Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One M10 Perfume


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 απριλιου ειναι η παρουσιαση,

Ανακοινωθηκε επισημα,εγω νομιζω πως θα εχει διπλη καμερα πισω,οπως στην φωτογραφια που λεει για best cam.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

12 απριλιου ειναι η παρουσιαση,

Ανακοινωθηκε επισημα,εγω νομιζω πως θα εχει διπλη καμερα πισω,οπως στην φωτογραφια που λεει για best cam.

Για δυο καμερες πισω δεν νομιζω, και απο τις φωτο που το ειδαμε κιολας. Η ατακα λεει "World First, World Class, Front and Back. You’ll see." και μαλλον εννοει οτι θα βαλει ois στην μπροστα καμερα. 21 μερες εμειναν, για να δουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Νέο post στο twitter σχετικά με τον ήχο της συσκευής:

 

Here comes the new boom. You’ll hear it. #powerof10

 

https://t.co/Ln3XxWZ9BO

 

Ποια τα συμπεράσματά σας ;

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

CePp0cyXEAIOvOF.jpg:large

 

 

ok αυτό που καταλαβαίνω από την εικόνα είναι οτι δείχνει το πάνω και το κάτω ηχείο όποτε μιλάει για BoomSound speakers :)

Link to comment
Share on other sites

CePp0cyXEAIOvOF.jpg:large

 

 

ok αυτό που καταλαβαίνω από την εικόνα είναι οτι δείχνει το πάνω και το κάτω ηχείο όποτε μιλάει για BoomSound speakers :)

 

Από όσα έχουμε δει έως τώρα για την συσκευή (αν ισχύουν τα leaks..), θεωούσα ότι μόνο κάτω έχει ηχείο..

Λέτε να συνεχίζει να έχει stereo ηχεία ;; Δηλαδή πάνω στη συσκευή να είναι και ακουστικό και ηχείο ;

Εκτός και αν τα leaks δεν έχουν σχέση με την συσκευή που θα παρουσιαστεί σε λίγες μέρες...

Edited by Montoya_f1
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πάνω στη συσκευή να είναι και ακουστικό και ηχείο ;

Πολύ πιθανόν ναι.Αλλιώς δεν θα μας έβαζε στην εικόνα και την πάνω γρίλια . θα έβαζε μόνο την κάτω.

Έτσι ελπίζω τουλάχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν ναι.Αλλιώς δεν θα μας έβαζε στην εικόνα και την πάνω γρίλια . θα έβαζε μόνο την κάτω.

Έτσι ελπίζω τουλάχιστον..

 

ακριβως αυτο..τοσο καιρο το φωναζα...δε βλεπω να μας χαλαει χατηρι η htc αυτη τη φορα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκαν όλοι να θάψουν τη συσκευή γιατί αφαίρεσε τα speαkers...που δεν είχαν στο s6 τους

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν ναι.Αλλιώς δεν θα μας έβαζε στην εικόνα και την πάνω γρίλια . θα έβαζε μόνο την κάτω.

Έτσι ελπίζω τουλάχιστον..

 

Σωστά.. Ακριβώς έτσι το σκεφτομαι και εγώ σχετικά με την πάνω γρίλια που εμφανίζεται στην φωτογραφία..

( Και λογικά θα ισχύουν οι φωτό που έχομε δει από τα leaks..)

 

Anyway , η λογική λέι ότι θα είναι πολύ καλή συσκευή , λαμβάνοντας υπόψη :

1. Camera ( για την οποία η htc γράφει ότι θα είναι κορυφαία - Ελπίζω σε 12 ultra ...)

2. Boom sound speakers

3. Sense ui

Το design θεωρώ ότι θα είναι επίσης κορυφαίο , αν και το τελευταίο είναι υποκειμενικό...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βιαστηκαν όλοι να θάψουν τη συσκευή γιατί αφαίρεσε τα speαkers...που δεν είχαν στο s6 τους

 

Καλό ...:):)

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρακι λογικα το χτυπαω και μαλλον θ αραξω για καιρο μαζι του:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκαν όλοι να θάψουν τη συσκευή γιατί αφαίρεσε τα speαkers...που δεν είχαν στο s6 τους

 

Εμ δεν το ξερεις..καθε χρονο τα ιδια,μαλλον ειχαν παθει ζημια απο εποχη m7!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρακι λογικα το χτυπαω και μαλλον θ αραξω για καιρο μαζι του:)

 

Το ψάχνω για αγορά htc m9 εντός της εβδομάδας αλλά πιθανον να περιμένω το HTC 10.

Ας δούμε και την τιμή στην οποία θα κυκλοφορήσει , αν και θεωρώ ότι θα είναι στα γνωστά επίπεδα Htc και γενικά όλων των ναυαρχίδων ..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

 

 

ok αυτό που καταλαβαίνω από την εικόνα είναι οτι δείχνει το πάνω και το κάτω ηχείο όποτε μιλάει για BoomSound speakers

ή ισχυει αυτο που λες ή μας δειχνει οτι η γριλια που ειχαν τα προηγουμενα μετατραπηκε σε οπες.

