Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ τώρα αυτό χρησιμοποιώ -- Phone Dashboard Minute Tracker 1.1.8,

 

αλλά εδώ και καιρό χρησιμοποιούσα το DKToday, χωρίς κανένα ιδαιίτερο πρόβλημα.

Δεν εμφανίζονταν στις καρτέλες του Pocket breeze και δεν έδειχνε πόσα μηνύματα έστειλες, κάτι που έτσι κι αλλιώς δεν δείχνει ο phone dashboard.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ τώρα αυτό χρησιμοποιώ -- Phone Dashboard Minute Tracker 1.1.8,

 

αλλά εδώ και καιρό χρησιμοποιούσα το DKToday, χωρίς κανένα ιδαιίτερο πρόβλημα.

Δεν εμφανίζονταν στις καρτέλες του Pocket breeze και δεν έδειχνε πόσα μηνύματα έστειλες, κάτι που έτσι κι αλλιώς δεν δείχνει ο phone dashboard.

 

 

ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ DKTODAY STO ΜΙΟ Α701 ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ WM5 ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΣΠΡΙΣΕ Η ΟΘΟΝΗ, ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ 3 SOFT RESET ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΗΡΕΜΗΣΕ...ΔΕ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΣΕ WM5...:)

 

Περασα το Phone Dashboard Minute Tracker 1.1.8 πριν 2 μερες περιπου και μεχρις στιγμης κανενα προβλημα και το προγραμμα ειναι και αρκετα light για αυτα που κανει...

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Kαινούρια έκδοση για το NetFront 3.3.

 

Κατεβάστε τη δοκιμαστική έκδοση

 

Για όσους δεν το γνωρίζουν, πρόκειται για εναλλακτικό πρόγραμμα πλοήγησης στο ιντερνετ. Είναι συμβατό με wm05 αλλά πολύ μνημοβόρο (5,2mb για να τρέξει)

 

Τα σημαντικότερα από τα καινούρια χαρακτηριστικά:

- Supports VGA LCD

- Smart Frame Operation

- Web Data/Password Manager

- Popup Block

- Supports RSS and Atom Feed

- Page Translation

- Rendering to a virtual-sized screen (Virtual Canvas)

- NetFront SMIL Player

- NetFront SVG Viewer

 

υγ: δεν το έχω δοκιμάσει, μόλις έλαβα την είδηση

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kalhmera paidia!! uparxei to systran gia pocket pc windows mobile 2005 exw!!ekana ena search sto internet kai leei oti uparxei alla den to vrika sto na perierxei kai ellhnika!!!

 

xerei kanenas tipota parapanw???

 

 

thanks!!

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καποιο παιδι εχει φτιαξει ενα προγραμμα των ελληνικων εορτων για ριξτε 1 βλεφαρο....http://www.papadi.gr/projects/HellenicCalendar.aspx
Link to comment
Share on other sites

kalhmera paidia!! uparxei to systran gia pocket pc windows mobile 2005 exw!!ekana ena search sto internet kai leei oti uparxei alla den to vrika sto na perierxei kai ellhnika!!!

 

xerei kanenas tipota parapanw???

 

 

thanks!!

 

Mέχρι στιγμής γνωρίζω ότι η mobile έκδοση παρέχει ένα μικρό πακέτο με Aγγλικά->Γαλλικά και το ανίστροφο, και ένα μεγαλύτερο πακέτο με Αγγλικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ολλανδικά.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Phone Dashboard Minute Tracker 1.1.8 είναι συμβατό με WM5 ή όχι?

 

to xrhsimopoiw edw k 2 vdomades peripou xwris kanena ma kanena problhma..k me eggatastash sthn karta mnhmhs ... !

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

to xrhsimopoiw edw k 2 vdomades peripou xwris kanena ma kanena problhma..k me eggatastash sthn karta mnhmhs ... !

 

Εχθες εβγαλα το Phone Dashboard απο τη κυρια μνημη και ειπα να το περασω στη Storage. Αντιμετωπιζω ενα πολυ παραξενο προβλημα. Μεσα στο call record του προγραμματος παω να επιλεξω custom range για τις ημερομηνιες αλλα δε με αφηνει να επιλεξω παρα μονο απο την αρχη του μηνα εως και τη σημερινη ημερα. Ουτε πισω, ουτε μπροστα. Εγω μηδενιζω καθε 20 του μηνα και ηθελα τωρα να βαλω απο 20/5 εως 20/6 αλλα δεν αλλαζε μηνες με τιποτα, οποτε παταγα να αλλαξει μου εκανε εναν κλασσικο ηχο που σου ριχνει ακυρο. Πριν δoυλευε ok, τωρα τι στο καλο αλλαξε? To ξηλωσα και το ξαναπερασα αλλα παλι τα ιδια. Μου το ειχε κανει και παλαιοτερα αυτο αλλα το ειχα βγαλει και ξαναβαλει αρκετες μερες μετα και δουλεψε. Tα νευρα μου γαμωτο δηλαδη!!! :X Εχει βρε παιδια κανεις καμια ιδεα? Ευχαριστω..:wacko:

