Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aλλα προφανως ειναι σφαλμα του προγραμματος. :D

 

και εγω εδω που τα λεμε....αυτο ελπιζω :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ζητάει ένα πρόγραμμα να βάλω νεότερη έκδοση του Microsoft .NET Compact Framework, ποιά είναι και που τη βρίσκω???
Link to comment
Share on other sites

Μου ζητάει ένα πρόγραμμα να βάλω νεότερη έκδοση του Microsoft .NET Compact Framework, ποιά είναι και που τη βρίσκω???

 

κατεβασε το απο κει ;)http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9655156b-356b-4a2c-857c-e62f50ae9a55&DisplayLang=en

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο προγραμμα για το ΗTC P3600 μου δειχνει στην today screen την ταχυτητα της cpu?Δοκιμασα το battery status αλλα μου εδειχνε 300Μhz αντι για 400.Δε με ενδιαφερει να κανει οverclocking μοναχα να μου δειχνει την ταχυτητα.

 

Δοκίμασε το xcpuscalar.

Link to comment
Share on other sites

Μου ζητάει ένα πρόγραμμα να βάλω νεότερη έκδοση του Microsoft .NET Compact Framework, ποιά είναι και που τη βρίσκω???

 

Η τελευταια απο εδω :

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&DisplayLang=en

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το xcpuscalar.
μιας και εκανα λαθος και σε ρωτησα αλλου να σου κανω την ερωτηση απο δω που ειναι το σωστο τοπικ... :worry:και θα παω να το σβησω μετα:p

 

που να χρονισω-ρυθμισω τον τιτανα που εχεει samsung επεξεργαστη το xcpuscalar,γιατι με βλεπω να το καιω :blink::blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μιας και εκανα λαθος και σε ρωτησα αλλου να σου κανω την ερωτηση απο δω που ειναι το σωστο τοπικ... :worry:και θα παω να το σβησω μετα:p

 

που να χρονισω-ρυθμισω τον τιτανα που εχεει samsung επεξεργαστη το xcpuscalar,γιατι με βλεπω να το καιω :blink::blink:

Eγώ θα τον άφηνα όπως είναι για να μην καίω τσάμπα μπαταρία.

Τώρα αν θες να το υπερχρονίσεις στα 500 θα είναι οκ.

Πάντως στην χειρότερη των περιπτώσεων θα είσαι για hard reset. Ο επεξεργστής δεν πρόκειται να καεί.

Link to comment
Share on other sites

 

Την κατέβασα μου ζήτησε να κάνω απεγκατάσταση από το PC και μετά έκανα εγκατάσταση την καινούρια. Υπάρχει όμως πρόγραμμα για το PPC γιατί περνώντας το PocketSudoku και προσπαθώντας να το τρέξω μου εμφανίζει το παρακάτω

Link to comment
Share on other sites

Την κατέβασα μου ζήτησε να κάνω απεγκατάσταση από το PC και μετά έκανα εγκατάσταση την καινούρια. Υπάρχει όμως πρόγραμμα για το PPC γιατί περνώντας το PocketSudoku και προσπαθώντας να το τρέξω μου εμφανίζει το παρακάτω

 

την ωρα που κανεις εγκατασταση πρεπει να εχεις το κινητο συνδεμενο;)

 

απο το λινκ που σου εδωσα εχω βαλει το προγραμμα στο δικο μου;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Eγώ θα τον άφηνα όπως είναι για να μην καίω τσάμπα μπαταρία.

Τώρα αν θες να το υπερχρονίσεις στα 500 θα είναι οκ.

Πάντως στην χειρότερη των περιπτώσεων θα είσαι για hard reset. Ο επεξεργστής δεν πρόκειται να καεί.

 

δεν θελω να το κανω τουρμπο :lol::lol:

 

απλα θελω να ξερω αν βοηθαει οντως σε ζορια η απλα ειναι εικονικο.

παντως το εχω στο auto scaleκαι παει μια χαρα μεχρι στιγμης:O

 

εδω και κανα μισαωρο :p:p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

 

Και αυτό που έβαλα εγώ και αναγκάστηκα να απεγκαταστήσω την προηγούμενη από το PC? Σβήστηκαν διάφορα αρχεία και μετά έκανα εγκατάσταση την τελευταία έκδοση, θα έχω πρόβλημα? Μου πείραξε ρυθμίσεις στο PC, στη registry ή κάπου αλλού??? :(

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους 'μάστορες'!Μήπως ξέρει και έχει δοκιμάσει κανένας να μου πεί κανένα προγραμματάκι για να μετράω τις εξερχόμενες κλήσης??Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους τους 'μάστορες'!Μήπως ξέρει και έχει δοκιμάσει κανένας να μου πεί κανένα προγραμματάκι για να μετράω τις εξερχόμενες κλήσης??Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

 

battery status: Εκτός από μπαταρία και όνομα δικτύου, βλέπεις εξερχόμενες κλήσεις κ sms (+ σήμα, μνήμη κλπ). Όλα "παραμετροποιήσιμα".

