Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περασε καποιος φιλος την v10d να μας πει εντυπωσεις? Εχετε δει διαφορα σε μπαταρια, καμερα, λειτουργικο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καμμία διαφορά δε διαπίστωσα , δεν ξέρω αν η αναβάθμιση μου δημιούργησε το πρόβλημα με τον συγχρονισμό των επαφων, δεν κάνει και τη δοκιμή που ζήτησα κανένας φίλος εδώ για να δω αν είναι γενικό το κακό είτε φταίει κάτι στον λογαριασμό μου..
Link to comment
Share on other sites

Καμμία διαφορά δε διαπίστωσα , δεν ξέρω αν η αναβάθμιση μου δημιούργησε το πρόβλημα με τον συγχρονισμό των επαφων, δεν κάνει και τη δοκιμή που ζήτησα κανένας φίλος εδώ για να δω αν είναι γενικό το κακό είτε φταίει κάτι στον λογαριασμό μου..

Tσεκαρισες μεσα απο το τηλεφωνο-ρυθμισεις τηλ-λογαριασμος google αν ειναι τικαρισμενο ο συγχρονισμος επαφων?

Και να ειναι ξανακαντο 1-2 φορες και πες μας.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

δεν έχω συγχρονισμό στις επαφές ακόμα και μετά από τις 2 φορές που έκανα hard reset με power vol down. Τα πάντα είναι μαρκαρισμένα στις ρυθμίσεις ακόμα και με χειροκίνητο συγχρονισμό δε δουλεύει. Οι σημειώσεις και το ημερολόγιο κάνουν άμεσα συγχρονισμό. Ο μόνος συγχρονισμός που παίζει στις επαφές είναι με τo viber.

 

Μετά το hard reset δεν έκανα καμμιά επαναφορά από backup , κατευθείαν προσπάθησα με συγχρονισμό να δω αν κατεβούν στο τηλ. οι επαφές απο το google. Το μόνο που ήρθε ήταν το ημερολόγιο και οι σημειώσεις μου.

 

Αυτά:)

Edited by mspant
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό δεν είναι τζαμί αλλά μεμβράνη

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Τώρα που το λες, έψαξα στην επίσημη σελίδα και δεν λέει τίποτα για tempered glass.

Παίζει να είναι μεμβράνη... :(

edit:

Έχω βάλει την μεμβράνη που δείχνει παραπάνω το παιδί της spigen που περιέχει 3 μεμβράνες. Κατ΄αρχήν να πω ότι είναι μεμβράνη, ταιριάζει πολύ καλά στο κινητό χωρίς φουσκάλες πολύ καλή απόκριση αλλά... μαγνητίζει σκονη και τριχίδια μερικές φορές.

Αααα... Υπέροχα. Πάλι στο ψάξιμο για tempered glass δηλαδή...

Edited by Absolute0

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το g5 αναβαθμίσεις ασφαλείας παιρνεται όπως κάνει η samsung?

Είμαι ανάμεσα στο g5 και s7 edge.

Πλέον τα κοιτάω όλα

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το g5 αναβαθμίσεις ασφαλείας παιρνεται όπως κάνει η samsung?

Είμαι ανάμεσα στο g5 και s7 edge.

Πλέον τα κοιτάω όλα

 

Μην το σκέφτεσαι καν, πήγαινε στο s7e, πολύ καλύτερη μπαταρία(απείρως θα έλεγα), καλύτερη οθόνη, σχεδόν το ίδιο καλές κάμερες, αλλά του g5 έχει και τον ευρυγωνιο, και καλύτερος επεξεργαστής.

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το g5 αναβαθμίσεις ασφαλείας παιρνεται όπως κάνει η samsung?

Είμαι ανάμεσα στο g5 και s7 edge.

