Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Σιγκαπούρη που έχω φίλο τελικά μου είπε 10/3 θα το φέρουν τα εκεί μαγαζιά, κίνα δεν ξέρω.

 

 

 

Ναι κάπου τα χριστούγεννα που θα χει πέσει μέχρι και η τιμή του s7.

Το θέμα είναι να το πάρουμε το πολύ τον επόμενο μήνα φίλε μου για να παραλάβουμε απρίλη/μαίο άντε και ιούνη, αλλιώς βράστα μιας και θα έχουν πέσει και τα ευρωπαικά μοντέλα εδώ πέρα αρκετά.

 

Ενταξει το θεμα και τι σου αρεσει περισσοτερο. Αν σου αρεσει μια xiaomi συσκευη πιο πολυ απο τις ναυαρχιδες των μεγαλων εταιρειων δεν υπαρχει λογος να πας σωνει και καλα σε καποια απο αυτες. Για παραδειγμα σχεδιαστικα δεν με αντυπωσιαζει ουτε η htc, ουτε η lg ουτε και η sony.

Απ την αλλη ωραιες συσκευες βγαζει η samsung αλλα με τα οποια προβληματα τους και τα ανυπαρκτα multitasking τους.

Προτιμω λοιπον να περιμενω μεχρι το καλοκαιρι η εστω λιγο πριν. Εκτος βεβαια αν εχεις τοσο αναγκη την συσκευη επειδη δεν εχεις καποια αλλη:p

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ενταξει το θεμα και τι σου αρεσει περισσοτερο. Αν σου αρεσει μια xiaomi συσκευη πιο πολυ απο τις ναυαρχιδες των μεγαλων εταιρειων δεν υπαρχει λογος να πας σωνει και καλα σε καποια απο αυτες. Για παραδειγμα σχεδιαστικα δεν με αντυπωσιαζει ουτε η htc, ουτε η lg ουτε και η sony.

Απ την αλλη ωραιες συσκευες βγαζει η samsung αλλα με τα οποια προβληματα τους και τα ανυπαρκτα multitasking τους.

Προτιμω λοιπον να περιμενω μεχρι το καλοκαιρι η εστω λιγο πριν. Εκτος βεβαια αν εχεις τοσο αναγκη την συσκευη επειδη δεν εχεις καποια αλλη:p

 

Σχεδιαστικά πάω πάσο και είναι τελείως υποκειμενικό, εγώ προσωπικά το κοιτάω τελευταίο αυτό.

Από θέμα λειτουργικότητας αν θες κινητό high end για ποιον λόγο να περιμένεις τον Σεπτέμβρη για να πάρεις το mi5 pro στα 380-400 ( εαν πέσει τόσο βέβαια γιατί αν κρίνουμε απ'τις τιμές του mi4 και του note pro έπεσαν πολύ λίγο το πρώτο 6μηνο ) και να μην πάρεις το g5 που σίγουρα θα χει πάει τόσο μιας και θα βγει με αρχική τιμή γύρω στα 600 και πάντα πέφτει γρήγορα;

Αν και πιο πολύ το πρόβλημα μου εμένα είναι ότι δεν είναι ακριβή η συσκευή απ'την μαμά εταιρεία, αλλά απ'τα κινεζομάγαζα.

Είναι τρελό να το πουλάει η εταιρεία 415$ και να το βλέπεις σ'αυτά στα 500-540$

 

 

Μόνο αν είσαι κολλημένος με τα xiaomi συμφέρει που σαφώς θα το περιμένεις και εως του χρόνου σαν τρελός, προσωπικά είμαι κολλημένος με το καλό σύνολο κι όχι με την εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα και είπα στον κουνιάδο μου που είναι ναυτικός και βρίσκεται Κίνα να μου τσιμπήσει ένα από εκεί κατάστημα. Συγκεκριμένα το μοντέλο με τα 128 gb. Μόλις με ενημέρωσε ότι το αγόρασε και μιας και ξεμπαρκαρει θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Σχεδιαστικά πάω πάσο και είναι τελείως υποκειμενικό, εγώ προσωπικά το κοιτάω τελευταίο αυτό.

