Jump to content

ADSL In a box VS Conn-x


 Κοινοποίηση

ADSL In a box VS Conn-x  

24 members have voted

  1. 1. ADSL In a box VS Conn-x



Recommended Posts

Σκέφτομαι να βάλω ένα απο τα δύο.Ποιό απο τα δύο προτείνετε και για ποιό λόγο;
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kανένα, για τους λόγους που μπορείς να βρεις στο link της υπογραφής μου, στο ερώτημα 4α.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

conn-x γιατί

1) θα το έχεις γρήγορα

2) Όποτε θες κρατάς τη γραμμή και αλλάζεις provider

3) H otenet έχει γίνει γρήγορη πια (από δυο τουλάχιστον περιοχές της Αθήνας που έχω πρόσβαση είναι γρηγορότερη από forthnet kai vivodi)

4) Δίνει καλό ethernet modem

5) Αν έχεις ξεπεράσει την τρέλα με τα ατέλειωτα άχρηστα και δύσκολα στην αρχειοθέτησή τους downloads το economy 3000 σου είναι υπεραρκετό και κάνει 9€ και κάτι σύνολο 29 και κάτι για 3G traffic

6) Γιατί πας κόντρα στη μόδα του να κατηγορείς τον ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

6) Γιατί πας κόντρα στη μόδα του να κατηγορείς τον ΟΤΕ

Δεν είναι μόδα, είναι σταθερή αξία.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kανένα, για τους λόγους που μπορείς να βρεις στο link της υπογραφής μου, στο ερώτημα 4α.

Ευχαριστώ Παρα πολύ ησουν πολύ κατατοπειστικός!Αν και πολύ μεγόλο το αρθρο και με κούρασε!

http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις, η αλήθεια για πολλούς είναι μια αρκετά ελαστική έννοια.

Άκου λοιπόν εγώ τι λέω (από εμπειρία, είμαι 39 χρονών με πολλά χρόνια στο ιντερνετ, τόσα που να μου επιτρέπουν να ξεπερνάω τους φανατισμούς και τις προσωπικές συμπάθειες και να κοιτάζω το συμφέρον μου):

 

1) θα το έχεις γρήγορα (forthnet: πολύ αμφίβολο)

2) Όποτε θες κρατάς τη γραμμή και αλλάζεις provider (forthnet:σου καταργεί τη γραμμή)

3) H otenet έχει γίνει γρήγορη πια (από δυο τουλάχιστον περιοχές της Αθήνας που έχω πρόσβαση είναι γρηγορότερη από forthnet kai vivodi) (to status στους providers αλλάζει γρήγορα, παρακαλώ ελέγξτε τα λεγόμενά μου. Στην Αγία Παρασκευή ΕΧΩ τώρα οτε+forthnet ταυτόχρονα με άλλη σύνδεση οτε+οτενετ, η δεύτερη είναι γρηγορότερη)

4) Δίνει καλό ethernet modem (forthnet:δίνει USB modem)

5) Αν έχεις ξεπεράσει την τρέλα με τα ατέλειωτα άχρηστα και δύσκολα στην αρχειοθέτησή τους downloads το economy 3000 σου είναι υπεραρκετό και κάνει 9€ και κάτι σύνολο 29 και κάτι για 3G traffic (forthnet: το αντίστοιχο πακέτο κοστίζει 18,90€, δηλαδή σχεδόν τα διπλά)

 

πάντα φιλικά

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

5) Αν έχεις ξεπεράσει την τρέλα με τα ατέλειωτα άχρηστα και δύσκολα στην αρχειοθέτησή τους downloads το economy 3000 σου είναι υπεραρκετό και κάνει 9€ και κάτι σύνολο 29 και κάτι για 3G traffic (forthnet: το αντίστοιχο πακέτο κοστίζει 18,90€, δηλαδή σχεδόν τα διπλά)

Αν είναι να βάλεις ADSL και να είσαι με το Βytόμετρο στο χέρι μείνε με dial-up καλύτερα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δε θέλω dial up, έχω dsl από την εποχή της intraconnect γιατί μ΄αρέσει το 24/7.

