Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο btu δεν έχει πάρει! Χαχαχα!

Καλα δεν βλέπω αλλαγές κανα security patch θα ναι (λογικά Απριλίου) για δείτε εσείς που την περάσατε.

Και έχει προστεθεί η εφαρμογή αποτι έχω δει με Update απο το Galaxy apps το Samsung connect!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μόνο btu δεν έχει πάρει! Χαχαχα!

Καλα δεν βλέπω αλλαγές κανα security patch θα ναι (λογικά Απριλίου) για δείτε εσείς που την περάσατε.

Και έχει προστεθεί η εφαρμογή αποτι έχω δει με Update απο το Galaxy apps το Samsung connect!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και η πλάκα είναι ότι άλλαξα και έβαλα αυτή αντί να βάλω ελληνική ή αυτή που είχε π είχε και hd στη κλήση, μόνο κ μόνο για τα update. Από την ελβετική την μάπα στη κ καλά καλή που βγήκε πάλι μάπα κ με άχρηστες εφαρμογές κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

πλεον μετα απο τοσα χρονια με σαμμυ. την μαθαμε καλα !

οταν βγαζει νεα σειρα κινητου το προηγουμενο μοντελο το αφηνει σιγα σιγα στην τυχη του !

 

επισης τραγικη κινηση της btu που με δινεις αναβαθμιση αρχες απριλιου με security patch 1 φεβρουαριου !!!

εγω να δω ποτε θα παρουμε τα του s8 apps οπως ειχε ακουστει (software της καμερας / laucnher / ui .....)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μας γράψει κάποιος που είχε πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις μετά την αναβάθμιση μήπως και έστρωσε .....
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει βάλει κανείς την τελευταία έκδοση του AOD να μου πει αν λειτουργεί σωστά και αν εμφανίζει τον player όταν ακούς μουσική από την εφαρμογή Samsung music?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

2 τα θέματα μου αν ξερει κάποιος ας βοηθήσει.. Πρώτο που μ το κάνει κ το έχω αναφέρει κ μάλλον φταίει το messenger κολλάει η φούσκα και δεν μπορώ να την μετακινήσω να την πάω στο Χ ενώ η αφή μ. Δουλεύει κομπλέ σε όλα.. Ένα ακόμα τώρα τελευταία ένω στέλνω μην κολλάει η σταγόνα στην οθόνη αυτή που πατάμε για να μαρκάρουμε μια λέξη και μένει στην κεντρική την οθόνη και φεύγει μόνο με επανεκκίνηση δεν έχω ψάξει άλλο τρόπο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οτσν μπαινω playstore και βλεπω τις εγκατεστημενες Εφαρμογές μου δε χρειάζεται καμια ενημερωση. Οταν μπαινω aptoide 20 εφαρμογες παιρνουν ενημερωση...
Link to comment
Share on other sites

BTU επιτέλους... Πάντως είναι πολλά ΜΒ για να είναι απλά security patch... Για να δούμε.fce17dde57aea799077748de0377c90e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

BTU επιτέλους... Πάντως είναι πολλά ΜΒ για να είναι απλά security patch... Για να δούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είναι πολλά mb.Τόσα είναι συνήθως γιατί μαζί με τα security patches αναβαθμίζει σχεδόν πάντα και κάποιες εκδόσεις stock εφαρμογές.

Άλλωστε το changelist 11104523 της αναβάθμισης είναι το ίδιο με των άλλων χωρών που έχει δοθεί τελευταία.

Το αν ''κρύβει'' πάντως κάτι νέο πάντα υπάρχει περίπτωση.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε, πρώτο νέο

a966b7d4a1821f6187cebb50d65c5f60.jpg

Επίσης μπορούμε ξανά να εγκαθιστούμε χειροκίνητα τα apps της Samsung όπως το AOD του s8...

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Οτσν μπαινω playstore και βλεπω τις εγκατεστημενες Εφαρμογές μου δε χρειάζεται καμια ενημερωση. Οταν μπαινω aptoide 20 εφαρμογες παιρνουν ενημερωση...

 

Γενικά αργούν περισσότερο να εμφανιστούν στο Playstore από,τι σε τρίτα markets. Επίσης, αν παρατηρήσεις, πολλές από τις αναβαθμίσεις που σου βγάζουν τα τρίτα markets, είναι στην ουσία υποβαθμίσεις. Δηλαδή είναι πιο παλιές εκδόσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μας γράψει κάποιος που είχε πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις μετά την αναβάθμιση μήπως και έστρωσε .....