Από θέμα λειτουργικότητας αν θες κινητό high end για ποιον λόγο να περιμένεις τον Σεπτέμβρη για να πάρεις το mi5 pro στα 380-400 ( εαν πέσει τόσο βέβαια γιατί αν κρίνουμε απ'τις τιμές του mi4 και του note pro έπεσαν πολύ λίγο το πρώτο 6μηνο ) και να μην πάρεις το g5 που σίγουρα θα χει πάει τόσο μιας και θα βγει με αρχική τιμή γύρω στα 600 και πάντα πέφτει γρήγορα;

Αν και πιο πολύ το πρόβλημα μου εμένα είναι ότι δεν είναι ακριβή η συσκευή απ'την μαμά εταιρεία, αλλά απ'τα κινεζομάγαζα.

Είναι τρελό να το πουλάει η εταιρεία 415$ και να το βλέπεις σ'αυτά στα 500-540$

 

Το lg g5 ετσι οπως ειναι τουλαχιστον σχεδιαστικα καλυτερα να μην το βλεπω. Σε τεχνικα χαρακτηριστικα ναι ειναι δυναμη (οπως ειναι ολα αλλωστε) αλλα μεχρι εκει. Μεχρι στιγμης ειμαι βολεμενος και ικανοποιημενοςμε το Mi4c οποτε γι αυτο δεν βιαζομαι.

 

Οσο για την αισχροκερδεια θα συμφωνησω! Απο την μια το βαρανε επειδη εχει τα τελευταια τεχνικα χαρακτηριστικα που σου δινουν και οι μεγαλοι με ενα ολοκληρωμενο εν μερη πακετο, απο την αλλη ομως τα 100+ δολλαρια η ευρω παραπανω που το καπελωνουν ειναι υπερβολικα!

Βεβαια ειναι ακομα νωρις να υποθεσουμε οτι τα 500 που το πουλανε τωρα ειναι η πραγματικη του τιμη. Πιστευω οτι θα κυμανθει σε πιο φυσιολογικα επιπεδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά δεν άντεξα και είπα στον κουνιάδο μου που είναι ναυτικός και βρίσκεται Κίνα να μου τσιμπήσει ένα από εκεί κατάστημα. Συγκεκριμένα το μοντέλο με τα 128 gb. Μόλις με ενημέρωσε ότι το αγόρασε και μιας και ξεμπαρκαρει θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.

 

Καλη κινηση

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

 

Οσο για την αισχροκερδεια θα συμφωνησω! Απο την μια το βαρανε επειδη εχει τα τελευταια τεχνικα χαρακτηριστικα που σου δινουν και οι μεγαλοι με ενα ολοκληρωμενο εν μερη πακετο, απο την αλλη ομως τα 100+ δολλαρια η ευρω παραπανω που το καπελωνουν ειναι υπερβολικα!

Βεβαια ειναι ακομα νωρις να υποθεσουμε οτι τα 500 που το πουλανε τωρα ειναι η πραγματικη του τιμη. Πιστευω οτι θα κυμανθει σε πιο φυσιολογικα επιπεδα.

 

 

Ο σχεδιασμός είναι υποκειμενικό, εμένα μου αρέσει το lg g5 π.χ

Λειτουργικά είπα αν θες μία high end..

 

Όσο για την τιμή, την είδαμε και στο 3/32 που έγινε διαθέσιμο. 30$ κατέβασαν όλα κι όλα, από 410 το πήγαν 380 στο vickmall ενώ η εταιρεία το έβγαλε στα 305. Άρα κάπου εκεί θα κατεβάσουν τις τιμές και στο pro τουλάχιστον τους 2-3 πρώτους μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα και είπα στον κουνιάδο μου που είναι ναυτικός και βρίσκεται Κίνα να μου τσιμπήσει ένα από εκεί κατάστημα. Συγκεκριμένα το μοντέλο με τα 128 gb. Μόλις με ενημέρωσε ότι το αγόρασε και μιας και ξεμπαρκαρει θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.

