Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

κατέβασα το samsung touchwiz home που είχα δει εδω πριν λιγες μερες..πως μπορώ ομως να επαναφέρω το προηγούμενο;
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις ...το βρίσκεις πατάς μέσα και πάνω στις τρεις τελείες λέει κατάργηση ενημερωσεων
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια βοηθεια.μου χάνει το σήμα και δεν μπορώ να πάρω τηλ.το πήγα χθες στη smarter μου είπαν ότι άλλαξαν πλακέτα και κεραία δούλεψε κανονικά αλλά πάλι σήμερα τα ίδια καμία βοηθεια

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα στο δίκτυο όπου κινείσαι ή πρόβλημα στη σιμ. Τσέκαρε και δύο και βλέπεις.

Άλλη πιθανότητα (πολύ μικρη) κάποιο πρόβλημα στο tray της σιμ.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα στο δίκτυο όπου κινείσαι ή πρόβλημα στη σιμ. Τσέκαρε και δύο και βλέπεις.

Άλλη πιθανότητα (πολύ μικρη) κάποιο πρόβλημα στο tray της σιμ.

Wind έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Wind έχεις?

 

Ναι ρε παιδια wind αλλα στους ιδιους χωρους δεν ειχα ποτε προβλημα σηματος τωρα οταν παω να παρω τηλ μου βγαζει στο σημα αντί τις γραμμές τον κύκλο τον απαγορευτικό.ενω κλήσεις και μυνήματα Μάιλ ίντερνετ Έχω κανονικα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια wind αλλα στους ιδιους χωρους δεν ειχα ποτε προβλημα σηματος τωρα οταν παω να παρω τηλ μου βγαζει στο σημα αντί τις γραμμές τον κύκλο τον απαγορευτικό.ενω κλήσεις και μυνήματα Μάιλ ίντερνετ Έχω κανονικα

 

Η wind φταίει..Εχω αλλάξει 3 SIM,έκανα αλλαγή από s7 σε s7edge και απο σημα χαροπαλεύει...Ειδικά,μέσα στο σπίτι..Ισως,φταίει κι ότι το σημα των συγκεκριμένων συσκευών είναι πιο αδύναμο από τις προηγούμενες (είχα Sony και Huawei)..Για Τέσταρε με κάρτα SIM άλλου παρόχου...

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Η wind φταίει..Εχω αλλάξει 3 SIM,έκανα αλλαγή από s7 σε s7edge και απο σημα χαροπαλεύει...Ειδικά,μέσα στο σπίτι..Ισως,φταίει κι ότι το σημα των συγκεκριμένων συσκευών είναι πιο αδύναμο από τις προηγούμενες (είχα Sony και Huawei)..Για Τέσταρε με κάρτα SIM άλλου παρόχου...

δεν ξέρω ίσως να έχεις δίκιο αλλά πριν το πρόβλημα δεν είχα θεμα με το σήμα στους ιδιους χωρους με βλέπω πάλι αύριο για σμαρτεκ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μια cosmote sim και τσέκαρε...Αν έχεις σημα ,στάνταρ φταίει ο πάροχος..Ίσως και κάποιο τοπικό πρόβλημα μέ τις κεραίες..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το widget καιρού της Samsung δεν εμφανίζεται αν έχουμε nova?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το widget καιρού της Samsung δεν εμφανίζεται αν έχουμε nova?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμφανίζεται στα widget κανονικά..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζεται στα widget κανονικά..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Δεν μου το βγάζει

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, ευτυχισμένος κάτοχος ενός πανέμορφου s7 edge εδώ και περίπου 1 μήνα (Αγορά από Media Markt) . Έχω παρατηρήσει το εξής: όταν το κινητό μείνει αδρανές για αρκετή ώρα, φαίνεται να αποσυνδέεται από το wifi. Το λέω αυτό γιατί όταν το ξεκλειδώνω (πάντα μετά από αρκετή ώρα αδράνειας) δεν μου δείχνει το wifi συνδεδεμένο και μου κάνει σύνδεση μετά από 2-3 δευτερόλεπτα. Αυτό δεν συμβαίνει όταν κλείσω και ανοίξω το κινητό μετά από 1-2 λεπτά. Μήπως έχει να κάνει με την book case που χρησιμοποιώ (αυθεντική Samsung) ;;; Πάντως στις ρυθμίσεις που τσέκαρα το wifi το εχω στο πάντα ενεργοποιημένο. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;;;
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, ευτυχισμένος κάτοχος ενός πανέμορφου s7 edge εδώ και περίπου 1 μήνα (Αγορά από Media Markt) . Έχω παρατηρήσει το εξής: όταν το κινητό μείνει αδρανές για αρκετή ώρα, φαίνεται να αποσυνδέεται από το wifi. Το λέω αυτό γιατί όταν το ξεκλειδώνω (πάντα μετά από αρκετή ώρα αδράνειας) δεν μου δείχνει το wifi συνδεδεμένο και μου κάνει σύνδεση μετά από 2-3 δευτερόλεπτα. Αυτό δεν συμβαίνει όταν κλείσω και ανοίξω το κινητό μετά από 1-2 λεπτά. Μήπως έχει να κάνει με την book case που χρησιμοποιώ (αυθεντική Samsung) ;;; Πάντως στις ρυθμίσεις που τσέκαρα το wifi το εχω στο πάντα ενεργοποιημένο. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;;;

 