Πλέον τα κοιτάω όλα

Εγω φιλε μου περαν της μπαταριας που ειναι καλυτερη στο s7 edge, θα σου ελεγα οτι το g5 σε ολα τα υπολοιπα ειναι πολυ καλυτερο. Ακομα και στον επεξεργαστή ο exynos δεν ειναι τοσο καλος οσο ο 820. Καμερα πολυ καλυτερη του g5 ειδικα σε κοντινες ληψεις και ο ευρυγωνιος ολα τα λεφτα. Αναβαθμισεις παιρνει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το g5 αναβαθμίσεις ασφαλείας παιρνεται όπως κάνει η samsung?

Είμαι ανάμεσα στο g5 και s7 edge.

Πλέον τα κοιτάω όλα

 

Φίλε μου όποιο και να πάρεις θα είναι κορυφαίο.

Θες ποιότητα , μεγάλη μπαταρία και το prestige της samsung παίρνεις s7 edge.

Θες κορυφαία ποιότητα κατασκευής και διπλά ηχεία παίρνεις htc 10

Θες όλα τα χαρακτηριστηκά που έδινε παλιά η samsung (+ τον ευρυγώνιο φακό) που τώρα μια τα αφαιρεί και μια τα ξαναβάζει και θες να σου μείνουν και λεφτά παίρνεις LG G5.

 

Εγώ προσωπικά που πήρα το G5 είμαι κατ'ευχαριστημένος με το κινητό. Ευτυχώς έκλεισα τα αυτιά μου και δεν άκουσα αυτούς που παίρνουν τον μεγεθυντικό φακό και βλέπουν τα κεράσια για καρπούζια .

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε ο κουμπαρος μου και το έβαλα δίπλα στο Ζ3 μου κάτω απ τον ήλιο... η μέρα με την νύχτα και το ένα είναι 2016 κινητό ενώ το άλλο 2014. Ναι η κάμερα του είναι η καλύτερη κι ο ευρυγωνιος πραγματικά τα σπάει αλλά μέχρι εκεί. Απογοητευτικη η οθόνη του κατ εμε.

Όσο αφορά ποιο απ τα δύο S7 edge η G5, το μόνο που βλέπω υπέρ του G5 είναι η κάμερα κι ότι είναι 200 ευρώ φθηνότερο. Σε ομορφιά, οθόνη, μπαταρία χάνει κατά πολύ. Επίσης στο χέρι δεν φαίνεται καθόλου premium το G5. Τώρα πόση διαφορά έχει ο 820 με exynos, ελάχιστη θα έλεγα εγώ όποτε τα θεωρώ ίσα.

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου περαν της μπαταριας που ειναι καλυτερη στο s7 edge, θα σου ελεγα οτι το g5 σε ολα τα υπολοιπα ειναι πολυ καλυτερο. Ακομα και στον επεξεργαστή ο exynos δεν ειναι τοσο καλος οσο ο 820. Καμερα πολυ καλυτερη του g5 ειδικα σε κοντινες ληψεις και ο ευρυγωνιος ολα τα λεφτα. Αναβαθμισεις παιρνει κανονικα.

Δεν ήθελα να κάνω debate, αλλά μιας και άρχισες... Συμφωνώ απόλυτα.

Απλά το s7/e έχει και καλύτερη οθόνη (λόγου AMOLED) εκτός από διάρκεια μπαταρίας.

Κατά τα άλλα, πρώτον, το LG G5 είναι το καλύτερο camera flagship smartphone της αγοράς αυτή την στιγμή: GSMArena Camera Shootout (HTC 10 vs. LG G5 vs. Samsung Galaxy S7)

Δεύτερον, το LG G5 έχει και καλύτερο SoC, γιατί ναι μεν το S7/e έχει καλύτερο multicore performance, το LG G5 έχει καλύτερο single core (οι Kryo CPU του SD820, είναι κοντά στους Twister της Apple). Έχει επίσης καλύτερο GPU μιας και ο Adreno 530 είναι ανώτερος του Mali-T880 MP12. CPU και GPU Performance link.

