Jump to content

[S7 Edge] Φωτογραφίες& Βίντεο


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση..

Επειδή βλέπω συγκριτηκά αλλά δεν κατάλαβα.

Εντάξη ο φακός Sony με τον isocell είναι το ίδιο και εάν όχι το ίδο σχεδόν το ίδιο.

Σαν φακός όμως ποιος θεωρείται έστω και τυπικά καλύτερος και γιατί;

Διλοτι σύμφωνα με αυτά πού βλέπω τουλάχιστον με διάφορα δείγματα ενώ από τα λεγόμενα σας κατάλαβα ότι ο Sony βγάζει ένα κλίκ καλύτερες στις φωτογραφίες βλέπω καλύτερο το icosell.

Εκτός και αν τα βλέπω ανάποδα.

Η αλήθεια είναι ότι στο s6 o sony είχε και μεγαλύτερη λεπτομέρεια τους είχα και τους 2 φακούς,στο s7 διαβάζω και εγώ πιο θετικά σχόλια για τον isocell

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μερικες υπερτερει ο sony σε αλλες ο isocell:

http://www.androidauthority.com/galaxy-s7-isocell-vs-sony-sensor-camera-680266/

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σ ένα άλλο συγκριτικό όπου είχε δείγματα τα κατέβασα και τα τσέκαρα δίπλα δίπλα κάνοντας μεγάλο ζουμ.

Ο Sony παίζει λίγο πιο χαμηλά σε iso, δηλαδή εκεί που ο isoscele επιλέγει ISO 200 ο Sony πάει στο 160, δίνοντας έτσι στις φωτογραφίες μια εντύπωση πιο έντονων χρωμάτων και καλύτερου contrast, αλλα μην φανταστείτε κάτι σπουδαίο, απλά μια ιδέα. Σε μένα αρέσει περισσοτερο αυτό το αποτέλεσμα.

ΟΜΩΣ

Αν ζουμάρουμε τις φωτο σε μεγάλο ζουμ ο Sony υστερεί ένα ελάχιστο σε ευκρινεια που μπορεί να οφείλεται σε μικρότερη όξυνση.

 

Γενικά δεν υπάρχουν σημαντικές διάφορες, τουλάχιστον απ όσα μπόρεσα να δω απο τα συγκεκριμένα δείγματα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο Te_salat το έχει ζητήσει κάνα δυο φορές, είπα να ανεβάσω δύο φωτογραφίες. Για την ιστορία έχω κινητό με αισθητήρα ISOCELL.

 

Η πρώτη είναι με shutter speed 1/4, ISO 400 και AWB. Το αποτέλεσμα φυσικά είναι η φωτογραφία να είναι underexposed.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/4986f55f2cb5ea9367ef0815192365e2.jpg

 

Η δεύτερη είναι με αυτόματο shutter speed (1/9), αυτόματο ISO (1600) και AWB, χωρίς να πειράξω το exposure.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/708ff369bf69b65a78d3ae874dfbc6c0.jpg

 

Τώρα αν προσωπικά ήθελα να βγάλω κάποια φωτογραφία για να την κρατήσω, ίσως στην πρώτη περίπτωση να είχα επιλέξει λίγο πιο υψηλή τιμή ISO ή αντίστοιχα στη δεύτερη να είχα χαμηλωσει την ευαισθησία κατά 1 f-stop.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by pinwouza
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο Te_salat το έχει ζητήσει κάνα δυο φορές, είπα να ανεβάσω δύο φωτογραφίες. Για την ιστορία έχω κινητό με αισθητήρα ISOCELL.