Πρέπει όμως να σέβεσαι κάποιον όταν σου λέει ότι 100MB την μέρα του φτάνουν και του περισσεύουν. Επειδή το τοπικ είναι γεμάτο επιχείρηματα, δε θα συνεχίσω αυτή την κουβέντα, όποιος θέλει πραγματική real time ενημέρωση για το τι τον συμφέρει ανάλογα με τις ανάγκες του να πάει εδώ: http://www.go-online.gr/ebusiness/compare/index.html

 

Όλα τ΄ άλλα είναι για να περνάει ή ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δε θέλω dial up, έχω dsl από την εποχή της intraconnect γιατί μ΄αρέσει το 24/7.

Πρέπει όμως να σέβεσαι κάποιον όταν σου λέει ότι 100MB την μέρα του φτάνουν και του περισσεύουν. Επειδή το τοπικ είναι γεμάτο επιχείρηματα, δε θα συνεχίσω αυτή την κουβέντα, όποιος θέλει πραγματική real time ενημέρωση για το τι τον συμφέρει ανάλογα με τις ανάγκες του να πάει εδώ: http://www.go-online.gr/ebusiness/compare/index.html

 

Όλα τ΄ άλλα είναι για να περνάει ή ώρα...

Aνίστοιχα σεβάσου κι εσύ το ότι κάποιοι θέλουμε να κάνουμε downloads και μπορούμε να τα αρχειοθετούμε χωρίς να είμαστε τρελοί, επίσης σεβάσου το ότι τα θεωρούμε χρήσιμα (κι ας ξέρεις εσύ καλύτερα από εμας ότι είναι άχρηστα), τέλος σεβάσου τον φανατισμό και την προσωπικη μας εμπάθεια με τον ΟΤΕ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kανένα, για τους λόγους που μπορείς να βρεις στο link της υπογραφής μου, στο ερώτημα 4α.
Πιστεύεις δηλαδη ότι ειναι καλύτερο να παρω ένα ADSL modem και τα υπόλοιπα ξεχωριστά;
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις δηλαδη ότι ειναι καλύτερο να παρω ένα ADSL modem και τα υπόλοιπα ξεχωριστά;

Σαφέστατα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εντυπώσεις ...χωρίς να βάλω ADSL-in-a-box(αν και προσπάθησα)

 

Το ADSL in a box εχει μια σειρά από σοβαρά μειονεκτήματα:

α) Η forthnet πουλάει κάτι που μπορεί να μην εχει:

Υπάρχουν διαφορές μεταξύ διαθεσιμότητας από τον ΟΤΕ και την forthnet. Προσωπικά έχω βρεθεί σε καταστάση να δίνει διαθεσιμότητα ο ΟΤΕ και να μην δίνει η forthnet. Σε αυτή την περίπτωση δεν δέχονται και επιστροφή του ADSL -in-a-box εάν δεν κλείσουν 12 εργάσιμες από την ενεργοποίηση του (και περιμένω ακόμη να δω πότε να γίνει και η ακύρωση της αρχικής αίτησης (Τρίτη εργάσιμη σήμερα και περιμένω)).

 

β) Η forthnet δεν υποστηρίζει αυτό το οποίο πουλάει αλλά ρίχνει το φταίξιμο στο ΟΤΕ:

Μπορεί ο ΟΤΕ να εχει το ρόλο της ενεργοποίησης και του service και ίσως σαφώς να φταίει αυτός αλλά αυτός που αγοράζει το adsl-in-a-box, με την forthnet εχει να κάνει και όχι με τον ΟΤΕ. Και δεν φαίνεται να υπάρχει καμιά ιδιαίτερη συμφωνία μεταξύ ΟΤΕ & forthnet που να οριοθετεί κάποια πράγματα. Σε οτιδήποτε και να συμβεί η forthnet σηκώνει τα χέρια ψηλά και λέει ο ΟΤΕ.

