Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την 1 καρτέλα δωσε μας εκεί που λεει csc codes
Ορίστε και η πρώτη bf27e1a62d83948296e5b953c22b2702.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παρεμπιπτόντως είναι η πρώτη φορά που δεν κάνω ρουτ σε συσκευή από την πρώτη μέρα κι ελπίζω να κρατηθώ. Άλλωστε αυτός ήταν ο λόγος αγοράς να σταματήσω τα φλασαρισματα και τις μαλ...... Μέχρι τώρα η συσκευή τα πάει καταπληκτικά για τις ανάγκες μου. Και για τα 370 που έδωσα ούτε του παπά!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με νοβα ειμαι απλα ετσι για την αλλαγή μπορεί να κάνω μια βόλτα.

Ειχα την προηγούμενη έκδοση και πήγαινε πολυ καλα.

Θενκς

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από το SamMobile μην φοβάσαι προχωρα

Οκ ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια..μια ερωτηση..το δικο μου ειναι duos με προφανως οχι ευρωπαικη ρομ. Αν του φλασαρα μεσω odin την ευρωπ. Unbranded θα ειχα θεμα με αναβαθμισεις και τετοια? Τι προτεινετε ? Επισης αν ξερει καποιος μαγαζι που να αναλαμβανει αλλαγη μπαταριας γιατι καννενας απο σαμμυ μερια δεν αναλαμβανει λογω duos. Απαραδεκτο αλλα αληθινο. Κανεις δεν αναλαμβανει να αλλαξει μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δεν μπορώ να εγκαταστήσω το από του μέιλ μου βγάζει σφάλμα ότι το πακέτο έρχεται σε διένεξη με ένα άλλο πακέτο με το ίδιο όνομα και δεν γινεται εγκατάσταση.καμια βοήθεια

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια..μια ερωτηση..το δικο μου ειναι duos με προφανως οχι ευρωπαικη ρομ. Αν του φλασαρα μεσω odin την ευρωπ. Unbranded θα ειχα θεμα με αναβαθμισεις και τετοια? Τι προτεινετε ? Επισης αν ξερει καποιος μαγαζι που να αναλαμβανει αλλαγη μπαταριας γιατι καννενας απο σαμμυ μερια δεν αναλαμβανει λογω duos. Απαραδεκτο αλλα αληθινο. Κανεις δεν αναλαμβανει να αλλαξει μπαταρια.

Είναι πολιτική της εταιρείας από την στιγμή που δεν εισάγεται στην χώρα το μοντελο αυτο δεν το ακουμπάει το σέρβις.

Ρωτησα Κύπρο, Ουγγαρία, Ελλάδα ολοι την ίδια απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με κάποιο overlay

Και δεν με αφήνει να ανοίξω κάποιες εφαρμογές, ενώ τα έχω κλείσει όλα από τις ρυθμίσεις. Στο screenshot θα δείτε ένα μικρό μπλε tab κάνω στο κέντρο της οθόνης, ξέρετε τι είναι? Και πως φεύγει? view?usp=drivesdk

Link to comment
Share on other sites

Αλάνια έχετε λινκ για να κατεβάσω το widget weather απο το S8;

 

http://apkquick.com/samsung-apk-files/galaxy-s8-weather-widget-apk/

 

εδώ ρίξε μια ματιά....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολιτική της εταιρείας από την στιγμή που δεν εισάγεται στην χώρα το μοντελο αυτο δεν το ακουμπάει το σέρβις.

Ρωτησα Κύπρο, Ουγγαρία, Ελλάδα ολοι την ίδια απάντηση.

 

 

Ναι οκ μου το έχουν πει κι εμενα αυτό. Έχουν διάφορα όμως σε μπαταρία η οθόνη από το Ευρωπαϊκό μοντελο?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν βαζουμε το τελευταιο touchwiz απο samfirmware,κανονικα πρεπει να μας αλλαζει και τα εικονιδια για να ειναι ιδια με του S8;Στο S7 edge δεν τα αλλαξε,αλλα στο Tab S2 τα εκανε σαν του S8.Παραξενο...

