Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το forum αυτο πρεπει να ειναι μονο για κατοχους qtek γιατι στη εγγραφη σου ζηταει και IMEI οποτε οι υπολοιποι δεν ξερουμε τι λει

 

 

 

φιλε μου ειναι το update της ACE hellas για τον τιτανα.που περιεχει και την ευκολια του sms 160 χαρακτηρων:O και οχι το καθεαυτου προγραμμα phone pad.....γιατι ετσι οπως το εγραψα πιο πριν σας μπερδεψα μαλλον παρα σας βοηθησα:wacko:...sorry;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

core player, nomizw pws ipostirizei ta codecs
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Ειδα στο Μio Α701(αγγλικη rom)του πατερα μου οτι εχει στις ρυθμισεις συστηματος μια εφαρμογουλα ονοματι M eutility η οποια σου επιτρεπει να ρυθμιζεις τα ρευματα του κινητου(επεξεργαστης-SD).Υπαρχει κατι τετοιο για ολα τα PDA?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Οι επαφές που βρίσκονται στην κάρτα sim πως γίνεται να μην φαίνονται μαζι με τις επαφές του κινητού? Δεν θέλω να τις σβήσω αλλά δεν θέλω να βλέπω και διπλά τα ονόματα... έχω το HP 6815 αλλα όλα λογικά είναι τα ίδια...
Link to comment
Share on other sites

φίλε deyan έτσι είναι το mapping από την ace hellas. σε όλους φαινόταν περίεργο στην αρχή, αλλά συνηθίζεται...

έστειλα το dll στο mythozz και περιμένουμε νέα. ανεβάζω και εδώ το link, αν δεν επιτρέπεται μπορείτε να το σβήσετε...

t9greekldb.dll

 

Σε ευχαριστώ και σόρρυ που άργησα. Γράφει ελληνικά τελικά, αλλά όπως είπαν και άλλοι, με 70 χαρακτήρες... :(

 

Αυτό δεν ξέρω πως μπορούμε να το αποφύγουμε... :( Όσο για το update του Τιτάνα αφορά αυτούς που χρησιμοποιούν την Ελληνική έκδοση, δηλαδή Ελληνικά Windows 5.0... Εγώ το έχω στα αγγλικά.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα προγραμματακι που να κανει το PPC (το HP6815 συγγεκριμενα) USB mass storage device αναγνωρισιμο απο οποιονδηποτε υπολογιστη χωρις την εγκατασταση το active symc απαραιτητα;;
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να δημιουργησουμε φακελους στα "προγραμματα";; Δηλαδη να μπορεσουμε να τα κατηγοριοποιησουμε.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα προγραμματακι που να κανει το PPC (το HP6815 συγγεκριμενα) USB mass storage device αναγνωρισιμο απο οποιονδηποτε υπολογιστη χωρις την εγκατασταση το active symc απαραιτητα;;

 

Card Export II

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να δημιουργησουμε φακελους στα "προγραμματα";; Δηλαδη να μπορεσουμε να τα κατηγοριοποιησουμε.

 

Apo ton file manager My Device>windows>Start Menu an exeis agglika h Start_menu An exeis ellhnika, kaneis to fakelo poy 8eleis px "Apps" kai ekei mesa metafereis ta eikonidia poy 8eleis..

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

3 Πράγματα θέλω να κάνω και ήθελα να μου πείτε με ποιά προγράμματα...

 

1) Να στέλνω μηνύματα μέσω ΒΤ

2) να μπορώ να κάνω συνχρονισμό με το outlook express τις επαφές ( το ημερολόγιο το κάνω με το outlook του office)

3) Να βάλω mp3 για ήχο μηνύματος..

4) Τα μηνύματα από κάποιους αριθμού να κρύβονται και να ζηταέι κωδικό για να τα δεις..

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

3 Πράγματα θέλω να κάνω και ήθελα να μου πείτε με ποιά προγράμματα...

 

1) Να στέλνω μηνύματα μέσω ΒΤ

2) να μπορώ να κάνω συνχρονισμό με το outlook express τις επαφές ( το ημερολόγιο το κάνω με το outlook του office)

3) Να βάλω mp3 για ήχο μηνύματος..

4) Τα μηνύματα από κάποιους αριθμού να κρύβονται και να ζηταέι κωδικό για να τα δεις..

 

Ευχαριστώ:)

 

Ρίξε μια ματιά:

1) SmaryoMessenger ή PocketBlueChat (free στο http://www.freewarepocketpc.net)

4) Smart Inbox ή secretSMS δεν ξέρω όμως αν ρυθμίζονται για τη χρήση που θέλεις (http://www.handango.com)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα free κατά προτίμηση που να κάνει γραφικές παραστάσεις και να δουλεύει χωρίς να κολλάει υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

μπορει κάποιος αν έχει την ευγενή καλοσύνη να παραθέσει 1 λιστα των καλύτερων progs με τα τωρινά δεδομένα ;; :rolleyes:
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος το GPSTuner που είναι off road gps, με P3300?

 

Καμιά άλλη πρόταση για off road gps?

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα την λύση.

Ακολούθησα τις οδηγίες που είχε στο open/new/import.

Το μόνο κακό είναι ότι μπόρεσα να βάλω μόνο σταθμούς που έχουν winamp και όχι media player stream.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες πως το έκανες?

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με το οποίο θα ελέγχω το κινητό μου μέσω του ppc? Να αποθηκεύω να sms τα αρχεία και άλλα τέτοια.... το κιντητό είναι SE w800
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...