 

γ) H γραφειοκρατία της forthnet δεν διαφέρει σε τίποτα από αυτή του ΟΤΕ:

Η προσωπική μου εμπειρία δείχνει ότι είναι πρακτικά το ίδιο. Το sales support της forthnet τηλεφωνικά είναι το ελάχιστο 4 λεπτά αναμονή μέχρι να σου απαντήσει κάποιος. (Σε μένα είναι από 5 λεπτά έως 9 λεπτά σε πάνω από 15 τηλεφωνήματα που έχω κάνει). Το 134 αντίθετα τουλάχιστον απαντά αμέσως.

 

δ) Το Adsl-in-a-box σε δεσμεύει στο τέλος του τριμήνου:

Αν και η forthnet εχει πολύ καλές προσφορές σε κάποια προγραμματα της και σαφώς είναι μια καλή επιλογή για συνέχιση, σου δεσμεύει (και δεν είναι η μοναδική που το κάνει αυτό) να συνεχίσεις με forthnet διαφορετικά θέλει ξανά ενεργοποίηση. Αυτό δεν ξέρω πόσο νόμιμο είναι: Η γραμμή ανήκει σε σένα ή την forthnet;

Γιατί εάν σε στέλνει κάθε φορά στον ΟΤΕ που έχει πρόβλημα και ίσχύει η καραμέλα "Ότι δεν υπάρχει καμιά διαφορά στην αντιμετώπιση από ΟΤΕ εάν είναι μέσω της forthnet" τότε μάλλον δείχνει ότι η γραμμή ανήκει σε σένα ή υπάρχει έλλειψη επαγγελματισμού από πλευράς της forthnet.

Εάν ανήκει στην forthnet (έστω και franchise) τότε τι δουλειά έχεις εσύ με τον ΟΤΕ; Να κόψει το λαιμό της η forthnet, διαφορετικά να μην το πουλάει.

 

Τι θέλω να πω με όλα τα παραπάνω:

- 'Εχει πολύ χαμηλό κόστος αλλά το adsl-in-a-box δεν σε απαλάσει από τα προβλήματα με τον ΟΤΕ.

- Δεν υπάρχει μια υπεύθυνη στάση από πλευράς forthnet για τις υποχρεώσεις που εχει για αυτό το προιον προς τον πελάτη ή η υπευθυνη της στάση είναι ότι δεν έχει καμια ευθύνη για το οτιδήποτε πλην της συνδρομής του internet που δίνει μαζί και του modem.

Link to comment
Share on other sites

α) Η ενημέρωση της Forthnet για διαθέσιμες γραμμές γίνεται από τον ΟΤΕ σε καθημερινή βάση.

Ο ΟΤΕ δίνει προτεραιότητα στους δικούς της πελάτες

Έχουν αναφερθεί πολλές φορές τέτοια περιστατικά ακόμα και από τον ίδιο τον ΟΤΕ ( κατά λάθος-κρίση ειλικρίνειας ? )

β) Αν ήταν της Forthnet το καλωδιακό δίκτυο μέχρι το σπίτι σου, τότε σίγουρα θα είχες δίκιο, αλλά δεν είναι...

Αλήθεια το δίκτυο αυτό δεν φτιάχτηκε όταν ο ΟΤΕ ήταν δημόσια επιχείρηση και με τα δικά μας χρήματα ?

Άρα μετά την πώληση του ΟΤΕ το δίκτυο αυτό θα έπρεπε να ήταν ελεύθερο (κοινωφελές έργο) καθ ότι δεν πουλήθηκε το δίκτυο.(καλώδια-σύρματα κλπ)

Βέβαια ο μισό-ιδιωτικός ΟΤΕ του σήμερα έχει αναλάβει την συντήρηση του και κάνει και τον νταβατζή από πάνω σαν αποκλειστικός διαχειριστής.