Για να μην μιλήσω για το τεράστιο throttling που κάνει ο Mali-T880 MP12:

http://www.techspot.com/articles-info/1175/images/G5Chart-17.jpg

Τρίτον και σημαντικό για μένα. Ρε παιδιά εκεί στην Samsung, γιατί μετά το S3, βγάλατε το FM radio tuner σε όλα τα Galaxy S?

Εγώ θα σκεφτόμουν να πάρω το S6/S7 αλλά χωρίς ραδιόφωνο το έκοψα σαν επιλογή... :(

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε ο κουμπαρος μου και το έβαλα δίπλα στο Ζ3 μου κάτω απ τον ήλιο... η μέρα με την νύχτα και το ένα είναι 2016 κινητό ενώ το άλλο 2014.

 

Πες τον κουμπάρο σου να βάζει την φωτεινότητα στο αυτόματο πρωτού το βάλει κάτω από τον ήλιο. Η μέγιστη φωτεινότητα του κινητού δεν επιτυγχάνεται πηγαίνοντας την μπάρα στο 100%.

Link to comment
Share on other sites

Πες τον κουμπάρο σου να βάζει την φωτεινότητα στο αυτόματο πρωτού το βάλει κάτω από τον ήλιο. Η μέγιστη φωτεινότητα του κινητού δεν επιτυγχάνεται πηγαίνοντας την μπάρα στο 100%.

Στο αυτόματο και τα δυο κινητά και η μπάρα φουλ, εγώ τα ρυθμισα με βάση αυτά που λέτε εδώ

 

Επίσης ο ίδιος μου είπε ότι σε σχέση με το G2 που είχε πάλι χειρότερο το G5 από άποψη οθόνης

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Στο αυτόματο και τα δυο κινητά και η μπάρα φουλ, εγώ τα ρυθμισα με βάση αυτά που λέτε εδώ

 

Επίσης ο ίδιος μου είπε ότι σε σχέση με το G2 που είχε πάλι χειρότερο το G5 από άποψη οθόνης

Σύμφωνα με τα συγκριτικά τεστ, το LG G5 είναι πολύ καλύτερο κάτω από τον ήλιο από τα Z3 και φυσικά από το πιο παλιό G2.

Εάν ισχύουν αυτά που λες για το κινητό του κουμπάρου σου, υπάρχει μεγάλη περίπτωση να έχει ελλατωματικό (defective) hardware.

Εάν είναι καινούριο (νομίζω μέχρι 2 βδομάδων) μπορεί να το δώσει πίσω σαν DOA. Εάν είναι πιο παλιό, τον καλύπτει η εγγύηση.

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα συγκριτικά τεστ, το LG G5 είναι πολύ καλύτερο κάτω από τον ήλιο από τα Z3 και φυσικά από το πιο παλιό G2.

Εάν ισχύουν αυτά που λες για το κινητό του κουμπάρου σου, υπάρχει μεγάλη περίπτωση να έχει ελλατωματικό (defective) hardware.

Εάν είναι καινούριο (νομίζω μέχρι 2 βδομάδων) μπορεί να το δώσει πίσω σαν DOA. Εάν είναι πιο παλιό, τον καλύπτει η εγγύηση.

 

Εγω παλι βλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο g5 ειναι προβληματικο σε καποιο θεμα....Και αντε αμα το βρεις οπως εγω τη πρωτη βδομαδα για DOA κατι γινεται(αν και μενεις χωρις κινητο κανα 15ημερο παρολο που εχεις σκασει το 400...)...Αν σου ξεφυγει ομως αντε τρεχα να βρεις ακρη με τις εγγυησεις.....

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα συγκριτικά τεστ, το LG G5 είναι πολύ καλύτερο κάτω από τον ήλιο από τα Z3 και φυσικά από το πιο παλιό G2.

Εάν ισχύουν αυτά που λες για το κινητό του κουμπάρου σου, υπάρχει μεγάλη περίπτωση να έχει ελλατωματικό (defective) hardware.

