Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επείδη δεν έχω χρόνο να διαβάσω 5.....και σελιδες...θα ήθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή για wm o5 που να κάνει download απο το pda mp3 kai video κάτι σαν kazaa..............ευχαριστω εκ των προτέρων:confused: :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επείδη δεν έχω χρόνο να διαβάσω 5.....και σελιδες...θα ήθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή για wm o5 που να κάνει download απο το pda mp3 kai video κάτι σαν kazaa..............ευχαριστω εκ των προτέρων:confused: :confused:

 

υπαρχει mobile torrent για pocket pc αν ενδιαφερεσαι :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει mobile torrent για pocket pc αν ενδιαφερεσαι :)

 

an mporo na katevazo mp3 kai video tha ithela na mou doseis to link...episis ean yparxei kai to noviilremote euxaristos.............

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

pou mporw na vrw enan player gia na pezoun ta videakia apo youtube? efharistw polu!

 

Core Pocket Media Player-tcpmp

http://corecodec.org/projects/tcpmp/

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

to katevasa ala pali otan mpenw stin selida mou grafei na katevasw to last macromedia flash player. mipos prepei na kanw kai kapia rithmisi mesa apo to kinito tytn?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

to katevasa ala pali otan mpenw stin selida mou grafei na katevasw to last macromedia flash player. mipos prepei na kanw kai kapia rithmisi mesa apo to kinito tytn?

 

το κατεβαζεις απο εδω

http://www.gigabytesol.com/dlflash.htm

 

καποιες φορες το link που σε στελνει η ιστοσελιδα για download δε δουλευει αλλα με λιγη υπομονη θα το πετυχεις ονλαιν και θα το κατεβασεις ;)

Link to comment
Share on other sites

το κατεβαζεις απο εδω
http://www.gigabytesol.com/dlflash.htm

 

καποιες φορες το link που σε στελνει η ιστοσελιδα για download δε δουλευει αλλα με λιγη υπομονη θα το πετυχεις ονλαιν και θα το κατεβασεις ;)

 

to katevasa kai ayto to egatestisa sto tytn ala opote paw panw se opiodipote video mou grafei panta to idio, anti na to pezei mou leei na katevasw to flash player.

 

ti alo na kanw?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να ανοίξουμε .aac+ audio (mp4)?

PocketMusic με το ανάλογο plugin

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος γιατι στο htc P3600 το batterystatus μου δειχνει οτι τρεχει στα 300Μhz? Aφου εχει 400αρι επεξεργαστη :wacko:
Link to comment
Share on other sites

File chaotic6340,

To P3600 exei epeksergasth samsung. To Battery status einai gia Omapa epeksergastes. H to kaneis apegkatastash, h den peirazeis to overclock katholou, an theleis na to exeis san metrhth klhsewn.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

re paidia mhpws kserei kanenas pou mporw na vrw thn r45greek?

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

File chaotic6340,

To P3600 exei epeksergasth samsung. To Battery status einai gia Omapa epeksergastes. H to kaneis apegkatastash, h den peirazeis to overclock katholou, an theleis na to exeis san metrhth klhsewn.

 

Overclock δε θελω να κανω.Μονο να εβλεπα την ταχυτητα του επεξεργαστη.Στο site ομως του batterystatus λεει οτι κανει για ολους τους επεξεργαστες.Συγκεκριμενα γραφει :

"CpuSpeed: This option let the cpuspeed-reading appear for all cpus (if the OEM-support is enabled and works correct)."

Link to comment
Share on other sites

Overclock δε θελω να κανω.Μονο να εβλεπα την ταχυτητα του επεξεργαστη.Στο site ομως του batterystatus λεει οτι κανει για ολους τους επεξεργαστες.Συγκεκριμενα γραφει :

"CpuSpeed: This option let the cpuspeed-reading appear for all cpus (if the OEM-support is enabled and works correct)."

