Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εμένα ξαφνικά παγώνει και θέλει restart με τον συνδυασμό κουμπιών αυτό το έκανε παλιά 1 -2 φορές αλλά τώρα το κάνει πιο συχνά γνωρίζει κανείς τίποτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά εμένα ξαφνικά παγώνει και θέλει restart με τον συνδυασμό κουμπιών αυτό το έκανε παλιά 1 -2 φορές αλλά τώρα το κάνει πιο συχνά γνωρίζει κανείς τίποτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πας μαλλον σερβις ....αν εισαι αθηνα σμαρτεκ σε 1 ωρα πισω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα μου ήρθε αναβάθμιση γυρω στα 214Mb , το κινητό φοράει την Γερμανικη έκδοση , να την κανω ή θα τρεχουμε να βρούμε πως θα ξαναγυρισω πισω?
Link to comment
Share on other sites

εφοσον σου εκανε επανεκινησεις, να απορεις γιατι σου αλλαξαν μπαταρια, οχι πλακετα. :p

 

Ακριβώς αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει ειπωθεί ξανα σε κάποιους αλλάζουν σε καποιους οχι.

Μάλλον είναι αυτό που είπε ενας φίλος ποιο πίσω, αν έχει πεσει σε απόδοση στο τεστ που κάνουν την αλλάζουν.

Εμενα 2 γνωστοι μου που πήγαν σέρβις δεν αλλαξαν σε κανένα μπαταρία.

 

Δηλαδή παλιότερα πηγαίναμε για κάποιο πρόβλημα της συσκευής μας κι αυτοί έκαναν έλεγχο μπαταρίας στο ξεκάρφωτο και μάλιστα την άλλαζαν??? Γιατί Μάλλον το αντίθετο συνέβαινε. Είχαμε πρόβλημα μπαταρίας και δεν την άλλαζαν.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εμένα ξαφνικά παγώνει και θέλει restart με τον συνδυασμό κουμπιών αυτό το έκανε παλιά 1 -2 φορές αλλά τώρα το κάνει πιο συχνά γνωρίζει κανείς τίποτα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αλλαγή πλακέτας και όπως μας συνήθισε τελευταία η Sammy και μπαταρίας......:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα μεταξυ των edge,htc10 και op3t να παω στο edge.Ελπιζω να αποδειχτει η καλυτερη επιλογη.

Εχω ομως αρκετες αποριες που μαλλον εχουν απαντηθει απλα αν μπορουσε καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα.

 

1.Απο τα καταστηματα που το εχουν στο skroutz ποιο ειναι το πιο αξιοπιστο για να το παρω?

 

2.Μεμβρανη απο οτι διαβασε το καλυτερο ειναι να παω στα mediamarkt σωστα?

Καθε ποτε θα πρεπει να την αλλαζω?

 

3.Απο θηκη να παρω spiggen thin fit ή rugged armor?

 

4.Γενικα με τις φορτισεις πως πρεπει να τις κανω?Οταν το παρω την τελειωνω πρωτα ολη και μετα φορτιση?

Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος ωστε να μην χαλασει γρηγορα η μπαταρια?

 

5.Το κινητο εξωτερικα με τι το καθαριζετε?

 

6.Με το που το παρω του κανω οτι update μου βγαλει αφοβα?

 

7.Γενικα εχει βγαλει καποιο θεμα που θα επρεπε να με αποτρεψει απο την αγορα του?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα μεταξυ των edge,htc10 και op3t να παω στο edge.Ελπιζω να αποδειχτει η καλυτερη επιλογη.

Εχω ομως αρκετες αποριες που μαλλον εχουν απαντηθει απλα αν μπορουσε καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα.

 

1.Απο τα καταστηματα που το εχουν στο skroutz ποιο ειναι το πιο αξιοπιστο για να το παρω?

 

2.Μεμβρανη απο οτι διαβασε το καλυτερο ειναι να παω στα mediamarkt σωστα?

Καθε ποτε θα πρεπει να την αλλαζω?

 

3.Απο θηκη να παρω spiggen thin fit ή rugged armor?

 

4.Γενικα με τις φορτισεις πως πρεπει να τις κανω?Οταν το παρω την τελειωνω πρωτα ολη και μετα φορτιση?

Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος ωστε να μην χαλασει γρηγορα η μπαταρια?

 

5.Το κινητο εξωτερικα με τι το καθαριζετε?

 

6.Με το που το παρω του κανω οτι update μου βγαλει αφοβα?

 

7.Γενικα εχει βγαλει καποιο θεμα που θα επρεπε να με αποτρεψει απο την αγορα του?

 

1)Απο το πιο φτηνο εκτος κι αν θες DOA.

2)Ακομα δεν εχουμε καταληξει ομοφωνα.Την αλλαζεις οταν φθαρει.

3)Οποια σου αρεσει πιο πολυ

4)Καλα τωρα σοβαρα;Οπως εκανες με ολα σου τα κινητα.Δεν φοραει κατι διαστημικο.

5)Ειναι αδιαβροχο.Και με βρεγμενο πανακι κανεις δουλεια

6)Ναι καντο.Ετσι κι αλλιως θα σε πρηξει αν δεν το κανεις.

7)Οχι παρτο αφοβα.Ακομα κι αν βγαλει προβλημα η Samsung εχει υποδειγματικο σερβις

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μετα απο πολλη σκεψη αποφασισα μεταξυ των edge,htc10 και op3t να παω στο edge.Ελπιζω να αποδειχτει η καλυτερη επιλογη.

Εχω ομως αρκετες αποριες που μαλλον εχουν απαντηθει απλα αν μπορουσε καποιος να βοηθησει θα το εκτιμουσα.

 

1.Απο τα καταστηματα που το εχουν στο skroutz ποιο ειναι το πιο αξιοπιστο για να το παρω?

 

2.Μεμβρανη απο οτι διαβασε το καλυτερο ειναι να παω στα mediamarkt σωστα?

Καθε ποτε θα πρεπει να την αλλαζω?

 

3.Απο θηκη να παρω spiggen thin fit ή rugged armor?

 

4.Γενικα με τις φορτισεις πως πρεπει να τις κανω?Οταν το παρω την τελειωνω πρωτα ολη και μετα φορτιση?

Υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος ωστε να μην χαλασει γρηγορα η μπαταρια?

 

5.Το κινητο εξωτερικα με τι το καθαριζετε?

 

6.Με το που το παρω του κανω οτι update μου βγαλει αφοβα?

 

7.Γενικα εχει βγαλει καποιο θεμα που θα επρεπε να με αποτρεψει απο την αγορα του?

 

1.να είναι η συσκευή eu anbrànded και προτίμησε το φθηνότερο με καλές αξιολογήσεις κατάστημα.

 

2.κοίτα και αυτή... http://www.ebay.com/itm/161994219563?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

την έχω κι έχει φοβερή εφαρμογή....της mediamarkt δεν την γνωρίζω.

 

3.αν θες κάτι λεπτεπίλεπτο να μην κρύβει το κινητό.... http://www.ebay.com/itm/122301277427?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=422791970164&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

αλλιώς οι της spiegen είναι ποιότης Α.

Έχω πάρει και αυτή...http://www.ebay.com/itm/142204978475?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=441273069369&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

είναι τύπου spiegen,αντιγραφή,πάρα πολύ καλή,χωρίς να ξοδέψεις πολλά χρήματα.:dance:

 

4.φορτίζεις όπως θες....να μην το αφήνεις κάτω από 15-20%.

 

5.πανάκι μικροινών ελεφρός νωπό.

 

6.βάλε ότι βγαίνει...μην το πολυψυρίζεις...αν κάτι πάει στραβά Hard reset....wipe cache data.

 

7.όχι...εκτός κι αν είσαι κατσικοπόδαρος:X

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί.. Το εικονίδιο του nfc στο status bar εμφανίζεται; Γιατί σ' εμένα δουλεύει κανονικά το nfc αλλά το εικονίδιο δεν εμφανίζεται (στα quick toggles εμφανίζεται κανονικά!!)

Έβαλα μέσω odin την ελληνική rom σε duos από taiwan και λέω μήπως έχει παρενέργειες.. :p αν και κατά τ' άλλα δουλεύει κανονικότατα ...:D

Link to comment
Share on other sites

7)Οχι παρτο αφοβα.Ακομα κι αν βγαλει προβλημα η Samsung εχει υποδειγματικο σερβις

 

Αυτός είναι για εμένα ο κυριότερος λόγος που ξαναπήρα Samsung, μόλις εχτές, blue edge ITV (ιταλικό).

