Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μεγαλωσαν λιγο τα εικονίδια στην κουρτινα και οι ειδοποιήσεις στην lockscreen είναι πλεον διαφανες.

Η οθόνη edge επίσης εγινε διαφανη ξανα.

Αυυα μέχρι στιγμής.

 

και εμενα παιδια με αυτο το update εφτιαξε το viber που δεν μου εμφάνιζε τις ειδοποιησεις τα νουμερακια δηλαδή οταν μου έστελναν μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

και εμενα παιδια με αυτο το update εφτιαξε το viber που δεν μου εμφάνιζε τις ειδοποιησεις τα νουμερακια δηλαδή οταν μου έστελναν μήνυμα

Με νοβα είσαι φιλε?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα παιδια με αυτο το update εφτιαξε το viber που δεν μου εμφάνιζε τις ειδοποιησεις τα νουμερακια δηλαδή οταν μου έστελναν μήνυμα

 

Μπαααα ακυροοο δεν εφτιαξεεεε πάλι δεν μου εμφανίζει τις ειδοποιησειςςςςςςς:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Με νοβα είσαι φιλε?

Εμένα με νόβα εμφανίζει νουμερακια για ειδοποιήσεις στα μηνύματα αλλά όχι στις αναπάντητες. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με νόβα εμφανίζει νουμερακια για ειδοποιήσεις στα μηνύματα αλλά όχι στις αναπάντητες. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έχεις το πριμε πανε στο tesla unread και κανε ξετσεκ, τσεκ τον διακόπτη και φτιάχνει

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το πριμε πανε στο tesla unread και κανε ξετσεκ, τσεκ τον διακόπτη και φτιάχνει

Το Prime έχω και το έκανα αυτό που λες αλλά δεν έφτιαξε. Θα το ξαναδοκιμάσω. Δούλευε κανονικά,και σταμάτησε ξαφνικά να δείχνει στις αναπάντητες. δεν ξέρω να έχει να κάνει με τα update της νουγκατ

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε nougat ηχογραφείται κλησεις με το acr και ακουτε στην αναπαραγωγη τν συνομιλητη σας;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Το Prime έχω και το έκανα αυτό που λες αλλά δεν έφτιαξε. Θα το ξαναδοκιμάσω. Δούλευε κανονικά,και σταμάτησε ξαφνικά να δείχνει στις αναπάντητες. δεν ξέρω να έχει να κάνει με τα update της νουγκατ

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου ζήτησε να έχει πρόσβαση στις κλησεις μάλλον και δεν δέχτηκες; τοτε δεν εμφανιζει με αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Το Prime έχω και το έκανα αυτό που λες αλλά δεν έφτιαξε. Θα το ξαναδοκιμάσω. Δούλευε κανονικά,και σταμάτησε ξαφνικά να δείχνει στις αναπάντητες. δεν ξέρω να έχει να κάνει με τα update της νουγκατ

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μόλις το τσέκαρα τώρα και δουλεύει κανονικά σε μένα με Beta Nougat τελευταίο update.

Μου το κάνει σπάνια στο Whats app απο καιρό ΜΜ αλλα αν το τσεκάρω ξανα φτιάχνει

Link to comment
Share on other sites

Σου ζήτησε να έχει πρόσβαση στις κλησεις μάλλον και δεν δέχτηκες; τοτε δεν εμφανιζει με αριθμούς.

Έχει τις άδειες κανονικά. Εξάλλου δεν πείραξα κάτι, δούλευε κανονικά. Έκανα εκκαθάριση σε cache και δεδομένα της εφαρμογής και πάλι τα ίδια. Σε μια δοκιμή που έκανα τώρα είδα ότι η ειδοποίηση στις αναπάντητες εμφανίζεται στιγμιαία και φεύγει

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με ελληνικό update Δεκεμβρίου https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161228/314a3cb170d5d4da2f9ed539cdeac1f5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161228/4ee02579754a515ecbc3596c079165ce.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161228/fe768be210be3f1d66f39f76e58ae2ae.jpg

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Κάποιες φορές προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο και πέφτει αμέσως η γραμμή. Το κάνει αρκετές φορές και μετά επανέρχεται. Είμαι με Vodafone..

 

Το κάνει σε κάποιον άλλο ή να ανησύχησω?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

την πηρα και εγω την αναβαθμιση,ξερουμε τι ηταν?