 

Σοβαρολογείς; :clap: Ειναι ετοιμοπαραδοτο; Θα παει ενας φιλος μου στο τελος του μηνα και του ειπα να μη γυρίσει αν δεν το φερει, αλλα φοβόμουν μηπως δεν το εχουν ακομα. Ποσο το πηρε;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι κολλαω στο θεμα καμερας επειδη ειχα xiaomi το mi4 και το mi4c δεν λεω ωραια κινητα γρηγορα δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο συσκευες των ιδιων και παραπανων χρηματων αλλα στην καμερα υστερουν με αντιστοιχα κινητα ναυαρχιδες.Δεν ξερω το κατα ποσο βελτιωθηκε στο ΜΙ 5

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι κολλαω στο θεμα καμερας επειδη ειχα xiaomi το mi4 και το mi4c δεν λεω ωραια κινητα γρηγορα δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο συσκευες των ιδιων και παραπανων χρηματων αλλα στην καμερα υστερουν με αντιστοιχα κινητα ναυαρχιδες.Δεν ξερω το κατα ποσο βελτιωθηκε στο ΜΙ 5

 

Αν εισαι τοσο της καμερας καλυτερα να μην ξανααγορασεις κινεζικο. Την ημερα μπορει να βγαζουν εκπληκτικες φωτο αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ολα τα κινεζικα λιγο πολυ ειναι κατωθεν του μετριου. Στο Mi5 ισως να υπαρχει καλυτερευση.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι τοσο της καμερας καλυτερα να μην ξανααγορασεις κινεζικο. Την ημερα μπορει να βγαζουν εκπληκτικες φωτο αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ολα τα κινεζικα λιγο πολυ ειναι κατωθεν του μετριου. Στο Mi5 ισως να υπαρχει καλυτερευση.

 

Παιδιά το ΜΙ5 τι σχέση έχει με παλιότερες κινέζικες συσκευες στο θέμα κάμερα?? φωράει τον πιο καινούριο SONY IMX298 που είναι ότι καλύτερο αυτη τη στιγμή στην αγορά! πως συγκρίνετε το ΜΙ5 με οτιδήποτε άλλο....???

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ΜΙ5 τι σχέση έχει με παλιότερες κινέζικες συσκευες στο θέμα κάμερα?? φωράει τον πιο καινούριο SONY IMX298 που είναι ότι καλύτερο αυτη τη στιγμή στην αγορά! πως συγκρίνετε το ΜΙ5 με οτιδήποτε άλλο....???

 

Γενικα στην καμερα δεν παιζει ρολο μονο ο φακος αλλα ο επεξεργαστης αλγοριθμος καμερας λογισμικο και αλλα.Π.χ υπαρχουν κινητα με παλιοτερο φακο πθου βγαζουν καλυτερες φωτο (lg g3 sony im135) σε σχεση με τον sony imx214 που εχουν περσινες συσκευες.Ενα παραδειγμα φερνω.

Παντως εμενα με καλυψε η απαντηση του φιλου στο προηγουμενο post πως την ημερα μπορει να βγαζουν εκπληκτικες φωτο αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ολα τα κινεζικα λιγο πολυ ειναι κατωθεν του μετριου. Στο Mi5 ισως να υπαρχει καλυτερευση.

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Τα Meizu και oppo έχουν εξαιρετική κάμερα την νυχτα..τουλάχιστον οι ναυαρχίδες..η χιαομι δεν το εχει... Και εμένα μου αρέσει το lg και μάλιστα περισσότερο απο το mil...εκείνο το κεντρικό πλήκτρο μου χαλάει ολο το σχέδιο στο mi5

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

καλο f, μεγαλο σχετικα μέγεθος φακου, 6 lens (νομιζω παιζουν κ αυτά ρολο στην αποδοση της καμερας) και χρονος εκθεσης 32 sec.σε συνδυασμο με τον τελευταιο αισθητηρα της sony η καμερα απλα προβλεπεται κορυφαια...μερα κ νυχτα! ;)

ιδωμεν...

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα και είπα στον κουνιάδο μου που είναι ναυτικός και βρίσκεται Κίνα να μου τσιμπήσει ένα από εκεί κατάστημα. Συγκεκριμένα το μοντέλο με τα 128 gb. Μόλις με ενημέρωσε ότι το αγόρασε και μιας και ξεμπαρκαρει θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.

 

Φίλε ωραία νέα.Μπράβο.Με το καλό να σου έρθει για να μας πεις από πρώτο χέρι τι παίζει.. Μακάρι να μπορούσαμε να στέλναμε λεφτά στον άνθρωπο να μας έπαιρνε και έμας ένα.. :lol:

Μπορείς να μας πεις σε τι τιμή το αγόρασε για να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης?? Έτσι για να ξέρουμε..!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Γενικα στην καμερα δεν παιζει ρολο μονο ο φακος αλλα ο επεξεργαστης αλγοριθμος καμερας λογισμικο και αλλα.Π.χ υπαρχουν κινητα με παλιοτερο φακο πθου βγαζουν καλυτερες φωτο (lg g3 sony im135) σε σχεση με τον sony imx214 που εχουν περσινες συσκευες.Ενα παραδειγμα φερνω.