 

Στάλθηκε από SM-G935F

Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ακριβώς σκέφτομαι τη μετάβαση απο την πολύπαθη LG σε Samsung. Εκεί κινούμαι. Με ενδιαφέρει η εξαιρετική κάμερα όμως διαβάζω διάφορα προβλήματα. Όπως και να έχει το σκέφτομαι...

Φιλε μου δεν ξερω τι προβληματα γράφουν τα παιδιά το κινητό είναι απλά τέλειο στα πάντα. Μπαταρία,απόκριση,οθόνη,κάμερα...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερινή χρηση , απο της 10:00 το πρωί μέχρι 17:00 ήμουν εκτός σπιτιού με 4g και με πολυ ήλιο οποτε η αυτόματη φωτεινότητα ηταν συνέχεια ψηλά. fc0c93c838305494354354d3be739e36.jpgab16e003fce2b91b64def033c4da9a76.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εδω μια ποιό χαλαρή μερα με ποιο πολύ wifi 2a2cc53629ebed8185082b74642668ad.jpg54282065a7beaeb0559fda1b301fff61.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω το να κάνεις καθαρή εγκατάσταση κάποιας αναβάθμισης δεν θα αλλάξει και πολλά νομίζω ότι κάτι άλλο θα φταίει στο καθένα από αυτονομία, επανεκκίνησης, τόσος κόσμος αγοράζει συσκευές χωρίς να γνωρίζει για hard reset και διάφορα άλλα και δουλεύουν μια χαρά, ένα μιση χρόνο έχω το το S7 edge όλες αναβάθμισης χωρίς hard reset χωρίς τίποτα και όλα κομπλέ 4-5 ώρες sot, είπα την άποψη μου
Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα δεν μου φωτειζουν τα soft keys δεξια και αριστερα απο το home button ενω δουλευουν κανονικα εκανα επανεκινηση και απενεργοποιηση ,καμενα να ειναι αποκλειεται γιατι με το που ανοιξε το κινητο φωτησαν στγμιαια και εσβησαν,τι μπορει να ειναι;ακυρο βρηκα τι εφταιγε Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το βλέπω και εγώ..το έχω κάνα μήνα και ερχόμενος από το HTC10 θα έλεγα ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σχεδόν στα πάντα..

 

Ίσως λίγο Μου λείπει το sense της HTC αλλά σε όλα τα άλλα η συσκευή υπερτερεί... Οθοναρα και Μου βγάζει SOT περίπου 4 ώρες...

 

Δεν βλέπω προβλήματα εκτός από κάνα δυο χοντρά lag που τελικά έφαγε reboot για να έρθει στα ίσα του...

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα που τα έχω ΟΛΑ ανοικτά (wifi, bt, 4g, location, viber, συγχρονισμος 3 mail κλπ) η μπαταρία βγάζει τη μέρα και αυτό είναι το κριτήριο μου. Τώρα αν κάποιος θέλει να βγάζει με τέτοια συσκευή και οθονάρα 2 μέρες τότε μάλλον είτε έκανε λάθος αγορά:) είτε πρέπει να κάνει περικοπές

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. παράγγειλα το s7 edge από skoutz.. το έχω δύο εβδομάδες και αρχίζει το ίντερνετ να κολλάει.. Δεν πιάνει Καλά Ούτε με mb Ούτε με wifi..παράδειγμα στο viber δεν έρχονται μηνύματα απευθείας Αλλά ούτε με δείχνει ποτέ συνδέθηκαν τελευταία φορά αν δεν περιμένω 1 λεπτό μέσα στην επαφή.. Η στο instagram δεν μπορώ να δω τις ιστορίες δεν φορτώνει.. φταίει η συσκευή η το ίντερνετ..? Αν ξέρει κάποιος να βοηθήσει
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. παράγγειλα το s7 edge από skoutz.. το έχω δύο εβδομάδες και αρχίζει το ίντερνετ να κολλάει.. Δεν πιάνει Καλά Ούτε με mb Ούτε με wifi..παράδειγμα στο viber δεν έρχονται μηνύματα απευθείας Αλλά ούτε με δείχνει ποτέ συνδέθηκαν τελευταία φορά αν δεν περιμένω 1 λεπτό μέσα στην επαφή.. Η στο instagram δεν μπορώ να δω τις ιστορίες δεν φορτώνει.. φταίει η συσκευή η το ίντερνετ..? Αν ξέρει κάποιος να βοηθήσει