Γιά αυτό φταίνε αυτοί που κανόνισαν την πώληση του και υπέγραψαν τα συμβόλαια, μην το πάμε στα πολιτικά όμως.

γ) Δεν βρίσκω την σχέση αυτού του "αρνητικού σημείου" με το ADSL-in-a-box.

Η αναμονή στο τηλέφωνο δεν έχει ουδεμία σχέση με την γραφειοκρατεία αν το πάρουμε κυριολεκτικά.

Αλλά και εσύ.... τουλάχιστον 15 τηλέφωνα σε αναμονή ενεργοποίησης 3 ημερών.....βάζεις και εσύ το λιθαράκι σου σε αυτή την κατάσταση, αν και θα είχες τους λόγους σου (υποθέτω).

Παρόλα αυτά:

Η τηλεφωνική υποστήριξη της Forthnet, την καλείς γιατί σίγουρα έχεις καποιο λόγο βλέπε ADSL και έχει συγκεκριμένο αριθμό ατόμων σε κάθε βάρδια, αναλόγως του μέσου όρου κίνησης - τηλεφωνικών κλήσεων ανά ημέρα και ώρα.

Πόσες φορές νομίζεις ότι χρειάστηκε να καλέσεις το 134 (σχεδόν ανενεργή υπηρεσία) όταν δεν είχεις κάνει αίτηση ADSL και πόσες παραπανίσιες τηλεφωνήτριες του ΟΤΕ χρυσοπληρώνουμε ακόμα ?

Αν και η forthnet εχει πολύ καλές προσφορές σε κάποια προγραμματα της και σαφώς είναι μια καλή επιλογή για συνέχιση, σου δεσμεύει (και δεν είναι η μοναδική που το κάνει αυτό) να συνεχίσεις με forthnet διαφορετικά θέλει ξανά ενεργοποίηση. Αυτό δεν ξέρω πόσο νόμιμο είναι: Η γραμμή ανήκει σε σένα ή την forthnet;

Την ενεργοποίηση δεν θα την ξανακάνεις γιατί απλούστατα ποτέ δεν την έκανες ούτε την πλήρωσες ποτέ, είναι μέρος των εκπτώσεων που γίνεσαι αποδέκτης αγοράζοντας το πακέτο της Forthnet.

Και είναι νόμιμο γιατί την ADSL γραμμή την έχει επινοικιασμένη η Forthnet από τον ΟΤΕ σαν πελάτης χονδρικής.

Άρα η ADSL δεν ανήκει ούτε σε εσένα ούτε στην Forthnet.......αλλά με κάποιον περίεργο τρόπο στον ΟΤΕ (Πάλι).

Ο λόγος που γίνεται αυτή η επινοικίαση είναι για να γλυτώσουν οι χρήστες του FORTHNET ADSL-LINES τα τέλη ενεργοποίησης (έξυπνη κίνηση) και να μειωθεί το συνολικό κόστος κτήσης ADSL για τους πελάτες της.

Ποιός πρέπει να κόψει τον λαιμό του τελικά ?

Δεν πρέπει να επιβραβεύουμε τέτοιες πολιτικές από τον οποιοδήποτε ΟΤΕ έστω και με την οικονομικά ασύμφορη επιλογή του Con-xx.

Link to comment
Share on other sites

α) Η ενημέρωση της Forthnet για διαθέσιμες γραμμές γίνεται από τον ΟΤΕ σε καθημερινή βάση.

Η μέχρι τωρα εμπειρία μου δείχνει ότι η ενημέρωση γίνεται κάθε Τρίτη με ενα Excel αρχείο.

β) Αν ήταν της Forthnet το καλωδιακό δίκτυο μέχρι το σπίτι σου, τότε σίγουρα θα είχες δίκιο, αλλά δεν είναι...

Αλήθεια το δίκτυο αυτό δεν φτιάχτηκε όταν ο ΟΤΕ ήταν δημόσια επιχείρηση και με τα δικά μας χρήματα ?