λογικά κάποιες διορθώσεις χωρίς να αναφέρουν κ ασφάλεια Δεκεμβρίου

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έχω το τελευταίο update του Οκτωβρίου είμαι φυσικά με official 6.0.1 και μου βγάζει ειδοποίηση για νέο update 340+ MB .Το κινητό είναι σε όλα άψογο τόσο σε αίσθηση και σπιρταδα όσο και σε μπαταρία με λογική έως αρκετή χρήση καθημερινά (όχι παιχνίδια) το φορτιζω κάθε 2η ή 3η μέρα. Δεν έχω περάσει την τελευταία αναβάθμιση. Πειράζει σε κάτι? Δεν θέλω να "χαλάσει " κάτι από την άψογη συμπεριφορά του κι έτσι το έχω αφήσει...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Κάποιες φορές προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο και πέφτει αμέσως η γραμμή. Το κάνει αρκετές φορές και μετά επανέρχεται. Είμαι με Vodafone..

 

Το κάνει σε κάποιον άλλο ή να ανησύχησω?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάπου κάπου το κάνει και μένα. Νομίζω ότι φταίει το δίκτυο όχι το κινητό μας.

Ρε παιδιά εγώ έχω το τελευταίο update του Οκτωβρίου είμαι φυσικά με official 6.0.1 και μου βγάζει ειδοποίηση για νέο update 340+ MB .Το κινητό είναι σε όλα άψογο τόσο σε αίσθηση και σπιρταδα όσο και σε μπαταρία με λογική έως αρκετή χρήση καθημερινά (όχι παιχνίδια) το φορτιζω κάθε 2η ή 3η μέρα. Δεν έχω περάσει την τελευταία αναβάθμιση. Πειράζει σε κάτι? Δεν θέλω να "χαλάσει " κάτι από την άψογη συμπεριφορά του κι έτσι το έχω αφήσει...

Μην την περνάς σιγά. Λες και θα δεις τπτ καινουριο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έχω το τελευταίο update του Οκτωβρίου είμαι φυσικά με official 6.0.1 και μου βγάζει ειδοποίηση για νέο update 340+ MB .Το κινητό είναι σε όλα άψογο τόσο σε αίσθηση και σπιρταδα όσο και σε μπαταρία με λογική έως αρκετή χρήση καθημερινά (όχι παιχνίδια) το φορτιζω κάθε 2η ή 3η μέρα. Δεν έχω περάσει την τελευταία αναβάθμιση. Πειράζει σε κάτι? Δεν θέλω να "χαλάσει " κάτι από την άψογη συμπεριφορά του κι έτσι το έχω αφήσει...

 

οχι βέβαια δεν πειράζει, άλλωστε στους παλιούς του adroid είναι νούμερο 1 κανόνας = ΔΕΝ κάνουμε ποτέ day1 updates ;-) υπάρχουν εθελοντές που είναι πρόθυμοι να μοιραστούν την εμπειρία τους και άρα με υπομονή θα μάθουμε αν αξίζει να το περάσουμε και μεις

 

 

κάτι που δουλεύει σωστά δεν το πειράζεις ;-)

 

*για το security = αν προσέχεις τα permission που ζητάνε οι εφαρμογές είσαι κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα....

Καλώς σας βρήκα και επίσημα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα....

Καλώς σας βρήκα και επίσημα.

 

Καλοριζικο και καλοδουλευτο...:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα....

Καλώς σας βρήκα και επίσημα.

Καλορίζικο πως σου φαίνεται?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση γρηγορα οποιος ξερει. εδωσα το s7 edge και κατι ξεχασα να απενεργοποιησω μεσα και ζητα στο αλλο παιδι να συνδεθει με το δικο μου google accound . εστω οτι το κανουμε μετα τι πρεπει να επενεργοποιησω ωστε να μπορει να ναι καθαρο και να βαλει το δικο του λογαριασμο?

 

edit . το βρηκα ενταξει

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να αφήσεις το κινητό στο τραπέζι και να γράψεις, δηλαδή να μην το κρατάς.Ειμαι σίγουρος ότι πατάς πάνω στην οθόνη στα πλάγια λόγο της κυρτοτητας και δεν πιάνει το touch. Είχα το ίδιο πρόβλημα μέχρι να το συνηθίσω.

Έχεις απόλυτο δίκαιο τελικά αυτό έφταιγε. Σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...