Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε ενημέρωση 385 MB G935FEUR2DRB6/G935FXXU2DRB6

Patch Φεβρουάριου

 

 

Δεν είναι μάλλον πολλά για σκέτο patch?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πιθανότατα να περιλαμβάνει και διορθώσεις, βελτιώσεις ...θυμάμαι άλλο ένα έτσι μεγάλο update που είχε δώσει πάλι μέσα στην nougat. Γενικά η Sammie το υποστηρίζει μια χαρά για τα δεδομένα μου το s7.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μάλλον πολλά για σκέτο patch?
Έδωσε και το νέο weather widget

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση πως τρέχει καλύτερα από ότι πριν!
Και η μπαταρία δεν πέφτει σαν νερο όπως πριν

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το απόγευμα που έκανα την αναβάθμιση μου δείχνει μόνιμα ενεργό το εικονίδιο του Gps στην μπάρα. Το κανει σε αλλον?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Από το απόγευμα που έκανα την αναβάθμιση μου δείχνει μόνιμα ενεργό το εικονίδιο του Gps στην μπάρα. Το κανει σε αλλον?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανες επαναφορά εργοστασιακων μετά μήπως είναι κάποιο bug που θα λυθεί με επαναφορά..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Από το απόγευμα που έκανα την αναβάθμιση μου δείχνει μόνιμα ενεργό το εικονίδιο του Gps στην μπάρα. Το κανει σε αλλον?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φαντάζομαι ότι μια επανεκκίνηση ξανά έκανες, πριν πας σε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ακομα δεν εχω λαβει το μεγαλο αυτο update. Ελπιζω να μην αργησει μιας κ η μπαταρια εχει χασει πολυτιμες ωρες αυτονομιας.

Επισης, τι γινεται με το θεμα ασφαλειας της Google αν θες να πουλησεις συσκευη κ χρειαζεται να βαλει ο επομενος gmail λογαριασμο προηγουμενου κατοχου;

Υπαρχει καποιο ποστ σχετικο; ευχαριστω.

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Διαγραφή φου λογαριασμού σου (Google) και φυσικά μετά επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων όπου ουσιαστικά χάνονται τα πάντα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση έκανα. Επαναφορά δεν θελω να κανω για τετοιο λογο. Αστο να φαινεται.

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Διαγραφή φου λογαριασμού σου (Google) και φυσικά μετά επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων όπου ουσιαστικά χάνονται τα πάντα.

 

Ααααα δλδ πρεπει πρωτα να σβησεις τον λογαριασμο σου και μετα να κανεις επαναφορα ε;

Γιατι πηρα δανεικη συσκευη φιλου που ειχε κανει factory reset αλλα ζηταγε οπωσδηποτε να μπει πρωτα gmail λογαριασμος που ηδη υπηρχε στο τηλ. Αλλιως δεν μπορουσα να προχωρισω.

Οποτε πρωτα διαγραφη λογαριασμου, μετα επαναφορα και επειτα μπορει ο νεος χρηστης να βαλει δικα του στοιχεια; σαν νεα συσκευη δλδ;

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει αναφερθεί πάλι αλλά δεν μπορώ να το βρω, θέλω να ρωτήσω πόσο στοιχίζει η αντικατασταση της μπαταρίας στην συσκευή αφού εχει παρέλθει ο πρώτος χρόνος τις εγγυήσεις:)
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει αναφερθεί πάλι αλλά δεν μπορώ να το βρω, θέλω να ρωτήσω πόσο στοιχίζει η αντικατασταση της μπαταρίας στην συσκευή αφού εχει παρέλθει ο πρώτος χρόνος τις εγγυήσεις:)
25 ευρω στο επισημο service

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει αναφερθεί πάλι αλλά δεν μπορώ να το βρω, θέλω να ρωτήσω πόσο στοιχίζει η αντικατασταση της μπαταρίας στην συσκευή αφού εχει παρέλθει ο πρώτος χρόνος τις εγγυήσεις:)

 

22 ευρώ στην Θεσσαλονίκη άλλαξα πριν 2 βδομάδες

Link to comment
Share on other sites

22 ευρώ στην Θεσσαλονίκη άλλαξα πριν 2 βδομάδες

 

Σε ποιο από τα τρία σέρβις; Γιατί στην micro-tech που πήγα μου είπαν πως άλλαξε η πολιτική της εταιρίας και πλέον χρεώνει 58 ευρώ στον δεύτερο χρόνο εγγύησης

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να αλλάξει μπαταρία κ είναι στον δεύτερο χρόνο ας το δουλεύει β σε τέρμα φωτεινότητα σε Facebook κ γενικά.. Θα κάνει burn in κ μετά θα αλλάξουν δωρεάν οθόνη κ μπαταρία..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να αλλάξει μπαταρία κ είναι στον δεύτερο χρόνο ας το δουλεύει β σε τέρμα φωτεινότητα σε Facebook κ γενικά.. Θα κάνει burn in κ μετά θα αλλάξουν δωρεάν οθόνη κ μπαταρία..

 

ωραίες συμβουλές ..εσύ το έχεις κάνει το κόλπο στη συσκευή σου? ..για να ξέρουμε δηλ μη φάμε κανένα άκυρο....

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που είχα πρόβλημα στην οθόνη με μια ροζ γραμμή και επιπλέον σπασμένο sim tray μέσα στην συσκευή(σπάνιο κι όμως συνέβει) το έστειλα από επαρχία στην smartec στο χαϊδάρι δευτέρα απόγευμα, και τετάρτη πρωί το είχα στα χέρια μου επισκευασμένο εντός εγγύησης.

Για τα 2 παραπάνω προβλήματα μου έγινε αλλαγή οθόνης,μπαταρίας,sim tray, home button(δεν με χάλασε αφού το μαμίσιο είχε χαλαρώσει αισθητά) και του μεταλλικού cover του ακουστικού(ήταν γρατζουνισμένο) . Υποδειγματική εξυπηρέτηση και άμεσο σερβις, σε σχέση με την micro-tech που είχα στείλει το s6 μου για αλλαγή πλακέτας μου είχαν γρατζουνίσει το πίσω καπάκι στην προσπάθεια τους να το βγάλουν, στην smartec το κινητό ήρθε σαν καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

που;;;;;;;;

 

Micro tech Δωδεκανήσου 22.

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ποιο από τα τρία σέρβις; Γιατί στην micro-tech που πήγα μου είπαν πως άλλαξε η πολιτική της εταιρίας και πλέον χρεώνει 58 ευρώ στον δεύτερο χρόνο εγγύησης

 

Micro tech Δωδεκανήσου 22.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...