Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειχα το ιδιο προβλημα μολις αγορασα το κινητο. Εχεις κλειστο απο τις ρυθμισεις- >απορρητο->δικαιωματα->αισθητηρας αισθητηρας σωματος -> google play? Σε εμενα αυτο δημιουργουσε το drain.

Το έχω δοκιμάσει και με κλειστό τα ίδια πράγματα....

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω δοκιμάσει και με κλειστό τα ίδια πράγματα....

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εδώ τα ίδια

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα από cityshop ,πολύ ευγενικοι, γρήγοροι έχουν doa και η συσκευή μου είναι unbranded ελβετική. Πολύ ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ έχω καταλήξει στο citisShop αλλά το μόνο που θέλω είναι ή συσκευή να είναι unbraded....

Φυσικά στην παραγγελία γράφει EU σκέτο ...

Πιστεύω να.μην βρεθώ προ εκπλήξεων γιατί σε αυτή την περίπτωση θα την επιστρέψω πίσω...

Αλλα λογικά θα το γραφανε αν ήταν κάποιου παροχου...

Link to comment
Share on other sites

T-Mobile revealed list of Samsung and HTC phones that will get Android 7.0 Nougat OTA update

 

Την καλημερα μ σε ολους ες σας ευχαριστα τα νεα παιδια !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς επιβεβαίωνω και εγώ ότι μετά την τελευταία αναβάθμιση η μπαταρία έγινε χειρότερη.........

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω με το καινουργιο Update τα παει καλητερα η μπαταρια.

 

Και εβγαλε και καλητερη αποδοση σε θεμα δυναμης το μετρησα στο Antutu και εβγαλε 133.000+ απο 129.000

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω με το καινουργιο Update τα παει καλητερα η μπαταρια.

 

Και εβγαλε και καλητερη αποδοση σε θεμα δυναμης το μετρησα στο Antutu και εβγαλε 133.000+ απο 129.000

Για τη μπαταρία συμφωνώ και εγώ έγινε καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Για τη μπαταρία συμφωνώ και εγώ έγινε καλύτερη.

 

Λαθος 137,138 εβγαλε με το update στο Antutu, δεν ξερω αν κατι φημες που ελεγαν οτι θα φτιαξει τον Exynos να ειναι ισος με τον Snapdragon στο Antutu, με update.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η μπαταρία μου με τη νέα ενημέρωση είναι απλά τραγικοτατη! Δεν βγάζω καν μέρα με το Android system στο 26%. Πριν την ενημέρωση ήταν στο 14%. Καθαρά δική μου εμπειρία . Σε άλλους οι ενημέρωση μπορεί να έκατσε πολύ καλύτερα .

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το αγόρασα και εγώ και αύριο θα το έχω στα χέρια μου.

Μαζί πήρα μία spigen tough armour και ένα tempered glass...

Επειδή διαβάζω διάφορα εδώ μέσα ελπιζω να μην το μςτανοιωσω.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά η μπαταρία μου με τη νέα ενημέρωση είναι απλά τραγικοτατη! Δεν βγάζω καν μέρα με το Android system στο 26%. Πριν την ενημέρωση ήταν στο 14%. Καθαρά δική μου εμπειρία . Σε άλλους οι ενημέρωση μπορεί να έκατσε πολύ καλύτερα .

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Η ενημερωση για να κατσει καλα να ξερετε οτι πρεπει να γινει απο το smartswitch μεσω υπολογιστη , και πριν και μετα μια επαναφορα εργ ρυθμισεων. Αν γινει Over the Air μπορει να μην κατσει καλα .

Link to comment
Share on other sites

Η ενημερωση για να κατσει καλα να ξερετε οτι πρεπει να γινει απο το smartswitch μεσω υπολογιστη , και πριν και μετα μια επαναφορα εργ ρυθμισεων. Αν γινει Over the Air μπορει να μην κατσει καλα .

Καλά αυτό είναι γνωστό αλλά δεν γίνεται κάθε μήνα να χτυπάμε από μία επαναφορά ...

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S20 FE 5G:)

 

«Οι πιο σκοτεινές γωνιές στην Κόλαση είναι φυλαγμένες για εκείνους που διατηρούν την ουδετερότητά τους σε εποχές ηθικής κρισης». - Dante Alighieri

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για λογαριασμό φίλης μου στο s7 edge που έχει μετά το update δεν βλέπει κάρτα sim τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα καινουριο S7 κ εχω παρατηρησει ενα απλο θεματακι κ θα ηθελα την γνωμη σας.

