Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια υπαρχει κατι για Ir remote για την τηλεοραση για WM5/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το ειχα κι εγω αλλα δεν κανει για το Ipaq 1950 WM5 δυστυχως γιατι αναφερει οτι δεν ειναι συμβατο..
Link to comment
Share on other sites

Αν βρεθείτε σε ασύρματο δίκτυο μπορείτε εκτός απο το φορητό σας να μας ακούσετε ζωντανά με το PDA - Smatphone που έχετε. Συγκεκριμένα με το δωρεάν πρόγραμμα http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=701 - GSPlayer - v2.26 μπορείτε απλά να πληκτρολογήσετε τον αγαπημένο σας Ιντερνετικό σταθμό και να μας ακούσετε.

Δοκιμάσαμε με ένα Ipaq με Windows mobile 5 και με ένα Qtek βάζοντας στο Open url το: http://s1.onweb.gr:8096 και ακούμε τον 936ΦΜ για παράδειγμα. Επομένως το Ιντερνετικό ραδιόφωνο είναι γεγονός και επιμένω ότι το μέλλον του ραδιοφώνου είναι Ιντερνετικό.

Link to comment
Share on other sites

mipos jeris kanis na mou pi ti akrivos ine to sling player? den katalaveno
Link to comment
Share on other sites

mipos jeris kanis na mou pi ti akrivos ine to sling player? den katalaveno

είναι το mobile software του "εργαλείου" που λέγεται slingbox. το μηχάνημα δηλαδή που πάνω του συνδέεις κάποιο tv tuner (αναλογικό ή δορυφορικό), και στη συνέχεια μπορείς να δεις τηλεόραση ωπουδήποτε μέσω internet. αυτό μπορεί να γίνει με desktop pc, laptop ή με Pocketpc με τη βοήθεια τoυ slingplayer mobile. όπως καταλαβαίνεις χρειάζεται καλά σύνδεση στο σπίτι για upload, αλλά και στο κινητό για να κάνεις streaming.

με λίγα λόγια, στην ελλάδα μάλλον άχρηστο είναι προς το παρόν...

Link to comment
Share on other sites

thanks. bori kapios na mou pi pou tha vro to kenourgio magazaki ke pos to diaxirizome? exo para poli kero na bo :) an kapios tha borouse na mou stili ena pm tha to ektimousa

 

thanks.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα τη βοηθεια σας....μολις εγκατεστησα στη συσκευη το Opera8.65 αλλα οταν προσπαθω να κανω πλοηγηση δν μπορω να χρησιμοποιησω το πενακι(touch screen) παρα μονο τα κουμπια. Γνωριζετε πως μπορω να το διορθωσω αυτο ή το προγραμμα απευθυνεται μονο σε κατοχους VGA οθονης?? Εχω το HTC p3600...ευχαριστω εκ των προτερων...:O
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Πριν 1 εβδομάδα αγόρασα ενα HTC-P3600 GR/BLACK.

Διαβάζω στο forum για $0ftw@re kai @pp$ αλλά δεν ξέρω που να τα βρώ (προγρ. & κλειδ).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

εκανα την βλακεια να συγχρονισω τις επαφες του Live με το ppc και γεμισαν οι επαφες μου με αχρηστες πληροφορίες, δημιουργήθηκαν επαφες σε οσους ειχα στις επαφες μου στο Hotmail.

επειδη ειναι κινέζικο βασανιστήριο να σβήνω μια μια της επαφές που δεν θέλω υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να τα σβήσω ομαδικά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

εκανα την βλακεια να συγχρονισω τις επαφες του Live με το ppc και γεμισαν οι επαφες μου με αχρηστες πληροφορίες, δημιουργήθηκαν επαφες σε οσους ειχα στις επαφες μου στο Hotmail.

επειδη ειναι κινέζικο βασανιστήριο να σβήνω μια μια της επαφές που δεν θέλω υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να τα σβήσω ομαδικά?

