Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung


mixalis0mcp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

... το έχω και ακριβότερο & φτηνότερο!

- είναι συλλεκτικο (ακριβό) αλλα δεν το ξέρει ο κόσμος (φτηνό)

- πολλές λειτουργίες, PDA (ακριβό) αλλά ανύπαρκτη υποστήριξη (φτηνό)

 

Μιά χαρά είσαι. Θα δείς, θα το αγαπήσεις.

 

Υ.Γ. Ρε παιδία - μήπως πρέπει να κάνουμε κάτι με τα εικονίδια μας;; όλοι τα ίδια έχουμε!!!

------------------------------------------

:login :click: :see: :hear: :think:

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μερικές ερωτήσεις γιατι εχω μπερδευτεί απίστευτα...? ψιλοέψαξα αλλα δεν έβγαλα και πολύ άκρη...

 

είναι η πρώτη φορά που παίρνω palm και έχω απορίες :p

 

1. πως βάζω δικά μου wallpapers...?

2. πως βάζω δικούς μου ήχους...?

3. υπάρχει κανένα thread με "προτεινόμενα" proggies για το i530...?

Ποτέ μην λογομαχείς με ενα βλάκα. Θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας...
Link to comment
Share on other sites

re paidia...sinantaw provlima sta mms settings sto kinito-orgio opws to apokalw...

enw ta kanw ola swsta ekei pou prepei na epileksw TIM MMS services den mou to vgazei kai otan vgazei new window me available services kai pata to tim mms meta pali mou vgazei cosmote mms kai otan paw na svisw ta cosmote mms den ta svinei epidi leei oti einai defaults...ti na kanw????????eleossssssssss

Link to comment
Share on other sites

file antony distixos gia sena eutixos gia mena emena den mou parousiase kanena tetoio problima gia tin energopoiisi ton mms opote pithanotata prepei na exeis kanei kapoio lathos stis rithmiseis....den eksigitai allios!!!!

 

pros yannis00-----exeis dikio as allaksei kaneis to eikonidio tou giati einai san na milaei to idio atomo sinexeia kai einai psilomperdema!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως wallpaper έβαλα μόνο "κατεβάζοντας" τα μέσω Wap, όπου μπαίνουν αυτόματα στο Media Box (Messaging) και μπορώ να τα διαλέξω μετά.

 

Το HotSync δεν περνάει jpg/gif στο κινητό, και ούτε από την SD δεν μπορώ να τα περάσω στο κινητό! μόνο Wap λοιπόν...

 

*απο την SD πρέπει να γίνεται, με κάνα προγραμματάκι - αν το βρεί τζαμπέ κανείς να μου το πεί, πλίζ...

 

Φίλε Fluffy - αν όλοι βάλουμε icon το δικό μας (με το Logo A2004), πάλι τα ίδια δεν θα έχουμε όλοι;;...χμμμ..

------------------------------------------

:login :click: :see: :hear: :think:

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

GUYSSS!!!:) DEN EXW KINITO PIA!!!! EVALA ENA PROG GIA PALM....ENA SCIENTIFIC CALCULATOR....EKANE RESET MONO TOU ...KAI PANW STO RESET MOU EGRAPSE FATAL ERROR!!!!!

**********SUBERASMA**************

MHN VAZOUME MALKS PROGRAMMATA STO PALM .....TWRA NA DW TI THA KANW...OUTE ANIGEI OUTE HOT SYNC KANEI...TIPOTE....

Link to comment
Share on other sites

... στο κινητό του antony78!! Φίλε, το'χω πάθει - σε νιώθω.

 

1ον. το palm μας έχει πρόγραμμα "Backup" (στο κεντρικό Launcher menu) - το έχεις κάνεις ποτέ; Γιατί άμα κάνεις hard reset, το κινητό ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΑΙ, σαν να το πήρες τώρα - μπορείς όμως να κάνεις "Restore" μέσα από αυτό το πρόγραμμα Backup, και σου επαναφέρει ότι είχες κάνει backup (διαλέγεις - τηλέφωνα, meno, ToDo, etc).

 

2ον. αν έχεις βάλει Palm Desktop στο PC σου, και κάνεις ΗotSync συχνά, μπορείς να κάνεις Restore απο εκεί - και είναι και καλύτερο απο το "Backup" του Palm. Το κάνει Restore ολοκληρωτικά, και το κινητο επανέρχεται στην κατάσταση που ήταν στο τελευταίο HotSync.Ψάχτο Palm Desktop να δείς πως.

 

Εγώ όταν το έπαθα έκανα απανωτά hard reset (με το stylus, στην τρυπίτσα πάνω απο το slot του handsfree), και παρόλα αυτά δούλεψε μόνο αφού μου έβγαλε "Erase all data?" και πάτησα το "Yes". Μηδενίστηκε πλήρως, και έκανα Restore.

 

καλή τύχη... (πες μας τι κατάφερες, μπας και σε βοηθήσει καλύτερα άλλος)

------------------------------------------

:login :click: :see: :hear: :think:

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα καποιος να με βοηθησει !!! εχω παρει ενα κινητο samsung v200 απο αγγλια κ εχει μεσα την flash της Ο2 . θελω να του περασω μια που να μην εμφανιζει το logo tης 02 αλλα κ να εχει ελληνικο μενου! μπορω να το κανς αυτο με το καλωδιο που εχει μεσα κ καποιο προγραμμα?