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ μου το έχουν πει κι εμενα αυτό. Έχουν διάφορα όμως σε μπαταρία η οθόνη από το Ευρωπαϊκό μοντελο?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι φιλε καμία διαφορά

Οταν βαζουμε το τελευταιο touchwiz απο samfirmware,κανονικα πρεπει να μας αλλαζει και τα εικονιδια για να ειναι ιδια με του S8;Στο S7 edge δεν τα αλλαξε,αλλα στο Tab S2 τα εκανε σαν του S8.Παραξενο...

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε μενα περασε τα στοκ της Samsung σε κύκλο πλέον, οι 3 party είναι όπως ήταν πάντα

Link to comment
Share on other sites

Googlαρε disconnect for Samsung. Το καλύτερο απ όλα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια..μια ερωτηση..το δικο μου ειναι duos με προφανως οχι ευρωπαικη ρομ. Αν του φλασαρα μεσω odin την ευρωπ. Unbranded θα ειχα θεμα με αναβαθμισεις και τετοια? Τι προτεινετε ? Επισης αν ξερει καποιος μαγαζι που να αναλαμβανει αλλαγη μπαταριας γιατι καννενας απο σαμμυ μερια δεν αναλαμβανει λογω duos. Απαραδεκτο αλλα αληθινο. Κανεις δεν αναλαμβανει να αλλαξει μπαταρια.

Και το δικό μου είναι duos με 64 gb μνήμη , και κατεβάζει από μόνο του όλες τις αναβαθμίσεις μια χαρά... τι θες να το πειράξεις ;

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Googlαρε disconnect for Samsung. Το καλύτερο απ όλα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ το κατέβασα και θα το δοκιμάσω!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι duos με 64 gb μνήμη , και κατεβάζει από μόνο του όλες τις αναβαθμίσεις μια χαρά... τι θες να το πειράξεις ;

Κι εμένα duos είναι αλλά κι εγώ ψαχνομουν να περάσω την ελληνική της cosmote μόνο κ μόνο για volte...Καπου πήρε το μάτι μου όμως ότι ακόμα ισχύει για όσους έχουν συμβόλαιο. Κάπου εκεί το παράτησα κι εγώ..

 

Εν τω μεταξύ πριν ένα μήνα που έκανα αναβάθμιση του ίντερνετ σε κατάστημα γερμανος, σε ερώτηση μου η υπάλληλος με ρώτησε αν θέλω να μου το ενεργοποιήσει. Μπορεί μάλλον να κατάλαβε ότι έχω συμβόλαιο ή μήπως έχει αλλάξει κάτι??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στη nougat πως πειραζουμε visual ρυθμισεις? πχ να μεταφερθει ρολοι στο κεντρο, σημα αριστερα κλπ? μιας και xposed πλεον δεν βλεπω να βγαινει? καποιες ρομ εχουν rom control, οσες δεν εχουν τι γινεται?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στη nougat πως πειραζουμε visual ρυθμισεις? πχ να μεταφερθει ρολοι στο κεντρο, σημα αριστερα κλπ? μιας και xposed πλεον δεν βλεπω να βγαινει? καποιες ρομ εχουν rom control, οσες δεν εχουν τι γινεται?

Μάλλον εδώ πρέπει να ρωτήσεις...:)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

στη nougat πως πειραζουμε visual ρυθμισεις? πχ να μεταφερθει ρολοι στο κεντρο, σημα αριστερα κλπ? μιας και xposed πλεον δεν βλεπω να βγαινει? καποιες ρομ εχουν rom control, οσες δεν εχουν τι γινεται?

 

Με superman rom η ambassadi rom απο xda,εχουν rom control και μπορει να κάνεις αυτά που είπες χωρις xposed.

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εδώ πρέπει να ρωτήσεις...:)

 

Ναι, το σκεφτηκα.. Αλλά είναι κάπως νεκρό το άλλο θέμα!

 

 

 

 

Με superman rom η ambassadi rom απο xda,εχουν rom control και μπορει να κάνεις αυτά που είπες χωρις xposed.

 

Δεν μου απαντάς σε Κάτι! :D :D

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...