Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο πρώτο ποστ θα βρεις ότι θες από οδηγούς. Δεν έχει βγει ακόμα η MIUI 8 stable.

Η ελληνικη stable miui 8 δεν έχει βγει ακομα.η official βγηκε σε μερικους χτες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δείτε εδώ απιθανες τιμές το geekbuying σε promotion για το Redmi note 3 pro και μάλιστα την international έκδοση με την 800αρα band.

(έχει και στα le eco φοβερές τιμές, δεν γνωρίζω αν βάζουν και μεταφορικά στο τέλος αλλά γράφει free shipping)

http://promotion.geekbuyin...ile_brand_sale

Κάπου εκεί σε λίγο θα πέσει η τιμή για το RN3 PRO και στα υπόλοιπα μαγαζιά και πλέον είναι απόλυτο VFM.

Επίσης σε λίγο παίρνει και android 6.0

 

δεν μου δουλευει το λινκ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έχει μιλήσει κανείς με το geekbuying σχετικά με αυτη την έκδοση http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html ; Το έχουν σε στοκ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, απο χθες, και αφου συνδεσα το παλιο κινητο μου (Jiayu s3), με τον υπολογιστη, δεν βλεπει ο υπολογιστης το xiaomi.

οταν το συνδεω με το καλωδιο του πανω στη μητρικη, μου βγαζει στο κινητο ¨συνδεδεμενο ως συσκευη πολυμεσων¨ αλλα δε βλεπω πουθενα το κινητο για να μεταφερω αρχεια.

Εβαλα και ξανα εβαλα το pdanet αλλα τιποτα.

Εχουμε καμια ιδεα?

 

φιλε geoanto555, τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Η ελληνικη stable miui 8 δεν έχει βγει ακομα.η official βγηκε σε μερικους χτες

 

Δεν ενδιαφέρομαι για την official. Ούτε το παιδί που ρωτάει. :)

Link to comment
Share on other sites

@kyrgeo1978 και @kongeo1994.. πιο ίδια ονόματα δεν μπορουσατε να βρείτε; :p

 

Redmi Note 3 Pro

 

Χαχα. Μήπως είναι το ίδιο άτομο; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα. Μήπως είναι το ίδιο άτομο; :lol:

:eek: και μιλάς με τον εαυτό σου; :p

 

Redmi Note 3 Pro

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω Cyanogenmod, έκανα αίτηση για unlock του bootloader.

Τώρα πρέπει να περιμένω αναγκαστικά 10 μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Το geekbuying με ποια rom το στέλνει; Γιατί σε αντίθεση με το vickmall δε σου δίνει τη δυνατότητα να επιλέξεις
Link to comment
Share on other sites

:eek: και μιλάς με τον εαυτό σου; :p

 

Redmi Note 3 Pro

 

Ενίοτε το κάνω. :)

 

Πάντως για να πούμε και κάτι σχετικό με την ρομ του Gkalen και τον κέρνελ του Radon το κινητάκι φυσάει. :superman:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ είναι αυτή που λες;

Δεν έχω μάθει ονόματα ακομα..

 

Εγώ έχω την ελληνική dev με radon και πραγματικα είναι όνειρο.. και η μπαταρία ακόμα πιο γομαρι (θα μοιραστω τα αποτελεσματα το βράδυ).

 

Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ο άνθρωπος την international έκδοση του κινητού παιδιά που όπως αναφέρεται έχει διαφορετικές διαστάσεις και κάποιες extra μπάντες για 4g

Νομιζα ότι είναι στα πρότυπα του ΜΙ5 η international έκδοση που έχει το geek..... χωρίς διαφορές, παρά μόνο η ROM! :X

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ είναι αυτή που λες;

Δεν έχω μάθει ονόματα ακομα..

 

Εγώ έχω την ελληνική dev με radon και πραγματικα είναι όνειρο.. και η μπαταρία ακόμα πιο γομαρι (θα μοιραστω τα αποτελεσματα το βράδυ).

 

Redmi Note 3 Pro

Δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω Cyanogenmod, έκανα αίτηση για unlock του bootloader.

Τώρα πρέπει να περιμένω αναγκαστικά 10 μέρες;

Σε 2 μέρες μου έστειλαν εμένα.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

φιλε geoanto555, τιποτα?

 

το βλέπει μήπως σαν google nexus?

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι καλός είναι αυτός απλά θέλει προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ

 

Μία πιο ελαφριά ελληνική με την προσθήκη Xposed (το οποίο προσωπικά θεωρώ άχρηστο πλεον.. πιο πολύ ασταθεια μου φαίνεται φέρνει στις ρομ παρά καλο) φαίνεται να είναι..

