Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποιος ενδιαφερεται στην νεα εκδοση διαχειριση συσκευης προστεθηκε στον τομεα μπαταρια κατω κατω η επιλογη να μπαινουν παντα εφαρμογες σε αδρανεια

 

εμενα το περασε κανονικ, εδω το λινκ https://www.sammobile.com/apk/device-maintenance/device-maintenance-1-0-25-5/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

οποιος ενδιαφερεται στην νεα εκδοση διαχειριση συσκευης προστεθηκε στον τομεα μπαταρια κατω κατω η επιλογη να μπαινουν παντα εφαρμογες σε αδρανεια

 

εμενα το περασε κανονικ, εδω το λινκ https://www.sammobile.com/apk/device-maintenance/device-maintenance-1-0-25-5/

Επιτέλους, κάτι που περίμενα καιρό.

Για να δούμε αν θα βοηθήσει στη πράξη λίγο ακόμα τη μπαταρία και τη διαχείριση μνήμης.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται στην νεα εκδοση διαχειριση συσκευης προστεθηκε στον τομεα μπαταρια κατω κατω η επιλογη να μπαινουν παντα εφαρμογες σε αδρανεια

 

εμενα το περασε κανονικ, εδω το λινκ https://www.sammobile.com/apk/device-maintenance/device-maintenance-1-0-25-5/

 

Μου λέει για λόγους ασφαλείας η συσκευή σας έχει αποκλείσει τις εγκαταστάσεις από άγνωστες πηγές και μου βγάζει τις ρυθμίσεις. Πως το απενεργοποιπω αυτό; Δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

Μου λέει για λόγους ασφαλείας η συσκευή σας έχει αποκλείσει τις εγκαταστάσεις από άγνωστες πηγές και μου βγάζει τις ρυθμίσεις. Πως το απενεργοποιπω αυτό; Δεν το βρίσκω.

Ρυθμίσεις, οθόνη κλειδώματος και ασφάλεια, άγνωστες πηγές.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, κάτι που περίμενα καιρό.

Για να δούμε αν θα βοηθήσει στη πράξη λίγο ακόμα τη μπαταρία και τη διαχείριση μνήμης.

Πάντως βλέπω μια μικρή διαφορά, στο stand by έχει γίνει ακόμα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται στην νεα εκδοση διαχειριση συσκευης προστεθηκε στον τομεα μπαταρια κατω κατω η επιλογη να μπαινουν παντα εφαρμογες σε αδρανεια

 

εμενα το περασε κανονικ, εδω το λινκ https://www.sammobile.com/apk/device-maintenance/device-maintenance-1-0-25-5/

Ωραία νέα. Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βλέπω μια μικρή διαφορά, στο stand by έχει γίνει ακόμα καλύτερο.

 

αυτή η εφαρμογή δεν είναι μόνο για s8??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, μετ απο μια εντυπωσιακη πτωση του κινητου χαλασε το home button.. Πηρα smartec αλλα μου ειπαν πως αλλαζει πακετο με οπθονη οποτε μιλαμε για 285 ευρω...

Εχω καποια εναλλακτικη?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, μετ απο μια εντυπωσιακη πτωση του κινητου χαλασε το home button.. Πηρα smartec αλλα μου ειπαν πως αλλαζει πακετο με οπθονη οποτε μιλαμε για 285 ευρω...

Εχω καποια εναλλακτικη?

Έχει σπάσει;;;Δηλαδή φαίνεται ότι έπεσε;;;Αν όχι δε τους λες τίποτα για τη πτώση και στο περνάνε εγγύηση.

 

Αν έσπασε και φαίνεται ότι προηγήθηκε πτώση, συγγνώμη, αλλά δεν υπάρχει άλλη λύση.

Το home button πηγαίνει σετ με την οθόνη.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

αυτή η εφαρμογή δεν είναι μόνο για s8??

Περνάει και στο δικό μας κανονικά δουλεύει μια χαρά

παιδια καλησπερα, μετ απο μια εντυπωσιακη πτωση του κινητου χαλασε το home button.. Πηρα smartec αλλα μου ειπαν πως αλλαζει πακετο με οπθονη οποτε μιλαμε για 285 ευρω...

Εχω καποια εναλλακτικη?

Μονη λύση να μην δουλεύεις το Home button με καμια εφαρμογή να κάνεις την δουλειά σου, αν δεν σε καίει παντα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, μετ απο μια εντυπωσιακη πτωση του κινητου χαλασε το home button.. Πηρα smartec αλλα μου ειπαν πως αλλαζει πακετο με οπθονη οποτε μιλαμε για 285 ευρω...

Εχω καποια εναλλακτικη?