προσπαθησα να βρω κατι εδω περα αλλα ειναι τοσα πολλα που χαθηκα !!

μπορει καποιος να με βοηθησει ?

Ο χρόνος είναι ο χειρότερος γιατρός.....
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟ E-310 VODAFON LIVE ΥΠΑΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ PC SUITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η NOKIA ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ PC ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΗΧΟΥΣ , ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΛΠ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Η samsung παρουσίασε σήμερα 9 Νέες συσκευές οι οποίες θα κυκλοφορίσουν στην ευρωπαική αγορά. Μερικές από αυτές τις συσκευές είναι οι αντίστοιχες που παρουσιάστηκαν στο Λας Βέγγας για την Αμερικανική αγορά.

 

Είναι πανέμορφα και ειδικα το 720 πολύ μου άρεσε σχεδιαστικά!

 

Εδώ!!!

 

:) :O

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφέρεται κανεις για το κινητό το δίνω... ;) pm me... (sorry που postarw εδώ σαν αγγελία, απλώς επειδή είναι "ειδικό" κινητό ίσως να ενδιαφέρεται κάποιος που διαβάζει το thread... ;))
Ποτέ μην λογομαχείς με ενα βλάκα. Θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας...
Link to comment
Share on other sites

Γεια Σας παιδια !!!

 

Εχω οτι χρειαζεστε για το Χ600. Μιλαμε τα παντα στο Link Που θα σας δώσω παρακάτω θα βρείτε:

 

1. Την έκδοση Χ60BDDA1 σε XP μορφή (Νεες Εικονες, ηχοι κλπ)!!! Αλλαγμενη απο μένα και 100% λειτουργική! (Βεβαια τιν περνατε με δικο σας ρισκο Ε!!!)

Με νεα Ringtones και SMs Tones με νεα παιχνιδια Java, Μερικές εικόνες

Αλλαγμενα τα standard animations

 

2. Δεχεται 20 χαρακτηρες στον τηλεφωνικο καταλογο του κινητου στα ελληνικα!

 

3.Εχω προσθέσει , και ; στην πληκτρολογηση μηνυματων

 

4.Αλαγμενες οι συντομευσεις των βασικών πληκτρων i και > σε Τηξλεφωνικό καταλογο και Παιχνιδια! αντι gia wap browser kai Phone Line

 

5.No DRm Protection

 

Επισης έχω

 

Προγραμματα για Flash και backup οτι πιο προσφατο έχω βρει!

 

Προγραμματα για Modding (Resman 3.8.3) με υποστήριξη για το Χ600

 

και το πιο σηματνικο

 

ΠΛΗΡΗ ΟΔΗΓΟ για το Πως μπορείτε να κάνετε backup kai flash στο κινητο με Downloader 3.3 kai SGHFD 0.61.

 

 

Δειτε τα, κατεβάστε τα αξιολογείστε και πειτε μου την γνώμη σας!!!

 

Για τυχον διορθωσεις ξερετε argirs623@yahoo.com

 

 

Ευαχαριστώ όλους μέσα απο το Site που με βοηθησαν για να τα κάνω όλα αυτα πραγματικότητα!

 

 

Καλη διασκέδαση!

 

http://briefcase.pathfinder.gr/view/argiris623

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

paidia ola kala...eixa meres na bw net...telika de xriastike hard reset...eixe figei to klip pou sindeei tin bataria me ti monada trofodotisis....exei pinakia...apo ti mia meria eixan figei...to ANIKSA ME KATSAVIDAKI kai afou katalava ti ginetai ...piesa afti ti vlakeia kai bike sti thesi tis..MHN TO KANETE AN DEN KSERETE..!!!!! :!: :!: :!:

EPISHS H SAMSUNG PROSFEREI PLHRH IPOSTIRIKSH GIA TO KINHTO THLEFWNIKWS KAI GIA OLES TIS ETAIREIES KINITHS STHN ELLADA...STO 8011164000...pira gia na dw tis rithmiseis mms...kai mou tis estilan amesws me fax....poli eksipiretikoi... :alien:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα

Δείτε απαντηση από την Paragon για το piloc (το πρόγραμμα για τα Ελληνικά):

 

"Dear Stylianos Kalintzis,

 

1. The device is not produced any more.

2. The device was distributed ONLY in Greece in limited number of

units.

3. We offered SEVERAL times to Samsung to cooperate into developing

Greek localization. The answer was: "Customers (it means you) who use

this device do

not need Greek, they are ok with English". It was answer of Samsung,

 

So... We are developing the solution that has very limited commercial

value. And will be sold in VERY limited number of copies.

We do it based on our OWN resources for our OWN money.

So... The development is not so fast as we would like to see.

Other commercial projects that has real commercial value behind are

developed with higher priority.

 

Though the situation is not so bad. Money is key point here.

If you personally are ready to invest at least 3000 USD into this

project, we'll

be able to develop it with much higher priority within 1-2 weeks. 100%

guarantee! Is this deal interesting for you?"

 

 

Εχετε κάποιο σχόλιο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...