Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Μεγάλη απάτη. Αν υπολογίσεις τα μέλη με τα λεφτά που ζητάνε βγάζουν έξοδα για ταξίδι στην Καραϊβική όχι έξοδα για server. Σε μια συζήτηση που έκαναν τα είπα αυτά και αφού πρώτα θεωρήθηκα ότι είμαι βαλτός από άλλο site μετά με έκανε ban και έσβησε όλο το θέμα. Αλλά επειδή ο κύριος Codeman μπορεί να καραδοκεί θα του πω πως θα τον φτιάξω εγώ σε λίγο καιρό.

 

Δηλαδή?:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε Meraklis56 το site που εδωσες εχει παρα πολλα τραγουδια αλλα σε οσα δοκιμασα δεν μπορεσα να κατεβασω γιατι μου εβγαζε σε αλλα οτι εχει ληξει η σελιδα σε αλλα σφαλματα.Εισαι σιγουρος οτι δεν χρειαζετε τιποτε;

για πές ποιά έχουν πρόβλημα.

Ως γνωστών και εκεί είμαι μέλος με το ίδιο όνομα.

Stixima-->Your message has been delivered!!!!l0l ;)

Επειδή κάπως ξέρω των administrator ότι χρειαστήτε μπορώ να το μεταφέρω.

Όποιος χρειστεί κάτι πμ εδώ ή εκεί.

Νote:δεν λέω να φύγει κανείς απο αυτο το φορουμ.Όσοι θέλουν τραγούδια να πάνε εκεί και εδώ να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μερικές παρατηρήσεις κι εγώ. Το ελληνάδικο τα έχει παίξει τελευταία. Εκτός του ότι αργεί 1-2 μέρες να περάσει τα νέα cd, έχει απίστευτα χαμηλές ταχύτητες στο anti-leech του, βγάζει πολύ συχνά Anti Leech error λόγω του limit και γενικά με εκνευρίζει πολύ τελευταία με τα συνεχή down του.

 

Αυτό τον καιρό παρατηρώ ότι ταχύτατο και σε ταχύτητες ιντερνετ και μόλις βγει νέο cd είναι το http://www.greekforums.de/forum/forumdisplay.php?f=95 για νέα ελληνικά cd. Και μετά έρχεται το http://www.greek-mania.com/forum . Τα κατεβάσματα είναι από rapidshare και παρόμοιες αποθήκες δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο τελευταία δεν τα ήξερα και τώρα ρίχνω μια ματιά. Καλά δείχνουν όμως. Εγώ μέχρι τώρα που είχε κενό το ελληνάδικο, έμεινα πολύ ευχαριστημένος από το greek-fun. Τα cd βγαίνουν "πριν τα μαγαζιά" και είναι πολύ εντάξει εκεί μέσα χωρίς να την βλέπουν. Το ελληνάδικο έκανε το μεγάλο άνοιγμα αλλά την πάτησε. Που πας ρε μεγάλε όταν ζητάς λεφτά ψεύτικα για κάτι που ο άλλος δίνει τσάμπα και δεν την βλέπει κιόλας. Όντως το rapidshare είναι πρόβλημα αλλά είναι μια συνήθεια. Έχει πολύ καλές ταχύτητες αλλά έχει το πρόβλημα με το όριο.
Link to comment
Share on other sites

ρε σις πηγαίνετε στο λινκ που έδωσα πιο πάνω και δεν θα έχετε παράπωνο για ταχύτητα

Όντως και αυτό είναι καλό, έτσι φαίνεται τουλάχιστον. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο για το ellinadiko...:( To greek-fun καλο σιτε εκτος απο το γεγονος οτι χρησιμοποιει το rapidshare... Αυτο το πραγμα μου εχει σπασει τα νευρα! :mad: Παντου ορια! Μονο με κανα premium account θα καναμε τη δουλεια μας...
Link to comment
Share on other sites

Το greek-fun πρέπει να έπεσε χθες για λίγο διάστημα. Αν ψάξεις στο νετ θα βρεις πρίμιουμ λογαριασμούς.

οποιος έχει νέα για το greek-fun να το πει αμέσως

Link to comment
Share on other sites

To grmp3 τι έγινε? Ξέρει κανείς?

Βάρεσε φαλιμέντο φαίνεται. Εδώ και καιρό είναι down. Ε δε πειράζει, τόσα άλλα υπάρχουν, η δουλειά μας γίνεται. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αναβάθμιση στο server ώστε να πάει πιο γρήγορα, καθώς η επισκεψιμότητα ξεπερνούσε τα 2500 άτομα ημερισίως... σύντομα θα είναι full πάνω! :)
Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

@rupper: Και με μία φορά τι ίδιο θα ήταν!

 

@Bugs: εσύ που είσαι μέσα στα πράγματα ξέρεις πότε θα είνα έτοιμο? Ξέρεις αν θα βάλουν περισσότερο anti-leech?

Link to comment
Share on other sites

Εχω σχεδον κατεβασει το Greek-Fun και το music library καθως εχω premium acca rapidshare.To rapidshare μετραει για συνδρομη του ενος μηνος

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Problem:μου βγάζει αυτό.

 

Meraklis56, δεν έχετε άδεια για πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:

 

1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;

2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.

 

τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...