Δεν μπορώ να πω βέβαια τι ακριβώς μπορεί να σημαίνει το "Μερικα build.prop και init.d tweaks" στην πράξη αν δεν δοκιμασω, αλλά για να το λέτε σιγουρα θα είναι βελτιωμένη.

Ίσως στο μέλλον την δοκιμασω.

 

Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι με glabal stable 7.5.4.0. Έχω 3 ερωτησούλες

 

1)Υπάρχει δυνατότητα σύνδεσης των επαφών μου με το facebook?

 

2)Στον updater ενώ δεν υπάρχει αναβάθμιση πάνω δεξιά στις τρεις τελείες έχει επιλογή "Download laterst ROM". Αυτό που θα κατεβάσει είναι άλλες ρομ ή ενημέρωση της δική μου?

 

3)Για να έχω 160 χαρακτήρες στο μήνυμα έχω κατεβάσει το handcent. Το πρόβλημα είναι ότι κάθε φορά που μπαίνω μου ζητάει να το κάνω default app ενώ το είχα κάνει ήδη απ τις ρυθμίσεις. Σαν αποτέλεσμα όταν μου έρχεται sms είτε σκάει ειδοποίηση στο handcent, είτε στο μαμα πρόγραμμα είτε και τα δύο. Κόλλημα της ρομ να φανταστώ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Τι τρελη τιμη το πουλάν ,πρέπει να εχουν τρελαθεί λιγο στο ελληνικό e-shop,μόνο αν το βγάλουν σε χαμηλή τιμή με μεγάλη προσφορά θα το πουλήσουν,γενικα αποκρουστικό και απαράδεκτο πάντα αυτό αυτό το e-shop.gr, ήταν και παραμένει. :ninja::ninja:

 

Γιατι το λες αυτο..? ειναι με official rom, με αποδειξη ,φπα κτλ..

αυτη η τιμη παιζει και στο skroutz περιπου.. το αλλο site που αναφερθηκε το εχει με multilanguage.

 

κατι αλλο .. παλιοτερα θυμαμαι σε αλλα topic επαιζε πολυ το geekbuying.. τωρα τι αλλαξε? δεν αξιζει το international με την 800αρα και mm? μου το εστειλαν ηδη, εστειλαν και tracking χθες, ( το χρυσο) εχει καποιος προβλημα απο geekbuying? στελνει μαιμουδες? μεταχειρισμενα? τι ακριβως κανει και πρεπει να ανησυχω..?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι με glabal stable 7.5.4.0. Έχω 3 ερωτησούλες

 

3)Για να έχω 160 χαρακτήρες στο μήνυμα έχω κατεβάσει το handcent. Το πρόβλημα είναι ότι κάθε φορά που μπαίνω μου ζητάει να το κάνω default app ενώ το είχα κάνει ήδη απ τις ρυθμίσεις. Σαν αποτέλεσμα όταν μου έρχεται sms είτε σκάει ειδοποίηση στο handcent, είτε στο μαμα πρόγραμμα είτε και τα δύο. Κόλλημα της ρομ να φανταστώ?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Έχεις κάνει καμμιά επανεκκίνηση στο κινητό;

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λες αυτο..? ειναι με official rom, με αποδειξη ,φπα κτλ..

αυτη η τιμη παιζει και στο skroutz περιπου.. το αλλο site που αναφερθηκε το εχει με multilanguage.

 

κατι αλλο .. παλιοτερα θυμαμαι σε αλλα topic επαιζε πολυ το geekbuying.. τωρα τι αλλαξε? δεν αξιζει το international με την 800αρα και mm? μου το εστειλαν ηδη, εστειλαν και tracking χθες, ( το χρυσο) εχει καποιος προβλημα απο geekbuying? στελνει μαιμουδες? μεταχειρισμενα? τι ακριβως κανει και πρεπει να ανησυχω..?

 

Που ειδες οτι δεν παιζει τωρα αυτο το site.Οσες φορες εχω αγορασει απο το μαγαζι μια χαρα εχουν βγει ολα και ερχονται και στην ωρα τους.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει καμμιά επανεκκίνηση στο κινητό;

 

Ναι ναι. Αρκετές. Είναι σαν να κρατάει τη ρύθμισή μου για λίγες ώρες και μετά να ξαναλλάζει μόνο του το default.

Link to comment
Share on other sites

Ενίοτε το κάνω. :)

 

Πάντως για να πούμε και κάτι σχετικό με την ρομ του Gkalen και τον κέρνελ του Radon το κινητάκι φυσάει. :superman:

Το κερνελ που λες φιλε μου τι ακριβως κανει? Και απο που και πως το περναμε?

Κι εγω φοραω του gkalen 3 μερες τωρα πολυ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...