Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One M10 Perfume


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το htc φέτος για μένα είναι η τελευταία μου ευκαιρία για να αλλάξω συσκευή.

Ότι αλλο έχει βγει ως τώρα από τους μεγάλους κάπου πάσχει.

 

 

 

Στάλθηκε από το H60-L04 μου

Το s7 edge θεωρείς ότι πάσχει κάπου;

 

Στάλθηκε από το redmi note 3 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το s7 edge θεωρείς ότι πάσχει κάπου;

 

Στάλθηκε από το redmi note 3 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υλικά κατασκευής για αρχή. Το γυαλί πίσω είναι κάκιστη επιλογή για δακτυλικά αποτυπώματα, αντοχή, σημάδια και θερμική συμπεριφορά.

Επίσης το edge της ιστορίας είναι άβολο τόσο στο πιάσιμο όσο και στον χειρισμό.

Καμιά συσκευή δεν είναι τέλεια. Ούτε το δεκάρι θα είναι.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το s7 απορρίπτεται λόγο των 5.5" ( που ανεβάζει το μέγεθος της συσκευής ) δεν έχει Ραδιόφωνο , η κάμερα προεξέχει πράγμα που κάνει απαραίτητη την χρήση θήκης , και τέλος κανένα Samsung δεν μπορείς να το ρουταρεις χωρίς να χάσεις την εγγύηση.

 

Στάλθηκε από το H60-L04 μου

Link to comment
Share on other sites

Η HTC δεν είναι Samsung να βγάζει κάθε μήνα και 3-4 μοντέλα οπότε να πω οκ στερεψαν από ιδέες για καινούριο design. Η Samsung σε αυτόν τον τομέα έχει πιάσει πάτο. Από τα τελευταία 40 μοντέλα που έχει βγάλει τα 35 είναι σαν κλώνοι ο ένας του άλλου. Η HTC όμως δεν νοείται να σου βγάλει την ναυαρχίδα της με αυτό το χάλι. Μιλάμε πάντα υποθετικά αφού δεν το έχουμε δει το 10αρι ακόμα επίσημα. Η εμφάνιση είναι ο μισός λόγος για να αγοράσει κάποιος ένα κινητό. Ο άλλος μίσος είναι η τιμή και τα specs.
Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερριφθη μάλλον

htc-10-photo-1.jpg

 

Τώρα στα του design να αναφέρουν κάποιοι ότι δεν έχει ταυτότητα όταν η σειρά s της Sammy από το s3 μέχρι σήμερα όπως και όλες οι υπόλοιπες σειρές της είναι ίδιες.. Δεν βρίσκω λόγο για σχολιασμό...

Η σειρά z της Sony μια από τα ίδια... Όμορφη αλλά η ίδια... Μόνο η LG τόλμησε... Με διφορούμενα αποτελέσματα... Εδώ γίνεται μια προσπάθεια για αλλαγή από μπροστά τουλάχιστον...

 

http://www.theverge.com/2016/4/10/11401468/htc-10-leak-photos-rumored-specifications

Edited by xeretismata
Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερριφθη μάλλον

htc-10-photo-1.jpg

 

Τώρα στα του design να αναφέρουν κάποιοι ότι δεν έχει ταυτότητα όταν η σειρά s της Sammy από το s3 μέχρι σήμερα όπως και όλες οι υπόλοιπες σειρές της είναι ίδιες.. Δεν βρίσκω λόγο για σχολιασμό...

Η σειρά z της Sony μια από τα ίδια... Όμορφη αλλά η ίδια... Μόνο η LG τόλμησε... Με διφορούμενα αποτελέσματα... Εδώ γίνεται μια προσπάθεια για αλλαγή από μπροστά τουλάχιστον...

 

http://www.theverge.com/2016/4/10/11401468/htc-10-leak-photos-rumored-specifications

 

Στο μαύρο κάτι λέει,αλλά ίδιο το a9 όντως η μόνη που έκανε αλλαγή φέτος είναι η LG και θα τη τιμήσω για τη προσπάθεια της εκτός αν το HTC 10 είναι πολύ σουπερ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ή κακως δεν μπορω να συγκαταλεξω την HTC αναμεσα στις υπολοιπες εταιρειες Sony, LG, Samsung κτλ.

Ειναι η HTC και πρεπει να ξεχωριζει οπως την ειχα μαθει εδω και τοσα χρονια.

Λογικα το 10αρι θα ειναι μια αριστη συσκευη. Απο ηχο θα σκιζει, εμπειρια χρησης κορυφαια οπως παντα, υλικα κατασκευης κορυφαια, καμερα σιγουρα πολυ καλυτερη απο τους προγονους της.

