Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν καταλαβαίνω σε τι ποιο θέμα ξεμπέρδεψα που γράφεις,δεν παρέλαβα τίποτε απο την παραγγελία πριν 2 μιση μήνες απο κίνα.,καμιά σχέση με αυτα που γράφεις,απο εδώ απο ευρ αποθήκη αγόρασα το κινητό και τσάμι απο αλλο μαγαζί απο κίνα :rolleyes::rolleyes::X.

Αγόρασε αλλο και τελείωσε από ευρ αποθήκη οπως κάναμε κ εμείς,να μην κάθεται μόνο του τ τζαμι

Πήρες όμως τα λεφτά ή όχι; Αυτό εννοούσα! Το ίδιο θελω να κάνω να το πάρω από εδώ αλλά περιμένω το paypal.

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις ήρθε ο κωδικός! Το μεσημέρι έχει επέμβαση. :)

 

Με μυαλό.......:p

Διάβασε τα βήματα 2-3 φορές πρώτα...

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-287814-1-1.html

 

Έχει δοκιμάσει κανείς την snapdragon camera ;

Είναι καλύτερη από την stock camera ;

 

Από ότι παρατήρησα ΔΕΝ έχει αυξανόμενη ένταση στον ήχο της κλήσης.. Για μένα είναι χρήσιμο. Υπάρχει κάποιος εναλλακτικός τρόπος;

 

H stable global 7.3.5.0 ή 7.3.6.0 εχει βγει;

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για word, excel, PDF αρχεία;;;

 

Είχα ακούσει ότι η xiaomi θα συμπεριλάβει microsoft εφαρμογές

 

Ισχύει;

 

Έχεις μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/thread-287814-1-1.html

1.Έχει δοκιμάσει κανείς την snapdragon camera ;

Είναι καλύτερη από την stock camera ;

2.Από ότι παρατήρησα ΔΕΝ έχει αυξανόμενη ένταση στον ήχο της κλήσης.. Υπάρχει κάποιος εναλλακτικός τρόπος;

 

1.Εγώ την δοκίμασα.. Να σου πω δεν είδα κάτι καλύτερο και την απεγκατέστησα.

Ίσως ήταν καλύτερη σε σχέση με την stock εφαρμογή της 1ης ρομ...

2.Ίσως καμία εφαρμογή αλλά δεν μου χρειάστηκε ποτέ και δεν το χω ψάξει.

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

1.Εγώ την δοκίμασα.. Να σου πω δεν είδα κάτι καλύτερο και την απεγκατέστησα.

Ίσως ήταν καλύτερη σε σχέση με την stock εφαρμογή της 1ης ρομ...

2.Ίσως καμία εφαρμογή αλλά δεν μου χρειάστηκε ποτέ και δεν το χω ψάξει.

 

Ποια εννοείς 1ης ROM ;

 

Πάντως γιατί το MIUI δεν έχει την αυξανόμενη ένταση κατά την κλήση!!!

Τόσο δύσκολο είναι να το βάζανε. Περίεργο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρες όμως τα λεφτά ή όχι; Αυτό εννοούσα! Το ίδιο θελω να κάνω να το πάρω από εδώ αλλά περιμένω το paypal.

Ναι τα πήρα , ξεκίνησα την διαδικασία για Dispute στο PayPal μετά από 43 ημέρες που δεν είχα παραλάβει τίποτα και εχει τώρα σχεδόν 2 μίση μήνες δεν έχει έρθει τίποτα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ποια εννοείς 1ης ROM ;

 

Πάντως γιατί το MIUI δεν έχει την αυξανόμενη ένταση κατά την κλήση!!!

Τόσο δύσκολο είναι να το βάζανε. Περίεργο!!!

 

Εννοώ αυτή με την οποία βγήκε-κατασκευάστηκε(1η ρομ).. δεν θυμάμαι ακριβώς..7.0 κάτι ίσως;;

Δοκίμασε "IntelliVolume" "Increasing Ring" Αν τις ρυθμίσεις σωστά ίσως να δουλεύουν.

Δεν τις έχω δοκιμάσει...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ήταν καλύτερη σε σχέση με την stock εφαρμογή της 1ης ρομ...