 

sktools έχει πολύ καλή διαχείρηση επαφών

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

εγω καταφερα και εβαλα αυτη την rom Prophet_4.0.0.0.4.μηπως υπαρχει τροπος να υπαρχουν τα ελληνικα γραμματα(αβγ.δεζ....) στην καρτελα αναζητησης των επαφων?(δεν με πειραζει που ολα τα υπολοιπα μενου ειναι στα αγγλικα)
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα για να ξεστραβωθουμε και οι newbieδες...

το skype σε ενα 3G τηλεφωνο, επιτρεπει videoκλησεις με υπολογιστες?

αν οχι, υπαρχει προγραμμα για cam chat?

thanks

m1035

don't just stay inspired - inspire others!
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα για να ξεστραβωθουμε και οι newbieδες...

το skype σε ενα 3G τηλεφωνο, επιτρεπει videoκλησεις με υπολογιστες?

αν οχι, υπαρχει προγραμμα για cam chat?

thanks

m1035

 

AΠO'OΣO ΞEPΩ ΔEN YΠAPXEI KATI... TO MONO ΠOY ΘA MΠOPOYΣEΣ NA XPHΣHMOΠOIHΣEIΣ EINAI KAΠOIO ΠOY ΛEΓETE microsoft portrait H KAΠΩΣ ETΣI, TO EIXA ΔEI ΠOΛY ΠAΛIA

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια που υπαρχει το skype για WM5 me wi-fi? Το εχει δοκιμασει καποιος αν δουλευει καλα?
Link to comment
Share on other sites

http://www.skype.com

Παίζει μια χαρά, είναι μόνο σχετικά βαρύ. Επίσης δε λειτουργεί με BT headset και χωρίς ακουστικά παίζει μόνο σε ανοιχτή ακρόαση. Οπότε η χρήση του ουσιαστικά απαιτεί ενσύρματο headset.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ειχα κι εγω αλλα δεν κανει για το Ipaq 1950 WM5 δυστυχως γιατι αναφερει οτι δεν ειναι συμβατο..

 

Οι υπερυθρες του 1950 δεν κανουν για remote control. Το ειχα το μηχανακι και δεν βρηκα κατι που να παιζει. Δεν ξερω αμα αλλαξαν τα πραγματα ομως. :(

Link to comment
Share on other sites

10 must-have εφαρμογές έχει να προτείνει κάποιος για απλό ppc με wm5 ;

μόλις αγόρασα ένα και δεν ξέρω τι να του βάλω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

καταρχάς θενξ

 

κατα δεύτερον...πες 2 κουβέντες ρε άνθρωπα να καταλάβουμε τι κάνουν τα 3, 5, 8;

 

το ντεστινειτορ δεν το χρειάζομαι έχω pna. To phone-alarm τι να το κάνω; :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Bεβαίως δέχομαι απορίες!:D

 

3. Eίναι ένα today plug-in launcher. Βάζεις μετρητές και προγράμματα σε tabs και τα τρέχεις από εκεί. Μπορείς να αλλάζεις εικονίδια σε μετρητές και apps.

 

5. Είναι η υπηρέτρια του ppc σου. Καθαρίζει τα περιττα, σου ελευθερώνει RAM και μπορείς να κάνεις διάφορες ρυθμίσεις στο startup ή στα today plugins etc.

 

8. Πρόγραμμα για contacts. Πολύ βολικό σε στυλ iphone. Eπίσης είναι και όμορφος sms viewer.

 

To phoneAlarm είναι must. Φτιάχνεις profiles με άπειρες ρυθμίσεις και έχει και επιπλέον δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

απλό ppc αγόρασα...το είπα...όχι ppc-mobile phone.

 

θενξ κ πάλι...

 

ΥΓ. δεν αλλάξανε κ πολύ τα πράγματα...από την στιγμή που τα παράτησα. Τα ίδια έπαιζαν κ τότε από όσο θυμάμαι.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...