Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπάρχει η ξενερα που έφαγα εγω εβγαλα την γνήσια θηκη να καθαρίσω το τζαμακι πισω που ειχε σκόνη το αφήνω στο κρεβάτι και γλιστράει πως δεν ξερω και σκαει κατω με την γωνία απο τους 7 πόντους (το μετρισα) και σαφώς έκανε ενα ελάχιστο σημάδι που εκλεγα απο τα νεύρα μου

13493748_1273570449334694_1903882943_o.jpg

έκανα ωρα να εστιάσω την καμερα του ONE για να το δει

δεν πειράζει φιλε μου γίνονται κ αυτα κ σε καταλαβαίνω..... απολαυσε την συσκευή κ μην το σκέφτεσαι ειναι πολυ μικρό απο'τι βλέπω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν υπάρχει η ξενερα που έφαγα εγω εβγαλα την γνήσια θηκη να καθαρίσω το τζαμακι πισω που ειχε σκόνη το αφήνω στο κρεβάτι και γλιστράει πως δεν ξερω και σκαει κατω με την γωνία απο τους 7 πόντους (το μετρισα) και σαφώς έκανε ενα ελάχιστο σημάδι που εκλεγα απο τα νεύρα μου

έκανα ωρα να εστιάσω την καμερα του ONE για να το δει

Σε καταλαβαινω φιλε μου, καπως ετσι την επαθα κι εγω με την προηγουμενη συσκευη (s6).

Την πηρα Πεμπτη και Παρασκευη πρωι θα του εβαζα θηκη. Πεμπτη βραδυ το ειχα με δονηση

στο μπρατσο του καναπε. Μεχρι να παω στο μπανιο και να γυρισω καποιος πηρε τηλεφωνο

και με τη δονηση συρθηκε και επεσε στο πλακακι και εκανε το ιδιο σημαδι με το δικο σου. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ήμουν να σκάσω εχτές ....επίσης να παρατηρήσετε οτι πίσω στης άκρες κάνει σημαδάκια πάρα πολύ μικρά αλλά κάνει και με την original case

θα με πείτε υπερβολικό αλλά είμαι .....

Edited by Nikoskame
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα παρόμοιο σημαδακι στην πανω δεξια γωνια! Το είχα παντα χωρις θηκες μονο σε πουγκι για μεταφορα!!

Αλλα εκει που το καθαριζα γλιστρισε απο το τραπεζι της κουζινας και εσκασε στο πλακακι και να το σημαδακι! Απο τοτε με την γνησια θηκη back cover της σαμμυ! Να μην το βλεπω !αφου ηθελα να το πουλησω και να παω να παρω σε ασημί!!! Τωρα το ξεπερασα λιγο!!!

 

Ασε που εχει κανει και αραχνια στην οθονη πανω! Καθ ειμαι με ζελατινες παντα!! Τι να πω οσο το προσέχεις πολυ τότε γινονται τα παράξενα! Νόμος!! :)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο θα το πούλαγα να πάρω καινούργιο αλλά μάλλον πρέπει να πάρουμε κάνα χάπι γιατί αυτό είναι λίγο (λέμε τώρα ) ψιχαναγκασμοσ
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο θα το πούλαγα να πάρω καινούργιο αλλά μάλλον πρέπει να πάρουμε κάνα χάπι γιατί αυτό είναι λίγο (λέμε τώρα ) ψιχαναγκασμοσ

Χχαχχαχα!! Έτσι ακριβως!!!

Και λεω μετα και να παρω αλλο παλι θα γινει κανα κουλο οποτε λεω αστο αυτό ετσι οπως ειναι και απλα προσπαθώ να μην το σκεφτομαι!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

φαντάσου το εχω διπλά μου και αν το βγάλω απο την θήκη το μάτι παει αστραπή εκει

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχουμε τα συμπτώματα http://el.yourwebdoc.com/obsessivecompulsivedisorder.php χαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την Baseus Glitter θήκη να μου πει αν έχει καλή εφαρμογή;

Φιλε μακριά απο αυτή την μαρκα.

 

Ειδα μια παρόμοια σε ενα γνωστό και ητανε για κλάματα.

 

Αν ηταν κανα 5 ευρώ να πω αντε. Έδωσε κανα 17 ευρω περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι τρελα για caseology envoy αυτή με το carbon fiber. Την έχει κανείς να πει καν αξίζει το σχεδόν 30αρι που κοστίζει? (ή αν παίζει σε πιο καλή τιμή πουθενά)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μακριά απο αυτή την μαρκα.

 

Ειδα μια παρόμοια σε ενα γνωστό και ητανε για κλάματα.

 

Αν ηταν κανα 5 ευρώ να πω αντε. Έδωσε κανα 17 ευρω περίπου.

 

Δεν έκανε καλή εφαρμογή ή απλά δεν σου άρεσε;

5 με 7 ευρώ κάνει στο ebay αν θυμάμαι καλά, τώρα αν την πήρε εδώ κάπου στα 17 ναι.

Είχα και την spigen Rugged Armor αλλά ένιωθα σαν να είχα άλλη συσκευή δεν μου άρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε καλή εφαρμογή ή απλά δεν σου άρεσε;

5 με 7 ευρώ κάνει στο ebay αν θυμάμαι καλά, τώρα αν την πήρε εδώ κάπου στα 17 ναι.

Είχα και την spigen Rugged Armor αλλά ένιωθα σαν να είχα άλλη συσκευή δεν μου άρεσε.

Απο Ελλάδα την πήρε ναι.

Φιλε ηταν και εδειχνε ευτελες προϊόν.

 

Σε s6 edge την είδα πάντως δεν μου άρεσε καθόλου.

 

Τσεκαρε την nilkkin nature σε διαφανη η smoke και θα με θυμηθείς.