Αλλα ρε συ, θελω και design. Γιατι να το χασει το παιχνιδι επειδη δεν εδωσε τοση σημασια οσο θα επρεπε?

Οι τιμη της δεν θα διαφερει και πολυ απο τις υπολοιπες ναυαρχιδες αλλων εταιρειων, λογικο το βρισκω.

Δεν μπορουμε να εχουμε απαιτηση να βγει στα 500 ευρω αρχικη τιμη.

Απλα οι τιμες της HTC αργουν να πεσουν.

Και μακαρι να μας δωσει και ενα HTC 10+ με 5.5ιντσες

Link to comment
Share on other sites

βγαλτε το να τελειωνουμε με το Μ10 στην σοὐβλα.

 

Kαλα κοιτα μην δεν το παρεις για τεστ εσενα βλεπω στην σουβλα κανονισε :lol::lol::lol::lol::p:p:p:p

Το htc club και το ice view τι να ειναι αραγε ? τι νεο θα φερνει το sense 8? και απαντω μονος μου ..θα μαθουμε την τριτη:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Ήγγικεν η ωρα της ελευθερωσεως του βασιλια του android!

 

1 και σημερα...:)

 

Απο εμφανιση το βρισκω κομψο, θελω πολυ να δω βιντεακια πως ειναι το κοψιματα που κανει πισω,πιστευω θα ειναι και αυτο πολυ βολικο στο χερι οπως τα Μ7-8-9

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι ειδικά στο άσπρο δεν με τρελαίνει. Βέβαια αυτό που με χαλάει περισσότερο στο design ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, είναι το home button. Μοιάζει απελπιστικά με αυτό της Samsung και είναι άσχημο....
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Η HTC δεν είναι Samsung να βγάζει κάθε μήνα και 3-4 μοντέλα οπότε να πω οκ στερεψαν από ιδέες για καινούριο design. Η Samsung σε αυτόν τον τομέα έχει πιάσει πάτο. Από τα τελευταία 40 μοντέλα που έχει βγάλει τα 35 είναι σαν κλώνοι ο ένας του άλλου. Η HTC όμως δεν νοείται να σου βγάλει την ναυαρχίδα της με αυτό το χάλι. Μιλάμε πάντα υποθετικά αφού δεν το έχουμε δει το 10αρι ακόμα επίσημα. Η εμφάνιση είναι ο μισός λόγος για να αγοράσει κάποιος ένα κινητό. Ο άλλος μίσος είναι η τιμή και τα specs.

Καλως ή κακως δεν μπορω να συγκαταλεξω την HTC αναμεσα στις υπολοιπες εταιρειες Sony, LG, Samsung κτλ.

 

Ειναι η HTC και πρεπει να ξεχωριζει οπως την ειχα μαθει εδω και τοσα χρονια.

 

Λογικα το 10αρι θα ειναι μια αριστη συσκευη. Απο ηχο θα σκιζει, εμπειρια χρησης κορυφαια οπως παντα, υλικα κατασκευης κορυφαια, καμερα σιγουρα πολυ καλυτερη απο τους προγονους της.

 

Αλλα ρε συ, θελω και design. Γιατι να το χασει το παιχνιδι επειδη δεν εδωσε τοση σημασια οσο θα επρεπε?

 

Οι τιμη της δεν θα διαφερει και πολυ απο τις υπολοιπες ναυαρχιδες αλλων εταιρειων, λογικο το βρισκω.

 

Δεν μπορουμε να εχουμε απαιτηση να βγει στα 500 ευρω αρχικη τιμη.

 

Απλα οι τιμες της HTC αργουν να πεσουν.

 

Και μακαρι να μας δωσει και ενα HTC 10+ με 5.5ιντσες

 

 

 

 

Αυτη είναι η πικρή αλήθεια δυστυχώς για την HTC.

Και σε μαύρο χρώμα είναι μαύρο χαλι πραγματικά,ενώ το περίμενα κάπως καλύτερο.

Πήραν λίγο από Xaiomi λίγο από Apple λίγο από Samsung το έβαλαν στην κατσαρόλα και έκαναν αυτο το πράγμα.

 

Το Χ9 ήταν μια καλή διαφοροποίηση οπου θα μπορούσε να πατήσει εκεί και με 1-2 σχεδιαστικά tweaks και να το πλασάρει ως M10

 

Κρίμα αλλα και super να βγει σε όλα τα αλλα που δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω,ΑΛΛΑ το έκαψε από τα αποδυτήρια με αυτο το ντιζάιν-σχεδιαστική γραμμή.