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

καποιο παιδι εχει φτιαξει ενα προγραμμα των ελληνικων εορτων για ριξτε 1 βλεφαρο....http://www.papadi.gr/projects/HellenicCalendar.aspx

 

 

Οντως, παρα πολυ καλο και απλο...:)

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Εχθες εβγαλα το Phone Dashboard απο τη κυρια μνημη και ειπα να το περασω στη Storage. Αντιμετωπιζω ενα πολυ παραξενο προβλημα. Μεσα στο call record του προγραμματος παω να επιλεξω custom range για τις ημερομηνιες αλλα δε με αφηνει να επιλεξω παρα μονο απο την αρχη του μηνα εως και τη σημερινη ημερα. Ουτε πισω, ουτε μπροστα. Εγω μηδενιζω καθε 20 του μηνα και ηθελα τωρα να βαλω απο 20/5 εως 20/6 αλλα δεν αλλαζε μηνες με τιποτα, οποτε παταγα να αλλαξει μου εκανε εναν κλασσικο ηχο που σου ριχνει ακυρο. Πριν δoυλευε ok, τωρα τι στο καλο αλλαξε? To ξηλωσα και το ξαναπερασα αλλα παλι τα ιδια. Μου το ειχε κανει και παλαιοτερα αυτο αλλα το ειχα βγαλει και ξαναβαλει αρκετες μερες μετα και δουλεψε. Tα νευρα μου γαμωτο δηλαδη!!! :X Εχει βρε παιδια κανεις καμια ιδεα? Ευχαριστω..:wacko:

 

Στο info του αρχείου θυμάμαι ότι είχα διαβάσει πως αν η εγκατάσταση γίνει στην κάρτα, τότε πρέπει να αλλάξουμε την τοποθεσία αποθήκευσης των log files , γιατί όλο το πρόγραμμα δουλεύει με αυτά.

Οπότε δοκίμασε πρώτα από κάποιον file manager να δημιουργήσεις έναν φάκελο στην κάρτα μνήμης μέσα στο φάκελο της εφαρμογής και ύστερα από τις ρυθμίσεις να επιλέξεις το log file να αποθηκεύεται εκεί.

 

Μια καλύτερη λύση βασικά θα ήταν να το εγκαθιστούσες μόνο στην βασική μνήμη ώστε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Είναι και today plugin ,άρα αν είναι εγκατεστημένο στην βασική μνήμη θα φορτώνει χωρίς καθυστέρηση.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Στο info του αρχείου θυμάμαι ότι είχα διαβάσει πως αν η εγκατάσταση γίνει στην κάρτα, τότε πρέπει να αλλάξουμε την τοποθεσία αποθήκευσης των log files , γιατί όλο το πρόγραμμα δουλεύει με αυτά.

Οπότε δοκίμασε πρώτα από κάποιον file manager να δημιουργήσεις έναν φάκελο στην κάρτα μνήμης μέσα στο φάκελο της εφαρμογής και ύστερα από τις ρυθμίσεις να επιλέξεις το log file να αποθηκεύεται εκεί.

 

Μια καλύτερη λύση βασικά θα ήταν να το εγκαθιστούσες μόνο στην βασική μνήμη ώστε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Είναι και today plugin ,άρα αν είναι εγκατεστημένο στην βασική μνήμη θα φορτώνει χωρίς καθυστέρηση.

 

 

Μμμ...παω καρφι να το δοκιμασω παλι στη κυρια μνημη και ελπιζω αν ειναι ολα οk. Σ' ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση...:)

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Στο info του αρχείου θυμάμαι ότι είχα διαβάσει πως αν η εγκατάσταση γίνει στην κάρτα, τότε πρέπει να αλλάξουμε την τοποθεσία αποθήκευσης των log files , γιατί όλο το πρόγραμμα δουλεύει με αυτά.

