Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ITV ε? Σωστα, οντως μολις ξεκινησα κι εγω ΟΤΑ download...

 

Ήρθε και σε μένα itv είμαι έξω θα την κάνω όταν πάω σπίτι

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα σε Ιταλικο μολις ηρθε και την εκανα!

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα ρουτ παντως και στον ελεγχο ενημερωσης δεν με αφηνει να τσεκαρω επειδη λεει επενεβη στο λογισμικο
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα ρουτ παντως και στον ελεγχο ενημερωσης δεν με αφηνει να τσεκαρω επειδη λεει επενεβη στο λογισμικο

 

Ναι αν εχεις ρουταρει, μονο χειροκινητα οι αναβαθμισεις, ΟΤΑ δεν παιζει...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς με ελληνικό μάλλον θα είμαστε οι τελευταίοι στον πλανήτη που θα πάρουν την αναβάθμιση...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Νομίζω πως δεν θα το μετανιώσεις! :)

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εμείς με ελληνικό μάλλον θα είμαστε οι τελευταίοι στον πλανήτη που θα πάρουν την αναβάθμιση...

 

υπομονη δεν χάθηκε ο κόσμος για λίγες μέρες... το κινητό δουλεύει άψογα

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτό κι αν είναι ευχάριστο νέο. Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Πολυ σωστα θα πραξεις Κωστα, θα το ευχαριστηθεις αυτο το τηλεφωνο, δυσκολα θα βρεις κατι να του προσαψεις ;)

Μετα πας καρφι για νοτε 6, ειναι νομοτελειακο... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πάντως εγώ ακολούθησα αντίστροφη πορεία και επέστρεψα σε iPhone 6s Plus.

Καλό χρυσό το s7 edge αλλά τελικά θα ήθελα να είναι flat. Κατέληξα στο συμπεράσμα ότι τα edge displays είναι πανέμορφα , αλλά όχι το ίδιο λειτουργικά. Θεωρώ ότι αν υπηρχε ένα "απλό" s7 στις 5.5 ή 5.7 ίντσες θα ήταν ιδανικότερο για μένα . Εν αναμονή λοιπό του note 6 και του iPhone 7, αλλά παρέα με το iPhone 6s Plus από εμένα .

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία υπάρχει περίπτωση να πέσει σε απόδοση αν το φορτίζεις με γρήγορη ασύρματη φόρτιση? Γενικώς ποτέ δεν έβαζα το τηλ να φορτίσει με καλώδιο πάντα ασύρματα είχα το Edge plus μου (με γρήγορη φόρτιση)
Link to comment
Share on other sites

Εκανα σημερα την αναβαθμιση σε Ιταλικο αλλα παρατηρησα πως αν κλεισεις τον dialer η τα μηνυματα μετα αργουν πολυ να ανοιξουν. Το εχει και καποιος αλλο αυτο το θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Εκανα σημερα την αναβαθμιση σε Ιταλικο αλλα παρατηρησα πως αν κλεισεις τον dialer η τα μηνυματα μετα αργουν πολυ να ανοιξουν. Το εχει και καποιος αλλο αυτο το θεμα?

 

Ναι κι εγώ το παρατήρησα τώρα που το ανέφερες!

Rogers
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απόφαση: Την Τρίτη θα έχω S7 edge για δοκιμή ως τον επόμενο Σεπτέμβριο όπου θα αποφασίσω για Note 6 η iPhone 7 :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν θα το μετανιώσεις Κωστα .στο ειχα πει οτι θα το πάρεις:p

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ το παρατήρησα τώρα που το ανέφερες!

 

Αντε τωρα παλι να περιμενουμε αλλη αναβαθμιση για να στρωσει. Δεν ειναι κατι το σπουδαιο αλλα ειναι ενοχλητικο.

Link to comment
Share on other sites

Αντε τωρα παλι να περιμενουμε αλλη αναβαθμιση για να στρωσει. Δεν ειναι κατι το σπουδαιο αλλα ειναι ενοχλητικο.

 

σιγά το bug απολαύστε την κινηταρα!!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είμαι καμιάς εταιρίας. Οτι δω θα το γράψω όπως έκανα και οταν πήρα το iphone και ειπα που ειναι καλύτερο και πού χειρότερο.

Καλοκαίρι έρχεται και θα μου είναι πιο χρησιμο λογο μεγεθους, αδιαβροχοποίησης και κάμερας.

Τον Σεπτέμβριο βλέπουμε. Ετσι κι αλλιως εχω καθιερώσει να αλλάζω συσκευή απριλιο και οκτωβριο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είμαι καμιάς εταιρίας. Οτι δω θα το γράψω όπως έκανα και οταν πήρα το iphone και ειπα που ειναι καλύτερο και πού χειρότερο.

Καλοκαίρι έρχεται και θα μου είναι πιο χρησιμο λογο μεγεθους, αδιαβροχοποίησης και κάμερας.

Τον Σεπτέμβριο βλέπουμε. Ετσι κι αλλιως εχω καθιερώσει να αλλάζω συσκευή απριλιο και οκτωβριο.

 

περιμενω τις εντυπωσεις σου...

με θηκη φανταζομαι ε;

 

χωρις θηκη προσωπικα το βρηκα λιγο δυσκολο στην χρηση.

 

τι χρωμα;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αντε τωρα παλι να περιμενουμε αλλη αναβαθμιση για να στρωσει. Δεν ειναι κατι το σπουδαιο αλλα ειναι ενοχλητικο.

 

Για μένα που μόλις το αναβάθμισα (χωρίς reset, ota)

Αν δεν το διάβαζα για να το δοκιμάσω ούτε θα το καταλάβαινα.

Ναι υπάρχει μια άπειρο ελάχιστη καθυστέρηση αλλά ενοχλητική δεν θα την χαρακτήριζα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Για μένα που μόλις το αναβάθμισα (χωρίς reset, ota)

Αν δεν το διάβαζα για να το δοκιμάσω ούτε θα το καταλάβαινα.

Ναι υπάρχει μια άπειρο ελάχιστη καθυστέρηση αλλά ενοχλητική δεν θα την χαρακτήριζα.

 

Εμενα ειναι πολυ ενοχλητικη η καθυστερηση γιατι κανει 9 με 10 δευτερα να ανοιξουν απο τη στιγμη που τα κλεισω απο τον τασκ μανατζερ.Δηλαδη ειναι οντως bug για μενα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...