Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Aρα δεν εχει και εγγυηση?

 

Εγγύηση ΔΕΝ έχει το δίκαρτο εφόσον δεν εισάγετε Ευρώπη.. Επίσημη απάντηση από αντιπροσωπεία :D

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση έχει κανονικά για ένα χρόνο, απλά πρέπει να σταλεί από εκεί που αγοράστηκε, επίσημη απάντηση της εταιρείας
Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση έχει κανονικά για ένα χρόνο, απλά πρέπει να σταλεί από εκεί που αγοράστηκε, επίσημη απάντηση της εταιρείας

 

Ναι αγαπητέ συμφορουμίτη! Εγώ λέω για Ελλάδα και φαντάζομαι και ο συμφορουμίτης που ρωτάει... :)

Εννοείτε ότι στην χώρα που αγοράστηκε έχει εγγύηση.

Αλλά επίσης να επισημάνω ότι η επίσημη αντιπροσωπεία (στην Ελλάδα) ακόμα και επί πληρωμή δεν το αγγίζει καν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρεις κάνεις αν και πως αλλάζει η γραμματοσειρά του τηλεφώνου εκτός από τις μαμα και να υποστηρίζει ελληνικα?Όχι στα εικονίδια αυτό γίνεται και με τον nova αλλά η γραμματοσειρά του συστήματος!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρεις κάνεις αν και πως αλλάζει η γραμματοσειρά του τηλεφώνου εκτός από τις μαμα και να υποστηρίζει ελληνικα?Όχι στα εικονίδια αυτό γίνεται και με τον nova αλλά η γραμματοσειρά του συστήματος!

 

Φίλε μου θα πας...

 

Ρυθμίσεις...> Εμφάνιση....> Ζουμ και γραμμ. οθόνης ...>και μετά σκρόλαρε πιο κάτω και θα βρεις "στυλ γραμματοσειράς".

Νομίζω οτι σε αυτό αναφέρεσαι... αλλάζει τη γραμματοσειρά σε όλο το σύστημα.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου θα πας...

 

Ρυθμίσεις...> Εμφάνιση....> Ζουμ και γραμμ. οθόνης ...>και μετά σκρόλαρε πιο κάτω και θα βρεις "στυλ γραμματοσειράς".

Νομίζω οτι σε αυτό αναφέρεσαι... αλλάζει τη γραμματοσειρά σε όλο το σύστημα.

 

Όχι όχι...αναφέρομαι σε γραμματοσειρές εκτός από αυτές που έχει η συσκευή και κανα δυο στο galaxy apps..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, εχω σαν μια σκιά πάνω στην οθόνη να το στείλω σμαρτεκ ?
Εννοείται..

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται..

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

άμα το στείλεις στην Σμαρτεκ απο άλλη πόλη περίπου πόσες μέρες κάνει? και σου καλύπτουν καθόλου το κουριερ

Link to comment
Share on other sites

άμα το στείλεις στην Σμαρτεκ απο άλλη πόλη περίπου πόσες μέρες κάνει? και σου καλύπτουν καθόλου το κουριερ
Περίπου 3 εργάσιμες.

Δεν καλύπτει κούριερ.

Σε κάθε περίπτωση πάρε τηλέφωνο να σου πουν λεπτομέρειες.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι σημαντικό

όταν έχετε ανοιχτή την πίσω κάμερα στο αυτόματο και την κλείνετε με ένα αντικείμενο ώστε να μην περνάει καθόλου φως (Βάλτε το κινητό στο τραπέζι με την οθόνη να κοιτάει προς τα πάνω ) τότε θα έπρεπε να τραβάει μαύρο εμένα τραβάει αυτό.Σαν πολύ noise.ενω θα έπρεπε να τραβήξει μαυρίλα.

Ενώ αντίθετα αν κλείσω την μπροστινή κάμερα χωρίς να περνάει καθόλου φως τότε τραβάει πραγματικά μαύρο

f15c89eeb2f3af9c728f6761023a83a6.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι σημαντικό

όταν έχετε ανοιχτή την πίσω κάμερα στο αυτόματο και την κλείνετε με ένα αντικείμενο ώστε να μην περνάει καθόλου φως (Βάλτε το κινητό στο τραπέζι με την οθόνη να κοιτάει προς τα πάνω ) τότε θα έπρεπε να τραβάει μαύρο εμένα τραβάει αυτό.Σαν πολύ noise.ενω θα έπρεπε να τραβήξει μαυρίλα.

Ενώ αντίθετα αν κλείσω την μπροστινή κάμερα χωρίς να περνάει καθόλου φως τότε τραβάει πραγματικά μαύρο

f15c89eeb2f3af9c728f6761023a83a6.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Το δοκίμασα με τη πίσω κάμερα πάνω στο τραπέζι . Βγάζει μαύρο τελείως.με τη μπροστά καλυμμένη με το δάχτυλο μου βγάζει σαν κοκκινιλα. Περνάει φως .η μπροστά καλυμμένη με το πακέτο rizla βγάζει μαυρίλα.δε νομίζω να έχεις προβλημα. Ίσως στο τραπέζι που το βάζεις να περνάει ελάχιστο φως0c1a8f6b044c1bc5b1d8a8a00a27f070.jpg23e212c26b3401fc4b3bc908671b1b8d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να εχω εγκαταστησει κατι μου εμφανιζεται σε pop up μια εφαρμογη αναγνωρισης κλησης απο χθες..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθουν με την αναβαθμιση σε Oreo. Εγω τα εχω με custom launcher. Υπαρχουν πολλα καλα πακετα εικονιδιων στο playstore.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραμένει μια πολύ καλή επιλογή για μένα ακόμη και σήμερα το 7edge , πόσο δε στα χρήματα αυτά ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που είναι μόνο το Gold (χρυσό) σε προσφορά. Πιστεύω ότι όσο πλησιάζει το S9 θα θελήσουν να διώξουν το στοκ και θα βγει σε καλύτερη τιμή.
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Για όσα παιδιά ενδιαφέρονται για κάτι καλύτερο σε ότι αφορά την κάμερα βρήκα αυτό https://www.google.co.in/amp/s/forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/themes/google-camera-hdr-portrait-t3730325/amp/ Google camera full παρεμετροποιησιμο και να δουλεύει η selfie αρκετά αξιόλογο θα έλεγα
Link to comment
Share on other sites

Για όσα παιδιά ενδιαφέρονται για κάτι καλύτερο σε ότι αφορά την κάμερα βρήκα αυτό https://www.google.co.in/amp/s/forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/themes/google-camera-hdr-portrait-t3730325/amp/ Google camera full παρεμετροποιησιμο και να δουλεύει η selfie αρκετά αξιόλογο θα έλεγα
Την πέρασα αλλά δεν ανοίγει η πίσω κάμερα με τίποτα...

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...