Εάν είναι καινούριο (νομίζω μέχρι 2 βδομάδων) μπορεί να το δώσει πίσω σαν DOA. Εάν είναι πιο παλιό, τον καλύπτει η εγγύηση.

Τι να σας πω ρε παιδια, τεστ ξετεστ το θέμα είναι στην πραγματικότητα πως συμπεριφερεται. Πολλά κινητά στα benchmarks είναι τοπ και σε real life κομπιαζουν. Να το πάρω και να το παίξω κορονα γράμματα δεν το παίρνω, δεν με τρελαίνει και εμφανισιακά. Επειδή έχω κόλλημα με την φωτογραφία, η κάμερα του ναι με τρελαίνει αλλά δεν μπορώ να το πάρω μόνο γι αυτό. Ο κουμπαρος μου πχ δεν έχει θέμα ακόμα κι έτσι που είναι η οθονη. Γούστα είναι αυτά και κατά πόσο ασχολείται ο καθένας με κάποιες λεπτομέρειες.

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αντικειμενικά η κάμερα του g5 δεν υπάρχει. Ειδικά όταν χρησιμοποιείς την διπλή 135 μοιρών σκοτώνει.

 

Το πήρε ένας φίλος μου και στέλνει φωτός και έχω πήξει.

 

Απο την άλλη κερδίζεις 200 €

 

Η μπαταρία τι Γιάννης τι Γιαννάκης;

Έχεις backup δεύτερη .

 

Εγώ θα έπαιρνα το s7 edge λόγο design και μηνιαίων ενημερώσεων ασφαλείας που στέλνει πλέον.

 

Άλλα ακόμα δεν έχω αποφασίσει ειμαι 50-50

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω ρε παιδια, τεστ ξετεστ το θέμα είναι στην πραγματικότητα πως συμπεριφερεται. Πολλά κινητά στα benchmarks είναι τοπ και σε real life κομπιαζουν. Να το πάρω και να το παίξω κορονα γράμματα δεν το παίρνω, δεν με τρελαίνει και εμφανισιακά. Επειδή έχω κόλλημα με την φωτογραφία, η κάμερα του ναι με τρελαίνει αλλά δεν μπορώ να το πάρω μόνο γι αυτό. Ο κουμπαρος μου πχ δεν έχει θέμα ακόμα κι έτσι που είναι η οθονη. Γούστα είναι αυτά και κατά πόσο ασχολείται ο καθένας με κάποιες λεπτομέρειες.

Πέρα από τα συγκριτικά τεστ, εγώ είχα κινητό με AMOLED οθόνη (καλύτερη του G2) 5,5 χρόνια.

Όταν το πήρα (το G5) αμέσως είδα την διαφορά, το G5 ήταν ανώτερο.

Για αυτό σου είπα να το κοιτάξει, απλά λίνκαρα και τα συγκριτικά τεστ για να σου δείξω την διαφορά.

Εγω παλι βλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο g5 ειναι προβληματικο σε καποιο θεμα....Και αντε αμα το βρεις οπως εγω τη πρωτη βδομαδα για DOA κατι γινεται(αν και μενεις χωρις κινητο κανα 15ημερο παρολο που εχεις σκασει το 400...)...Αν σου ξεφυγει ομως αντε τρεχα να βρεις ακρη με τις εγγυησεις.....

Όλες οι εταιρίες έχουν ελλατωματικά προϊόντα. Αυτό το κατάλαβα και το έμαθα πιο πολύ επειδή ασχολούμαι πάρα πολλά χρόνια με PC Hardware. Μπορεί να βλέπεις κάποια προϊόντα ότι έχουν προβλήματα, αλλά δεν σημαίνει ότι όλα θα είναι έτσι. Το θέμα είναι το failure rate. Σε κάποιο προϊόν μπορείς να δεις, 1000 παράπονα ενώ σε ένα αλλο 100. Στο πρώτο όμως μπορεί να πουλάνε 100000 κομμάτια το χρόνο ενώ στο δεύτερο 4000. Οπότε το ένα έχει 1% failure rate ενώ το δεύτερο 2,5%.