 

Η πρώτη είναι με shutter speed 1/4, ISO 400 και AWB. Το αποτέλεσμα φυσικά είναι η φωτογραφία να είναι underexposed.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/4986f55f2cb5ea9367ef0815192365e2.jpg

 

Η δεύτερη είναι με αυτόματο shutter speed (1/9), αυτόματο ISO (1600) και AWB, χωρίς να πειράξω το exposure.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160420/708ff369bf69b65a78d3ae874dfbc6c0.jpg

 

Τώρα αν προσωπικά ήθελα να βγάλω κάποια φωτογραφία για να την κρατήσω, ίσως στην πρώτη περίπτωση να είχα επιλέξει λίγο πιο υψηλή τιμή ISO ή αντίστοιχα στη δεύτερη να είχα χαμηλωσει την ευαισθησία κατά 1 f-stop.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου δεν εμφανιζονται οι φωτο. Αν έχεις λογαριασμό στο flickr ανεβασε τες εκει η οπου αλλου μπορουμε να τισ δούμε σε πλήρη ανάλυση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Και καλό θα ήταν κατά την γνώμη μου τις φωτογραφίες που ανεβάζουμε να αναφέρουμε και με ποιον φακό τραβήχτηκαν αν γνωρίζουμε όπως ο φίλος pinwouza για να μπορουμε να συγκρίνουμε και με τα δικά μας γούστα και κριτήρια.
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία με manual ρυθμίσεις:

https://www.dropbox.com/s/x5un0zsie8vj70y/Manual.jpg?dl=0

 

Η φωτογραφία με αυτόματες ρυθμίσεις:

https://www.dropbox.com/s/lv3g1sd7aarzsqc/Auto.jpg?dl=0

 

Να σημειώσω ότι οι φωτογραφίες δεν έχουν σκοπό να δείξουν πόσο καλές ή κακές φωτογραφίες βγαίνουν αλλά το ποσό μεγάλη σημασία έχουν οι ρυθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by pinwouza
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία με manual ρυθμίσεις:

https://www.dropbox.com/s/x5un0zsie8vj70y/Manual.jpg?dl=0

 

Η φωτογραφία με αυτόματες ρυθμίσεις:

https://www.dropbox.com/s/lv3g1sd7aarzsqc/Auto.jpg?dl=0

 

Να σημειώσω ότι οι φωτογραφίες δεν έχουν σκοπό να δείξουν πόσο καλές ή κακές φωτογραφίες βγαίνουν αλλά το ποσό μεγάλη σημασία έχουν οι ρυθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Δεν της είδα ακόμα στον υπολογιστή αλλα στην οθόνη του κινητού θεωρώ καλύτερη την πρώτη καθώς στο πλάνο υπάρχουν σκοτεινά σημεία τα οποία αν ανεβάσεις το ISO όπως έκανες στην δεύτερη, βγάζουν θόρυβο.

Θα τις δω αύριο πρωί στην οθόνη του MacBook.

Σ ευχαριστώ πολύ.

 

EDIT

Λοιπόν έκανα την σύγκριση στον υπολογιστή.

Φωτογραφίες με τετοιο φωτισμό στο αυτόματο τις ξεχνάτε. Μόνο το LG G4 μπορει στο αυτόματο γιατί χωρίς να διαθέτει καλύτερο αισθητήρα, έχει αναπτύξει φοβερό software που εξαλειφει τον θόρυβο ακόμα και με iso 1200.

Ο φωτισμός είναι πολύ χαμηλότερος απ ότι φαίνεται στην φωτογραφία.

Εγω αν έπρεπε να την τραβήξω στο χέρι, θα την τράβαγα με 1/4 κλείστρο και iso 200. Θα είχα σκοτεινά τα σημεία που δεν φωτίζονται αλλά δεν με νοιάζει γιατί δεν έχουν λεπτομέρεια έτσι κι αλλιώς.

Κανονικά όμως αν θέλουμε σωνει και καλά τέτοιο πλάνο, ακουμπάς την συσκευή κάπου, βάζεις τον χρονοδιακόπτη στα 2'' και οι ρυθμίσεις τουλάχιστον 0,5 κλείστρο και iso 200.

To αυτόματο απορίπτεται. Ανεβάζει το iso στον θεό και βγάζει πολύ θόρυβο ο οποιος καταστρέφει και την λεπτομέρεια.

Δυστυχώς η samsung δεν κατάφερε να εξελήξει το software της κάμερας παράλληλα με το πολύ καλό hardware. Αντιθέτως η LG τα έχει καταφέρει αλλά και η google με το dynamic HDR στα Nexus 5X & 6P.