 

Έχεις ανοιχτή την εξοικονόμηση δεδομένων ένα στρογγυλό με ένα συν που φαίνεται πάνω στην οθόνη δίπλα από το ρολόι πήγαινε απενεργοποίησε το και θα είναι όλα ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. παράγγειλα το s7 edge από skoutz.. το έχω δύο εβδομάδες και αρχίζει το ίντερνετ να κολλάει.. Δεν πιάνει Καλά Ούτε με mb Ούτε με wifi..παράδειγμα στο viber δεν έρχονται μηνύματα απευθείας Αλλά ούτε με δείχνει ποτέ συνδέθηκαν τελευταία φορά αν δεν περιμένω 1 λεπτό μέσα στην επαφή.. Η στο instagram δεν μπορώ να δω τις ιστορίες δεν φορτώνει.. φταίει η συσκευή η το ίντερνετ..? Αν ξέρει κάποιος να βοηθήσει

 

Για το Viber δε φταει η συσκευη.Η τελευταια εκδοση ειναι ετσι.Και εμενα επαφες μου τις δειχνει ότι ηταν Online πριν πχ 1 ωρα,ενω ειναι online.Επιβεβαιβωση και απο φιλο με s4,και απο αλλον με xiaomi.Για τα αλλα αν δεν σου ετυχε ,θες μαλλον να κανεις μια καλή επαναφορά ρυθμισεων

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το βλέπω και εγώ..το έχω κάνα μήνα και ερχόμενος από το HTC10 θα έλεγα ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σχεδόν στα πάντα..

 

Ίσως λίγο Μου λείπει το sense της HTC αλλά σε όλα τα άλλα η συσκευή υπερτερεί... Οθοναρα και Μου βγάζει SOT περίπου 4 ώρες...

 

Δεν βλέπω προβλήματα εκτός από κάνα δυο χοντρά lag που τελικά έφαγε reboot για να έρθει στα ίσα του...

 

4 ώρες;;; Το edge;

8 για πλάκα βγαζει...

Το sense μου έλλειψε πολύ εμενα.

Αν θες πες τα + Kai - με το 10, το εκτιμώ αυτό το κινητό.

Και πόση ώρα sot.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες;;; Το edge;

8 για πλάκα βγαζει...

.

το χω 2 μηνες.παντα απο το 100% στο 12% ειμαι περιπου 6 ωρες και 20 λεπτα ,μεχρι 6 ωρες και 40 λεπτα οθόνη.

Ενω απο την μπριζα εχει βγει πριν 22-26 ωρες.

-Φωτεινοτητα λιγο κατω από την μέση.

-led manager

-viber,imo,messenger,bigο,whats up

-fingertouch(για να μην χρειαζεται να παταμε το κεντρικο κουμπι)

-spotify

-Paid theme απο Bobcat

-χωρις always on

-samung health παγωμενο,καθως και google movies

-fhd αναλυση

 

Αν εχεις ολα αυτα και φτανεις και τις 8,τοτε να ψαξω να δω τι παιζει.Παντως εχω διαβασει ολες τις σελιδες για την μπαταρια,και στο φορουμ αυτό,και στο xda.υπηρχαν 3 ποστ το πολυ με 8 ωρο στο 1-3%της μπαταριας,και καποια 7 ωρα κοντα στο 5-7%ο μεσος ορος ειναι 4:50 στο καραλιωσιμο,με παιξιμο και παιχνιδιού ακόμα,μεχρι 6:30 ωρες.Πάντα μεχρι το 10-12% υπολογιζω αυτούς τους χρόνους.Κατω απο 5%δε το χω παει ,οπότε δε ξερω.Λογικα χωρις ολα τα παραπάνω,με πολυ Browsing,και ομιλια ,μπορεις να κανεις αρκετες ωρες ανοιχτης οθονης,γιατι δεν καταπονειται πολυ ο επεξεργαστης.Τωρα ειμαι με superman rom.εχω ολα τα παραπανω +adblock.Εχω παιξει μιση ωρα ενα μπασκετακι στο Messenger,που εκει καταπιε πολυ μπαταρία.Αυτη τη στιγμη ειμαι στο 52% με 3:30 οθονη.Λογικα παραπανω θα μουν χωρις το παιχνιδι.η λογικη λεει να της φτασω τις 6,5 και πάλι.Ενας αλλος φιλος εδω μεσα ειπε ειναι στις 10 ωρες οθονη μεχρι να τελειωσει η μπαταρια.Τι να πω:confused:

