Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά λίγο τα φώτα σας Αν είναι εύκολο μου πετάει στο ξεκάρφωτο διαφήμιση του στοίχημα συνέχεια Δεν ξέρω πως μπορώ να την απενεργοποιήσω μου ανοίγει σαν εφαρμογή η οποία κλείνει μόνο πατώντας το αριστερό πλήκτρο αφής και κλείσιμο της εφαρμογής αλλιώς δεν μπορώ να την κλείσω

 

βάλε κανένα antivirus

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα παιδιά λίγο τα φώτα σας Αν είναι εύκολο μου πετάει στο ξεκάρφωτο διαφήμιση του στοίχημα συνέχεια Δεν ξέρω πως μπορώ να την απενεργοποιήσω μου ανοίγει σαν εφαρμογή η οποία κλείνει μόνο πατώντας το αριστερό πλήκτρο αφής και κλείσιμο της εφαρμογής αλλιώς δεν μπορώ να την κλείσω

 

Νομίζω οτι πατάς πάνω στην ειδοποίηση και την τραβάς λίγο δεξιά, και έτσι σου εμφανίζει ένα γρανάζι. Πατάς επάνω στο γρανάζι και σε βγάζει στις επιλογές για τις ειδοποιήσεις για αυτή την εφαρμογή. Απενεργοποιείς τις ειδοποιήσεις.

Αυτό.... (αν κατάλαβα καλά)

Θεωρώ οτι δεν χρειάζεται antivirus. 8 χρόνια με Android και δεν έχω χρειαστεί για κανένα λόγο.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, υπάρχει τρόπος να δω αν είμαι ακόμα στην εγγύηση; Θέλω να αλλάξω μπαταρία αλλά δε βρίσκω την απόδειξη αγοράς.

 

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις αποδειξη ισχυει η ημερομηνια κατασκευης που μπορεις να τη δεις μεσω της εφαρμογης phone info.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το phone info γραφει οτι κατασκευάστηκε ι τον 6ο του 2016 αρα δεν εχω εγγυηση ,η αλλαγη μπαταριας εκτος εγγύησης ποσο κοστιζει? Εχω σκοπο να παω στο χαιδαρι να μου την αλλαξουν. Edited by ikariwths
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το phone info γραφει το η ημερομηνια κατασκευης ειναι τον 6ο του 2016 αρρα δεν εχω εγγυηση ,η αλλαγη μπαταριας εκτος εγγύησης ποσο κοστιζει? Εχω σκοπο να παω στο χαιδαρι να μου την αλλαξουν
60

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πατάς πάνω στην ειδοποίηση και την τραβάς λίγο δεξιά, και έτσι σου εμφανίζει ένα γρανάζι. Πατάς επάνω στο γρανάζι και σε βγάζει στις επιλογές για τις ειδοποιήσεις για αυτή την εφαρμογή. Απενεργοποιείς τις ειδοποιήσεις.

Αυτό.... (αν κατάλαβα καλά)

Θεωρώ οτι δεν χρειάζεται antivirus. 8 χρόνια με Android και δεν έχω χρειαστεί για κανένα λόγο.

 

και εγώ δεν χρειάστηκα πότε αλλά φόρτωσα μια εφαρμογή εκτός από google play και την πάτησα spyware. :mad: κάνεις εγκατάσταση στο κινητό και τσουπ η διαφημίσεις :cry: και άντε να το βρεις . η με andivirus η με το να το βρεις στα προγράμματα να το κάνεις απεγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

60

 

Sent from my SM-G930F

 

60 εχει και εντος εγγυησης.Πηγα εχθες microtech και αποφασισα να μην την αλλαξω και να το τρεναρω οσο παει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μπαταρία έχει 2 χρόνια εγγύηση.

Άλλαξα πριν 15 μέρες περίπου στη Smartec στο Χαϊδάρι , 22 μηνών κινητό χωρίς να πληρώσω τίποτα.

Διάβασε προηγούμενο ποστ μου να δεις.

 

Πηγα προχθες microtech θεσσαλονικη και εφυγα διοτι μου ζητουσαν 60 ευρω για αλλαγη μπαταριας εντος εγγυησης.23 μηνων κινητο!Ειπε ο τεχνικος οτι ειναι γυρω στο 80% και δε χρηζει αλλαγης!