Η αλήθεια είναι ότι η LG πρέπει να έχει μεγαλύτερο failure rate από την Samsung. Όμως και η Samsung έχει προβλήματα με την οθόνη. Γιατί κάθε τεχνολογία έχει και τα ελαττώματα της. Πχ: Google galaxy s7 screen burn.

Το θέμα είναι μη σου τύχει... :worry:

"He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past."

- George Orwell

Link to comment
Share on other sites

Δούλεψα το s7 edge για καμια ώρα και παραπάνω δίπλα δίπλα με το δικό μου το g4.Δεν με εντυπωσίασε σε τίποτα Ούτε καν στο design.Αν θες μπαταρία και amoled οθόνη επιλέγεις το s7.Αν θες καμεραρα και το έχεις με τις φωτογραφίες είναι μονόδρομος το g5.Είναι και ο μοναδικός λόγος που σκέφτομαι την μετάβαση στο 5 από το εξαιρετικό κατά τα άλλα για μένα g4.

Μια "καλή" οθόνη να είχε δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου....επειδή όμως είμαι "καμμένος" από το g3 και εντυπωσιασμένος από το 4 θέλει πολύ τύχη τελικά με την lg.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα !!

Από lg 3 εννεα μηνών σε g5.

Ανάμεσα σε s7 edge προτίμησα αυτό

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα !!

Από lg 3 εννεα μηνών σε g5.

Ανάμεσα σε s7 edge προτίμησα αυτό

Καλα εκανες. Με το περισσευμα παιρνεις 2-3 Thor ή πας ςνα ΣΚ Ρωμη :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα κι εγώ σήμερα το G5 αλλά δυστυχώς έχει έντονο bleeding κάτω δεξιά στη γωνία και σε δυο σημεία στη μέση (πάνω και κάτω). Θα το παω στο κατάστημα για αντικατάσταση και βλέπουμε.

Και λέω βλέπουμε επειδή ήδη είχαμε μια αντιπαράθεση γιατί μου το πούλησαν για επίσημης ελληνικής αντιπροσωπείας (έτσι μου τόνισαν κατηγορηματικά κι ότι αυτοί φέρνουν μόνο ελληνικής αντιπροσωπείας) αλλά όταν το άνοιξα είχε μέσα οδηγίες στα πορτογαλικά και στο κουτί είχε την ένδειξη PRT (PORTUGAL). Σε επικοινωνία με την lg Hellas μου επιβεβαίωσαν ότι όντως ειναι πορτογαλιας και ότι αυτοί δεν καλύπτουν αντικατάσταση παρά μόνο επισκευή. Μετά από αυτό επικοινώνησα με το μαγαζί και ούτε λίγο ούτε πολύ με βγάλανε τρελό και την lg Hellas ψεύτες γιατί αυτοί λέει συνεργάζονται πολλά χρόνια μαζί τους και φέρνουν μόνο ελληνικά ενώ από την lg μου είπαν ότι δεν συνεργάζονται με το συγκεκριμένο κατάστημα. Τέλος πάντων δεν ξέρω αν πρέπει να το πάω για αντικατάσταση (αν το δεχτούν και δεν μου αρχίσουν τα:ο προμηθευτής μας δεν βρίσκει πρόβλημα και τέτοια ωραία) η αν πρέπει να ζητήσω να μου επιστρέψουν τα χρήματα (πάλι αν δεχτούν) γιατί με κορόιδεψαν.

Edited by makis_ath
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα κι εγώ σήμερα το G5 αλλά δυστυχώς έχει έντονο bleeding κάτω δεξιά στη γωνία και σε δυο σημεία στη μέση (πάνω και κάτω). Θα το παω στο κατάστημα για αντικατάσταση και βλέπουμε.

