Jump to content

Lenovo K5 note


pan82
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας. Θα ηθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Επειδή το κινητό μου το έχασα και ο "καινούργιος κάτοχος" του k5 note έκλεισε σχεδόν αμέσως το κινητό, μήπως υπάρχει περίπτωση με το imei του κινητού να γίνει κάτι? Ευχαριστώ πολύ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας. Θα ηθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Επειδή το κινητό μου το έχασα και ο "καινούργιος κάτοχος" του k5 note έκλεισε σχεδόν αμέσως το κινητό, μήπως υπάρχει περίπτωση με το imei του κινητού να γίνει κάτι? Ευχαριστώ πολύ....

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/dhmosio/41714/prota-dilosi-klopis-kai-meta-to-blokarisma-tou-kinitoy

 

δες στο συνδεσμο

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Το έχω κάνει ήδη. Δήλωσα κλοπή και μετά στην εταιρεία κινητής τηλεφωνίας και το μπλοκαραν από όλα τα δίκτυα....

Κρίμα το κινητό.... Πολύ καλό και το είχα μόνο 23 μέρες... Δεν πρόλαβα να το χαρώ.... Δυστυχώς....

Πίστευα ότι επειδή έχω βρει 2 φορές κινητό και 3 φορές πορτοφόλι, θα μου το έδιναν και εμένα πίσω...! Αλλά έχει γίνει ο κόσμος κακός και μπο@ρδέλ@...Αυτή είναι η κοινωνία μας πλέον... Γιαυτό πάμε κατά διαβόλου.... Κρίμα....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα, θελω να ρωτησω, εχω παρει το κινητο απο το Gearbest. Αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, θα υπαρξει καποιο προβλημα με την ρομ? Δηλαδη θα χαθει αυτη που ειναι εγκατεστημενη απο το Gearbest κ θα μπει η Κινεζικη??
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:rolleyes: - μια ερωτηση για κατοχους του συγκεκριμενου κινητου: απο θεμα φωτογραφιας δηλαδη κατι καπως κοντινο (πιατο φαγητου,το ρολοι στον καρπο σου,ενα βαζο λουλουδια,ενα παγωτο στο τραπεζι κλπ) ιδιως σε φωτεινη μερα ´η σε περιβαλλον με κανονικο φως βγαζει καλες φωτογραφιες ´η τυπικες που λεμε ? εχει ρυθμισεις για ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα ´η μετα θα θελουν παιδεμα με photoshop ?

δεν θελω να κουβαλαω καμια ογκωδη ψηφιακη μηχανη μαζι μου,ειμαι απλος χρηστης στο κινητο ομως με ενδιαφερουν πολυ καντινα πλανα (θα μου πεις παρε κατι με Carl Zeiss) αλλα λεω μηπως με ενα τετοιο Lenovo μπορω να κανω αυτην την φωτογραφικη "δουλεια".

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις απο εσοπ? ψαχνει φιλος μου με αυτα τα χαρακτηριστικα απο Ελλαδα αλλα με κολλαει το android 5? θα έχει αναβαθμιστει αραγε στο 6.0(ή 6,0,1) ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...