 

25950017454_bd41366119_c.jpgAuto_jpg_and_Manual_jpg_and_Dropbox_-_Auto_jpg by Photos presentation, on FlickrSent from my iPhone using Tapatalk

 

*Κι εδώ μια καλύτερη εκδοχή με λιγο επεξεργασία σε απλή εφαρμογή edit.

26555080835_64daed1fef_c.jpgManual-Edit by Photos presentation, on Flickr

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έτυχε αλλά πριν την τελευταία αναβάθμιση σε όσες φώτο έβγαλα (λίγες η αλήθεια) δεν έχασα ούτε μια .Απο την άποψη να βγει κάποια θολή .Μιλάω για φώτο μέσα στο σπίτι με μέτριο φυσικό φωτισμό η καλό τεχνητό .Ξέρω ότι να βγάλεις δύο 3χρονα μωρά που δεν κάθονται ακίνητα είναι δύσκολη υπόθεση .Για αυτό και με είχε εντυπωσιάσει το κινητό στην αρχή.

Τώρα από εχθές μετά την αναβάθμιση δυσκολεύομαι να βγάλω μία χωρίς λίγο η πολύ θολούρα ......

Και μου δίνετε η αίσθηση ότι είναι λίγο πιο αργή η κάμερα σε σχέση με την αρχή που μου φαινόταν αστραπιαία .

Είναι εντύπωση μου η το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος ;

Το κιν είναι Ελληνικό και όλες οι φώτο στο auto .

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έτυχε αλλά πριν την τελευταία αναβάθμιση σε όσες φώτο έβγαλα (λίγες η αλήθεια) δεν έχασα ούτε μια .Απο την άποψη να βγει κάποια θολή .Μιλάω για φώτο μέσα στο σπίτι με μέτριο φυσικό φωτισμό η καλό τεχνητό .Ξέρω ότι να βγάλεις δύο 3χρονα μωρά που δεν κάθονται ακίνητα είναι δύσκολη υπόθεση .Για αυτό και με είχε εντυπωσιάσει το κινητό στην αρχή.

 

Τώρα από εχθές μετά την αναβάθμιση δυσκολεύομαι να βγάλω μία χωρίς λίγο η πολύ θολούρα ......

 

Και μου δίνετε η αίσθηση ότι είναι λίγο πιο αργή η κάμερα σε σχέση με την αρχή που μου φαινόταν αστραπιαία .

 

Είναι εντύπωση μου η το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος ;

 

Το κιν είναι Ελληνικό και όλες οι φώτο στο auto .

 

 

Αυτό αν όντως συμβαίνει, σημαίνει ότι άλλαξαν τον αλγόριθμο και αύξησαν τον χρόνο που μενει ανοικτό το κλειστό στην συγκεκριμένη φωτομέτρηση που κανει.

Οπότε αν κινηθεί το παιδάκι έστω και λίγο σου βγαίνει θολό.

 

Οταν φωτογραφίζεις σταθερά αντικείμενα δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Αν έχεις κι εκεί σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με το ois η δεν τα καταφέρνει με τον μεγαλύτερο χρόνο κλείστρου, το ois.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αν όντως συμβαίνει, σημαίνει ότι άλλαξαν τον αλγόριθμο και αύξησαν τον χρόνο που μενει ανοικτό το κλειστό στην συγκεκριμένη φωτομέτρηση που κανει.

Οπότε αν κινηθεί το παιδάκι έστω και λίγο σου βγαίνει θολό.

 

Οταν φωτογραφίζεις σταθερά αντικείμενα δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Αν έχεις κι εκεί σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με το ois η δεν τα καταφέρνει με τον μεγαλύτερο χρόνο κλείστρου, το ois.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Οχι στα σταθερα δεν εχω.

Τωρα που κοιτουσα τις φωτο τις πρωτες μερες έτυχε να βγαλω τα μωρα ξεχωριστά, τωρα ηταν μαζί και τα δυο ,αν παιζει ρολο αυτο γιατι δεν ειμαι και πολύ σχετικός με τις φωτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε βλεπω να εχει αλλαξει τιποτα απολυτως στην καμερα μετα την αναβαθμιση σε APD1...