 

Καλύτερα όσοι λένε ότι τους αρέσει να είναι ειλικρινείς και απλά να πουν ότι απλά το ντιζάιν τους είναι αδιάφορο η και τελευταίο κριτήριο επιλογής συσκευής και όχι να λένε ότι όμορφο είναι,διότι ΔΕΝ είναι.

 

Τόσα χρόνια είχαμε μάθει από την HTC να δίνει μια ξεχωριστή πινελιά,το διαφορετικό και ξεχωριστό και για αυτο την τιμουσαμε πάνω από όλα και απλά το καταστρέφουν τώρα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτη είναι η πικρή αλήθεια δυστυχώς για την HTC.

Και σε μαύρο χρώμα είναι μαύρο χαλι πραγματικά,ενώ το περίμενα κάπως καλύτερο.

Πήραν λίγο από Xaiomi λίγο από Apple λίγο από Samsung το έβαλαν στην κατσαρόλα και έκαναν αυτο το πράγμα.

 

Το Χ9 ήταν μια καλή διαφοροποίηση οπου θα μπορούσε να πατήσει εκεί και με 1-2 σχεδιαστικά tweaks και να το πλασάρει ως M10

 

Κρίμα αλλα και super να βγει σε όλα τα αλλα που δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω,ΑΛΛΑ το έκαψε από τα αποδυτήρια με αυτο το ντιζάιν-σχεδιαστική γραμμή.

 

Καλύτερα όσοι λένε ότι τους αρέσει να είναι ειλικρινείς και απλά να πουν ότι απλά το ντιζάιν τους είναι αδιάφορο η και τελευταίο κριτήριο επιλογής συσκευής και όχι να λένε ότι όμορφο είναι,διότι ΔΕΝ είναι.

ειπαμε κ μεις...αργησες να μας τα ξαναπεις.

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση κάνουμε και ο καθένας γράφουμε τις δικές μας αντιλήψεις και σκέψεις άσχετα αν διαφωνούμε ο ένας με τον άλλον.

 

Αλλα θα πρέπει να γίνονται σεβαστές από όλους όλες οι διαφορετικές γνώμες.

Αυτά το νόημα ενός φόρουμ.

Ανταλλαγή απόψεων,εμπειριών και τίποτα άλλο.

 

Δεν γίνεται όλοι να συμφωνούν με όλους και αυτο είναι το λογικό διότι ο καθένας μας εχει διαφορετικά κριτήρια στο να κρίνει μια συσκευή.

 

Άλλους τους ενδιαφέρει μόνο το sense σε άλλους το ντιζάιν,σε άλλους τα χρώματα της συσκευής και ούτε καθ εξής.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση κάνουμε και ο καθένας γράφουμε τις δικές μας αντιλήψεις και σκέψεις άσχετα αν διαφωνούμε ο ένας με τον άλλον.

 

Αλλα θα πρέπει να γίνονται σεβαστές από όλους όλες οι διαφορετικές γνώμες.

Αυτά το νόημα ενός φόρουμ.

Ανταλλαγή απόψεων,εμπειριών και τίποτα άλλο.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

 

μια ημερα εμεινε alex.αυριο θα ξερουμε περισσοτερα για το 10αρι,δεν χρειαζεται τοσο αρνητικη γνωμη.

 

το γνωριζεις κ συ οτι η συσκευη θα ειναι πυρολοβο...

Link to comment
Share on other sites

μια ημερα εμεινε alex.αυριο θα ξερουμε περισσοτερα για το 10αρι.

 

Σωστά αύριο θα τα ξέρουμε όλα,αλλα αυτο δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να σχολιάσουμε τις πληροφορίες η φήμες όπως κάνουμε με άλλες συσκευές το ίδιο πράγμα.

 

Δεν ανήκει η HTC σε κανέναν όπως αντίστοιχα οποιαδήποτε άλλη εταιρία και η κριτική οπου γίνεται πρέπει να είναι ευπρόσδεκτη διότι έτσι θα βλέπουμε βελτίωση από της εταιρίες σε μελλοντικές υλοποιήσεις.

 

Αν σε όλα λέμε μπράβο και όμορφα και καλά,οι εταιρίες θα καβαλήσουν το καλάμι και θα κάνουν ότι θέλουν.

 

Πυροβόλο σίγουρα θα είναι σε αυτο ουδείς αμφιβάλει,αλλα πυροβόλα εξίσου είναι και άλλες συσκευές του 16 που βγήκαν η θα βγουν στην πορεία.

