Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung


mixalis0mcp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιρνουν games μεσω wap ομως..τωρα οσον αφορα τη μπαταρια ειναι και αναλογα τη χρηση που θα κανεις.για 3 μερες με αρκετη χρηση δεν ειμαι και τοσο σιγουρος ομως
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

an dn kanw la8os to d900 einai "allhs klashs" apo to d600...

emena mou krataei mia mera h mpataria alla me liwsimo sth xrhsh..photo's, java, wap, mp3...

 

theme nai dn dexontai oute games..mono mesw wap opws exoun hdh pei..h an to "peira3eis" ;)

:happy:
Link to comment
Share on other sites

an dn kanw la8os to d900 einai "allhs klashs" apo to d600...

emena mou krataei mia mera h mpataria alla me liwsimo sth xrhsh..photo's, java, wap, mp3...

 

theme nai dn dexontai oute games..mono mesw wap opws exoun hdh pei..h an to "peira3eis" ;)

 

ti ennoeis an to peirakseis? na to anoikseis?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα d600 για την μπαταρία (η κάμερα δεν είναι όμως κάτι εξαιρετικό) ή d900 για την κάμερα(όμως από μπαταρία θα απογοητευτείς).

Εγώ θα έπαιρνα το πρώτο λόγω μικρότερης τιμής και διαστάσεων.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το Ε900 που έχω εγώ με μικρή χρήση όμως η μπαταρία του κρατάει 4 μέρες. Με κλείσιμο το βράδυ , δεν παίζω παιγνίδια , 5-6 κλήσεις καθημερινά , ΒΤ σχεδόν μόνιμα ανοικτό, 2-3 φωτογραφίες την ημέρα.

Τώρα είμαι στην τέταρτη μέρα και θα το αφήσω να τελειώσει τελείος έτσι για να κάνει και ένα κύκλο ακόμα η μπαταρία του. :O

Οι φώτο ικανοποιητικές με φως ημέρας. Για νύκτα δεν συζητάμε.

Για τις φωτογραφίες έχω ψηφιακή μηχανή και ξέρω ότι τις φωτογραφίες που τραβάω με αυτήν δεν πρόκειται ούτε στον ύπνο μου να τις δω με οποιοδήποτε κινητό.

Το D900 θα είναι σίγουρα καλύτερο , αλλά μου έπεφτε λιγάκι ακριβό όταν αποφάσισα να το πάρω :cry:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα samsung κινητό το οποίο να είναι μικρό, ελαφρύ, πλήρες σε δυνατότητες, με καλή ποιότητα ήχου, και κυρίως να ανοίγει μηχανικά με το πάτημα ενός κουμπιού. Θέλω τις απόψεις σας ως επαιόντων και χρηστών samsung κινητών. Ευχαριστώ!

 

Εγώ στη θέση σου θα αγόραζα το samsung d900.Βέβαια αρκεί να διαθέτεις και το χρηματικό ποσό.Πάντως, αυτό το κινητό τηλέφωνο τηρεί όλες τις προδιαγραφές που ζητάς.;)

Link to comment
Share on other sites

Ε900 στεγνά

πλακα μου κανεις?n70 φυσικα καλυτερο

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

to kalwdio einia to idio des edw http://www.gsmbase.de/shop/advanced_search_result.php?keywords=d900&SESS=dccetldjfkhsub4ntqiacijrv0&x=0&y=0

 

dn nomizw pws 8a sou baloun allh ekdwsh..egw to eixa paei gia kapoio problhma kai dn alla3an..alla genikotera dn nomizw pws allazoun..

Gia tn akribeia dn nomizw pws yparxei allo ellhniko FW diaforo tou D900BDFH1..

 

GENIKA

 

deite auto to mod!!elpizw na sas aresei!!to mono problhma (p elpizw pws 8a ly8ei) einai oti ta sms einai mono me unicode epilogh..dhl 70 character..

http://www.samsung-stuff.de/board/thread.php?threadid=15579

PN gia otidhpote...

:happy:
Link to comment
Share on other sites

dokimaste kai to *#8999*8378# exei ena poly kalo menu (doyleyei sigoyra se d900

 

σε αυτο το μενου εχει και ρυθμισεις για ηχεια κτλ...μηπως μπορουμε να κανουμε κατι για να χτυπαει πιο δυνατα? ας σημειωθει οτι εχω d 820

Link to comment
Share on other sites

Με το απλό usb data cable που είχε μέσα η συσκευασία δεν μπορώ να κάνω firmware update στο d900 ;

 

lupamai alla oxi...:(

:happy:
Link to comment
Share on other sites

Poio apo ta dio lete re pedia?To X820 me intrigarei me o poso lepto einai,episis exei kai tin epilogi flight mode pou theoro aparaititi pleon.Episis maresei kai to e900 gold.

 

Apo apopsi dinatotion poia i diafora metaksi ton dio?Sta posa kare kai se ti analisi einai i eggrafi video?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

το x820 Ποτε δεν μου αρεσε,προτιμω το e900.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το e900 γενικα πιστευω πως ειναι πιο ολοκληρωμενο,και στο θεμα χαρακτηριστικων ειναι πληρες καθως λιγο που το εχω σκαλισει απο ενα φιλο που το εχει μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και σε θεμα ομορφιας ειναι πολυ ωραιο.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Ως πιο ειδηκος στο θεμα :p γιατι τα εχω κ τα δυο θα σου πω φιλε μου οτι ειναι σχεδον ιδια σε ολα!! το θεμα ειναι πιο σου αρεσει περισοτερο.

Τα μειον κατεμε ειναι οτι το χ820 δεν περνει καρτα μνημης:( κ δεν εχει τοσο καλη αναλησει οθονης οπως το ε900 αλλα γενικα σαν τηλ ειναι σχεδον ιδια

Link to comment
Share on other sites

K_m_l.

 

Apo sima kai poiotita akoustiko pos pane?Otan se kaloun akougetai kathara o ixos kliseis i einai les kai akougetai san ixografimenos,mountos kai apomakros?

 

Plirofories sxetika me eggrafi video?Analisi,kare?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

παντως ναι μεν το x-820 Μπορει να ειναι λεπτο ομως εγω το βλεπω αχαρο κι αρκετα φαρδυ και μακρυ.γουστα ειναι αυτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...