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

το χω 2 μηνες.παντα απο το 100% στο 12% ειμαι περιπου 6 ωρες και 20 λεπτα ,μεχρι 6 ωρες και 40 λεπτα οθόνη.

Ενω απο την μπριζα εχει βγει πριν 22-26 ωρες.

-Φωτεινοτητα λιγο κατω από την μέση.

-led manager

-viber,imo,messenger,bigο,whats up

-fingertouch(για να μην χρειαζεται να παταμε το κεντρικο κουμπι)

-spotify

-Paid theme απο Bobcat

-χωρις always on

-samung health παγωμενο,καθως και google movies

-fhd αναλυση

 

Αν εχεις ολα αυτα και φτανεις και τις 8,τοτε να ψαξω να δω τι παιζει.Παντως εχω διαβασει ολες τις σελιδες για την μπαταρια,και στο φορουμ αυτό,και στο xda.υπηρχαν 3 ποστ το πολυ με 8 ωρο στο 1-3%της μπαταριας,και καποια 7 ωρα κοντα στο 5-7%ο μεσος ορος ειναι 4:50 στο καραλιωσιμο,με παιξιμο και παιχνιδιού ακόμα,μεχρι 6:30 ωρες.Πάντα μεχρι το 10-12% υπολογιζω αυτούς τους χρόνους.Κατω απο 5%δε το χω παει ,οπότε δε ξερω.Λογικα χωρις ολα τα παραπάνω,με πολυ Browsing,και ομιλια ,μπορεις να κανεις αρκετες ωρες ανοιχτης οθονης,γιατι δεν καταπονειται πολυ ο επεξεργαστης.Τωρα ειμαι με superman rom.εχω ολα τα παραπανω +adblock.Εχω παιξει μιση ωρα ενα μπασκετακι στο Messenger,που εκει καταπιε πολυ μπαταρία.Αυτη τη στιγμη ειμαι στο 52% με 3:30 οθονη.Λογικα παραπανω θα μουν χωρις το παιχνιδι.η λογικη λεει να της φτασω τις 6,5 και πάλι.Ενας αλλος φιλος εδω μεσα ειπε ειναι στις 10 ωρες οθονη μεχρι να τελειωσει η μπαταρια.Τι να πω:confused:

 

 

Δεν ξέρω..Εγώ τέτοια σκορ δεν έχω δει ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σοβαρή διαφορά στην αυτονομία αν κατεβάσουμε την ανάλυση στα 1080p? Οχι οτι τώρα που την έχω στα 1440p καταλαβαίνω διαφορά στα μάτια μου ή έχω θέμα με την αυτονομία... Απλά αν υπάρχει μεγάλη διαφορά να την κατεβάσω!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι χρηση γινεται απο καποιους. Προσωπικα εγω το λιωνω το κινητο σε 4g αρκετα. Γενικα browsing κατεβασμα αρχειων . Συγχρονισμος ανοιχτος 2 emails. AOD off. Παιχνιδι 1 ωρα την μερα. Wifi ενεργο και data on παντα . Browsing με wifi μονο το βραδυ στο σπιτι. Αυτοματο η φωτεινοτητα. Η διαρκεια που βλεπω σε sot μεχρι το 8% ειναι περιπου 6 με 6.30 ωρες.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Εχει κάποιος εμπειρια απο το Service στα βόρεια ; ( ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ-ΣΙΑΡΚΟΣ, ΚΗΦΙΣΙΑΣ 293)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...