Link to comment
Share on other sites

battery status: Εκτός από μπαταρία και όνομα δικτύου, βλέπεις εξερχόμενες κλήσεις κ sms (+ σήμα, μνήμη κλπ). Όλα "παραμετροποιήσιμα".

 

Σε ευχαριστώ αλλά αυτό το πρόγραμμα δεν είναι μόνο για ομαπ επεξεργαστές?το δικό μου έχει samsung.Δεν παίζει ρόλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά αυτό το πρόγραμμα δεν είναι μόνο για ομαπ επεξεργαστές?το δικό μου έχει samsung.Δεν παίζει ρόλο?

 

φιλε μου κανενα προβλημα.δουλευει μια χαρα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε δημήτρη:)

 

τπτ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και emule client για κάποιον που ζήτησε τις προάλλες! Δουλεύει! (δε ξέρω για νεότερη έκδοση, καθώς κάποιοι server προφανώς απαιτούν τον τελευταίο πυρήνα)(λόγω obfuscation προφανώς)...

Δυο εκδόσεις, όποια σας κάνει, και το απαραίτητο για την λειτουργία server.met το οποίο πρέπει να πετάξετε στο dir του MopiPhant μεσα στα Program Files...

 

To site του Mopiphant

 

 

 

edit by Muck Smith : φίλε Ορέστη δεν επιτρέπονται direct links (πλην των αυθεντικών σελίδων). Εξάλλου το πρόγραμμα είναι δωρεάν ;)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

battery status: Εκτός από μπαταρία και όνομα δικτύου, βλέπεις εξερχόμενες κλήσεις κ sms (+ σήμα, μνήμη κλπ). Όλα "παραμετροποιήσιμα".

 

 

1. Σε ΜΙΟ Α701 δουλεύει απροβλημάτιστα?

2. Link?

Link to comment
Share on other sites

1. Σε ΜΙΟ Α701 δουλεύει απροβλημάτιστα?

2. Link?

http://batterystatus.softonic.de/ie/54860

http://www.pocketpcfreeware.com/en/index.php?soft=1504

Ως μια λέξη έπρεπε να το γράψω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι καινούριος και προσπάθω να βαλω καποια θεματα η εφαρμογες στο n311 που εχω αλλα δεν μπορω δεν ξερω πως θα τα βαλω και μεσω του πριγραμματος συνχρονισμου που εχει στο κουτι προσπαθησα αλλα τπτ βοηθηστε ειμαι καινουριος και ασχετος

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Συνέδεσε το ppc με το pc. Από το ActiveSync πάτα explore. Στην πάνω μπάρα είναι. Μετά ρίξε κάπου(main memory) το θέμαπου προφανώς έχει την κατάληξη tsk. Μετα από την συσκευή σου πήγαινε ρυθμίσεις--> σήμερα--> επέλεξε το θέμα και πάτα ΟΚ!!! Αν δεν το βλέπεις άνοιξε τον f.explorer, βρες το και πάτα πάνω του, θα εμφανιστεί στη λίστα.

 

Μεγειά το ppc

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα έχει απασχολήσει και παλαιότερα αρκετούς, αλλά αγνοώ την κατάληξή του. Έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει εφαρμογή που επιτρέπει να ακούς τους ήχους του PPC μέσω του BT headset?΄Μιλώ για 2003 SE γιατί έχω ένα s100
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα έχει απασχολήσει και παλαιότερα αρκετούς, αλλά αγνοώ την κατάληξή του. Έχει κανείς ιδέα αν υπάρχει εφαρμογή που επιτρέπει να ακούς τους ήχους του PPC μέσω του BT headset?΄Μιλώ για 2003 SE γιατί έχω ένα s100

Δες αυτό εδώ. http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=123918&highlight=audio+today

Στο s200 (WM5) δουλεύει και ακούς όλους τους ήχους στο bt ακουστικό ακόμα και το ταπ στην οθόνη. Δεν ξέρω όμως αν δουλεύει στο s100

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό εδώ. http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=123918&highlight=audio+today

Στο s200 (WM5) δουλεύει και ακούς όλους τους ήχους στο bt ακουστικό ακόμα και το ταπ στην οθόνη. Δεν ξέρω όμως αν δουλεύει στο s100

Το ραδιόφωνο, όμως, μπορείς να το ακούσεις; Εδώ σε/σας/μας θέλω!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...