Οταν παταω το κουμπι για να αναψει η οθονη ωστε να το ξεκλειδωσω καποιες φορες στιγμιαια σαν να αναβει λευκη η οθονη κ μετα εμφανιζεται η κανονικη... Αλλα μιλαμε ακαριαια ΔΕΝ διαρκει ΟΥΤΕ μισο δευτερολεπτο. Σαν αστραπη... Πλην ομως το κινητο και η οθονη δεν παρουσιαζουν κανενα αλλο θεμα.. Συγγνωμη για την περιγραφη αλλα απο οτι καταλαβαινετε ειμαι λιγο ασχετος με την ορολογια...

Edited by DIMOS_G930F
θελω να θεσω θεμα οχι να απαντησω
Link to comment
Share on other sites

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα καινουριο S7 κ εχω παρατηρησει ενα απλο θεματακι κ θα ηθελα την γνωμη σας.

Οταν παταω το κουμπι για να αναψει η οθονη ωστε να το ξεκλειδωσω καποιες φορες στιγμιαια σαν να αναβει λευκη η οθονη κ μετα εμφανιζεται η κανονικη... Αλλα μιλαμε ακαριαια ΔΕΝ διαρκει ΟΥΤΕ μισο δευτερολεπτο. Σαν αστραπη... Πλην ομως το κινητο και η οθονη δεν παρουσιαζουν κανενα αλλο θεμα.. Συγγνωμη για την περιγραφη αλλα απο οτι καταλαβαινετε ειμαι λιγο ασχετος με την ορολογια...

Το κάνει και εμένα δεν ξέρω τι είναι...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα καινουριο S7 κ εχω παρατηρησει ενα απλο θεματακι κ θα ηθελα την γνωμη σας.

Οταν παταω το κουμπι για να αναψει η οθονη ωστε να το ξεκλειδωσω καποιες φορες στιγμιαια σαν να αναβει λευκη η οθονη κ μετα εμφανιζεται η κανονικη... Αλλα μιλαμε ακαριαια ΔΕΝ διαρκει ΟΥΤΕ μισο δευτερολεπτο. Σαν αστραπη... Πλην ομως το κινητο και η οθονη δεν παρουσιαζουν κανενα αλλο θεμα.. Συγγνωμη για την περιγραφη αλλα απο οτι καταλαβαινετε ειμαι λιγο ασχετος με την ορολογια...

Το κάνει και εμένα δεν ξέρω τι είναι...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ασ μας πει καποιος τι ειναι. Να ανησυχούμε η δεν ειναι κατι σημαντικο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, θέλω να ρωτήσω για την κάμερα, μπορούμε να τραβήξω φώτο σε μορφή raw? Επίσης υπάρχει άλλη εφαρμογή αντίστοιχης δυνατότητας αλλά να μπορώ να έχω 16 προς 9 στη μέγιστη ανάλυση? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, θέλω να ρωτήσω για την κάμερα, μπορούμε να τραβήξω φώτο σε μορφή raw? Επίσης υπάρχει άλλη εφαρμογή αντίστοιχης δυνατότητας αλλά να μπορώ να έχω 16 προς 9 στη μέγιστη ανάλυση? Ευχαριστώ.

Σχετικά με raw - ναι μπορείς: ενώ είσαι στην εφαρμογή, πατάς mode, επιλέγεις pro. Στην συνέχεια πας στις ρυθμίσεις και λίγο κάτω από την μέση επιλέγεις raw. Πρέπει να είσαι σε mode pro για να βγάλεις και raw!

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με raw - ναι μπορείς: ενώ είσαι στην εφαρμογή, πατάς mode, επιλέγεις pro. Στην συνέχεια πας στις ρυθμίσεις και λίγο κάτω από την μέση επιλέγεις raw. Πρέπει να είσαι σε mode pro για να βγάλεις και raw!

 

Εγω βγάζω με Raw αλλα μετά την βλέπω μόνο .jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ότι και να έχω δοκιμάσει όταν είμαι σε 4g έχω drain από google services... τι άλλο να κάνω πέρα από ολικό restore; υπάρχει κάποιος να γνωρίζει κάτι εδώ στην παρέα?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα πηρα σημερα και εγω το s7 ειχα το s4 μεχρι σημερα δεν μπορω να βρω πως μπαινουμε στο μενου καποιας εφαρμογης οταν αυτη δεν εχει πληκτρο μενου (αυτο με το S4 ) γινοταν με το βασικο αριστερο πληκτρο........... τωρα?????? Edited by manolis_33
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σχετικα με το κεντρικο πληκτρο εχει αναφερθει καποιο προβλημα να ψιλοτρεμει.οπως το περσινο s6 ειχε θεματακια με το κεντρικο πληκτρο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...