Link to comment
Share on other sites

60 εχει και εντος εγγυησης.Πηγα εχθες microtech και αποφασισα να μην την αλλαξω και να το τρεναρω οσο παει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πηγα προχθες microtech θεσσαλονικη και εφυγα διοτι μου ζητουσαν 60 ευρω για αλλαγη μπαταριας εντος εγγυησης.23 μηνων κινητο!Ειπε ο τεχνικος οτι ειναι γυρω στο 80% και δε χρηζει αλλαγης!

Απο προσωπικη εμπειρία στην Θεσσαλονίκη στην MICROTECH είναι χαλι απο πλευράς σέρβις. Να μην γραφω κατεβατά εχω γράψει στο Google maps με κοροϊδεύαν κυριολεκτικά γελασανε μπροστά μου, το έστειλα αθηνα smartech και μου άλλαξαν κινητό. Τι να λεμε.

 

Αγάπη

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη εμπειρία στην Θεσσαλονίκη στην MICROTECH είναι χαλι απο πλευράς σέρβις. Να μην γραφω κατεβατά εχω γράψει στο Google maps με κοροϊδεύαν κυριολεκτικά γελασανε μπροστά μου, το έστειλα αθηνα smartech και μου άλλαξαν κινητό. Τι να λεμε.

 

Αγάπη

 

Και να το ρισκαρω να το πακεταρω να το στειλω αθηνα?Να μεινω χωρις κινητο?Και αν και εκεινοι πουνε 60 ευρω για τη μπαταρια?Βγαζει ακομα 3 ωρες οθονη με το ζορι,αλλα παλευεται να το τρεναρω,απο το να δωσω 60 ευρω!Σε 6 μηνες παντως σιγουρα θα χρειαστω αλλαγη.Θελω να το κρατησω αλλα 2 χρονακια οποτε θα το κανω.Ακομα και 25 ευρω να ζητουσαν εδω στην microtech θα τα εδινα.Αλλα λενε δεν ισχυει πλεον αυτο με τα 25 στη διετια.Ητανε για ενα χρονικο διαστημα μονο.Τωρα το κοστος αλλαγης ειναι 60 ευρω οπως και να εχει.

Link to comment
Share on other sites

Και να το ρισκαρω να το πακεταρω να το στειλω αθηνα?Να μεινω χωρις κινητο?Και αν και εκεινοι πουνε 60 ευρω για τη μπαταρια?Βγαζει ακομα 3 ωρες οθονη με το ζορι,αλλα παλευεται να το τρεναρω,απο το να δωσω 60 ευρω!Σε 6 μηνες παντως σιγουρα θα χρειαστω αλλαγη.Θελω να το κρατησω αλλα 2 χρονακια οποτε θα το κανω.Ακομα και 25 ευρω να ζητουσαν εδω στην microtech θα τα εδινα.Αλλα λενε δεν ισχυει πλεον αυτο με τα 25 στη διετια.Ητανε για ενα χρονικο διαστημα μονο.Τωρα το κοστος αλλαγης ειναι 60 ευρω οπως και να εχει.

 

Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο την smartec στην Αθήνα να ρωτήσεις πόσο στοιχίζει η αλλαγή;

Και από εκεί και πέρα κανονίζεις τι θέλεις να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι δεν το πατε στον αυραμιδη λιγο πριν το ιπποκρατειο,εχω γραψει την εμπειρια μου,αψογοι και εξυπηρετικοι,μου αλλαξανε πλακετα και μπαταρια!εξουσιοδοτημενο σερβις ειναι ,να πατε να πειτε οτι ζεσταινετε και πεφτει η αποδοση,κατα 90% θα γινει επισκευη!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι δεν το πατε στον αυραμιδη λιγο πριν το ιπποκρατειο,εχω γραψει την εμπειρια μου,αψογοι και εξυπηρετικοι,μου αλλαξανε πλακετα και μπαταρια!εξουσιοδοτημενο σερβις ειναι ,να πατε να πειτε οτι ζεσταινετε και πεφτει η αποδοση,κατα 90% θα γινει επισκευη!

 

Ωραιος δεν γνωριζα περι αυτου.Ισως τοτε περασω και μια απο εκει.Δεν εχει καποιο αλλο θεμα το δικο μου,απλα καταλαβαινετε μετα απο 23 μηνες εχει πεσει αισθητα η μπαταρια,αλλα οχι στο βαθμο που χρηζει αντικαταστασης για τη microtech.Εστειλα και μειλ σε smartec και αναμενω απαντηση.Ισως παντως αυριο να περασω απο αυτον που λες να δω τι θα μου πουνε.

Τλκ αν φορτιζα με γρηγορες και δεν το προσεχα και το ειχα και ολη τη νυχτα στους φορτιστες ισως τωρα να ειχε χαλασει και να μου την αλλαζανε τσαμπα..

