Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πες εντυπώσεις.

Υπάρχει κάποια εμφανής διάφορα;;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οχι το ιδιο smooth ειναι με πριν.

δεν γνωριζω αν ειχε καποιο θεμα η v10c για να δω διαφορα στην v10d

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εντάξει φίλε το σκηνικό που λες ότι σου ξεκλείδωσαν τον κινητό και βγήκες εκτος μαγαζιού για να τσεκάρεις την οθόνη και που ούτε ήρθε άνθρωπος δίπλα σου απλα δεν παίζει με την καμια....εκτος αν η κοπέλα ειναι ..η Ξαδερφη σου....μην λέμε ότι να ναι....

 

 

 

 

Χαχαχα. Κι ομως παιζει φιλε. Δεν ξερω γιατι σου φαινεται περιεργο. Απλα περιμενα γυρω στα 5 λεπτα να ερθει η υπευθυνη για να ξεκλειδωσει. Στο πλαισιο αργυρουπολης πηγα αν θες να δοκιμασεις

 

Παντως ασχετο σημερα το πηρα κι εγω. Οποτε θα επιστρεψω με εντυπωσεις τις επομενες μερες.

Edited by jimaska
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

οχι το ιδιο smooth ειναι με πριν.

δεν γνωριζω αν ειχε καποιο θεμα η v10c για να δω διαφορα στην v10d

 

Έχω περάσει το V10d εδώ και μια εβδομάδα, δεν έχω δει διάφορες μέχρι στιγμής. Πριν ήταν σφαίρα και πάλι πάει μια από τα ίδια. Δεν έχει θέμα το κινητο άρα τι να βελτιώσει... .

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει το Nova launcher και θελω να το απεγκαταστησω γιατι δεν δουλευει σωστα το fingerprint sensor,αλλα δεν με αφηνει γιατι λεει εχω εκχωρησει δικαιωματα στην εφαρμογη.Πως τα καταργω αυτα για να την σβησω γιατι ουτε απο το play μπορω να την κανω απεγκατασταση.Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω το κινητο δοκίμασε.

 

ρυθμισεις / γενικες / δακτυλικό αποτύπωμα & ασφάλεια / Διαχειριστες συσκευών. ξετσεκαρεις τον nova

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω το κινητο δοκίμασε.

 

ρυθμισεις / γενικες / δακτυλικό αποτύπωμα & ασφάλεια / Διαχειριστες συσκευών. ξετσεκαρεις τον nova

 

Ευχαριστω πολυ,επιασε...:)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό αξίζει τα λεφτά του.

Το έχω μερικές ώρες και η σύγκριση με το G3 που είχα ειναι μέρα-νυχτα σε όλους τους τομείς.

 

ΦΟΒΕΡΟ ΗΧΕΙΟ για κλήσεις , αλλά και για ringtone

 

η οθόνη, συγκρτικά με το G3 είναι ανώτερη.

Σιγά σιγά θα σας λέω εντυπώσεις

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απορω με μερικους που λεγανε για την οθονη του κινητου στο ηλιο.

 

Η εχουνε ελατωματικο κινητο η προβληματικα ματια.

 

Δεν ξερω τι αλλο να πω.

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Οντος ετσι ειναι...και εγω κανενα θεμα με την οθόνη.γενικα κανενα θεμα δεν εχω τελειο το κινητο σε ολα του.απορώ γιατι τοσο θάψιμο.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία που πιασατε τα της οθόνης, να επιβεβαιώσω και εγώ ότι σήμερα με φουλ ήλιο 16:00 επαθα πλάκα με την οθόνη. Ευκρινεστατη κόντρα στον ήλιο!!!

Το ζορισα κιόλας με τις γωνίες θέασης και γωνίες ηλιακών ακτίνων και διάβαζα άνετα με πολύ καλά χρώματα και κοντραστ . Δεν το περίμενα μετά από αυτά που ακούω. Να σημείωσω ότι το είχα στο auto.