Link to comment
Share on other sites

Απο Ελλάδα την πήρε ναι.

Φιλε ηταν και εδειχνε ευτελες προϊόν.

 

Σε s6 edge την είδα πάντως δεν μου άρεσε καθόλου.

 

Τσεκαρε την nilkkin nature σε διαφανη η smoke και θα με θυμηθείς.

 

Την έχω τώρα την nature πολύ καλή αλλά ήθελα κάτι σε σκλήρη θήκη αλλά διάφανη γι'αυτό κοιτούσα αυτή

Θα την πάρω μία να μου φύγει η απορία, καμιά άλλη έχεις στα υπόψην σου ή να πάω στην clear cover της sammy?

Link to comment
Share on other sites

Την έχω τώρα την nature πολύ καλή αλλά ήθελα κάτι σε σκλήρη θήκη αλλά διάφανη γι'αυτό κοιτούσα αυτή

Θα την πάρω μία να μου φύγει η απορία, καμιά άλλη έχεις στα υπόψην σου ή να πάω στην clear cover της sammy?

Μονο το αυθεντικό.

Κοιταξε στο ebay μπορεί να το βρεις πιο χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

Να αναφερω οτι πολυ ωραια αισθηση στο κρατημα δινει και η διαφανη σιλικονης θηκη που εχει το public. Ωραια ασθηση, και αγκαλιαζει ωραια το κινητο... δειτε την σε καποιο καταστημα.

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι τρελα για caseology envoy αυτή με το carbon fiber. Την έχει κανείς να πει καν αξίζει το σχεδόν 30αρι που κοστίζει? (ή αν παίζει σε πιο καλή τιμή πουθενά)

Την έχω καμιά βδομάδα τώρα στην έκδοση με την δερμάτινη πλάτη. Γενικά πολύ καλές εντυπώσεις. Ευτυχώς δεν την έχω δοκιμάσει σε πτώση αλλά φαίνεται να δίνει καλή προστασία. Εφαρμογή άψογη, ποιότητα κατασκευής άψογη (πολύ καλά τα κουμπιά σε εμφάνιση και αίσθηση στη χρήση), λίγο δύσκολη στο να βάλεις το τηλέφωνο οπότε αν έχεις σκοπό να το βγάζεις/βάζεις συχνά έχε το υπόψη σου, αλλά κι αυτό συνηθίζεται. Δεν μου έχει έρθει ακόμα μεμβράνη για να τσεκάρω αν έχει πρόβλημα εφαρμογής.

 

Όσο για τιμή, την πήρα από amazon.com στα $28.5 μαζί με τα μεταφορικά και ήρθε σφαίρα, παραγγελία 28 Μαΐου, μου είχαν εκτίμηση να παραλάβω 16-29 Ιουνίου και τελικά μου ήρθε στις 8 Ιουνίου.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και της ILuv. Είναι διαφανή με όμορφο κράτημα και στις γωνιές πρόστατευει το κινητό.

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο το επισημο της spigen στο ebay ερχεται ο τελευταιος κωδικος για το screen protector? ο 264? πηρα μια χθες αλλα δεν λεει καπου το κωδικο.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

απο το επισημο της spigen στο ebay ερχεται ο τελευταιος κωδικος για το screen protector? ο 264? πηρα μια χθες αλλα δεν λεει καπου το κωδικο.

 

2 φορές που πήρα ναι.

Μου ήρθε ο τελευταίος κωδικός.

Δεν μπορεί να μην γράφει κωδικό.

Από που πήρες το πακέτο?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

2 φορές που πήρα ναι.

Μου ήρθε ο τελευταίος κωδικός.

Δεν μπορεί να μην γράφει κωδικό.

Από που πήρες το πακέτο?

 

απο εδω http://www.ebay.com/itm/252315851711?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT λες να μην ειναι ο καινουργιος?

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μάπα η paintbull. Πριν λίγο παρατήρησα μια καλή γρατζουνίτσα στο κάτω μέρος του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

Την έχω καμιά βδομάδα τώρα στην έκδοση με την δερμάτινη πλάτη. Γενικά πολύ καλές εντυπώσεις. Ευτυχώς δεν την έχω δοκιμάσει σε πτώση αλλά φαίνεται να δίνει καλή προστασία. Εφαρμογή άψογη, ποιότητα κατασκευής άψογη (πολύ καλά τα κουμπιά σε εμφάνιση και αίσθηση στη χρήση), λίγο δύσκολη στο να βάλεις το τηλέφωνο οπότε αν έχεις σκοπό να το βγάζεις/βάζεις συχνά έχε το υπόψη σου, αλλά κι αυτό συνηθίζεται. Δεν μου έχει έρθει ακόμα μεμβράνη για να τσεκάρω αν έχει πρόβλημα εφαρμογής.

 

Όσο για τιμή, την πήρα από amazon.com στα $28.5 μαζί με τα μεταφορικά και ήρθε σφαίρα, παραγγελία 28 Μαΐου, μου είχαν εκτίμηση να παραλάβω 16-29 Ιουνίου και τελικά μου ήρθε στις 8 Ιουνίου.

 

Άψογος, ευχαριστώ! Και αυτή με τη δερμάτινη πλάτη μου άρεσε, ίσως στο τέλος αλλάξω γνώμη και χτυπήσω αυτή.

Link to comment
Share on other sites

απο εδω http://www.ebay.com/itm/252315851711?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT λες να μην ειναι ο καινουργιος?

 

Ο καινούργιος θα είναι.

Εσύ παραγγειλες, εγώ νόμιζα ότι την πήρες την έχεις στα χέρια σου και δεν γράφει κωδικό.

Στο ebay δεν γράφει αλλά στέλνουν τον καινούριο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...