Παντως εμενα με καλυψε η απαντηση του φιλου στο προηγουμενο post πως την ημερα μπορει να βγαζουν εκπληκτικες φωτο αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ολα τα κινεζικα λιγο πολυ ειναι κατωθεν του μετριου. Στο Mi5 ισως να υπαρχει καλυτερευση.

 

Όσον αφορά τον επεξεργαστή κάμερας, στην περίπτωση του ΜΙ5 εδώ έχουμε TOP of the Line Qualcomm Spectra Image Sensor Processor !(ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή που μιλάμε στην αγορά)

αλλά και DTI for pixel to pixel isolation....

Ξανάλέω, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τα κινέζικα ως τώρα

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα κάμερας παίζει μεγάλο ρόλο και οι ρυθμίσεις που θα βάλεις. Η xiaomi στο αυτόματο δεν το έχει σε βραδινές. Ωστόσο έχουμε δει από μοντέλα xiaomi με manual ρυθμίσεις πολύ καλές βραδινές. Όσον αφορά το Mi5 με αυτόν τον αισθητήρα και με τέτοιο οπτικό σταθεροποιητή, θα πρέπει να αναμένουμε πολύ καλά αποτελέσματα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα συνομιλουσα online με minideal vicmall merimobiles.Ρωτουσα αν εχουν stock την εκδοση xiaomi mi 5 3gb 64gb.Εχουμε και λεμε.Το minideal stock χωρις θηκη και tempered glass στα 450 usd σε ασπρο.Το merimobiles εχει την εκδοση με 32gb σε ολα τα χρωματα αλλα ακριβο 460 usd και χωρις δωρο.Ερχομαι τωρα στο αξιολατρευτο vicmall.Μιλησα online και ρωτησα αν εχουν stock την εκδοση με τα 64gb και αν αλλαξει η τιμη γιατι εχει 470 usd.Mε ειπε η selina οτι το εχει stock τα 64gb σε ασπρο χρωμα και 440 usd.Την απαντησα οτι στο site γραφει 470 usd.Mε ρωτησε αν θελω να το παραγγειλω τωρα και την απαντησα ναι.Τοτε με ρωτησε απο που ειμαι και να την δωσω το email μου απο τον λογαριασμο που εχω στο vicmall και οντως υστερα απο λιγο φανηκε οταν συνδεθηκα με τον λογαρισμο μου να εχει 440 usd και φυσικα το παρηγγειλα.

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεν μαζευόμαστε να κάνουμε μια μαζική παραγγελία μπας και πετύχουμε καλυτερη τιμή απο το vickmall?

 

κρατηθείτε μερικοί....

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα συνομιλουσα online με minideal vicmall merimobiles.Ρωτουσα αν εχουν stock την εκδοση xiaomi mi 5 3gb 64gb.Εχουμε και λεμε.Το minideal stock χωρις θηκη και tempered glass στα 450 usd σε ασπρο.Το merimobiles εχει την εκδοση με 32gb σε ολα τα χρωματα αλλα ακριβο 460 usd και χωρις δωρο.Ερχομαι τωρα στο αξιολατρευτο vicmall.Μιλησα online και ρωτησα αν εχουν stock την εκδοση με τα 64gb και αν αλλαξει η τιμη γιατι εχει 470 usd.Mε ειπε η selina οτι το εχει stock τα 64gb σε ασπρο χρωμα και 440 usd.Την απαντησα οτι στο site γραφει 470 usd.Mε ρωτησε αν θελω να το παραγγειλω τωρα και την απαντησα ναι.Τοτε με ρωτησε απο που ειμαι και να την δωσω το email μου απο τον λογαριασμο που εχω στο vicmall και οντως υστερα απο λιγο φανηκε οταν συνδεθηκα με τον λογαρισμο μου να εχει 440 usd και φυσικα το παρηγγειλα.

