Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά να ρωτήσω..επιτρέπεται να γράφουμε τέτοια links στο myPhone?

Τέσπα..αφού βλέπω και έχετε ποστάρει πολλά παράνομα sites πάρτε και το δικό μου.. cretewarez.com, έχει και εκεί Ελληνικά Albums.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To greek-fun έγινε από "greek-fun.org" , "greek-fun.com"

 

Άλλαξέ το και θα δεις... ;)

 

Το ellinadiko είναι σε περίοδο "ανανέωσης"

 

Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με το greek-fun. Και έλεγα ότι το έκλεισαν. Σ' ευχαριστώ για την πληροφορία...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Παιδια κανετε λαθος...το ellinadiko.com ΔΕΝ λειτουργει....τοσες μερες ελεγε οτι αναβαθμιζεται αλλα σημερα πια εβγαλε κατι για cpanel κτλ....ιδου και η αποδειξη:

 

'If you can see this page, then the people who manage this server have installed cPanel and WebHost Manager (WHM) which use the Apache Web server software and the Apache Interface to OpenSSL (mod_ssl) successfully. They now have to add content to this directory and replace this placeholder page, or else point the server at their real content.

ATTENTION!

 

If you are seeing this page instead of the site you expected, please contact the administrator of the site involved. (Try sending an email to <webmaster@domain>.) Although this site is running cPanel, WebHost Manager, and Apache software it almost certainly has no other connection to cPanel Inc. or the Apache Group. Please do not send mail about this site or its contents to cPanel Inc. or the Apache Group.'

 

Τι μπορειτε να καταλαβετε απο αυτο;; Μηπως χρειαζεται να κατεβασουμε κανενα προγραμματακι;;;

:blink:

 

Ευχαριστω!

Γιαννα

 

Το ellinadiko μόλις άνοιξε...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά. Αν θέλω να κατεβάσω κανένα τραγούδι σε μορφή mp3 στο greek-fun.com θα πρέπει να έχω εγκατεστημένο κάποιο πρόγραμμα? Δεν γίνεται να τα κατεβάσω μέσω κινητου χωρίς υπολογιστές και διαφορά; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παρτε και αλλο ενα απο μενα που εχει και διαγωνισμο αυτες τις μερες..Γραφτειτε και κερδιστε!!

http://www.music-athens.com

Link to comment
Share on other sites

Παρτε και αλλο ενα απο μενα που εχει και διαγωνισμο αυτες τις μερες..Γραφτειτε και κερδιστε!!

http://www.music-athens.com

 

Τι διαγωνισμός, αφου λεει ο νικητης θα κληρωθεί. Διαγωνισμός φωτογραφίας με κληρωση? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι διαγωνισμός, αφου λεει ο νικητης θα κληρωθεί. Διαγωνισμός φωτογραφίας με κληρωση? :confused:

 

Αυτό αναρωτιέμε κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

επειδη κατεβαζω συνεχεια και τα ξερω τα περισσοτερα σιτε για μενα με πολυ υλικο και αφθονο downloading ειναι τα παρακατω..

greek-fun.org

 

greek-music-forum.com

 

 

Θα συμφωνήσω, τα πιο γρήγορα site με πολύ υλικό , από μουσική , ταινίες , σειρές και προσθετουν συνεχεια καινούρια πραγματα. Streamload λίγο, πολύ direct ακόμα και torrents. :shifty:

και με μια μικρή συνδρομή (που έχω κάνει εγώ) έχω ακόμα περισσότερο υλικό για download

Link to comment
Share on other sites

Πλέον θα ανεβάζω στο blog μου όλα τα τελευταία ελληνικά cd,

http://everything.i-blog.gr/

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Παιδιά την βοήθειά σας! Προσπάθησα να καταβέσω απο το ελληνάδικο και μου έκανε τα εξής:

1. Ζητούσε να εγkαταστήσω java, το έκανα και μετά τα ίδια, τι κάνουμε? και ποιο ακριβώς java θέλει?

2. Μετά πήγα να κατεβάω απο την διεύθυνση απο rabitshear, το κατέβασε κανονικά και οταν πήγα να το ανοίξω ζητούσε κωδικό, έβαλα το http://www.ellinadiko.com και τίποτα ξαναπροσπάθησα με άλλο cd, τα ίδια.

Βοήθειααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το ανεβάσανε στο blue-white!

 

Ποιο ειναι αυτο?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθειά σας! Προσπάθησα να καταβέσω απο το ελληνάδικο και μου έκανε τα εξής:

1. Ζητούσε να εγkαταστήσω java, το έκανα και μετά τα ίδια, τι κάνουμε? και ποιο ακριβώς java θέλει?

2. Μετά πήγα να κατεβάω απο την διεύθυνση απο rabitshear, το κατέβασε κανονικά και οταν πήγα να το ανοίξω ζητούσε κωδικό, έβαλα το http://www.ellinadiko.com και τίποτα ξαναπροσπάθησα με άλλο cd, τα ίδια.

Βοήθειααααα!!!!

Ο κωδικος δεν ειναι παντα αυτος που ανεφερες.εκει που ποσταρες για να κατεβασεις το cd και ανοιξε μετα το νεο παραθυρο θα δεις κατω κατω το pass,αν ειναι ιδιο καντο copy paste απο εκει,αλλιως αναφερε'το το προβλημα σε εναν απο τους διαχειρηστες αυτου του forum :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ανοιχτές οι εγγραφές τότε είσαι τυχερός.

 

Thank you man

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά να ρωτήσω..επιτρέπεται να γράφουμε τέτοια links στο myPhone?

Τέσπα..αφού βλέπω και έχετε ποστάρει πολλά παράνομα sites πάρτε και το δικό μου.. cretewarez.com, έχει και εκεί Ελληνικά Albums.

 

Poli kalo to site sou! Kai xarizei kai 3mina premium ap'oti eida :blink:

registered

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...