 

Απο που ειναι το κινητο που εχεις; Εμενα ειναι Ελληνικο .Στο σχετικο θεμα του edge και άλλοι διαβασα να εχουν θεματακια .

Μηπως φταιει η Ελληνικη αναβάθμιση;

Αν βρω χρονο θα το κανω μια επαναφορα .

Εκτός και αν κανω λαθως με την κάμερα μιας και δεν την ειχα δοκιμάσει αρκετα πριν το update

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μολις δοκίμασα αυτό που λες.

Στο αυτόματο με χαμηλό φωτισμό δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις σωστή φωτογραφια σε άτομα που κινούνται.

Η παραμικρή κίνηση του παιδιού δημιουργεί θολούρα.

 

Το software επιλέγει όπως σου είπα μεγαλο χρόνο κλείστρου για να περνάει περισσοτερο φως.

Όποτε οποιαδήποτε κίνηση του ατόμου που φωτογραφίζεις δημιουργεί πρόβλημα.

 

Την δοκιμή την έκανα σε ανοιχτό χώρο σ ένα κιόσκι της Samsung.

Στο αυτόματο δεν μπόρεσα να πάρω μια σωστή φωτο γιατί ο κορμός κινείται συνεχώς.

Μόνο οταν έβαλα manual ρυθμίσεις 1/30 και ISO 600 πήρα ικανοποιητικές φωτο τουλάχιστο στην οθονη του κινητού γιατί αν δεν Τία δω σε υπολογιστή δεν μπορώ να ειμαι σίγουρος.

 

Παραδόξως το iPhone μου 6s plus, τα πήγε καλύτερα στο auto (δες την φωτο).

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160422/dce9fab2e3164e9f89ec45283725793d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μολις δοκίμασα αυτό που λες.

Στο αυτόματο με χαμηλό φωτισμό δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις σωστή φωτογραφια σε άτομα που κινούνται.

Η παραμικρή κίνηση του παιδιού δημιουργεί θολούρα.

 

Το software επιλέγει όπως σου είπα μεγαλο χρόνο κλείστρου για να περνάει περισσοτερο φως.

Όποτε οποιαδήποτε κίνηση του ατόμου που φωτογραφίζεις δημιουργεί πρόβλημα.

 

Την δοκιμή την έκανα σε ανοιχτό χώρο σ ένα κιόσκι της Samsung.

Στο αυτόματο δεν μπόρεσα να πάρω μια σωστή φωτο γιατί ο κορμός κινείται συνεχώς.

Μόνο οταν έβαλα manual ρυθμίσεις 1/30 και ISO 600 πήρα ικανοποιητικές φωτο τουλάχιστο στην οθονη του κινητού γιατί αν δεν Τία δω σε υπολογιστή δεν μπορώ να ειμαι σίγουρος.

 

Παραδόξως το iPhone μου 6s plus, τα πήγε καλύτερα στο auto (δες την φωτο).

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160422/dce9fab2e3164e9f89ec45283725793d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ευχαριστώ Κώστα :)

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η Samsung εκτός ότι δεν το χει με το software, το πηγαίνει αυτόματα σε night mode και εκεί τα κανει θάλασσα.

Το ίδιο γίνονταν και στο note5.

 

Δεν ειναι δυνατόν να έχεις μια καμερα με f1.7 και μέγεθος pixels 1.44 και να πηγαίνεις σε night mode.

Οταν μπορεί με κλείστρο στο 1/30 και ISO 600 που ειναι ρυθμίσεις για dslr να αποδίδει τόσο καλά, σημαίνει ότι το auto σε βραδινά το ξεχνάς.

Το κακό ειναι ότι δεν μπορείς σε manual να αποθηκεύσεις τις ρυθμίσεις. Αν βγεις απο την καμερα τις χανει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τις αποθηκεύει κανονικά και όταν μπεις σε pro mode μπορεί να έχεις εως και 3 ρυθμίσεις αποθυκευμενες

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει και 3 προφιλ αποθηκευσης

 

Εμενα δεν με παει το iso 600 για καποιον λογο . Απο το 500 παει στο 640

 

Σημερα έπαιζα λογο με την καμερα .

