες συνολο μπορει να βγαλει 6,5 ωρες ανοιχτης οθονης.Ομως το ανωτερο που εχω δει εκει ειναι 23 ωρες οτι απομενουν.Γιατι συμβαινει αυτο?Δειχνει σαν να μην εχει σημασια τι γραφει.

 

Ο χρόνος που δείχνει είναι εκτιμώμενος με βάση τη χρήση των τελευταίων ημερών. Άλλον χρόνο θα δείξει σε κάποιον που το χρησιμοποιεί πολύ και του κρατάει μισή μέρα και άλλο χρόνο σε κάποιον που το χρησιμοποιεί χαλαρά και του κρατάει 2 ημέρες .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι νορμάλ να πέφτει κάθε 5 λεπτά 1% η μπαταρία με ανοιχτή οθόνη, Wi-Fi, σερφαρισμα και περίπου 35% φωτεινότητα? Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι νορμάλ να πέφτει κάθε 5 λεπτά 1% η μπαταρία με ανοιχτή οθόνη, Wi-Fi, σερφαρισμα και περίπου 35% φωτεινότητα?

Άρα 10% = 50 λεπτά οθόνης. Πως σου φαίνεται εσένα για το απλό S7?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι νορμάλ να πέφτει κάθε 5 λεπτά 1% η μπαταρία με ανοιχτή οθόνη, Wi-Fi, σερφαρισμα και περίπου 35% φωτεινότητα?

 

φυσιολογικότατο θα έλεγα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εχω απενεργοποιησει καποιες εφαμογες στο κινητο, αλλα θα ηθελα να το ξεψαχνισω περισσοτερο αναφορικα με το τι μπορω να "κλεισω".

Με το package disabler pro, υπαρχει καποια αναλυτικη λιστα με την οποια μπορω να κανω καταργηση συγκεκριμενα πραγματα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά καλή τιμή οι 4 ώρες sot..; Βλέπω αρκετά ψηλά στη λίστα το AccuWeather.com, τι μπορώ να του κάνω να μην ενημερώνεται συνεχώς; έχω βάλει ενημέρωση ανά ώρα, αλλά αυτό βλέπω στο widget ενημερώνεται κάθε φορά που ανοίγω την οθόνη.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Dihnekis300
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή τιμή οι 4 ώρες sot..; Βλέπω αρκετά ψηλά στη λίστα το AccuWeather.com, τι μπορώ να του κάνω να μην ενημερώνεται συνεχώς; έχω βάλει ενημέρωση ανά ώρα, αλλά αυτό βλέπω στο widget ενημερώνεται κάθε φορά που ανοίγω την οθόνη.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

4 ώρες είναι σχετικά λίγο,αλλά παίζει φυσικά και ρόλο η χρήση που του κάνεις

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα μια εφαρμογή για την μπαταρία το accubattery. Μου αρέσει πολύ γιατί έχει με λεπτομέρεια την κατανάλωση κάθε εφαρμογής.

 

Αυτό τώρα που με προβληματίζει είναι το γεγονός πως με screen off η κατανάλωση μπαταρίας είναι της τάξης του 3,7%/h!! Που μου φαίνεται πολύ... Η αλήθεια είναι πως το σκίζω λιγάκι και δύσκολα φτάνω 4 ώρες sot τώρα.

 

Πιστεύω ωστόσο ότι το widget του AccuWeather.com τρώει αρκετά. Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; Δε μπορώ να βρω τρόπο σας μειώσω την κατανάλωση..

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασα τις 5:20'!! Εκπληκτικά! Λέτε να έχει να κάνει που φορτισα με απλό φορτιστή του φορητού υπολογιστή;

 

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Όταν κάνεις hard reset μπορεί να ταλαιπωρείται η μπαταρία ή δεν έχει σχέση?
HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...