 

Καλημέρα, εμενα σταματησε να χανει τις κλησεις μολις το γυρισα στην επιλογη 4G/3G/2G auto connect χωρις να κανω αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

http://i65.tinypic.com/2h3o4s3.jpg

 

Έπεσε την Πέμπτη κάτω και ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα. Ας είναι καλά η θήκη. Το τσέκαρα εκείνη την στιγμή,ειδικά την οθόνη και δεν είχε τίποτα. Χθες εμφανίστηκε αυτό το μαύρο. Λέτε να είναι από την πτώση?

Link to comment
Share on other sites

 

Έπεσε την Πέμπτη κάτω και ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα. Ας είναι καλά η θήκη. Το τσέκαρα εκείνη την στιγμή,ειδικά την οθόνη και δεν είχε τίποτα. Χθες εμφανίστηκε αυτό το μαύρο. Λέτε να είναι από την πτώση?

Το πιθανότερο. Φαίνεται σαν να ξεκόλλησε το touch απο το γυαλί σε εκείνο το σημείο.

Πηγαίνεις service και φυσικά δεν αναφέρεις τη πτώση.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να στειλω ενα μηνυμα στο 19129 αλλα δεν με αφηνει...μηοως ξερουμε γιατι;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

http://i65.tinypic.com/2h3o4s3.jpg

 

Έπεσε την Πέμπτη κάτω και ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα. Ας είναι καλά η θήκη. Το τσέκαρα εκείνη την στιγμή,ειδικά την οθόνη και δεν είχε τίποτα. Χθες εμφανίστηκε αυτό το μαύρο. Λέτε να είναι από την πτώση?

Καρφι service εγγυηση. Τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ερώτηση : Έβαλα πρόσφατα sd card, και όταν μεταφέρω κάποιες εφαρμογές σε αυτή μετά δεν λειτουργούν τα widgets! Ξέρουμε κάτι για αυτό? Επίσης υπάρχει τρόπος να αποθηκεύονται οι φώτο από whatsapp, viber, κτλ απευθείας στην sd? Με τη φωτογραφική όλα καλά πάνε απευθείας εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Το κανόνισα κιόλας να το πάω πίσω σήμερα. Πτώση φυσικά και δεν ανέφερα. Έχω ένα φιλαράκι στην Vodafone και μου είπε θα πάρω άλλο κινητό. Οπότε ελπίζω να μην μείνω πολύ χωρίς κινητό . Απλά ήθελα να δω αν είχε κανείς άλλος παρόμοιο θέμα με την οθόνη στα καλά καθούμενα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να δω απο καπου ποσο εγγυηση εχω υπόλοιπο ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να δω απο καπου ποσο εγγυηση εχω υπόλοιπο ?
Μόνο απο την απόδειξη αγοράς φαίνεται το ακριβές υπόλοιπο εγγύησης. Κανένας άλλος τρόπος.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μόνο απο την απόδειξη αγοράς φαίνεται το ακριβές υπόλοιπο εγγύησης. Κανένας άλλος τρόπος.

 

Απο ΚAEIZERSHOP 2 χρονια δεν εχει ?

Link to comment
Share on other sites

Απο ΚAEIZERSHOP 2 χρονια δεν εχει ?

Απο παντού στη Ευρώπη, τα Ευρωπαϊκά μοντέλα 2 χρόνια έχουν. Και τώρα που μιλάμε καλύπτονται όλα τα s7 μιας και δεν έχουν περάσει 2 χρόνια απο τη κυκλοφορία του. Για το υπόλοιπο εγγύησης μίλησα πριν. Αν δηλαδή έχει 20 μήνες ακόμα ή 12 αυτό μόνο απο τη απόδειξη αγοράς μπορούμε να το γνωρίζουμε.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Απο παντού τα Ευρωπαϊκά 2 χρόνια έχουν. Και τώρα που μιλάμε καλύπτονται όλα τα s7 μιας και δεν έχουν περάσει 2 χρόνια απο τη κυκλοφορία του. Για το υπόλοιπο εγγύησης μίλησα πριν. Αν δηλαδή έχει 20 μήνες ακόμα ή 12 αυτό μόνο απο τη απόδειξη αγοράς μπορούμε να το γνωρίζουμε.

 

Ωραια τελεια. Τον Δεκεμβρη ειναι αγορασμενο. Σε ευχαριστω παρα πολυ καλε μου φιλε!

 

Καλο μεσημέρι να εχεις!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την αναβάθμιση και κόλλησε στο boot εκεί που δείχνει την κλειδαριά να ανοίγει. Τέλεια!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...