 

Ρε παιδιά, δεν μαζευόμαστε να κάνουμε μια μαζική παραγγελία μπας και πετύχουμε καλυτερη τιμή απο το vickmall?

 

κρατηθείτε μερικοί....

 

Μπραβο σε οσα λετε και για την ενημερωση γιατι ειμαστε πολλοι που θελουμε αυτο το κινητο και κοιταμε καθε μερα το καθε μαγαζι.... :p

Εγω σοβαρα τωρα αν παιξει περιπτωση για μαζικη παργγελεια απο vickmall ειμαι μεσα !!! :) Αλλα αρκετοι πιστευω θα θελουν οπως

και εγω το 128 αρι αναλογα την τιμη βεβαια , μηπως σε κανα μηνα θα εχουν τα πραγματα διασαφηνιστει καλυτερα ??? ;) ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αύριο 08/03 θα φύγουν οι παραγγελίες των 3/32 - 64 όσων έχουν κάνει προ κράτηση στα επίσημα σημεία πώλησης της xiaomi στην Κίνα μόνο (με ονοματεπώνυμο και διεύθυνση china mainland).

 

Σχετικά με την έκδοση 4/128 δεν έχει γίνει επισήμως γνωστό πότε θα είναι διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Για το 128αρι στο επισημο mi.com αναφέρει την ημερομηνία 8 Μαρτίου και ώρα 10:00 (τοπική) για εναρξη πωλήσεων. Εγώ το έχω κάνει ηδη κράτηση από το Ibuygou. Θα περιμένω ειδοποίηση τους.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Για το 128αρι στο επισημο mi.com αναφέρει την ημερομηνία 8 Μαρτίου και ώρα 10:00 (τοπική) για εναρξη πωλήσεων. Εγώ το έχω κάνει ηδη κράτηση από το Ibuygou. Θα περιμένω ειδοποίηση τους.

Φίλε είχα κάνει και εγώ προπαραγγελία από το Ibuygou και την ακύρωσα γιατί δεν δέχονταν να μου το στείλουν με singapore post ή nl post. Ο τρόπος που σου το στέλνουν (DHL κτλ) σε πάει κατευθείαν τελωνείο με ότι αυτό συνεπάγεται. Αν έχεις άλλες απορίες σχετικά μ' αυτό που σου είπα το γράφεις στο σχετικό θέμα " Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα " γιατί βγαίνουμε off topic.

Επίσης (επειδή αναφέρεται συχνά) η μαζική παραγγελία δεν μπορεί να γίνει για ευνόητους λόγους.

Edited by kyrgeo1978
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει μαζική παραγγελία με τον τρόπο κουπονιου. Έτσι ώστε ο καθένας να πληρώσει μόνος του. Επειδή φαντάζομαι ότι αυτό θα είναι και το πρόβλημα που φαντάζεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν άντεξα και είπα στον κουνιάδο μου που είναι ναυτικός και βρίσκεται Κίνα να μου τσιμπήσει ένα από εκεί κατάστημα. Συγκεκριμένα το μοντέλο με τα 128 gb. Μόλις με ενημέρωσε ότι το αγόρασε και μιας και ξεμπαρκαρει θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.

 

Και εδω ο φιλος εχει πεταξει μια βομβα και εξαφανιστηκε. Αν ισχυει, τοτε ειναι διαθεσιμο το 4/128 και αν πωλειται ηδη δε βλεπω το λογο να μη γινει διαθεσιμο και online.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Και εδω ο φιλος εχει πεταξει μια βομβα και εξαφανιστηκε. Αν ισχυει, τοτε ειναι διαθεσιμο το 4/128 και αν πωλειται ηδη δε βλεπω το λογο να μη γινει διαθεσιμο και online.

 

Φιλε μου δεν βγαζεις ακρη...Και εμενα ενας φιλος μου ηταν σιγκαπουρη πριν μια εβδομαδα και του ειχα πει να δει στην εκει αγορα

στο οριτζιναλ στορ κιολας και ουτε το redminote 3 pro δεν ειχαν..!!Οτι ναναι ειναι οι ασιατες... ;) Μου φαινεται μολις το vickmall η το

minideal που ειναι τα 2 ποιο αξιοπιστα το βγαλουν σε μια καλη τιμη που αυτο ειναι σχετικο για τον καθενα βουρ στο ψητο....!!! :p :p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...