 

giati den vazeis to xcpuscalar?gia na vlepeis thn cpu

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να επιτρέπει στο PPC την διαχείριση του κινητού μέσω bluetooth; Να μπορούμε να απαντάμε από το PPC και να κάνουμε κλήσεις από αυτό. Να το μετατρέπει σε κάτι σαν handsfree δηλαδή.
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να επιτρέπει στο PPC την διαχείριση του κινητού μέσω bluetooth; Να μπορούμε να απαντάμε από το PPC και να κάνουμε κλήσεις από αυτό. Να το μετατρέπει σε κάτι σαν handsfree δηλαδή.

 

Ειναι λιγο περιεργη η ερωτηση σου θα ελεγα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο περιεργη η ερωτηση σου θα ελεγα.

Γιατί περίεργη;

Τι έχει ένα bluetooth handsfree ή ένα bluetooth car kit που δεν έχει ένα PPC; Και οθόνη έχει, και πληκτρολόγιο, και ηχείο, και μικρόφωνο και bluetooth. Τι του λείπει, πέρα από το πρόγραμμα; Και, προσωπικά, το βρίσκω πολύ χρήσιμο να μπορώ με την ίδια συσκευή να έχω και navigation και carkit.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί περίεργη;

Τι έχει ένα bluetooth handsfree ή ένα bluetooth car kit που δεν έχει ένα PPC; Και οθόνη έχει, και πληκτρολόγιο, και ηχείο, και μικρόφωνο και bluetooth. Τι του λείπει, πέρα από το πρόγραμμα; Και, προσωπικά, το βρίσκω πολύ χρήσιμο να μπορώ με την ίδια συσκευή να έχω και navigation και carkit.

 

Καλα τα λες τωρα αλλα θα μπορουσες να τα κανεις με μια συσκευη ολα αυτα και οχι να εχεις μαζι σου 2 συσκευες. Και στην ερωτηση σου Τι έχει ένα bluetooth handsfree ή ένα bluetooth car kit που δεν έχει ένα PPC; Το bluetooth handsfree ειναι μια σταλια και το βαζεις και στο τσεπακι σου το bluetooth car kit ειναι μονιμως στο αυτοκινητο. Σε καμια περιπτωση δεν κουβαλας 2 μεγαλες συσκευες. Εκτος αν δεν εχω καταλαωει κατι καλα απο την ερωτηση σου:!:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Να σου εξηγήσω λοιπόν: Αναφέρομαι στη χρήση του PPC στο αυτοκίνητο. Γιατί να μπει ξεχωριστό bluetooth car kit αν το PPC μπορεί να παίξει τον ρόλο του; Μας καλούν, βλέπουμε στην οθόνη του navigation ποιός είναι, και αν θέλουμε απαντάμε χωρίς να χρησιμοποιήσουμε το κινητό ή χωρίς να βάλουμε ξεχωριστό car kit. Ό,τι θα κάναμε δηλαδή αν είχαμε PPC phone.
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο προγραμμα για το ΗTC P3600 μου δειχνει στην today screen την ταχυτητα της cpu?Δοκιμασα το battery status αλλα μου εδειχνε 300Μhz αντι για 400.Δε με ενδιαφερει να κανει οverclocking μοναχα να μου δειχνει την ταχυτητα.
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο προγραμμα για το ΗTC P3600 μου δειχνει στην today screen την ταχυτητα της cpu?Δοκιμασα το battery status αλλα μου εδειχνε 300Μhz αντι για 400.Δε με ενδιαφερει να κανει οverclocking μοναχα να μου δειχνει την ταχυτητα.

 

και μενα το ιδιο δειχνει και απο οτι καταλαβα ειναι πλασματικη τιμη:mad:

 

καθε αλλο παρα κινηση ενεργου επεξεργαστη δειχνει....μαλλον πεθαμενου επεξεργαστη φωτο ειναι !!!:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και μενα το ιδιο δειχνει και απο οτι καταλαβα ειναι πλασματικη τιμη:mad:

 

καθε αλλο παρα κινηση ενεργου επεξεργαστη δειχνει....μαλλον πεθαμενου επεξεργαστη φωτο ειναι !!!:lol::lol:

 

Σε υπερευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.Ειχα αγχωθει παρα πολυ.Ειχα αρχισει να πιστευω οτι επεσα σε ελλατωματικο επεξεργαστη που βγαζει 300Μhz.Aλλα προφανως ειναι σφαλμα του προγραμματος. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...