ναι το κανει και εμενα...ελληνικο το κινητο...αρχισε και το εκανε απο την προτελευταια ενημερωσει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξέρω ακριβώς αυτό που θέλω να γράψω που να το γράψω θέλω να κάνω μια ερώτηση έχω ένα iPhone 5c αυθεντικό και θέλω μα το ανταλλάξω με ένα Samsung s7 κλονο τι μα κάνω να το ανταλλάξω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά επειδή είμαι καινούργιος και δεν ξέρω ακριβώς αυτό που θέλω να γράψω που να το γράψω θέλω να κάνω μια ερώτηση έχω ένα iPhone 5c αυθεντικό και θέλω μα το ανταλλάξω με ένα Samsung s7 κλονο τι μα κάνω να το ανταλλάξω

 

οχι φιλε,με την καμία

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα..εχω παρατηρησει οτι και πριν την ενημερωση σε 7 εχω ενα θεμα με το wifi εκει που ειμαι κανονικα συνδεδεμενος με πεταει και μου βγαζει ενα θαυμαστικο κατω δεξια στο wifi και μπαινω στο μενου του και μου λεει απο κατω απτο δικτυο οτιτο ιντεςρνετ δεν ειαι διαθεσημο..και μετα απο δευτερολεπτα ξανα μπαινει..γτ το κανει;;πρεπει να κατω κατι στο κιν;;καποιο καθαρισμο;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα..εχω παρατηρησει οτι και πριν την ενημερωση σε 7 εχω ενα θεμα με το wifi εκει που ειμαι κανονικα συνδεδεμενος με πεταει και μου βγαζει ενα θαυμαστικο κατω δεξια στο wifi και μπαινω στο μενου του και μου λεει απο κατω απτο δικτυο οτιτο ιντεςρνετ δεν ειαι διαθεσημο..και μετα απο δευτερολεπτα ξανα μπαινει..γτ το κανει;;πρεπει να κατω κατι στο κιν;;καποιο καθαρισμο;;

Στο κάνει σε όλα τα δίκτυα; Πιθανών να είναι θέμα της γραμμής ή του router και όχι του τηλεφώνου. Εκτός κι αν στο κάνει σε όλα τα δίκτυα Wifi.

Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει σε όλα τα δίκτυα; Πιθανών να είναι θέμα της γραμμής ή του router και όχι του τηλεφώνου. Εκτός κι αν στο κάνει σε όλα τα δίκτυα Wifi.

Επειδη το εχω ψαξει αρκετα....εχω καταλαβει οτι οταν συνδεετσι στο ρουτερ κατι παιζρι με πινγκ....κοινως αν κατεβαζω με φουλ γραμμη απο τορρεντ παρατηρω οτι το κανει ....αν η γραμμη δεν ειναι απασχολημενη ...μαλλον ο ρουτερ απασχολημενος τοτε δεν το βγαζει....μαλλον πινγκαρει τον ρουτερ και βλεπει πως απανταει...εχω καταφερει να το επαναλαβω με αδυναμο ρουτερ.....π

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους

Από σήμερα μπήκα κ γω στο κλαμπ των s7 edge! Πανέμορφο κινητό αρχικά. Να το δουλέψω δεν πρόλαβα γιατί είχε 5% μπαταρία όταν το άνοιξα οπότε μπήκε για φόρτιση! Φαίνεται είναι μήνες σε αποθήκες κ ξεφόρτισε..... Έχουμε κανένα τιπ για τώρα στην αρχή? Προς το παρόν δεν έχω ούτε θήκη ούτε τίποτα οπότε δεν βγαίνει από το σπίτι μέχρι να ρθουν οι παραγγελίες από το ebay. Πως μαθαίνουμε προέλευση του κινητού γιατί υποψιάζομαι ότι δεν είναι ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το phone info καλά είναι μέχρι να του βάλεις μια θήκη ναμην το μετακινείς κ πολύ απτό κρεβάτι και τον καναπέ γιατί θα μείνεις χωρίς οθόνη.. Αν χτυπά ξύλο σ πέσει. Να το χαρείς καλόμιλητο. Θα λατρέψεις μπαταρία οθόνη κάμερα ταχύτητα ομορφιά. Βάλε αν θες και nova launcher. Είναι πολλά που θα μάθεις σιγά σιγά. Να γυρνάς σε 2g το δίκτυο για να έχεις καλύτερο σήμα κ 4g όταν θα θες να μπεις ίντερνετ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το phone info καλά είναι μέχρι να του βάλεις μια θήκη ναμην το μετακινείς κ πολύ απτό κρεβάτι και τον καναπέ γιατί θα μείνεις χωρίς οθόνη.. Αν χτυπά ξύλο σ πέσει. Να το χαρείς καλόμιλητο. Θα λατρέψεις μπαταρία οθόνη κάμερα ταχύτητα ομορφιά. Βάλε αν θες και nova launcher. Είναι πολλά που θα μάθεις σιγά σιγά. Να γυρνάς σε 2g το δίκτυο για να έχεις καλύτερο σήμα κ 4g όταν θα θες να μπεις ίντερνετ

 

Ευχαριστώ φίλε μου! ναι αν και στιβαρό, η οθόνη είναι εξαιρετικά απροστάτευτη... Δεν πρόκειται να μετακινηθεί από το κουτί του χωρίς θήκη. Αν βάλω τον nova θα ναι το ίδιο γρήγορο ή καλύτερα να το αφήσω με στοκ? Ναι, αυτο με το 2g-->4g το κάνω και με το lg g2 οπότε το χω ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αποφάσισα σήμερα να πειραματιστω με το s voice. Κατεβασα και την Ελληνική γλωσσα στο "κειμενο σε ομιλία" αλλα δεν μπορεσα να κανω το s voice να αναγνωρίζει Ελληνικα , ενω γράφει οτι υποστηρίζεται .Με ενδιαφέρει βασικα να κανω φωνητικες κλήσεις. Μπορει να με βοηθήσει κάποιος ?

 

Παρε mls :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...