Πολύ πετυχημένο σχόλιο, συμφωνώ!! :clap:

 

Είναι πολύ περίεργο, αλλά δεν πρέπει να υπάρχει third party εφαργμογή που να "τραβαει" καλύτερα από την "μαμά" κάμερα....:blink: :blink:

 

Πάντως γιατί το MIUI δεν έχει την αυξανόμενη ένταση κατά την κλήση!!!

Τόσο δύσκολο είναι να το βάζανε. Περίεργο!!!

Βρε σταμάτα ν ασχολείσαι με "τρίχες" και απόλαυσε το κινητο....:p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πετυχημένο σχόλιο, συμφωνώ!! :clap:

 

Είναι πολύ περίεργο, αλλά δεν πρέπει να υπάρχει third party εφαργμογή που να "τραβαει" καλύτερα από την "μαμά" κάμερα....:blink: :blink:

 

 

Βρε σταμάτα ν ασχολείσαι με "τρίχες" και απόλαυσε το κινητο....:p

Βρε demakhs μην του λες τετοια και φοβηθεί το παιδί :lol::lol::p σταμάτα ν ασχολείσαι με "τρίχες" :cool::cool::ninja::lol::lol::lol:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος με αυτή την ρομ, ότι όταν καλούμε και πλησιάζουμε την συσκευή στο αυτί, σβήνει η οθόνη, αλλά εάν την ξανααπομακρυνουμε δεν ανάβει ξανά, παρά μόνο εάν πατήσουμε το Power.

Όλα αυτά πριν απαντηθεί η κλήση...

Το έχει παρατηρήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις προστασία οθόνης και σου έχει ξεκολησει μπροστά στον αισθητήρα;

 

Στάλθηκε από το ThL W200S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μια ερώτηση μιας και δεν βρήκα κάποιο την συγκεκριμένη διαδικασία.. Είμαι με Chinese Rom.. Αλλα θέλω να πάω σε global stable.. Τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω? Όσο για την ελληνική ακούω κάποια μικρό προβλήματα γιαυτό και δεν θα προχωρήσω σε αυτή ακόμη.. Είναι σταθερή η global? Και κάτι ακόμη μου ήρθε σήμερα κωδικός κλειδώματος... Αν δεν του κάνω ξεκλείδωμα τωρα πρέπει να ξανά κάνω την ίδια διαδικασία;;

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160604/d87ee63729c77a185e8d6cff1d8f8d9f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις προστασία οθόνης και σου έχει ξεκολησει μπροστά στον αισθητήρα;

 

Στάλθηκε από το ThL W200S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσύ έχεις την ίδια ρομ και δουλεύει σωστά?

Όχι δεν έχω ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μια ερώτηση μιας και δεν βρήκα κάποιο την συγκεκριμένη διαδικασία.. Είμαι με Chinese Rom.. Αλλα θέλω να πάω σε global stable.. Τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω? Όσο για την ελληνική ακούω κάποια μικρό προβλήματα γιαυτό και δεν θα προχωρήσω σε αυτή ακόμη.. Είναι σταθερή η global? Και κάτι ακόμη μου ήρθε σήμερα κωδικός κλειδώματος... Αν δεν του κάνω ξεκλείδωμα τωρα πρέπει να ξανά κάνω την ίδια διαδικασία;;

 

Είσαι με china dev...έχεις και κωδικό ξεκλειδώματος...και δεν κάνεις μισή ώρα τη διαδικασία να περάσεις την Ελληνική???? :blink: :blink: :blink:

 

τρροοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλ...... :lol: :lol: :lol: (σε πειράζω..:p).

 

Τι είδους προβλήματα έχει η Ελληνική? :blink::blink:

 

Προχώρα, πέρνα την Ελληνική και μην ψάχνεις αλλού......οδηγίες στην υπογραφή του @geoanto555

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος με αυτή την ρομ, ότι όταν καλούμε και πλησιάζουμε την συσκευή στο αυτί, σβήνει η οθόνη, αλλά εάν την ξανααπομακρυνουμε δεν ανάβει ξανά, παρά μόνο εάν πατήσουμε το Power.

Όλα αυτά πριν απαντηθεί η κλήση...

Το έχει παρατηρήσει κάποιος?