 

Κατέβασε το Softkey Edge από το Edge panel και δουλεύεις από εκεί. 285 είναι πολλά μόνο για το home button. Η από ρυθμίσεις - προσβασιμότητα - κινητικές δυνατότητες ενεργοποιείς το βοηθητικό μενού και έχεις on screen ένα floating button που έχει τα πάντα home button back recents κλπ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να παραλάβω ένα S7 edge προσφοράς. Είμαι με rooted xiaomi redmi note 3 pro με nougat πάνω και είναι σβέλτο. Θα δω διαφορά στην απόκριση σε σχέση με S7 edge? Επίσης με nougat τι SOT έχετε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη rom (ολλανδική) με security 1/6/2017

a1c72aa69df5c417d039eaf83d522b31.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jonos

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια επειγοντως!! Ενεργοποιησα accesibility options.. το κινητο ειναι σε φαση που μεταπηδα συνεχεια απο το ενα κουτακι (η οθονη ειναι χωρισμενη σε 4-5 κουτακια) στο αλλο και δεν μπορω να επιλεξω τπτ! Εκανα και την εξυπναδα να κανω restart και τωρα δεν μπορω να βαλω το pin για την συσκευη για να ξεκλειδωσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,εχω καιρο να παρακολουθησω το θεμα και εχω μια απορια ,υπηρχε σοβαρο θεμα σε πολλες συσκευες με το σημα δικτυου ,ενω σε καλουσαν φαινοταν οτι το τηλεφωνο ειναι κλειστο, εχει διορθωθει αυτο η οχι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,εχω καιρο να παρακολουθησω το θεμα και εχω μια απορια ,υπηρχε σοβαρο θεμα σε πολλες συσκευες με το σημα δικτυου ,ενω σε καλουσαν φαινοταν οτι το τηλεφωνο ειναι κλειστο, εχει διορθωθει αυτο η οχι;

 

Αν κρίνω από το δικό μου,ναι.Δεν εχω χάσει καμία κλήση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βοηθεια επειγοντως!! Ενεργοποιησα accesibility options.. το κινητο ειναι σε φαση που μεταπηδα συνεχεια απο το ενα κουτακι (η οθονη ειναι χωρισμενη σε 4-5 κουτακια) στο αλλο και δεν μπορω να επιλεξω τπτ! Εκανα και την εξυπναδα να κανω restart και τωρα δεν μπορω να βαλω το pin για την συσκευη για να ξεκλειδωσει.

 

Φλασάρεις μέσω odin αν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτή η εφαρμογή δεν είναι μόνο για s8??

 

Μια χαρά δουλεύει και στο δικό μας.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

οποιος ενδιαφερεται στην νεα εκδοση διαχειριση συσκευης προστεθηκε στον τομεα μπαταρια κατω κατω η επιλογη να μπαινουν παντα εφαρμογες σε αδρανεια

 

εμενα το περασε κανονικ, εδω το λινκ https://www.sammobile.com/apk/device-maintenance/device-maintenance-1-0-25-5/

Το παρατηρω 2η μέρα τώρα, κάνει δουλειά όντως, έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο το stand by.

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το δικό μου,ναι.Δεν εχω χάσει καμία κλήση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Φλασάρεις μέσω odin αν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μια χαρά δουλεύει και στο δικό μας.

Οκ σ ευχαριστώ, διορθώθηκε από αναβάθμιση;

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Οκ σ ευχαριστώ, διορθώθηκε από αναβάθμιση;

 

ONEPLUS A3003

 

εγώ το δούλεψα μόνο με Nougat.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,εχω καιρο να παρακολουθησω το θεμα και εχω μια απορια ,υπηρχε σοβαρο θεμα σε πολλες συσκευες με το σημα δικτυου ,ενω σε καλουσαν φαινοταν οτι το τηλεφωνο ειναι κλειστο, εχει διορθωθει αυτο η οχι;

Καλησπέρα

Τον ίδιο φόβο είχα και εγώ , αλλά τελικά 20 μέρες τώρα που είμαι κάτοχος,

δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

( Νέα συσκευή , μόνο με Nougar την έχω χρησιμοποιήσει.)

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

εγώ το δούλεψα μόνο με Nougat.

 

Καλησπέρα

Τον ίδιο φόβο είχα και εγώ , αλλά τελικά 20 μέρες τώρα που είμαι κάτοχος,

δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

( Νέα συσκευή , μόνο με Nougar την έχω χρησιμοποιήσει.)

 

Ok ευχαριστω παιδια, ειχα το s7 edge και δεν ειχα θεμα ,απλα ειχαν πολλοι αλλοι και λεω μηπως τωρα που θα το παρω παλι να εχω και εγω ,θα ειναι οτι χειροτερο ,τωρα αν διορθωθηκε τοτε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστω παιδια, ειχα το s7 edge και δεν ειχα θεμα ,απλα ειχαν πολλοι αλλοι και λεω μηπως τωρα που θα το παρω παλι να εχω και εγω ,θα ειναι οτι χειροτερο ,τωρα αν διορθωθηκε τοτε ολα καλα

 

Το γωρίζεις βέβαια από πριν, αλλά επιβεβαιώνω ότι είναι κορυφαία συσκευή!!

Προχώρα άφοβα..

Καλή αγορά σου εύχομαι.

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε ,ναι , δεν θα το εδινα αλλα χρειαζομουν δικαρτο ,απολυτα ικανοποιημενος σε ολους τους τομεις
Link to comment
Share on other sites

Το παρατηρω 2η μέρα τώρα, κάνει δουλειά όντως, έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο το stand by.

γίνεται εφαρμογή συστήματος η μπορούμε να επαναφέρουμε για τυχόν προβλήματα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παίδες. Μου έρχεται sms στη συσκευή και βρίσκομαι σε κάποια εφαρμογή εκείνη την ώρα. Μου μαυρίζει όλη η οθόνη και μου βγάζει και το μήνυμα σαν ειδοποίηση πάνω πάνω. Γιατί όμως μου μαυρίζει την οθόνη κι έχω επιλογή μόνο να γυρίσω πίσω για να επανέλθει? Υπάρχει λύση?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...