Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές καιρού


Bayern4
 Κοινοποίηση

Ποια εφαρμογή καιρού χρησιμοποιείτε;  

127 members have voted

  1. 1. Ποια εφαρμογή καιρού χρησιμοποιείτε;

    • Καιρός & ρολόι Widget(Devexpert.NET)
    • Καιρός XL PRO(Exovoid Sàrl)
    • Weather Timeline
    • Καιρός - Weather (MacroPinch)
    • 1Weather
    • AccuWeather
    • Διαφανές ώρα και καιρός(MACHAPP)
    • Άλλη


Recommended Posts

Καλησπέρα! Πριν κάποια χρόνια είχα αγοράσει μια εφαρμογή όπου έδειχνε ζωντανά τον καιρό στην οθόνη, πχ αν χιόνιζε έξω τότε χιόνιζε και στην οθόνη, αν έβρεχε έξω έβρεχε και στην οθόνη. Έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχει πλέον η εφαρμογή στο store . Ξέρετε κάποια παρόμοια; Διευκρίνηση. Δεν θέλω να δείχνει τον καιρό με δικά τους wallpaper. Στην εφαρμογή που είχα έβαζα εγώ ότι wallpaper ήθελα.

 

Send from Samsung Note 9

 

γιατί δεν τσεκάρεις μέσω google markt - λογαριασμός να βρεις την εφαρμογή από την λίστα που έχεις αγορασμένα να μας πεις και εμάς ποια ήταν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Πολύ μεγάλη αναβάθμιση στο weather pro, που κατά τη γνώμη μου είναι η καλύτερη εφαρμογή καιρού.

Μιλάμε για ανανέωση εκ βάθρων.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μεγάλη αναβάθμιση στο weather pro, που κατά τη γνώμη μου είναι η καλύτερη εφαρμογή καιρού.

Μιλάμε για ανανέωση εκ βάθρων.

 

Αν δεις τα σχόλια από κάτω,πέφτει μπινελίκι φουλ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα login με τους κωδικούς μου και μια χαρά διατηρήθηκε η premium έκδοση. Μάλιστα πήρε και παράταση μέχρι Νοέμβριο, ενώ έληγε τον Ιούνιο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα login με τους κωδικούς μου και μια χαρά διατηρήθηκε η premium έκδοση. Μάλιστα πήρε και παράταση μέχρι Νοέμβριο, ενώ έληγε τον Ιούνιο.

 

πλέον δεν την εμφανίζει στο μάρκετ ! ίσως είναι κάτι προσωρινό

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπό ό,τι κατάλαβα δεν θα υπάρχει πια ξεχωριστή pro εφαρμογή, αλλά μέσα από την υπάρχουσα θα αγοράζεις pro έκδοση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

γενικά όλοι είναι στα ίδια πάνω κάτω , πάντα πέφτουν έξω ;)

Έτσι ακριβώς,Κρήτη τουλάχιστον χιονίζει έξω και δείχνουν λιακάδα

 

AOSiP PIE

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ποια ακριβώς εφαρμογή weather pro εννοείτε διότι υπάρχουν αρκετές με σχεδόν το ίδιο όνομα.

 

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgets,αυτή φίλε - μάλλον - αλλά είναι για τα μπάζα Την κατέβασα για δοκιμή και δεν αξίζει.

 

Εγώ έχω AccuWeather: Weather Tracker & Live Forecast Maps - Weather Liveº.

Και τις δύο τις έχω χωρίς διαφημίσεις δωρεάν από promotions.

Link to comment
Share on other sites

Σε σύγκριση με τη δεύτερη εφαρμογή, η πρώτη απέχει έτη φωτός σε ακρίβεια προβλέψεων.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είχα από παλιά το weatherpro που σχεδόν πάντα έπεφτε πολύ μέσα στις προβλέψεις του. Η παλιά εφαρμογή εμένα μου αρέσε περισσότερο από την καινούργια.

Προς το παρόν πάνω πάνω στην λίστα έχω την eweather hd η οποία είναι πάρα πολύ καλή στις προβλέψεις, παρά το απαρχαιωμένα γραφικά και τις πάρα πολλές επιλογές που χάνεις τη μπάλα.

Για αέρα και κυματισμούς θάλασσας έχω το windy την οποία την θεωρώ τρομερή εφαρμογή.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για αέρα και κυματισμούς θάλασσας έχω το windy την οποία την θεωρώ τρομερή εφαρμογή.

 

Συμφωνώ, Windy.com - Wind, Waves and Hurricanes Forecast η καλύτερη δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, Windy.com - Wind, Waves and Hurricanes Forecast η καλύτερη δωρεάν.

Να προσθέσω και εγώ την εφαρμογή VentuSky και μαζί με Windy, είναι οι κύριες εφαρμογές καιρού που χρησιμοποιώ τον τελευταίο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ την εφαρμογή VentuSky και μαζί με Windy, είναι οι κύριες εφαρμογές καιρού που χρησιμοποιώ τον τελευταίο χρόνο.

 

Ventusky: Weather Maps και μια ακόμα Weather & Widget - Weawow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σαν πιο αξιόπιστη στις προβλεψεις ποια θα ελεγες?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σαν πιο αξιόπιστη στις προβλεψεις ποια θα ελεγες?
Μόλις κατέβασα και σεταρα την 2η από αυτές.φαινεται πολύ ωραία και ευχάριστη.και χωρίς διαφημίσεις.θα κριθεί τις επόμενες μέρες ως προς την πρόγνωση.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται το weawow. Το έχω ήδη εγκαταστήσει και το δοκιμάζω να δω πως θα τα πάει ως προς την ακρίβεια των προγνώσεων. :cool:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φαίνεται το weawow. Το έχω ήδη εγκαταστήσει και το δοκιμάζω να δω πως θα τα πάει ως προς την ακρίβεια των προγνώσεων. :cool:
Και εγώ αυτό έχω εδώ και μερικές μέρες πολύ ωραίο ως προς το περιβάλλον και τα widgets.ποια πηγή εχεις επιλεξει?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Αφού σας άρεσε το Weawow που πρότεινα,αν θέλετε γράψτε ποιος Weather provider πέφτει μέσα στις προβλέψεις.

Edited by vasileios13
Link to comment
Share on other sites

Αφού σας άρεσε το Weawow που πρότεινα,αν θέλετε γράψτε ποιος Weather provider πέφτει μέσα στις προβλέψεις.

Δεν την έχω πια την εφαρμογή, προτίμησα το "Διαφανής καιρός και ρολόι" , αλλά μέχρι πριν λίγο καιρό που την είχα, πιο κοντά νομίζω έπεφτε το "Dark sky"

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω πια την εφαρμογή, προτίμησα το "Διαφανής καιρός και ρολόι" , αλλά μέχρι πριν λίγο καιρό που την είχα, πιο κοντά νομίζω έπεφτε το "Dark sky"

 

World weather online,εγώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές καιρού

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...