 

Και μεταξύ των πυροβόλων κρίνουμε και από διαφορετική σκοπιά που υπερτερεί η που υπάρχει κάπου λάθος από τον έναν η τον δεύτερο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστά αύριο θα τα ξέρουμε όλα,αλλα αυτο δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να σχολιάσουμε τις πληροφορίες η φήμες όπως κάνουμε με άλλες συσκευές το ίδιο πράγμα.

 

Δεν ανήκει η HTC σε κανέναν όπως αντίστοιχα οποιαδήποτε άλλη εταιρία και η κριτική οπου γίνεται πρέπει να είναι ευπρόσδεκτη διότι έτσι θα βλέπουμε βελτίωση από της εταιρίες σε μελλοντικές υλοποιήσεις.

 

Αν σε όλα λέμε μπράβο και όμορφα και καλά,οι εταιρίες θα καβαλήσουν το καλάμι και θα κάνουν ότι θέλουν.

 

Πιστευω παντως οτι θα ειναι μια αξιολογη συσκευη..οσο για το εξωτερικο,λιγο πολυ ολα μοιαζουν μεταξυ τους.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω παντως οτι θα ειναι μια αξιολογη συσκευη..οσο για το εξωτερικο,λιγο πολυ ολα μοιαζουν μεταξυ τους.

 

Ναι αλλα δεν ήταν έτσι με τον m7/8 και x9 οπου ξεχώριζαν από τα αλλα.

Τώρα τι βλέπουμε,να απαρνιέται η εταιρία αυτά που ξεχώριζε και που είχε κερδίσει την εκτίμηση του κόσμου άσχετα αν τα αγόραζε η όχι.

 

Αξιόλογη συσκευή δεν αμφέβαλα ουδέποτε ότι θα είναι και μάλιστα πολύ αξιόλογη.

Σίγουρα αρκετά βελτιωμένη σε σχέση με το m9 και εκεί που πονούσε αλλα η διαφωνία μου είναι ότι κακώς απαρνιέται το παρελθόν όσον αφορά τη σχεδιαστικη της ταυτότητα.

 

Τώρα είτε πιάνω στο χέρι ένα Xiaomi είτε HTC είναι το ίδιο και το αυτο.

 

Εγώ δεν θέλω να μοιάζει με όλα τα αλλα αλλα να ξεχωρίζει όπως έκανε τα προηγούμενα χρόνια.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν ήταν έτσι με τον m7/8 οπου ξεχώριζαν από τα αλλα.

Τώρα τι βλέπουμε,να απαρνιέται η εταιρία αυτά που ξεχώριζε και που είχε κερδίσει την εκτίμηση του κόσμου άσχετα αν τα αγόραζε η όχι.

 

Αξιόλογη συσκευή δεν αμφίβολα ουδέποτε ότι θα είναι και μάλιστα πολύ αξιόλογη.

Σίγουρα αρκετά βελτιωμένη σε σχέση με το m9 και εκεί που πονούσε αλλα η διαφωνία μου είναι ότι κακώς απαρνιέται το παρελθόν όσον αφορά τη σχεδιαστικη της ταυτότητα.

 

Εγώ δεν θέλω να μοιάζει με όλα τα αλλα αλλα να ξεχωρίζει όπως έκανε τα προηγούμενα χρόνια.

 

Δυστηχως ρε συ alex οπως ειπα κ πριν,ολα λιγο πολυ μοιαζουν μεταξυ τους.

Αντε καλημερες στην παρεα...αναμονη μεχρι αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ρε συ alex οπως ειπα κ πριν,ολα λιγο πολυ μοιαζουν μεταξυ τους.

 

Αντε καλημερες στην παρεα...αναμονη μεχρι αυριο.

 

Τεσπα ας ελπίσουμε να βγάλει έναν λαγό από τον σάκο που θα μας εκπλήξει ευχάριστα εκεί που δεν το περιμένουμε :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το s7 edge θεωρείς ότι πάσχει κάπου;

 

Στάλθηκε από το redmi note 3 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αποσπώμενη μπαταρία, Ράδιο, Infra Red, MHL...

Κάποιες ελλείψεις είναι αδιανόητες για εμένα.

Δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε 1 στο εκατομμύριο ν' αγοράσω ποτέ Smartphone χωρίς αποσπώμενη μπαταρία.

Έχω το S4

Οταν σκεφτείς δε ότι ολα αυτα σε συσκευές S3, S4, S5, υπήρχαν

(εκτός Ραδιοφώνου σε S4, S5)

 

Μακάρι η HTC να μην κάνει καμμιά μαμακία και θα είναι και για μένα η επόμενη αγορά μου

Edited by nivlem
Link to comment
Share on other sites

Η εμφάνιση πάντα παίζει ρόλο, αλλά μην φτάνουμε σε σημεία υπερβολής.

