Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έκανα register στο http://www.greek-fun.com και μου βγάζει σφάλματα παρόλο που έχω κάνει log in, μου εμφανίζει τη σελίδα των καλλιτεχνών και μόλις πατάω τον καλλιτέχνη μου λέει ότι υπάρχει πρόβλημα.

Επειδή ψάχνω το "Ατόφιο χρυσάφι" της Καίτης Γαρμπή (το τραγούδι όχι όλο τον δίσκο), το έχει κανείς να μου το στείλει με PM; Το Limewire δεν το έχει.

 

 

Οι δισκογραφίες στο greek-fun.com είναι μόνο για Premium Μέλη. Το γράφει εδώ:

http://greek-fun.org/index.php?showtopic=3146

 

Επίσης έχεις τη δυνατότητα να ζητήσεις ένα άλμπουμ τη μέρα να σου το ανεβάσουν αν είσαι premium μέλος. Εγώ έγινα και έχω βρει την υγεία μου, ότι ψάχνω το ζητώ από εκεί και κατά 99% μου το ανεβάζουν μέσα στην ημέρα.

Κοιταξέ το φίλε μου κι εσύ σχετικά με τις δισκογραφίες που λες και το άλμπουμ που ψάχνεις. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι τα παιξε το ellinadiko.

Μου λεει : 404 Not Found.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι τα παιξε το ellinadiko.

Μου λεει : 404 Not Found.

ναι οντως δεν λειτουργει :( ισως κανουν καμια συντηρηση και το εχουν "εκτος λειτουργιας" :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως δεν λειτουργει :( ισως κανουν καμια συντηρηση και το εχουν "εκτος λειτουργιας" :!:

Το ελπιζω,γιατι αν το κλεισανε χαθηκαμε.

Ειναι το καλυτερο site για μουσικη!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

:worry: παιδια απ'οτι εμαθα το νεο ellinadiko ειναι αυτο.:)

 

 

Αυτο ειναι :worry:

Γιατι αλλαξαν host ?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

to ellinadiko den exei kamia sxesi me to mousiko-cafe mi leme oti thelume

 

isos kanoun sintirisi isos dimiourgithike kapio provlima

 

 

 

akou ekei einai to mousiko cafe to neo ellinadiko :wacko:

 

 

 

 

ax, fantasou na sfiksoun oi zestes ti tha akousoume :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Είναι πολύ απλό.Εγώ κάθε φορά που βλέπω κάτι τέτοιο,πάω στο google και βάζω την λέξη που μ'ενδιαφέρει.στην προκειμένη περίπτωση ellinadiko.Και ορίστε!:D Τo ellinadiko ζει και βασιλεύει στο πρώτο link!:p
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ απλό.Εγώ κάθε φορά που βλέπω κάτι τέτοιο,πάω στο google και βάζω την λέξη που μ'ενδιαφέρει.στην προκειμένη περίπτωση ellinadiko.Και ορίστε!:D Τo ellinadiko ζει και βασιλεύει στο πρώτο link!:p

 

Ε, δεν έκανες και καμμιά τρομερή ανακάλυψη ! Προφανώς επανήλθε σε κανονική λειτουργία. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ε, δεν έκανες και καμμιά τρομερή ανακάλυψη ! Προφανώς επανήλθε σε κανονική λειτουργία. :)
Μπορεί όντως να είναι έτσι στην προκειμένη περίπτωση,αλλά δεν έχω το παλιό link να δοκιμάσω...:) Πάντως άπειρες φορές βρίσκω το link ενός site στο google να λειτουργεί,ενώ την ίδια στιγμή,το link για το ίδιο site που έχω στα Favourites δεν λειτουργεί.Παλιά δεν μου πήγαινε το μυαλό στο ότι μπορεί να άλλαξε διεύθυνση ή και πρόθεμα το site,και καθόμουν κι έσκαγα γιατί νόμιζα ότι έκλεισε το site,ενώ πλέον αυτό που ανέφερα,είναι το πρώτο που σκέφτομαι να κάνω αν δω κάποιο link να μην λειτουργεί :wacko: Γι'αυτό το ανέφερα,και φυσικά δεν είναι και καμιά σπουδαία ανακάλυψη,απλά πιστεύω ότι θα βοηθήσει κάποιους...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδες εχω ενα προβλημα! ενω εδω και καιρο ημουνα γραμμενος στο greekmegamix τωρα απο χτες δεν μπορει να με βαλει λεει πως δεν εχω προσβασει. δοκηιμασα να ξαναγραφτω αλλα παλει το ιδια δοκήμασα να γραφτο στο thegreekz αλλα δεν μου στελνου email για εγγραφη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα προβλημα! ενω εδω και καιρο ημουνα γραμμενος στο greekmegamix τωρα απο χτες δεν μπορει να με βαλει λεει πως δεν εχω προσβασει. δοκηιμασα να ξαναγραφτω αλλα παλει το ιδια δοκήμασα να γραφτο στο thegreekz αλλα δεν μου στελνου email για εγγραφη.

Το greekmegamix εχει σβησει πολλα μελη λογω τακτικης και πιο καλης εικονας του φορουμ.αν δεν εισουν καλο μελος εφαγες :ban:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά ξέρει κανείς καμια ιστοσελίδα που να έχει δωρεάν ακούσματα σε μορφή μρ3 αλλά να είναι ελληνικα και να είναι κάτω των 1 ΜΒ. βοηθήστεμε !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς καμια ιστοσελίδα που να έχει δωρεάν ακούσματα σε μορφή μρ3 αλλά να είναι ελληνικα και να είναι κάτω των 1 ΜΒ. βοηθήστεμε !

Μπα δεν νομιζω να βρεις τετοια σελιδα με samples mp3 και μαλιστα Ελληνικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να βρεις τετοια σελιδα με samples mp3 και μαλιστα Ελληνικα!

Ας είναι έστω και ξένα!

Link to comment
Share on other sites

Ας είναι έστω και ξένα!

με ξενα ισως βρεις κατι.πηγαινε στο google και γραψε την μαγικη λεξη κλειδι ----> samples mp3 και τι στυλ σε ενδιαφερει και θα βρεις πολλα links με το αναλογο περιεχομενο!

τωρα μπορεις να μπεις και στο kiss-fm.gr και να ακουσεις μερικα ξενα mp3(κομμενα).:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

koita3te thn upografh mou...direct download,xwris rapidshare..no limits...:cool:

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

Μια νεα σελιδα απο τους mod του παλιου GrMp3

Ειναι το http://www.music-athens.com

Με πολλα Ελληνικα και Ξενα mp3

Με Uploaded στο rapidshare.de και στο quicksharing.com

music-athens.com

Το νεο μουσικο φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Μια νεα σελιδα απο τους mod του παλιου GrMp3

Ειναι το http://www.music-athens.com

Με πολλα Ελληνικα και Ξενα mp3

Με Uploaded στο rapidshare.de και στο quicksharing.com

Ενδιαφερον το νεο site ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια νεα σελιδα απο τους mod του παλιου GrMp3

Ειναι το http://www.music-athens.com

Με πολλα Ελληνικα και Ξενα mp3

Με Uploaded στο rapidshare.de και στο quicksharing.com

Δεν ειναι νεο site.Ειναι το παλιο athens.forumup.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...