Καιρο ειχα να νιωσω τετοια αγωνια για νεα συσκευη..:p

Edited by THEO_LEGEND

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ή ισχυει αυτο που λες ή μας δειχνει οτι η γριλια που ειχαν τα προηγουμενα μετατραπηκε σε οπες.

Καιρο ειχα να νιωσω τετοια αγωνια για νεα συσκευη..:p

 

Και αυτο σωστό.. Αν και όπως και να έχει , θα έχει και το htc 10 κορυφαίο (μάλλον) ήχο..

Όσο αφορά τη αγωνία , την ιδια είχαμε (θεωρώ ) και για το one m9. Απλά , τώρα περιμένουμε την htc να βγάλει το απόλυτη συσκευή , αντάξια των δυνατοτήτων της ( ένας λόγος παραπάνω όταν πολλοί την θεωρούν τελειωμένη ..)

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οταν θα βγει το 11 θα παρω εγω το 10 :p

 

Να το κάνω και εγώ έτσι και να προχωρήσω σε άμεση αγορά του m9?:)

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

 

Να το κάνω και εγώ έτσι και να προχωρήσω σε άμεση αγορά του m9?:)

 

Αν θελεις να κερδισεις χρηματα να το κανεις ,το m9 θα παρει ακομη μια εκδοση android (7) ,οπως θα παρει και αλλη εκδοση sense , σε ενα χρονο με το καλο θα το δωσουμε για να παρουμε το 10 ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσο πάει και μου αρέσει περισσότερο από αυτά που βγαίνουν στη φόρα!

Ελπίζω μόνο να μην απογοητεύουμε με το τελικό αποτέλεσμα αν και πιστεύω πως η HTC θα τα παίξει όλα για όλα φέτος.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Ερχεται, με φορα πες τους ερχεται και τελειωσε το διλημμα, ολοι θα παρουν το htc το 10.....Παμε στοιχημα θα τρελαθεις...παμε στοιχημα μακρια του δεν μπορεις...κι αν ρωτας εγω applουλα μου πως τα περναω...θα εχω τελειο κινητοοοοοοοοοοο......

 

Βιαστηκαν όλοι να θάψουν τη συσκευή γιατί αφαίρεσε τα speαkers...που δεν είχαν στο s6 τους

 

...στο 6s τους.....στο G4 τους.......κλπ.....

Edited by enwsiths

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι τι καμερα θα εχει και τι φωτο θα βγαζει. εκει θα παιχτει το παιχνιδι.

 

εαν η καμερα εχει βαση απο την ultra pixel που ειχε το m8,θα εχει πιστευω καλα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Θα σπειρει πονο....

 

Να σου θυμίσω πως το Antutu είναι απλά για τους αριθμολάγνους και δεν λέει απολύτως τίποτα για την καθημερινή εμπειρία χρήσης.

 

Και κάτι άλλο να έχεις υπόψιν, το οποίο προστίθεται σε αυτό που λέω.

Τα τελευταία χρόνια η Lotus Renault έχει την υψηλότερη τελική ταχύτητα στην F1. Ακολουθεί η Williams, η Force India και η Ferrari.

Η Mercedes έρχεται πέμπτη. Για δες ποιός έχει πάρει τα πρωταθλήματα...

Η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο μου λέει το εξής: Χρησιμοποιώντας εφαρμογές του τύπου Greenify, Clean Master ως επίσης και αντί-ιικές στη φορητή συσκευή σου, είναι σα να προσλαμβάνεις έναν παιδόφιλο babysitter να προσέχει τα παιδιά σου...
Link to comment
Share on other sites

Τους γλεντάει απο τα αποδυτήρια :lol:

 

Ειναι που ειναι και το sense το καλυτερο της αγορας με τετοια δυναμη απλα θα σπερνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Να σου θυμίσω πως το Antutu είναι απλά για τους αριθμολάγνους και δεν λέει απολύτως τίποτα για την καθημερινή εμπειρία χρήσης.

 

Και κάτι άλλο να έχεις υπόψιν, το οποίο προστίθεται σε αυτό που λέω.

Τα τελευταία χρόνια η Lotus Renault έχει την υψηλότερη τελική ταχύτητα στην F1. Ακολουθεί η Williams, η Force India και η Ferrari.

Η Mercedes έρχεται πέμπτη. Για δες ποιός έχει πάρει τα πρωταθλήματα...

 

Χωρίς παρεξήγηση ,

Πιθανόν, το Antutu και λοιπά.. να είναι για αριθμολάγνους..

Μήπως όμως σε καθημερινή εμπειρία χρήσης , το HTC Sense UI , δεν είναι κορυφαίο ??? Υπάρχει πιο smooth UI , αντίστοιχο σε εμπειρία ios , χωρίς ( ..αν θέλεις ) τα ( ..όποια..) μειονεκτήματα του ios ??

Υστερεί σε κάμερα η HTC , αν αυτό το πετύχει στο HTC 10 ( 12 ultra θέλουμε , όχι πολλά ...) , τότε όντως θα είναι η απόλυτη συσκευή !!

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...