Και λέω βλέπουμε επειδή ήδη είχαμε μια αντιπαράθεση γιατί μου το πούλησαν για επίσημης ελληνικής αντιπροσωπείας (έτσι μου τόνισαν κατηγορηματικά κι ότι αυτοί φέρνουν μόνο ελληνικής αντιπροσωπείας) αλλά όταν το άνοιξα είχε μέσα οδηγίες στα πορτογαλικά και στο κουτί είχε την ένδειξη PRT (PORTUGAL). Σε επικοινωνία με την lg Hellas μου επιβεβαίωσαν ότι όντως ειναι πορτογαλιας και ότι αυτοί δεν καλύπτουν αντικατάσταση παρά μόνο επισκευή. Μετά από αυτό επικοινώνησα με το μαγαζί και ούτε λίγο ούτε πολύ με βγάλανε τρελό και την lg Hellas ψεύτες γιατί αυτοί λέει συνεργάζονται πολλά χρόνια μαζί τους και φέρνουν μόνο ελληνικά ενώ από την lg μου είπαν ότι δεν συνεργάζονται με το συγκεκριμένο κατάστημα. Τέλος πάντων δεν ξέρω αν πρέπει να το πάω για αντικατάσταση (αν το δεχτούν και δεν μου αρχίσουν τα:ο προμηθευτής μας δεν βρίσκει πρόβλημα και τέτοια ωραία) η αν πρέπει να ζητήσω να μου επιστρέψουν τα χρήματα (πάλι αν δεχτούν) γιατί με κορόιδεψαν.

Δυστυχώς θα πρέπει να κάνεις φασαρία μόνο έτσι μπορείς να βρεις το δίκιο σου στη χώρα που ζούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα κι εγώ σήμερα το G5 αλλά δυστυχώς έχει έντονο bleeding κάτω δεξιά στη γωνία και σε δυο σημεία στη μέση (πάνω και κάτω). Θα το παω στο κατάστημα για αντικατάσταση και βλέπουμε.

Και λέω βλέπουμε επειδή ήδη είχαμε μια αντιπαράθεση γιατί μου το πούλησαν για επίσημης ελληνικής αντιπροσωπείας (έτσι μου τόνισαν κατηγορηματικά κι ότι αυτοί φέρνουν μόνο ελληνικής αντιπροσωπείας) αλλά όταν το άνοιξα είχε μέσα οδηγίες στα πορτογαλικά και στο κουτί είχε την ένδειξη PRT (PORTUGAL). Σε επικοινωνία με την lg Hellas μου επιβεβαίωσαν ότι όντως ειναι πορτογαλιας και ότι αυτοί δεν καλύπτουν αντικατάσταση παρά μόνο επισκευή. Μετά από αυτό επικοινώνησα με το μαγαζί και ούτε λίγο ούτε πολύ με βγάλανε τρελό και την lg Hellas ψεύτες γιατί αυτοί λέει συνεργάζονται πολλά χρόνια μαζί τους και φέρνουν μόνο ελληνικά ενώ από την lg μου είπαν ότι δεν συνεργάζονται με το συγκεκριμένο κατάστημα. Τέλος πάντων δεν ξέρω αν πρέπει να το πάω για αντικατάσταση (αν το δεχτούν και δεν μου αρχίσουν τα:ο προμηθευτής μας δεν βρίσκει πρόβλημα και τέτοια ωραία) η αν πρέπει να ζητήσω να μου επιστρέψουν τα χρήματα (πάλι αν δεχτούν) γιατί με κορόιδεψαν.

 

Να σου επιστρεψουν τα χρηματα και να παρεις το......s7.

Αστειευομαι.

Αφου αποδειχθηκαν αναξιοπιστοι, να παρεις πισω τα λεφτα σου και να αγορασεις απο αλλου. Εγω αυτο προτεινω και το δικαιουσαι, αν το κινητο το ειχες παραγγειλει μεσω internet.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...