Άρα μετά την πώληση του ΟΤΕ το δίκτυο αυτό θα έπρεπε να ήταν ελεύθερο (κοινωφελές έργο) καθ ότι δεν πουλήθηκε το δίκτυο.(καλώδια-σύρματα κλπ)

Βέβαια ο μισό-ιδιωτικός ΟΤΕ του σήμερα έχει αναλάβει την συντήρηση του και κάνει και τον νταβατζή από πάνω σαν αποκλειστικός διαχειριστής.

Γιά αυτό φταίνε αυτοί που κανόνισαν την πώληση του και υπέγραψαν τα συμβόλαια, μην το πάμε στα πολιτικά όμως.

Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου, χωρίς όμως μια συμφωνία που να ορίζει σαφώς την σχέση μονο πειραματισμοί γίνονται.

γ) Δεν βρίσκω την σχέση αυτού του "αρνητικού σημείου" με το ADSL-in-a-box.

Η αναμονή στο τηλέφωνο δεν έχει ουδεμία σχέση με την γραφειοκρατεία αν το πάρουμε κυριολεκτικά.

Από κάθε γραφείο στη forthnet κανει και ενα 24ωρο το καθετί. Αυτό εννούσα. Σε μένα έτσι συνέβει. Πιθανον σε άλλους να μην συμβαίνει.

Αλλά και εσύ.... τουλάχιστον 15 τηλέφωνα σε αναμονή ενεργοποίησης 3 ημερών.....βάζεις και εσύ το λιθαράκι σου σε αυτή την κατάσταση, αν και θα είχες τους λόγους σου (υποθέτω).

Από 07/01 έως 01/02, 15 τηλέφωνα σε ένα sales support που πάντοτε υποσχόταν αλλά ποτέ δεν σε επερνε τηλέφωνο όπως είχε υποσχεθεί, όταν δυο διαφοτερικοί υπάλληλοι ελεγαν δύο διαφορετικά πραγματα στην ίδια ερώτηση, εγω δεν εμεινα ευχαριστημένος.... Να πω ότι μου άρεσε;

Η τηλεφωνική υποστήριξη της Forthnet, την καλείς γιατί σίγουρα έχεις καποιο λόγο βλέπε ADSL και έχει συγκεκριμένο αριθμό ατόμων σε κάθε βάρδια, αναλόγως του μέσου όρου κίνησης - τηλεφωνικών κλήσεων ανά ημέρα και ώρα.

Κάλεσα και πρωι και μεσιμερι και απογευμα και βραδυ. Το πρωι-πρωι και το απογευμα ηταν ελαφρώς χειρότερα καθώς πέτυχα στιγμές που μου εκλεινε το τηλέφωνο αντι να βγάλει το γνωστο μήνυμα της αναμονής.

Πόσες φορές νομίζεις ότι χρειάστηκε να καλέσεις το 134 (σχεδόν ανενεργή υπηρεσία) όταν δεν είχεις κάνει αίτηση ADSL και πόσες παραπανίσιες τηλεφωνήτριες του ΟΤΕ χρυσοπληρώνουμε ακόμα ?

Στο ίδιο διάστημα, καλεσα 6 φορές το 134, η απάντηση ήταν άμεση και αν και πιο πιεστικός δεν υπήρχε διακύμανση σε ότι ελεγε ο κάθε υπάλληλος, παρόλο που ρωταγα συγκεκριμένες λεπτομέριες. Ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα.

Την ενεργοποίηση δεν θα την ξανακάνεις γιατί απλούστατα ποτέ δεν την έκανες ούτε την πλήρωσες ποτέ, είναι μέρος των εκπτώσεων που γίνεσαι αποδέκτης αγοράζοντας το πακέτο της Forthnet.

Και είναι νόμιμο γιατί την ADSL γραμμή την έχει επινοικιασμένη η Forthnet από τον ΟΤΕ σαν πελάτης χονδρικής.