καθομουν στο δωμάτιο μου απογευμα με κλειστα παντζουρια με μονο φως την τηλεόραση και λιγο απο τον διαδρομο .

Εστιαζα προς τον διαδρομο εβγαζα φωτο στο auto και με hdr στο auto.

Στην φωτο που εβγαζε εγραφε οτι χρησιμοποίησε hdr on .και εβγαινε πολυ σκοτεινός ο διαδρομος ,ισα που φαινοταν .

Αν το hdr το εβαζα χειροκινητα στο on η φωτογραφία έβγαινε πολυ πιο φωτεινή στον διαδρομο. Μεγαλη διαφορα .

Αν το εβαζα στο off δεν εβλεπες τιποτα στον διαδρομο.

Τι παιζει με το auto hdr ;

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Τις αποθηκεύει κανονικά και όταν μπεις σε pro mode μπορεί να έχεις εως και 3 ρυθμίσεις αποθυκευμενες

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Αυτό ειναι καλο.

Η καμερα σαν hardware έχει πολλές δυνατότητες.

Πρέπει να διορθώσει το software της γιατί η lg την έχει φάει σ αυτό.

Δεν μιλάω για μέρα. Την μέρα βγάζουν πολύ καλές φωτο μέχρι και τα κινεζικά των 150€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι καλο.

Η καμερα σαν hardware έχει πολλές δυνατότητες.

Πρέπει να διορθώσει το software της γιατί η lg την έχει φάει σ αυτό.

Δεν μιλάω για μέρα. Την μέρα βγάζουν πολύ καλές φωτο μέχρι και τα κινεζικά των 150€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Επειδή ρωτησα κανα 2 φορές και πιο πισω με fv5 θα δινει καλύτερα αποτελέσματα? Η σε raw και με μια μικρη επεμβαση.

Το δοκίμασε κανένας?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ρωτησα κανα 2 φορές και πιο πισω με fv5 θα δινει καλύτερα αποτελέσματα? Η σε raw και με μια μικρη επεμβαση.

Το δοκίμασε κανένας?

 

 

Απο βδομάδα που θα το έχω θα σου απαντήσω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

S7 edge στο αυτόματο

 

 

 

 

 

Βασίλη πολύ όμορφη φωτογραφια.

Εδώ βέβαια ειναι περισσοτερο ο φωτογραφος και λιγότερο η καμερα.

 

Απο βδομάδα θα σας πω εντυπώσεις.

Η αλήθεια ειναι ότι περίμενα περισσότερα στις βραδινές.

Θα ψάχνω πολύ με manual ρυθμίσεις όσο βέβαια μου επιτρέπουν οι τιμές που δέχεται.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη πολύ όμορφη φωτογραφια.

Εδώ βέβαια ειναι περισσοτερο ο φωτογραφος και λιγότερο η καμερα.

 

Απο βδομάδα θα σας πω εντυπώσεις.

Η αλήθεια ειναι ότι περίμενα περισσότερα στις βραδινές.

Θα ψάχνω πολύ με manual ρυθμίσεις όσο βέβαια μου επιτρέπουν οι τιμές που δέχεται.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Άντε με το καλό και να μας δώσεις υλικό και τροφή για σκέψη και σχολιασμό. Το manual έχει ψωμί ;).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.βρε παιδια βλεπω τις φωτο και ειναι πραγματικα φοβερες. υπαρχει κανεις στο φορουμ που εχει στην κατοχη του και ενα κινητο Α5 2016 να μπορουμε να συγκρινουμε φωτο στο σκοταδι?οσες φορες προσπαθησα να κανω συγκριτικο ηταν σε συνθηκες απλετου φωτος και το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.Αυτο που προσεξα μονο σε selfie φωτο με το Α7 το δικο μου,το S6,και το S7 mεσα στο Μεντια,το 7αρι με την λαμπα πανω απο το κεφαλι μου εκαιγε την φωτο ενω τα αλλα δυο ειχαν σαφως καλυτερο αποτελεσμα.Ενα συγκριτικο θα βοηθουσε...ευχαριστω:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 Edge] Φωτογραφίες& Βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...