 

Δεύτερη έκπληξη σήμερα , με την λήψη wifi. Το παλιό μου κινητό G3 είχε την ίδια λήψη wifi με τι iphone 6s της κοπέλας μου. Σε ένα σημείο λοιπόν που έχει δεν έχει μία γραμμουλα σήμα wifi και δεν μπορούσε να λειτουργήσει με wifi το g3 και το iphone 6s, τώρα ποια με το G5 έχω άνετα σήμα και λειτουργει ΑΝΕΤΑ σαν να είμαι δίπλα στο router ., Πως γκενεν αυτό;;;;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνό με τα παραπάνω, εγώ κοντά 2 μήνες το έχω και γενικά το κινητο είναι το κάτι άλλο. Απίστευτη δουλειά έχουν κάνει με το G5. Μπράβο στην LG Edited by impreza_sti
Αφαίρεση εριστικών εκφράσεων
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Οντος ετσι ειναι...και εγω κανενα θεμα με την οθόνη.γενικα κανενα θεμα δεν εχω τελειο το κινητο σε ολα του.απορώ γιατι τοσο θάψιμο.

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Το θαβουνε γιατι τους αρεσει φιλε μου. Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια λεει μια παροιμια.

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν την φτάνουν οι άλλοι αλλά το θαψιμο δε δικαιολογείται.
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα κατι και θελω επιβεβαιωση.

 

Στο στοκ πληκτρολογιο με ελληνικη γκωσσα το ερωτηματικο δουλευει?

 

Γιατι εμενα πατωντας το μου βγαζει αυτο q;

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχθες το βραδυ εβγαλα της πρωτες μου φωτο σε χαμηλό φωτισμό.υπέροχες φωτο.πραγματικα οσο περναει ο καιρος με εκπλήσσει ευχάριστα το κινητο αυτό.το εχω μια εβδομαδα τώρα...

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το πηρα κι εγω σημερα το μεσημερι, το φορτισα αλλα την μπαταρια την αδειαζει πολυ γρηγορα κατα τη χρηση.Ειναι κατι που με τον καιρο βελτιώνεται?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το πηρα κι εγω σημερα το μεσημερι, το φορτισα αλλα την μπαταρια την αδειαζει πολυ γρηγορα κατα τη χρηση.Ειναι κατι που με τον καιρο βελτιώνεται?

 

Καλοριζικο!Ειναι οι πρωτες φορτισεις,σιγα σιγα θα στρωσει και θα σου βγαζει ανετα την μερα

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα από κατόχους;;;;

 

 

Μεχρι στιγμης κανενα. Το μονο που δεν αξιζει παιδια ειναι τα ακουστικα. Πολυ μετρια. Μπασο μηδεν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλοριζικο!Ειναι οι πρωτες φορτισεις,σιγα σιγα θα στρωσει και θα σου βγαζει ανετα την μερα

 

 

 

Οπως σου λεει ο φιλος. Συνηθως μετα την 5η φορτιση θα δεις διαφορα

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης κανενα. Το μονο που δεν αξιζει παιδια ειναι τα ακουστικα. Πολυ μετρια. Μπασο μηδεν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Οπως σου λεει ο φιλος. Συνηθως μετα την 5η φορτιση θα δεις διαφορα

Οκ ευχαριστώ για την απαντηση, η συσκευη ειναι κορυφαια πολυ γρηγορη σε ολα. Εχω εντυπωσιαστει, περιμενω να ανεβει και η μπαταρια λιγο για να ειμαι ικανοποιημενος 100% :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@Petsali:

Γράψε κανονικά ελληνικά όπως όλοι μας, ο τρόπος που γράφεις πραγματικά δεν μπορεί να σταθεί μέσα στις συζητήσεις του φόρουμ. Αν δυσκολεύεσαι κάνε χρήση των διαφόρων εργαλείων διόρθωσης κειμένου που έχουν όλα τα πληκτρολόγια πλέον. Ως εκ τούτου όλες οι σχετικές συζητήσεις πήγαν στον κάδο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...