Οπότε δοκίμασε πρώτα από κάποιον file manager να δημιουργήσεις έναν φάκελο στην κάρτα μνήμης μέσα στο φάκελο της εφαρμογής και ύστερα από τις ρυθμίσεις να επιλέξεις το log file να αποθηκεύεται εκεί.

 

Μια καλύτερη λύση βασικά θα ήταν να το εγκαθιστούσες μόνο στην βασική μνήμη ώστε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Είναι και today plugin ,άρα αν είναι εγκατεστημένο στην βασική μνήμη θα φορτώνει χωρίς καθυστέρηση.

εγω το εχω στην sd χωρις κανενα προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia mipos xerei kaneis pws ginete na paixoyn animated themes se wm 2005? yparxei kapoio programma? osa exw dokimasei kanoyn mono gia wm 2003. Eyxaristw

 

Εχεις δοκιμασει το PocketBreeze και WisBar Advance? Εισαι ομως σιγουρος οτι θες τετοια Themes? Ειναι συνηθως αρκετα "βαρια" για το PPC...:)

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Phone Dashboard Minute Tracker 1.1.8 είναι συμβατό με WM5 ή όχι?

 

Rotisa sthn etairia an einai symbato me WM5

kai apanthsan:

 

From: Hudson Mobile Support

Subject: RE: Product Feedback Form Results: Phone Dashboard

Yes, it is.

 

You can download a new beta version here that has even more WM5 support:

 

You can download the beta version here:

 

http://www.hudsonmobile.com/d/phodash_setup.zip

 

Please take a look and let us know what you think. It should be ready

for final release within 2-3 weeks.

 

Outstanding issues with beta version:

 

1) No d-pad / selectability supported yet

 

2) For some reason, when I uninstall / upgrade this causes a soft reset

- working on this now.

 

3) Need to add some logic for line wrapping on text display on today

screen...

 

Best Regards,

Hudson Mobile Support

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! λογου δουλειας χρειαζομαι μια εφαρμογη για το ppc μου ενα καλο Lan Calculator για subnetting!! υπαρχει καμια τετοια εφαρμογη? εχω ppc με windows mobile 2005

 

thanks!! εαν καποιος ξερει κατι ας μου πει με σωζει.

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δοκιμασει το PocketBreeze και WisBar Advance? Εισαι ομως σιγουρος οτι θες τετοια Themes? Ειναι συνηθως αρκετα "βαρια" για το PPC...:)

 

Ta dokimasa ta programmata alla distyxws den paizei amimated themes ... eyxaristw pantws... an kapoios brei kapoio program as to proteinei...

Music is my life!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το PocketZenPhone 6.0.Αξίζει να το αγοράσω ή υπάρχει κάποιο freeware που κάνει την ίδια δουλειά?Έχω το Qtek s200
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! λογου δουλειας χρειαζομαι μια εφαρμογη για το ppc μου ενα καλο Lan Calculator για subnetting!! υπαρχει καμια τετοια εφαρμογη? εχω ppc με windows mobile 2005

 

thanks!! εαν καποιος ξερει κατι ας μου πει με σωζει.

 

 

help!!! den xerei kaneas tipota?

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το PocketZenPhone 6.0.Αξίζει να το αγοράσω ή υπάρχει κάποιο freeware που κάνει την ίδια δουλειά?Έχω το Qtek s200

λυνει πολλα προβληματα το εχω trial και θα αναγκαστω να το αγορασω.Φτειαχνει διαφορα profil και αναλογα τι λειτουργεις εκεινη την ωρα στο ppc αλαζει ηχο αλαζει χρονο αναμονης οθονης επεξεργαστη κλπ.π.χ. ενα βασικο ειναι οταν ειναι ανοιχτο το destinator το ρυθμιζεις να ανοιγει το bt kai μην κλεινει η οθονη και ο επεξεργαστης .

Link to comment
Share on other sites

λυνει πολλα προβληματα το εχω trial και θα αναγκαστω να το αγορασω.Φτειαχνει διαφορα profil και αναλογα τι λειτουργεις εκεινη την ωρα στο ppc αλαζει ηχο αλαζει χρονο αναμονης οθονης επεξεργαστη κλπ.π.χ. ενα βασικο ειναι οταν ειναι ανοιχτο το destinator το ρυθμιζεις να ανοιγει το bt kai μην κλεινει η οθονη και ο επεξεργαστης .

Δηλαδή χωρίς έξτρα πρόγραμμα τι θα συμβεί αν έχω προγραμματισμένη διαδρομή

με το destinator?Θα σβήσει η οθόνη την ώρα που οδηγώ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...