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος δεν γνωριζα περι αυτου.Ισως τοτε περασω και μια απο εκει.Δεν εχει καποιο αλλο θεμα το δικο μου,απλα καταλαβαινετε μετα απο 23 μηνες εχει πεσει αισθητα η μπαταρια,αλλα οχι στο βαθμο που χρηζει αντικαταστασης για τη microtech.Εστειλα και μειλ σε smartec και αναμενω απαντηση.Ισως παντως αυριο να περασω απο αυτον που λες να δω τι θα μου πουνε.

Τλκ αν φορτιζα με γρηγορες και δεν το προσεχα και το ειχα και ολη τη νυχτα στους φορτιστες ισως τωρα να ειχε χαλασει και να μου την αλλαζανε τσαμπα..

 

Δεν έχεις να χάσεις κάτι,βάλε σαλτσουλα και θα γίνει δουλίτσα,ειδικά μετά από τόσους μήνες λογικό να έχει πέσει η απόδοση!καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις να χάσεις κάτι,βάλε σαλτσουλα και θα γίνει δουλίτσα,ειδικά μετά από τόσους μήνες λογικό να έχει πέσει η απόδοση!καλή επιτυχία!

 

Ευχαριστω πολυ θα περασω μεσημερακι αυριο και θα αναφερω τα νεα μου.Ας ελπισουμε οτι θα κανουμε δουλιτσα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια.Εκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Όταν κάνω επανεκκίνηση της συσκευής μου βγάζει ότι η συσκευή είναι κρυπτογραφημενη και μου ζητάει κωδικό. Αυτό Πώς μπορώ να το καταργήσω γιατί μου σπάει τα νεύρα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκε ενημέρωση για Ελληνικό.

355ΜΒ περίπου.... ενημερώσεις ασφαλείας 1 Ιουλίου 2018.

Downloading...

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Εσάς σας βγάζει ειδοποίηση στο εικονίδιο της εφαρμογής πχ σε viber, facebook, pages manager, instagram? Εμένα όχι. Πρέπει να μπαίνω στην εφαρμογή για να δω αν έχω ειδοποίηση.:(

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Εχει δικιο ο Halo. Παιδια, τι γινεται με αυτο? Μηπως επειδη τις εχουμε σε αδρανεια αυτες τις εφαρμογες?

Λετε να κατεβάσουμε κανενα app απο Playstore?

Link to comment
Share on other sites

Εσάς σας βγάζει ειδοποίηση στο εικονίδιο της εφαρμογής πχ σε viber, facebook, pages manager, instagram? Εμένα όχι. Πρέπει να μπαίνω στην εφαρμογή για να δω αν έχω ειδοποίηση.:(

 

Αυτό που λέτε συνέβη και σε εμένα σε s7 και α5 μετά την τελευταία αναβάθμιση σε ορεο. Πριν όλα καλά , αλλά μετά την αναβάθμιση χάθηκε το νούμερο των ειδοποιήσεων. Έφαγα πολλές ώρες να βρω λύση στο Google και ενώ το διόρθωσα μετά από 2 μέρες πάλι δεν μου έβγαζε νούμερα στις ειδοποιήσεις. Σύμφωνα με όσα διάβασα ευθύνεται το νέο samsung experience όπου και αναβαθμίστηκε. Κάντε ένα απλό search στο Google Και θα δείτε πως όσα samsung έχουν se9 έχουν θέμα με τις αριθμητικές ειδοποιήσεις. Και επειδή πλεον κουράστηκα να ψάχνω την λύση εγκατέστησα nova + tesla

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Nova launcher + tesla unread από playstore ναι.

Πάντως ριξτε ένα googlaρισμα γιατί δίνουν πολλές λύσεις κάποιοι που σε μερικούς πιάνουν. Εγώ δεν είχα άλλη υπομονή

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατοτα να αυξάνει το in call volume, η ένταση ήχου κατά την διάρκεια εισερχομένων κ εξερχομένων κλήσεων?

 

(πέρα από το κουμπί extra volume που μπορεί να ενεργοποιηθεί κατά την διάρκεια κλήσης)

Κάτι έξτρα που να μπορεί να ανεβάσει ακόμα τον ήχο κατά την διάρκεια συνομιλιας.

Ήδη από τις ρυθμίσεις είναι στο μάξιμουμ. Αλλά θα ήθελα να μπορώ να το ανεβάζω ακόμα. Με το S7 edge.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...