Άρα η ADSL δεν ανήκει ούτε σε εσένα ούτε στην Forthnet.......αλλά με κάποιον περίεργο τρόπο στον ΟΤΕ (Πάλι).

Προτιμησα το ADSL-in-a-Box και ειμαι από παλαιά συνδρομητής της forthnet. Και καταλαβαίνω ότι δεν πληρώνω ξεχωριστά το τέλος ενεργοποιησης. Όμως, παρατηρώ ότι η επικοινωνία με τον ΟΤΕ (μέσω της forthnet) για το οποιοδήποτε θέμα διαρκεί μια εβδομαδα. Και η forthnet πουλάει κάτι που δεν μπορεί να υποστηρίξει με την ποιότητα που την έχω συνηθήσει. Αποψη μου είναι ότι χάνει πελάτες, ετσι.

Ο λόγος που γίνεται αυτή η επινοικίαση είναι για να γλυτώσουν οι χρήστες του FORTHNET ADSL-LINES τα τέλη ενεργοποίησης (έξυπνη κίνηση) και να μειωθεί το συνολικό κόστος κτήσης ADSL για τους πελάτες της.
Ειναι δυσανάλογη η διαφορά για την ταλαιπωρία που περνά ο χρήστης εάν στραβώσει το παραμικρό.

Ποιός πρέπει να κόψει τον λαιμό του τελικά ?

Δεν πρέπει να επιβραβεύουμε τέτοιες πολιτικές από τον οποιοδήποτε ΟΤΕ έστω και με την οικονομικά ασύμφορη επιλογή του Con-xx.

Μάλλον εγώ πρέπει να κόψω το λαιμό μου και να μην πάρω τίποτα ξανά από forthnet. Γιατι ενώ λέει ότι δεν έχει διαθεσιμότητα, ενώ στην σελίδα της λέει ότι όταν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα ο πελάτης μπορεί να επιστρέψει το adsl-in-a-box εγω επρεπε να να περιμένω 14 εργάσιμες μέρες ομηρος της forthnet και ο Θεός ξέρει πόσες ακόμη μέχρι να αποφασίσει να κάνει την αίτηση διακοπής ωστε να μπορώ να βάλω σαν άνθρωπος από άλλη εταιρεία;

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω, δίκιο έχεις από μέρους σου όπως το θέτεις.

Αλλά μήπως βιάζεσαι πολύ για κάτι που πολύς κόσμος περίμενε σε αναμονή μέχρι και 6 μήνες.

Το πολύ 2 εβδομάδες υπομονή πιστεύω θα σε ανταμείψει.

Νομίζω δε ότι οι 3 ημέρες που έχουν περάσει είναι πολύ λιγες για να σε έχει ενοχλήσει τόσο.

ΥΓ για κοίταξε καλά το συμβόλαιο που υπέγραψες με την Forthnet μήπως δεν μιλάει για επιστροφή σε χρήματα, αλλά να πάρεις αποζημίωση ισόποσης αξίας πχ προϊόντα ή υπηρεσίες forthnet-συνδρομη κλπ.

Δεν είμαι σίγουρος αλλά κάπου το πήρε το αυτί μου, επέτρεψε μου να διατηρήσω τις επιφυλάξεις μου.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ CONNX ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ :(

Ο λογαροασμός είναι 30 περιπου ευρω η ενεργοποίηση της συνδεσης μια φορα στον ote.Και μετα περιπου 27 ευρώ τον μήνα για την υπηρεσια στον οτε συν την συνδεση που πληρώνεις(otenet-forthnet...)

http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ώς Τώρα είμαι ευχαριστημένος απο το In a Box αν εξαιρέσει κανεις οτι για να πιασεις γραμμή στην τεχνικη υποστηριξη θέλει να έχεις τον Θεο πατερα!εμενα πάντως δουλευουν όλα κομπλέ
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

EYXAΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ!!!ΕΧΩ ΑΓΧΟΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΗ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ!!!!!!!! ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΕΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΛΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ :blink: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...