Δηλαδή αν το μόνο "πρόβλημα" της συσκευής είναι ότι δεν είναι διαστημική σε σχέδιο, τότε πάμε καλά.

Από την άλλη πρέπει να καταλάβουμε κάποια στιγμή ότι πλέον δεν υπάρχει παρθενογένεση στον σχεδιασμό. Ό,τι και να κάνει κάποιος θα θυμίζει κάτι.

H HTC είχε την σειρά Μ7,Μ8, Μ9 και διαβάζαμε απίστευτη γκρίνια "μα καλά πάλι το ίδιο σχέδιο;" και τώρα η γκρίνια έγινε "ξεχώριζε με το σχέδιο της γιατί το άλλαξε;"

Κι εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει το μπροστινό σχέδιο, αλλά είμαι σίγουρος ότι από κοντά είναι πολύ πιο όμορφο απ' ότι στα κακοφωτισμένα τραγικά leaks (ποτέ δεν κατάλαβα γιατί όλα τα leaks είναι τόσο μάπα σε ποιότητα).

Το Α9 άρεσε πολύ και η HTC πάτησε σε αυτό το σχέδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αποσπώμενη μπαταρία, Ράδιο, Infra Red, MHL...

Κάποιες ελλείψεις είναι αδιανόητες για εμένα.

Δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε 1 στο εκατομμύριο ν' αγοράσω ποτέ Smartphone χωρίς αποσπώμενη μπαταρία.

Έχω το S4

Οταν σκεφτείς δε ότι ολα αυτα σε συσκευές S3, S4, S5, υπήρχαν

(εκτός Ραδιοφώνου σε S4, S5)

 

Μακάρι η HTC να μην κάνει καμμιά μαμακία και θα είναι και για μένα η επόμενη αγορά μου

Αποσπώμενη μπαταρία δεν θα εχει να είσαι σίγουρος αν είναι βασικό κριτήριο αγοράς για εσένα.

 

 

Η εμφάνιση πάντα παίζει ρόλο, αλλά μην φτάνουμε σε σημεία υπερβολής.

Δηλαδή αν το μόνο "πρόβλημα" της συσκευής είναι ότι δεν είναι διαστημική σε σχέδιο, τότε πάμε καλά.

Από την άλλη πρέπει να καταλάβουμε κάποια στιγμή ότι πλέον δεν υπάρχει παρθενογένεση στον σχεδιασμό. Ό,τι και να κάνει κάποιος θα θυμίζει κάτι.

H HTC είχε την σειρά Μ7,Μ8, Μ9 και διαβάζαμε απίστευτη γκρίνια "μα καλά πάλι το ίδιο σχέδιο;" και τώρα η γκρίνια έγινε "ξεχώριζε με το σχέδιο της γιατί το άλλαξε;"

Κι εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει το μπροστινό σχέδιο, αλλά είμαι σίγουρος ότι από κοντά είναι πολύ πιο όμορφο απ' ότι στα κακοφωτισμένα τραγικά leaks (ποτέ δεν κατάλαβα γιατί όλα τα leaks είναι τόσο μάπα σε ποιότητα).

Το Α9 άρεσε πολύ και η HTC πάτησε σε αυτό το σχέδιο.

Συμφωνω ότι πάμε καλά η μάλλον πολύ καλά,αλλα δεν παύει να είναι κριτήριο επιλογής του ενός από του άλλου η και σύγκρισης προκατόχων του πρόσφατο παρελθόντος.

 

Πάντως εγώ εγώ δεν γκρινιάζω απλά για να γκρινιάζω αλλα η κριτική μου είναι πολύ συγκεκριμένη.

 

Όπως και σε εσένα δεν σε ενθουσιάζει ούτε και εμένα.

Οταν είναι να δώσω τα 700 πρέπει και να με ενθουσιάσει εξίσου πέρα από τα αλλα.

 

Και διαφωνώ ότι άρεσε το Α9.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ως τωρα ξερουμε οτι θα εχει boomsound με στερεο ηχεια:D

OIS πισω αλλα και μπροστα καμερα

3000 μπαταρια

Ultrapixel μπρος πισω

Επισης το πιο γρηγορο android

Για να δουμε...

 

Για μενα το ολο παιχνιδι ειναι η καμερα κ τίποτα αλλο,μονο εκει υστερουσε το Μ9. Λογικα το καλοκαιρι θα ειναι η επομενη μου συσκευη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...