Jump to content

Sites με ελληνικά Άλμπουμ


freenow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν χαρίζει 3μηνα premium, απλά έχει διαγωνισμό uploading με έπαθλο μια 3μηνη συνδρομή.

αλλο χαριζει και αλλο να πρεπει να ξεκολi@στεις στο uploading :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 619
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντομεταξύ κάτι λέει και για μία εικόνα που πρέπει να βάλεις και κάτι άλλες προϋποθέσεις που βαριόμουνα να καταλάβω οπότε δεν λαμβάνω καν μέρος.Πάντως το site πολύ καλό.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

killing nai ontws me diagwnismo einai telika...ap'oti eida o diagonismos ligei stis 22 dekemvriou kai arxise stis 8 dekemvriou...siga to ksekoliasma pou tha xreiastei na kaneis .(dedomenou malista oti einai kenourio site kai den exei ta xiliades melh akomh ,o antagonismos mou fenetai amelhteos!) Epishs eida oti kai alles fores dosane premium(dihmera me klhrosh) kai o admin mou eipe oti an uparksei nikiths auto to mhna ,tha to kathierwsoune na dinoune kathe mhna trimino premium se enan diaforetiko.

tespa, kalytera na mi simmetexete eseis na ta parw egw :P

Oso ligoteroi kalytera!!

 

A kai ena kalo kseno warez pou vrhka einai http://www.warez-bb.org

Link to comment
Share on other sites

A kai ena kalo kseno warez pou vrhka einai http://www.warez-bb.org

 

Thanks @dali !!!

Πολύ καλό site.

Κατέβασα κιόλας 1 αλμπουμ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
geia xara palikaria

 

phga sto .thegreekz na grafto kai moy leei oti thelei systasi apo yparxonta user

 

mporei kapoios na boithisei?

 

eyxaristo

satiros

Δεν ξερω τι εννοει.Εγω παντως που ανοικα και 2ερο account πριν κανα μηνα δεν μου εβγαλε τετοιο μηνυμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφή του Original ε?

 

Προφανώς αντιγραφή του Original στο όνομα μόνο.

Αλλα είναι αρκετά καλό και τωρα που είναι το Original Κλειστό εγω πηγα εκει,θέλουν και moderators λενε.

*h ttp://www.GreekFun.Tk* - The Best Greek Music Forum
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αντιγραφή του Original στο όνομα μόνο.

Αλλα είναι αρκετά καλό και τωρα που είναι το Original Κλειστό εγω πηγα εκει,θέλουν και moderators λενε.

 

Και στα αρχεία αντιγραφή ήταν τουλάχιστον όταν άνοιξε:D

Link to comment
Share on other sites

Το http://www.greek-fun.com έκλεισε??

 

Εχει προβλημα με τον server τον τελευταιο καιρο μια παιζει μια δεν παιζει!!! Πιστευω πως θα φτιαξει σιγα σιγα!!!!!:)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει προβλημα με τον server τον τελευταιο καιρο μια παιζει μια δεν παιζει!!! Πιστευω πως θα φτιαξει σιγα σιγα!!!!!:)

 

Όντως, έκαναν αναβάθμιση τον server τους.

Tώρα πλέον είναι O.K.:)

Link to comment
Share on other sites

Όντως, έκαναν αναβάθμιση τον server τους.

Tώρα πλέον είναι O.K.:)

an mporei kapoios pls na mou steilei invitation sto const.ili@gmail.com

pls!! :)

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε πριν λίγο αλλά η βάση δεν αντέχει...

πως να αντέξει θα μου πείς με 130 άτομα ταυτόχρονα μέσα κάθε λεπτό ~7800/ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Και στα αρχεία αντιγραφή ήταν τουλάχιστον όταν άνοιξε:D

 

 

 

Χαχα έχουν πλάκα.. ε όχι και αντιγραφή... Ακόμα και το ίδιο logo βάλανε μόνο που το greek-fun.com έχει 43.000 μέλη ενώ το .tk μετά βίας 1700.

 

Έτσι είναι όμως, τα καλά πράγματα πάντα προσπαθούν να τα αντιγράψουνε με αποτυχία στην προκειμένη περίπτωση.... :X

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβώς ειναι τα "καλά πράγματα"?

Από χτες "IPS Driver Error".

Βαρέθηκα κάθε τρεις και λίγο το ιδιο. Το Ελληνάδικο, ειναι βαρύ, αλλά τουλάχιστον ειναι αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχει πρόβλημα με το server και να είναι σε φάση επίλυσης. Όπως είπε και ο φίλος μας από πάνω 130 άτομα το λεπτό δεν είναι εύκολο να τα αντέξει κάποιος server οπότε προσπαθούν να βρουν την καλύτερη λύση... Μην μου πείς ότι το ellinadiko καθε 2 μέρες δεν βγάζει το μήνυμα ότι και καλά κάνουν συντήρηση. Και εν πάσει περιπτώση για να μου ανοίξει η σελίδα για να κάνω Log in στο ellinadiko πρέπει να περιμένω 15 λεπτά, πόσο μάλλον να περιηγηθώ. Ο καθένας όμως έχει την αποψή του... Εγώ πάντως το greek-fun δεν το αλλάζω.... Και μια ερώτηση όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει..Τα στατιστικά του ellinadikou στο τέλος της σελίδας με τους χρήστες που είναι online αναφέρονται όλο το 24ωρο..? Γιατί δεν γράφουν το χρονικό διάστημα που εννοούνε...?Έτσι γίνονται οι σωστές συγκρίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή ψυχεδέλεια, δεκάρα δε δίνω πραγματικά, αν το ένα είναι πιο δημοφιλές ή πιο φιλικό ή πιο ο,τιδήποτε.

Με ενδιαφέρει να μπορώ να εξυπηρετούμαι, πράγμα που τον τελευταίο καιρό δε μπορώ να πω ότι ισχύει για το greek fun. Εκτός των αλλων, το θεωρώ απρεπές να μην επιτρέπει την είσοδο, παρά μονο στα μέλη που πληρώνουνε. Το 'χω δει κι αυτό, μόλις την προηγούμενη εβδομάδα.

Ας το γραφει απο την αρχή, προσωπικά το θεωρώ εκβιασμό.

Οντως, το Ελληνάδικο, αργεί πολύ, το έγραψα και παραπάνω.

Ομως, καθόλου δε βγάζει καθε τρεις και λίγο, το μηνυμα πως φτιάχνουν τον σερβερ τους κ δεν λειτουργεί.

Οπως και να 'χει, ποσώς με ενδιαφέρει, αν το ένα αντιγράφει το άλλο και ποιο θα πάρει το δάφνινο στεφάνι του κοπυράιτ. :rolleyes:

Ξέρει κανείς καποιο άλλο καινουριο για να κάνουμε τη δουλειά μας?

Αυτό θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια χρησιμοποιω 5 sites παρομοια μεταξυ τους.Σε αυτο που εχω :blink: σταθεροτητα ειναι στο thegreekz.com και ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου,οσο για το greek-fun.com να ριχνει πορτα στα απλα μελη..που μαλιστα ανεβαζουν και αυτα μουσικη..ειναι απλα απαραδεκτο.:X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το ellinadiko ειναι πολυ καλο..αλλα δεν βρισκω και πολυ την μουσικη μου...παντως τελευταιο καιρο κατεβαζω απο blog's και απο torrent.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...