 

 

εμενα μου το έκανε με την ελληνική Stable V7.2.5.0 και ήταν σπαστικό, με την Stable V7.3.2.0 που έχω τώρα έχει διορθωθεί πλέον

Link to comment
Share on other sites

Είσαι με china dev...έχεις και κωδικό ξεκλειδώματος...και δεν κάνεις μισή ώρα τη διαδικασία να περάσεις την Ελληνική???? :blink: :blink: :blink:

τρροοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλ...... :lol: :lol: :lol: (σε πειράζω..:p).

Τι είδους προβλήματα έχει η Ελληνική? :blink::blink:

Προχώρα, πέρνα την Ελληνική και μην ψάχνεις αλλού......οδηγίες στην υπογραφή του @geoanto555

Στην τελική .. Εισαι σε Κινέζικη και δεν θέλεις Ελληνική.

Ξεκλείδωσε το ... βάλε twrp και απο κει μέσα βάλε όποια θες...

Εύκολα και χωρίς "φόβο"....

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το έκανε με την ελληνική Stable V7.2.5.0 και ήταν σπαστικό, με την Stable V7.3.2.0 που έχω τώρα έχει διορθωθεί πλέον

Και εγώ την ίδια με εσένα έχω. Απορώ γιατί μου το κάνει. Θα κάνω ένα reset και βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

http://www.honorbuy.com/707-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-gray.html

 

Nα υποθέσω είναι αρκετό έμπιστο..Και η τιμή (237 eyro μεσα τα μεταφορικα) καλή.Άλλο με ενδιαφέρει.Με vickmail έχω ακούσει 1-2 εργάσιμες για να έρθει (απο Ευρώπη πάντα).

Απο honorbuy Europe έχει πάρει κανείς και αν ναι,πόσο κάνει να έρθει,το ίδιο;Θέλω να πω, 2-4 μέρες?Γμτ δεν έχει τα δωράκια του vickmal αλλά είναι σε μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος με αυτή την ρομ, ότι όταν καλούμε και πλησιάζουμε την συσκευή στο αυτί, σβήνει η οθόνη, αλλά εάν την ξανααπομακρυνουμε δεν ανάβει ξανά, παρά μόνο εάν πατήσουμε το Power.

Όλα αυτά πριν απαντηθεί η κλήση...

Το έχει παρατηρήσει κάποιος?

 

*#*#6484#*#*/proximity sensor --- δες αν μηδενίζει.

Link to comment
Share on other sites

Στην τελική .. Εισαι σε Κινέζικη και δεν θέλεις Ελληνική.

Ξεκλείδωσε το ... βάλε twrp και απο κει μέσα βάλε όποια θες...

Εύκολα και χωρίς "φόβο"....

 

Ωραίοςςςς....

 

Πολύ σε "τρώει" η υπογραφή σου και την "ξύνεις" συνέχεια.... :lol: :p :lol: :p :lol:

 

Α, προχθές που έψαχνα τον οδηγό, είδα δεν έχεις link για το pdanet...http://pdanet.co/a/

 

http://www.honorbuy.com/707-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-gray.html

 

Nα υποθέσω είναι αρκετό έμπιστο..Άλλο με ενδιαφέρει.Με vickmail έχω ακούσει 1-2 εργάσιμες για να έρθει (απο Ευρώπη πάντα).

Απο honorbuy Europe έχει πάρει κανείς και αν ναι,πόσο κάνει να έρθει,το ίδιο;Θέλω να πω, 2-4 μέρες?Γμτ δεν έχει τα δωράκια του vickmal αλλά είναι σε μαύρο

 

Tα μεταφορικά $39.00 τα πρόσεξες ή όχι??

 

Με το σύνολο που φτάνει με τα μεταφορικά, παίρνεις το letv le 2 PRO, μισή+ κλάση ανώτερο: http://www.vickmall.com/original-letv-leeco-le-2-pro-2-5ghz-mtk-helio-x20-64-bit-4gb-32gb-21mp-8mp-cameras-fhd-screen-fingerprint-sensor-5-5-inch.html!!!!!

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοςςςς....

Πολύ σε "τρώει" η υπογραφή σου και την "ξύνεις" συνέχεια.... :lol: :p :lol: :p :lol:

Θέλω να φαίνεται από μακρία..:p

Α, προχθές που έψαχνα τον οδηγό, είδα δεν έχεις link για το pdanet...http://pdanet.co/a/

Δεν μπορώ να το επεξεργαστώ πλέον.. Μου το κλείσαν...:angry::protest::protest:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...